0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Kossel Mini for 12mm Linear Guide MGN12 L 400mm linear rail + MGN12H Long linear carriage for CNC X Y Z Axis 3d принтер 3 Set -6 %

Линеарни Водичи MGN Серија : Пакување Детали : 3 еез MGN12 линеарна железнички,400mm долго 3 еез на MGN12 H линеарни блок...

Безплатна доставка SFU1605-3 SFU1605 300 мм RM1605 300 мм C7 roll свд 1 бр.+1 бр. химикалка гайка на cnc части -5 %

Топката Завртка SFU1605 Серија : Пакување Детали : 1 парче на Топката Завртка 300 мм долго Нема крај машински 1 компјутер од SFU16053 топката орев.NTOE : Ние може да се намали на било која должина на топката завртка како вашиот reuqest.Ние, исто така, може да се направи на обработка како вашиот цртежПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

EP50 S87203РN24 EP50 S810243 FN24 Нови и оригинални AUTONICS АПСОЛУТНА РОТАРИ ЕНКОДЕРНаправени во КорејаДел производ цени и акциите на промената, не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме, ви благодарам.Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.OMRON и AUTONICS, ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.САЛАДИН, главно, вклучуваат : Omron, LS(LG) и ДЕЛТА...

9 мм Линейна употреба MGN9 L= 500 мм на линеен рельсовый път + Mgn9c дълга линейна каретка за ЦПУ X Y Z Axis Безплатна доставка -6 %

Линеарни Водичи MGN Серија : Пакување Детали : 1 buc MGN9 линеарна железнички,500mm долго 1 buc на MGN9 C линеарни блок NTOE : Ние може да се намали на било која должина на топката завртка како вашиот reuqest...

2 елемента 1/4 PT външна резба до 8 мм пневматична тръба за бързо свързване разклонител Безплатна доставка -25 %

2 парчиња 1 / 4"PT Машки Конец да 8мм Воздух Пневматски Цевка Брз Заеднички Спојка Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификација : Точка Име Брзо Монтирање Модел PC802 Вкупната Големина 14 x 21mm / 1" x 0.8"(D*L) Внатрешен Дијаметар (Сино Крајот) 8mm / 0.31" Машки Конец Големина 13mm / 1 / 4" PT Главен Материјал Месинг, Пластични Боја на Злато на Ѕвонење, Сина Тежина 18g Пакет Содржина 2 x Брз ФитингОпис : отпорност на Корозија, лесен и брз инсталација, долг животен век...

Безплатна доставка SFU1605-4 SFU1605 500 мм RM1605 500 мм roll свд 1 бр.+1 бр. химикалка гайка за SFU1605 -6 %

Топката Завртка SFU1605 Серија : Пакување Детали : 1 парче на Топката Завртка 500 мм долго...

ВИСОКА Т EMPERATURE ИМАЈЌИОва е сосема FUSHI.Оваа Стапка може да биде подготвен да Печка & Печката автомобил.Производ IntrouduceМодел Големина (IDx ODx B) Количеството ДинамиченОптоварување (N) СтатичнаОптоварување (N) Тежина (Kg) Ограничување на Брзината Ограничување на Температура целзиусови Степени Целзиусови TB6800 10x19x5 mm 2 Компјутери 1830 925 0.005 500 C 932 F TB6801 12x21x5 mm 2 Компјутери 1920 1040 0.006 500 C 932 F TB6802 15x24x5 mm 2 Компјутери 2080 1254 0.009 500 C 932 F TB6803 17x26x5 mm 2 Компјутери 2630 1570 0.009 500 C 932 F TB6804 20x32x7 mm 2 Компјутери 4000 2464 0.018 500 C 932 F TB6805 25x37x7 mm 2 Компјутери 4500 3150 0.023 500 C F 932Производот Се Покаже И Детали СликиПостојат Повеќе Спецификации За Вашиот Избор** НАПРАВЕНИ ВО КИНА **Може да се спаси неколку долари на купување по пазарот на резервни делови.Замена на ова лого е тешко и време одземаат процес.Не се Предмет / Производ / Собрание / Set ќе треба да ги користите за нешто помалку од РЕАЛНА, ВИСТИНСКА резервни делови."КВАЛИТЕТОТ ПЛАЌА ВО ДОЛГ РОК"Ве молиме погледнете на сликата е прикажано погоре пред да го купат тоа.Ве молиме mail нас за дополнителни информации за овие.Најдобро за лого.Произведени во Кина.Ве молиме прочитајте ги правилата и условите внимателно пред да го купат.За НасЗа повеќе од 5 години, како на топката и ролери имајќи го очекувам, ние сме биле на издржување на ОЕМ и меѓународните пазари...

Пневматски Контрола Нерѓосувачки Челик Топката Вентил

10шт IT8995E-128 IT8995E IT8995E-12B QFP нова -6 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why директно изберете нас : 1...

10шт ADV7611BSW2 ADV7611 QFP нова -5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why директно изберете нас : 1...

10шт RTL8380M QFP нова -6 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why директно изберете нас : 1...

10шт MST7500A QFP нова -6 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why директно изберете нас : 1...

1set BK10+BF10Топката завртка крајот поддршка 1pcs BK10 со топката имајќи + 1pcs BF10 за CNC Рутер Мелење машина( Се користи длабоко ритам топката лежишта.)Б.К / BF цртежи : Б.К / BF користење начин : Превозот ЦенаНашите производи се продаваат низ целиот свет.Ако ви треба повеќе предмети во исто време, ве молиме контактирајте со нас однапред да се потврди превозот цена.Плаќање : Ние прифаќа paypal кредитни, банкарски трансфер, western union итн.Плаќањето мора да се изврши во рок од 7days календарски дена од денот на аукција крајот на времето.Проблем и Повратни информации : Ве МОЛИМЕ НЕ остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас.Ние сме чесни и корисни снабдувач , ние ќе се обидеме потрудиме да ги решат проблемите со вас.Вашето задоволство е многу важна за нашата продавница, па ве молиме контактирајте со нас пред сакате да остави негативни повратни информации.Ви благодариме многу однапред .Наплата : Ако НЕ сте ЗАДОВОЛНИ со нашата пакет како производи е штета, ве молиме да не го потпише и контактирајте со нас веднаш.Ако е можно, ве молиме да се земе некои фотографии или да се направи еден мал видео за тоа...

TDK префрлување напојување EAK152 R0 G

5 / 16" OD Притисни Фитинг Воздух Pneumation Регистрација Проверете ВентилМатеријал : Materies : никел позлата месинг&Пластични Оперативен Притисок : 0150psi Наменета за полиуретан или најлон цевки Врска : 5 / 16" OD​​

1pc свд SFU1604-500mm + 1pc химикалка гайка за ЦПУ с обработен края на BK12/BF12 -4 %

Пакет Содржина : 1pc Топката завртка SFU1604 500mm + 1pc Топката нут со BK12 / BF12 крајот машински Должина 500mm се целокупната должина ЗАБЕЛЕШКА : 1...

Двоен Ред Длабоко Ритам Топката Лежишта Модел : 4210 A2 RS1 TN9 Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 50 mm OD (надворешен дијаметар) : 90 mm Ширина / Висина / Дебелина : 23 мм Количина : 1 buc Еднаков : 4210Б2 RSRTVH ,4210 A2 RSДлабоко ритам топката лежишта се разноврсна,автопотпорни лежишта, со цврсти надворешниот прстени,внатрешниот прстени и топката кафез и собранија.A : Deviating или модифицирани внатрешен дизајнБ : Модифицирани внатрешни изградба2 RS1 : Контакт печат, на двете страниTN9 : Стаклени влакна засилен PA66 кафез, топката се карактеризираат соTVH : Кафез изработени од стаклени влакна засилен polyamideДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

1 бр. свд SFU1604-650mm + 1 бр. химикалка гайка за ЦПУ с обработен края на BK12/BF12 -5 %

Пакет Содржина : 1pc Топката завртка SFU1604 650mm + 1pc Топката нут со BK12 / BF12 крајот машински Должина 650mm се целокупната должина ЗАБЕЛЕШКА : 1...

Двоен Ред Длабоко Ритам Топката Лежишта Модел : 4200 ATN9 Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 10 mm OD (надворешен дијаметар) : 30 mm Ширина / Висина / Дебелина : 14 mm Количина : 2 buc Еднаков : 4200БTVH , 4200 AДлабоко ритам топката лежишта се разноврсна,автопотпорни лежишта, со цврсти надворешниот прстени,внатрешниот прстени и топката кафез и собранија.A : Deviating или модифицирани внатрешен дизајнБ : Модифицирани внатрешни изградбаTN9 : Стаклени влакна засилен PA66 кафез, топката се карактеризираат соTVH : Кафез изработени од стаклени влакна засилен polyamideДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

100% Нови и оригинални CP1 W8 ER ПЛЦ КОНТРОЛЕР ИЗЛЕЗНА ЕДИНИЦАПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНАДел производ цени и акциите на промената, не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме, ви благодарам.Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.OMRON и AUTONICS, ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.САЛАДИН, главно, вклучуваат : Omron, LS(LG) и ДЕЛТА...

големина 45*55*30мм Прашкаста Металургија масло черупка poroимајќи Sintered бакар ракавСОВЕТИ : сликата е само referance, постојат многу големината на лежишта,ние не може да се земе слики за секој модел...

Двоен Ред Длабоко Ритам Топката Лежишта Модел : 4302 ATN9 Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 15 mm OD (надворешен дијаметар) : 42 mm Ширина / Висина / Дебелина : 17 mm Количина : 1 buc Еднаков : 4302БTVH , 4302 НАДлабоко ритам топката лежишта се разноврсна,автопотпорни лежишта, со цврсти надворешниот прстени,внатрешниот прстени и топката кафез и собранија.A : Deviating или модифицирани внатрешен дизајнБ : Модифицирани внатрешни изградбаTN9 : Стаклени влакна засилен PA66 кафез, топката се карактеризираат соTVH : Кафез изработени од стаклени влакна засилен polyamideДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

Thsl-500-8D полето винт диаметър 8 мм, резба 8 мм и дължина 500 мм трапециевидный вал, винт с мед гайка за 3d-принтер -3 %

THSL5008 D Доведе Завртка Кол 8ММ Тема 8мм Должина 500mm трапезоидна вретено завртка со бакар орев за 3d печатачОпис : THSL5008 D доведе заврткаКол 8ММТема 8ммДолжина 500mmПроизводот Се Вклучени : 1 x THSL5008 D Доведе Завртка1x Месинг НутЗошто и вие треба да изберете нас!!!#01Димензионални цртање#02304 од не ' рѓосувачки челикОтпорност на корозијаВисока температура отпорПовеќе не користите време1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DIN6799 M12 12 мм от неръждаема стомана E закольцовывает стопорное пръстен за шахти -14 %

DIN6799 12mm нерѓосувачки челик E circlips задржувајќи прстен за шахтиПредметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна...

Скелетот Нафта Печат Модел : ТЦ 40 x 62 x 8 NBR Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 40 mm OD (надворешен дијаметар) : 62 mm Ширина / Висина / Дебелина : 8 mm Количина : 10 компјутери Материјали : Нитрилна гума (NBR) Радијална вратило заптивки за општи индустриски апликацииДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

не 'рѓосувачки челик 304 1.5 mm челичното јаже Големина : 1.5*50m structure7*7=49 OD : 1.5 mm maxamium оптоварување : 167kg материјал : 304 од не' рѓосувачки челик

MR128 MR128 Z MR128 ZZ Минијатурни Лежишта Топката Мини Имајќи 8 X 12 X 3.5 mmМАТЕРИЈАЛ : челикПревозот : 1.Превозот дена : Нормално тоа ќе потрае 2035days.2.Објектот со бидат испорачани во рок од 7 работни дена по целосна уплатаПовратни информации : 1.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 Star рејтинг откако ќе ја добиете вашата цел и се чувствува среќен на нашите производи,вашите коментари ќе ни помогне да се подобри себеси.2.Вашето задоволство е многу важен за нас...

Метална въздушна тръба е свързана с прозрачна бяла Силиконова вакуумна вендузата с диаметър 25 мм -18 %

Метал Воздух Цевка Поврзана 25мм Кол Јасно Бели Силикони Вакуум Вшмукување Чаша Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификација : Име на Производ Вакуум Вшмукување Чаша Дизајн Три Начин Цевки Конектори Материјал Силикони, Метална Боја Јасно Бела, Сребрена на Ѕвонење Конектор Кол(Секој) 5mm / 0.2" Вкупната Големина 25 62mm x / 1" x 2.4" (Надвор од Кол*H) Тежина 41g Пакет Содржина 1 x Вакуум Вшмукување ЧашаОпис : Карактеристики : нафта и гориво отпорност, отпорност на вода, Озонската отпорност, отпорност на атмосферски...