0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Оформление на автомобила задни светлини за Hyundai ix25 Creta 2014- задни светлини led задни светлини заден капак на багажника светлини drl + сигнал + спирачка+заден ход -10 %

Бесплатни shiping ! 12 V 6000k LED Задни светла за Hyundai ix25 taillight светилки авто светлина кочница светлината LED светла

Камион led странични габаритни светлини височината задна светлина 12V външни светлини на автомобил, камион, ремарке, задните светлини Каравана паркинг светлина -11 %

1 100% Сосема нов и висок квалитет.2 Лесно да се инсталира, издржливи во употреба.3 Ниска потрошувачка на електрична енергијазаштеда.4...

високо качество на стайлинг на автомобили главоболие фенерче калъф за Kia Forte 2010-2013 led светлини DRL дневни светлини биксеноновые HID -16 %

Детали за производот : Автомобил Стил Главата Светилка случај за Kia Forte Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за Контрола на дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми...

Супер Светло 18 W 6500 K 6 LEDs LED дење да работи LED светла за магла светилка случај за Suzuki Kizashi 20102016 итн., во текот 1260 LM / pc, висока моќност led светилка, Водоотпорен и издржливост! брза испорака!Ве молиме проверете го вашиот автомобил Магла Светилка тип исто како на Денот, светлата за пред вашата нарачка!Возилото на компатибилност треба да се користи како водич само, во случаи може да биде повеќе од 1 опција се достапни за некои возила...

за mazda 3 от 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 RGB led светлини пръстени halo angel demon очи с дистанционно управление -24 %

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавницаНие гарантираме за да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производот.Среќен ден.Не двоумете се да контактирате со нас ако има нешто што можам да ви помогнат.Ние може да го направи секое возило за вас, со нашите големи залихи на прстен големини...

Супер Ярък! 2 бр./лот H3 COB 24 SMD фарове за мъгла Инструментално осветление светлини Led противотуманный Лъч 12V 24 COB LED чипове led лампи -13 %

Супер Светло! 2 ПАРЧИЊА / Многу H3 КОЧАН 24 SMD Магла Светлина Инструмент Осветлување Возење Led Светилка Магла Зрак 12 V 24 КОЧАН LED Чипови LED СветилкиЌе се купуваат 2 парчиња H3 КОЧАН 24 LED LED Светла за Магла (1)База Тип : H3 (2) LED Type : КОЧАН Чип (3) LED Кол : 24 SMD (4)Боја : Кул Бело (5)Боја Температура : 6000 K 6500 K (6)сосема нов, со висок квалитет (7)супер светло (8)долготрајни led (9)ги зачувате вашите напојување (10)За замени светлина, од страна на маркерот светлина и опашка светлина,stoplight запре светилка,копија светла,пак јачина на светлина, агол светлина, паркинг светлина,магла light Пакет се Вклучени : 2 парчиња H3 КОЧАН 24 SMD LED Светло за Магла​

2x 31mm 5050 2 smd led can bus C5W canbus error free Festoon Car License Plate Light Auto Interior Dome лампи, лампи за четене -7 %

2x 31mm 5050 2 smd led може да автобус C5 W canbгрешка слободни Festoon Автомобил со Лиценца Плоча Светлина Авто Внатрешни работи Купола светла, Светлата за ЧитањеЗа овој производ : Оваа LED сијалица се состои од 2 Led диоди...

DWCX жабката светлина отделение за съхранение лампа 1J0947301 1J0 947 301 е подходяща за VW Bora, Jetta Golf 1998 1999 2000 2001 2002 2003 -05 -11 %

Ракавица Кутија Светлина Складирање Оддел Светилка одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Бора Jetta 1 J0947301 Состојба : 100% нови Боја : Clear & Сребрена Материјал : пластични & метал Производителот Дел Број : 1 J0947301, 1 J0 947 301 Објект се вклучени : 1x ракавица кутија светлина Компатибилен Со : Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Бора 19982005Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Голф 19972006Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 19972005Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И ВистинскиФункција : 1) Според фабричките спецификации.2) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.3) Лесен за инсталација.4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

1pcs 7 INCH Круг црна домување Led Светлата E13 80 W Hi / Низок Возење Светлина за Харли ДејвидсонКарактеристики : •Напон : DC1030 V •Добар изглед надвор.•може да се користи за 2007+Wrangler возила .•само plug and play, нема потреба за да ги промените оригиналниот автомобил коло жици.•LED светла за џип,убаво apperence•Led животниот век : 50.000 часови.•Домување боја : Црното / хром•Леќа материјал : PC E13 знак на домувањеПревозот начиниUPSот, DHL, EMS,Fedex,Eпакет, Кина пост и ТНТНашата компанија : Клиентот Повратни информации :

1 бр универсален камион с лодка 39 LED Родословни определяне на комбинация стоп / задна светлина заден ход / лампа лицензен светлина -40 %

1 BUC Универзална Камион Брод 39 ПРЕДВОДЕНА од Студ Планината Комбинација Stop / Опашка Светло назад до обратна / Светилка лиценца светлинаКарактеристики : Материјал : ABS + LED Боја : Црвена LED боја : Црвена&Бела Големина : 6.7x5.8x2.5" Тековна : 0.5 (А) Напон : 12 (V) Моќност : 10 (W) Карактеристики : Црвени LED Студ Планината Комбинација Светла со Stop / Сврти / Опашка Светла, Бела LED Обратна и Табличка Светла за Камион / Приколка / Брод / Џип TJ CJ YJ JK 5.5 инчен LED Универзална Студ Планината Комбинација Опашка Светлина Со 39 LED (12 Црвени LED како Престане да се Претвори Опашка Светла,21 Бела LED како Обратна Светла,6 Бела LED како Табличка Светла) Овие Светла се отпорност и помалку подложни на шок штета...

T10 LED крушки W5W крушка 12V LED автомобилни фарове Canbus 2825 3014 SMD осветление за Audi A3 A4 A5 A6 A8 и Q5 Q7 RS4 RS5 TT 4 бр. нови -23 %

T10 LED W5 W Светилки Светилка Светлина 12 V ДОВЕДОА Автомобил Светла CanbSMD Осветлување за Ауди А3 А4 А5 А6 A8 П5 Q7 RS4 RS5 TT 4pcs НовиБренд Нови ТехнологииLed диоди за на Пазар ,3014 серија е исклучително ефикасна SMD LED, обезбедува многу добра боја, најсветлиот LED чип на пазарот...

Тип на објектБренд Име : НадевајќиСостојба : НоваFitment Тип : Директна заменаПриклучок Тип : H3 / H1Напон : 12 VWattage : 30 WLumens : 3800 LMТемпература на бојата : 8000 KБренд : НадевајќиЕмитуваат Боја : blue IceПакет : 2 парчиња КОЧАН LED светилкиТемпературата на работа : 4080 степенОписОваа листа карактеристики 2 парчиња 2017 најновата верзија Мраз Сина 8000 K КОЧАН LED светилки, специјално дизајниран за замена H3 / H1 headlamp, магла светлина или светилки drl...

Нов RGB Taxi Top Light change/car LED Roof Sign dome light 12V с магнитна основа 3M запалката plug line -5 %

Детали за производот Бела LED кабината Преглед LED светло : 7 бои на светлината Промена за Далечинска Контрола Материјал : Високо квалитетни ПВЦ Магнетна база (Лесно прикачување на покривот) Спецификации : Со мемориски чип, поставете флеш метод, како и светлината, на следното вклучување на светлата остануваат непроменети...

Опис : Што се КРИЕШЕ светилки?Се КРИЕШЕ светилки се најсветлиот автоматски светла околу денес Се КРИЕШЕ се залага за Висок Интензитет Отпуштање од работа и го заменува со вжарено во сијалица со Ксенон гас...

KUNFINE двойка задните светлини на автомобил в колекцията за TOYOTA CAMRY 2006-2011 САЩ версия на стоп-сигнал с превръщането сигнал -5 %

KUNFINE Пар На Автомобил Опашка Светлина Собранието За TOYOTA CAMRY 2006 2007 2008 2009 2010 2011 САД Верзија Кочница Светлина Со Вртење Сигнал СветлинаКарактеристики На Производот:Примена : За TOYOTA CAMRY 2006 2007 2008 2009 2010 2011Материјал на Огледало Капа : ПММА и Стакло, итн.Пакување : секој во поли торба и пена, 1pair / цтнНето Тежина (Н W) : 5.5 килограмиДимензија на картон : 55*45*22 cmПредности:А...

KUNFINE двойка задните светлини на автомобил в колекцията за TOYOTA CAMRY 2012-2014 близкия изток версия на стоп-сигнал с превръщането сигнал -5 %

KUNFINE Пар На Автомобил Опашка Светлина Собранието За TOYOTA CAMRY 2012 2013 2014 Блискиот Исток Верзија Кочница Светлина Со Вртење Сигнал СветлинаКарактеристики На Производот:Примена : За TOYOTA CAMRY 2012 2013 2014Материјал на Огледало Капа : ПММА и Стакло, итн.Пакување : секој во поли торба и пена, 1pair / цтнНето Тежина (Н W) : 5.5 килограмиДимензија на картон : 53*50*27 cmПредности:А...

KUNFINE Pair of Car Tail Light Assembly For PROTON GEN2 2008-ON стоп-сигнал с превръщането сигнал -5 %

Пар На Автомобил Опашка Светлина Собранието За ПРОТОН GEN2 2008НА Сопирачката Светлина Со Вртење Сигнал СветлинаКарактеристики На Производот:Примена : За ПРОТОН GEN2 2008НАМатеријал на Огледало Капа : ПММА и Стакло, итн.Пакување : секој во поли торба и пена, 1pair / цтнНето Тежина (Н W) : 7kgsДимензија на картон : 60*40*28 cmПредности:А...

10шт Универсален гъвкав мотоциклет светлинна ивица на 8 мек 48 LED опашката спирачка стоп обрат лампи, аксесоари за мотоциклети Безплатна доставка -10 %

Мотоцикл Светлина 48 ЛЕР Флексибилни Газа За Опашка Кочница Светилки Престане да се Претвори Сигнал Светла Табличка Светилка Црвена И Жолта 8inchПакетот Вклучува : 10 * Мотоцикл СветлинаКарактеристики : 1.Универзална флексибилни 48 Led диоди 8inch мотоцикл светлина лента / опашка кочница стоп светло / претвори сигнал светлина / табличка светлина...

10x супер ярък BA15S 1156PY 7507 PY21W BAU15S 9 led smd 5050 smd авто задни led авто предните мигачи светло кехлибарен 6V 12V 24V -10 %

10 X BAU15 S BA15 S 1156 АВТОМОБИЛ LED 150 Степен 6 V 12 V 24 V 5050 9СМД 180 LM LED Светла Светилки Обратна Опашка се Претвори Јачина на Светилка Супер бели 1.Висок qualtiy,Бело / Црвено / Amber во сите достапни; 2.1156 / 1157 / BAU15 S, 6 V / 12 V / 24 V сите достапни ; 3.Ние сме фабрика,обезбедување на подобра цена и услуга; 4...

ITimo 3M Flexible EL Тел Clamping-the edge Refit Light Auto Atmosphere Lamp with Cigarette Lighter Drive Car Decoration Car Styling -42 %

Опис на производот Висок квалитет и 100% сосема нов Може да понуди 360 степени на осветлување заштеда на Енергија,долг живот време,Живот повеќе од 15,000 часа Флексибилни и отпорен на вода,може да биде свиткана во било која форма и се сече на било која должина Тоа е 0.5 mm дебелина перка, лесно да го вметнете во просторот на автомобил внатрешни панели...

KUNFINE двойка задните светлини на автомобил в колекцията за TOYOTA INNOVA 2012 2013 2014 2015 led стоп-сигнал с превръщането сигнал -5 %

KUNFINE Пар На Автомобил Опашка Светлина Собранието За ТОЈОТА INNOVA 2012 2013 2014 2015 LED Кочница Светлина Со Вртење Сигнал СветлинаКарактеристики На Производот:Примена : За ТОЈОТА INNOVA 2012 2013 2014 2015Материјал на Огледало Капа : ПММА и Стакло, итн.Пакување : секој во поли торба и пена, 1pair / цтнНето Тежина (Н W) : 7kgsДимензија на картон : 56*38*35 cmПредности:А...

AOTOINK 2PCS 9900LM/Set H1 H4, H7 H11 9005 H1 9006 led светлини медни плитка HID оригинални подмяна на лампи led автомобилни светлина -49 %

AOTOINK 2 ПАРЧИЊА 9900 LM / Set H1 H7 H4 H11 9005 H1 9006 LED Фарови Бакар Плетење КРИЕШЕ Оригинални Светилки Замена ДОВЕДОА Автомобил СветлинаПроизводство Опис Сијалица Тип : Еден Зрак : H7 H1 H11(H8 H9) H3 HB3(9005) HB4(9006) 880 / 881 HiLo Зрак : H4 H13 9004 9007 Боја Температура : 6000 K6500k / Бела Lumens : 5450lm / Сијалица 9900lm / Set Моќност : 30 W / Сијалица 60 W / Set LED : Најновите CSP Напон : ДК 8 V42 V Водоотпорен : IP65 Материјал : Воена Алуминиум Ладење : Fanless животниот век : Повеќе од 30.000 Часа Внимание : Оваа LED сијалица е универзална, но, некои автомобили, може да бара на товар отпорник или canbдекодер за да се избегне треперење...

2008~2013 фарове за мъгла Qashqai, без кораб! халогенни, фарове Qashqai, Micra, Титан, versa, stanza, sentra, Tsuru, stagea, дневна лампа Qashqai -5 %

2008~2013 Qashqai магла светлина,Слободен брод!халоген,Qashqai светлата,Micra,Титан,обратно,строфа,sentra,Tsuru,stagea,Qashqai ден светилкаДраги мои пријателВи благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!со почитКрило Вера

Atreus 2 елемента 9 LED за Mercedes benz W204 W203 W211 W205 AMG Mini cooper Skoda octavia a5 автомобилни дневни светлини DRL LED лампа -20 %

УниверзалнаОпис на производот : Led работи светлина за автомобил led светилки drl 2 компјутери / поставите флексибилни LED дневни работи светлина Висока осветленост...

Противотуманная на прожекторите в събирането на LED дневна светлина COB Angel Eyes фарове за мъгла дневни ходова светлина обектив броня пълен комплект за Nissan Sunny 2014 -10 %

Правец на ветер : Светилка Собрание ПРЕДВОДЕНА Дневна Светлина КОЧАН Ангел Очи Foglight Дење Работи Светлината Леќа Браник Комплетен Сет За Nissan Сончево 2014Карактеристики : Подобрување на осветлувањето во врнежлив и магла дена за да се избегне сообраќајната незгода...

AOTOINK H7 LED лампа H1 H11 HB3 H4, HB4 Led авто крушки за автомобилни фарове лампи авто led крушки предната кола лампа H11, фарове за мъгла HB3 HB4 -49 %

AOTOINK 4страна Дизајниран 12000lm Светлата Светилки H7 Led Сијалица H4 Led 9 V 12 V 24 V 36 V за Автомобил H8 H9 H11 HB3 / 9005 / H10 HB4 / 9006Производство Опис Сијалица Тип : Еден Зрак : H7 H11(H8 H9) HB3(9005) HB4(9006) HiLo Зрак : H4 Боја Температура : 6000 K6500k / Бела Lumens : 6000lm / Сијалица 12000lm / Set Моќност : 40 W / Сијалица 80 W / Set LED : Најновите КОЧАН Напон : ДК 8 V42 V Водоотпорен : IP65 Материјал : Алуминиум Ладење : Вграден Турбо Вентилатор животниот век : Повеќе од 30.000 Часа Внимание : Оваа LED сијалица е универзална, но, некои автомобили, може да бара на товар отпорник или canbдекодер за да се избегне треперење...

Новият дизайн на автомобила HB5 9007 2-ро поколение на СДС ZES нови компактни комбинираната led светлини на далечния / шофиране на къси светлини фарове за мъгла безпогрешн -20 %

Новиот Дизајн Автомобил 9007 HB5 2 Генерација CSP ZES Новиот Компактен Комбо LED Светилки Висока / Натопена Зрак Возење Магла Грешка Слободни2 Години ГаранцијаНови Arrval! 360 Степени Сјај!Спецификации : 1...

2 парчиња / многу Универзален Автомобил Сијалица Прашина Маска Водоотпорен Dustproof Гума Авто LED КРИЕШЕ Светлата Запечатување Покрие Headlamp ДодатоциОпис : во Автомобил Светла Домување Печат Капа Школка во Боја : Црна Материјал : Гума Достапни големина : 55мм, 60mm, 70 MM, 75ММ, 80 MM, 85 MM, 90mm, 95mm, 100mm, 105mm, 110mmОпис : Гума за домување печат капа, која се користи за промена на оригиналниот светлата сијалица печат капа.Тоа се направени од издржлив гумени материјал, не би зацврстуваат или попуштат со текот на времето преку од топла или ладна температурни промени.Оваа гума домување печат ззп може да се спречи каква било вода кондензација, влага, прашина и други несакани материи да влезат во вашиот фарови или светла за магла, да ги задржи сите светла работи добро.Добро за КРИЕШЕ конверзија колекции, резервни LED фарови, retrofit фарови, и многу повеќе на вашиот retrofit светлосни склоповиЗабелешка : Пред да го купите, ве молиме да се измери големината на вашиот светлата поле прирабницаПакет Се Вклучени : 2 x Автомобил Светла Домување Печат Капа​

2x 12V White 1156 Car Backup Light BA15S P21W 5630 33SMD LED Auto Reverse Fog DRL Head Светлини Bulb Super Bright Lamp -26 %

AT0018346Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетНајдобра замена за вашиот Светлата, светилки drl Светлина, Магла Светлина, Копија Светлина, Обратна Светлина, итнИ за надворешна и за внатрешна употребаБезбедност ноќ осветлување за мулти целиСупер светло, ниска потрошувачка на енергијаДолг животен век висока до 50.000 часаТаму е искривено објективот на врвот, со функцијата на фокусирање светлаСпецификација : Приклучок Тип : BA15 S P21 W 1156LED Type : 5630LED Количина : 33 SMD Led диодиНапон : 12 VМоќност : 6.6 WLumens : 800 LMЖивотниот Век : 50.000 часовиМатеријал : АлуминиумГолемина : прибл...

Безплатна доставка 4/8 / 20pcs супер ярък 2800 LM S25 1156 BA15S P21W 3030 35 Canbus SMD Led Turn Signal light DC 12V Auto Car Light -13 %

Бесплатен Превозот!!!Бесплатен Превозот 4 / 8 / 20pcs Супер Светло 2800 LM S25 1156 BA15 S P21 W 3030 35 SMD CanbLed Пак Сигнал светлина DC 12 V Авто Автомобил СветлинаТОЧКА БР...

Правец на ветер : Светилка Собрание ПРЕДВОДЕНА Дневна Светлина КОЧАН Ангел Очи Foglight Дење Работи Светлината Леќа Браник Комплетен Сет За Chevrolet Malibu 20152017Карактеристики : Подобрување на осветлувањето во врнежлив и магла дена за да се избегне сообраќајната незгода...

Atreus 2 бр. За Mercedes benz W204 W203 W211 AMG Mini cooper Skoda octavia a5 a7 автомобил дневен ходова светлини DRL противотуманная фаровете 10 LED -20 %

УниверзалнаОпис на производот : Еден пар на суперсветли LED дневни работи светла Секоја светлина со 10 компјутери висока моќност светла LED светилки...

4 бр. / компл., LED, Camry дневна светлина, E39 E30 E32 E34 E46 E38 E53 E83 E87; mazd3, mazd6, Z3, reiz дневна светлина -5 %

4pcs / set,LED,Camry дневната светлина,E39 E30 E32 Е34 E46 E38 E53 E83 E87;mazd3,mazd6,Z3,reiz дневната светлинаДраги мои пријателВи благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!со почитКрило Вера

Volv C30, фарове за мъгла, Безплатна доставка! халогенни C30 фарове, XC60, XC90, S40, V40, V50,V90, XC70, S60;S80, C30 дневната лампа -5 %

Volv C30 магла светлина,Слободен брод!халоген,C30 светлата,XC60,XC90,S40,V40,V50,V90,XC70,S60;S80,C30 ден светилкаДраги мои пријателВи благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!со почитКрило Вера

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто led светилки во изминатите години...

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто led светилки во изминатите години...

оформление на автомобила за Mitsubishi LANCER фарове angel eyes за 2012 LANCER Bi-xenon с двойна леща HID KIT -10 %

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ светилки2 x КРИЕШЕ bifocal проектор леќа2× LED пак светлина2 x црното домувањеСите потребни се подигнат (За Plug and Play инсталација)Забелешки : 1, За царина ...

Нов 50 W 6 ома автомобил LED DRL мъгла обрат Сингал товарните резистор за определяне на led лампи мода гореща march3 -19 %

Функција : I100% сосема нов и висок квалитет.Може да се користи со возило се претвори сигнал светлина ДОВЕДЕ конверзијаРешавање на хипер флеш или без трепкање на сврти сигналСекој LED сијалица инсталацијата бара еден отпорник поврзани во parellelПоправи blinker флеш грешка, хипер или грешка трепка на LED пак сигнал, паркинг / возење работи светлина или табличка светлинаТаа работи како предупредување canceller, декодер, capacitor, или blinker брза Флеш Еквилајзер за LED сијалица како што се 1156, 1157, 3156, 3157, 7440, 7443 или сл.Материјал : АлуминиумскиБоја : Злато & црвенаПакет Содржина : 1x Оптоварување Отпорници2x ТСлавини50 W 6 Ohm Автомобил LED светилки drl Магла Пак Singal Оптоварување Отпорник за Фикс LED Сијалица

Ee support 4бр 44 1.73 12 SMD твърда линия Бял венец led лампи 561 562 564 567 XY01 -20 %

Опис : Количина : 4 ПарчињаБоја : Бела XenonТип : 12СМД Цврсти ЈамкаСостојба : НоваДизајн : Цврсти Јамка со куките на секој крајНапон : 12 VЖивотниот век : 20000 работи часаБоја : 6000 K Xenon БелаПримена : Совршен за внатрешни работи светлина, Ракавица Кутија светлина, Куполата светлина и Мапата светлинаСијалица Големина / Крстот Референца : 2112, 2122, 2142, 560, 570, 576, 578, 579, итнКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет,Ниска Потрошувачка на Енергија и Ниска ТемператураУлтра Сјајна LED, уникатен и повеќе живописни боиДолготраен Живот,Лесна инсталација, само plug & playПобрзо вклучување / исклучување на времето за одговор и вибрации отпорни,Ако ПРЕДВОДЕНА не светне, едноставно флип тоа 180 степени (јават на поларитетот)Се користи за страна на вратата учтивост светла, нога област светла, под вратата светла, под табла светлаПакетот вклучува : 4 x Светла Бела LED СветилкиПроизводот Се Покаже : Важно Забелешки Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукцијата завршува.Меѓународни НалозиВе молиме да ги содржи следниве Информации со уплатата на Вашето Целосно Име, Вашата Целосна и Точна Адреса, Телефонски Број (поштата бара клиент телефонски број за Меѓународни испорака)За Превозот и Наплата Нарачки ќе брод во рок од 2 работни дена по исплата е расчисти...

Нов 10шт Бял T10 W5W LED колата Клин светлината на страничната табела Лампа Лампа DC12V L614 -42 %

10pcs Бела T10 W5 W ДОВЕДОА Автомобил Оптоварување Светлина Side Number Плоча Крушка Светилка DC12 VФункција : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетВисок интензитет на LEDHigh tech, суперсветли LED и Ниска температура, најниска енергијапотрошувачкаДолг животен векЛесна инсталација, без каква било измена треба, само plug & playПогоден за повеќето возила / брод со оптоварување база T10 / 12 VЛесно да го замени Стандардниот 194 168 501 Или W5 W Оптоварување база МоделСпецификации : Конектор спецификација : T10Работен напон : DC12 VПакет Содржина : 10 x T10 LED Светилки

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто led светилки во изминатите години...