0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00

Нови 10.1 инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло За Irbis TZ15 Таблет КОМПЈУТЕРПакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : За Irbis TZ15Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел...

Модерна клавиатура с Bluetooth за 8-инчов таблет aoson m812 android 5.1 за клавиатура aoson m812 android 5.1 -4 %

Моден Тастатура со Bluetooth за 8 инчен aoson m812 таблет компјутер за aoson m812 тастатура

Нов 7 Overmax OV-LiveCore 7020 Tablet touch screen panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка -6 %

Новите 7" Overmax ОВLive Core 7020 Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор замена Бесплатен ПревозотВе молиме проверете го вашиот екран на допир панел и екранот на допир за кабел, како на сликата пред да ја купите.Пакет : 1 допир digitizerКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.една испративме која кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато.ако не можете да го прифати ова, ве молиме да не купи.

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно...

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно...

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи постојат различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 10 PCs / многу допир.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување многу различни, како на слика / листа на еден, нов екран панел може да има логото на тоа или не, но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато...

Srjtek нов сензорен екран Digitizer смяна на стъкло за Lenovo Yoga Tablet 10 B8000 B8000-H черно 10.1-инчов -15 %

Srjtek Нов Екран на Допир Digitizer Стакло Замена За Леново Јога Таблета 10 B8000 B8000H Црна 10.1инчен

Нови LCD Дисплеј 10.1" инчен Таблет kd101n740nba17 V0 FPC 40 Pins TFT LCD Екран Матрица Замена Панел Делови Бесплатен ПревозотКако на LCD екранот може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабелот е ист како на сликата.Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број.Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и кабел код како што е нашата слика.Пакет : 1 PC / многу 10.1" LCD екран.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листата,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато.

Овој таблет имаат различни lcd кабел верзии.ве молиме погледнете на сликата внимателно и да се споредат со оригиналниот LCD Дисплеј Кабелот е ист како на сликата еден пред да го купите!Пакетот вклучува : 1 PCs / многу x LCD Екранот

Новата матрица LCD дисплей 9.7 Irbis TX97 Tablet LCD Screen Panel подмяна на модул -5 %

Ние сме професионални ЛЦД панел делови снабдувач на опрема и замена на делови, во голема Кина Област Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со нас и да се распрашува за цена на нашата цена ефикасни производи СПЕЦИФИКАЦИЈА Се применуваат сеопфатна на квалитетот на проверка и тестирање пред испорачување Оваа ставка може да се користи да се замени екран на допир панел кој е скршен, оштетената, испукана или неупотребливи.ГАРАНЦИЈА Замена / Размена Размена / замена објект во рок од 30 дена од денот на добивање на објектот...

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Има повеќе од 3 различни таблета име : wolder mitab еден...

Безбедност Пакување (Ниво 4) 5 компјутери. / Многу 502025 3.7 V 210mah Литиум полимер Батерија Со Заштита на Одборот За MP3 MP4 MP5 GPS Дигитални ПроизводиСо Батеријата Заштита Одбор : Функција : overcharge,со текот на испуштање, прекуструјна ,краток circiut заштитаБезбедност пакување : Четворни заштита(Со Водоотпорен перница и Антистатички торба)

Новите 7" Супра M722 Таблета Капацитивни екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор Бесплатен ПревозотКако екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир за кабелот е ист како на сликата.Ова е долг кабел верзија...

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи има некои Телефон / таблети со различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.За Кабел за заклучување, ве молиме проверете ако вашата оригинална екран кабел код е иста како нашата листа, ако тоа е продажба со кабел кодот пред да ја купите.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи постојат различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот таблет за да ја проверите lcd екран приклучок за кабелот е иста како и листата еден пред купување.Овој таблет има различни lcd кабел верзија.Пакет : 1 PCs / многу LCD дисплеј матрица без допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да се различни, како на листа / слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот телефон ако вашата таблета како што е споменато.Ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи има некои Телефон / таблети со различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.За Кабел за заклучување, ве молиме проверете ако вашата оригинална екран кабел код е иста како нашата листа, ако тоа е продажба со кабел кодот пред да ја купите.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

1.ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.2...

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и екранот на Допир панел.Бидејќи постојат различни екран на допир конектор кабел за истиот модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и екран на допир панел форма како што е нашата слика.Пакет : 10 Екран На ДопирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.една испративме која кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато.ако не можете да го прифати ова, ве молиме да не купи.

Новите 7" инчен IPPO K7 Про 7 IPS Android 4.1 Таблета екран на допир екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен ПревозотКако екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.Ова е едно со 12pins кабел, како на сликата,ако ви треба екран на допир со 50pins,ве молиме контактирајте со нас.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабелот е ист како на сликата.Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број.Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и кабел код како што е нашата слика.Ве молиме да проверите дали вашиот таблет е како што е подолу.ова е само одговара на таблет како што е подолу : Пакет : 1 Black екран на допир (тоа може да има и други бренд лого на панелот,ако не го прифати,ве молиме да не купуваат)Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен од оригиналниот еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато.

Oringinal Црна Нови Touch Screen 7" Таблет WGJ7332V3 екран на Допир Панел Digitizer Стакло Сензор Замена WGJ7332 A Бесплатен ПревозотКако екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабелот е ист како на сликата.Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број.Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и кабел код како што е нашата слика.Пакет : 1 PC / многу Црн екран на допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да се различни, како на листата,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот телефон ако вашата таблета со код како што е споменато.

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи има некои Телефон / таблети со различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.За Кабел за заклучување, ве молиме проверете ако вашата оригинална екран кабел код е иста како нашата листа, ако тоа е продажба со кабел кодот пред да ја купите.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

Оригинални Нови 6" Phablet QUASAR ВУ SP6020 W8519 Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор Бесплатен ПревозотКако екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабелот е ист како на сликата.Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број.Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и кабел код како што е нашата слика.Пакет : 10 PCs / многу Бел екран на допир*(ако сте треба Црни една,ве молиме оставете порака за нас)Ние сме професионални за да се спакуваат овој вид на објект од повеќе од 5 години.Ние ги преземе сите ризик за да испратите нова парцела или целосна наплата ако на екранот е оштетена за време на превозот.

Бесплатен Превозот Оригинални NT116 WHMA20 B116 XTT01.1 Допир HD LED LCD Екран 1366 * 768 40pin конектор совршен A + екранЗабелешка : Пред да нарачате, ако нашиот бизнис има било какви грешки и проблеми, ве молиме мр ил за нас, следниве информации двојна потврда за да победи на договор заедно...

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време ...

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време ...

7.4 V 8000mAH 37130125 полимерна литиево-йонна / литиево-йонна батерия за tablet PC, Електронна книга, gps -6 %

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања.ви благодаримеСпецификација : Нема.ОписСпецификацијаЗабелешка1Батеријата Модел37130125Кориснички2Минимален Капацитет8000m AH0.2 C3Номинална Капацитет8000m AH0.2 C4Номиналниот Напон7.4 v5Надполнење potect напон4.281.0.v6Во текот на испуштање на заштита на напон4.281.0.v7Температура на чување535cедна година8Макс продолжи испуштање струја1.0 C9Макс...

Пакетот вклучува : 1 buc кожа случајПријателски потсетник1 Како што е универзалната случај,па нема камера дупка2...

Универсален безжичен калъф за Bluetooth клавиатура за ASUS LG Acer HTC 9 10 инчов таблет Bluetooth клавиатура флип кожен калъф+дръжка -25 %

modname=ckeditor Универзална Безжична Bluetooth Тастатура Случај За ASLG Acer HTC 9" 10" инчен Таблет Bluetooth Тастатура Флип Кожа Маска+ПенкалоКарактеристики : *погоден за Apple IPHONE / Андроид / Microsoft windows системи*На тастатурата на случај е направен од премиум СТП кожа за издржливост и супериорен заштита.* На елегантни ABS копчињата се претвори таблета и тастатура во една лесна единица.* Безжична Bluetooth Тастатура & виткање заштитни случај со стојат функција.* Интелигентни и едноставна конекција со безжични операција растојание до 10m.* Лесни, тивко тастатурата, водоотпорен и dustproof* Енергијазаштеда на тастатурата режим на спиење...

Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 10 PC / многу екран на допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика на еден,нов екран панел може да има логото на тоа или не, ние испрати по случаен избор...

A+ 7-инчов сензорен екран за Irbis TZ44 TZ46 TZ56 тъчпад дигитайзер стъкло / пластмасов филм -4 %

Внимание​*Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите...

Функција Антинула Антирефлекс Антистатички Dustproof Одлична photopermeabilityСпецификација Примарна функција : Материјал : Напредни СТАКЛО Ригидност : 9 H Други : Ултравиолетови зраци / Нула / Прашина / отпорни на Абразија Боја : Транспарентна Калено Стакло Тежина : 184*104mmВе молиме имајте во предвид : Ако стаклото се скршени кога ќе се примени на пратката, 99% е прекината од страна на испраќачот процес...

Внимание​*Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите...

Пакетот вклучува : 1pcs кожа случајпо се стави производот во сандак,тоа ќе биде како на сликата подолу

нови оригинални B156 HAN07.0 IPS 1920*1080 144 HZ 40pin интерфејс 72 избор на бои Забелешка : Пред да нарачате, ако нашиот бизнис има било какви грешки и проблеми, ве молиме мр ил за нас, следниве информации двојна потврда за да победи на договор заедно...

Пакетот вклучува : 1pcs кожа случајпо се стави производот во сандак,тоа ќе биде како на сликата подолу

Bluetooth клавиатура за Huawei 9/10 инча универсален калъф за таблет ASUS Lenovo 10 таблет флип кожен калъф поставка+дръжка -25 %

modname=ckeditor Bluetooth Тастатура За Huawei 9 / 10 инчен Универзална Таблета Случај За ASЛеново 10" Таблета Флип Кожа Стојат Маска+ПенкалоКарактеристики : *погоден за Apple IPHONE / Андроид / Microsoft windows системи*На тастатурата на случај е направен од премиум СТП кожа за издржливост и супериорен заштита.* На елегантни ABS копчињата се претвори таблета и тастатура во една лесна единица.* Безжична Bluetooth Тастатура & виткање заштитни случај со стојат функција.* Интелигентни и едноставна конекција со безжични операција растојание до 10m.* Лесни, тивко тастатурата, водоотпорен и dustproof* Енергијазаштеда на тастатурата режим на спиење...

LPPLY 8 инча за Lenovo Tab 2 A8-50Е Tab2 A8-50LC A8-50 сензорен екран стъкло слайд дигитайзер безплатна доставка -6 %

LPPLY 8 ИНЧЕН За Леново Табот 2 A850 F Tab2 A850 LC A850 Екран на Допир за Стакло Слајд Digitizer БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Ве молиме имајте во предвид : ве молам проверете дали вашиот таблет моделот е иста како и листата еден...