0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00

Со 100% Јапонија увоз на карбонски влакна со ОДЛИЧЕН квалитет Нашите цевка е тркалаат цевка, не pultrusion цевка, се тркалаат цевка беше имаат должина и weft предиво, но pultrusion цевка само имаат должина, не weft предиво, значи, силата не, како и како се тркалаат цевки...

4 двойки от актуализирана версия на 3-лопастный витлото CW/CCW червен / черен за Hubsan X4 H107/H107C/H107L/H107D H108 H108C RC Quadcopter -14 %

4 Пара Надградба на Верзија 3Сечилото Г.С. / CCW Пропелер Црвена / Црна за Hubsan X4 H107 / H107 C / H107 L / H107 D H108 H108 C РК QuadcopterСпецификации : 100% Сосема Нов.Надградба на Верзија 3Сечилото Г.С. / CCW Пропелер.Одговараат за : Hubsan X4 H107 / H107 C / H107 L / H107 D H108 H108 C QuadcopterВисоко квалитетни и издржливи во употреба.Лесно да се инсталира.Боја : Црвена / ЦрнаМатеријал : ПластикаПакет големина : 10 * 10 * 2 cm / 4 * 4 * 0.8 воПакет тежина : 4 g / 0.1 озПакет листата : 2 * Парови Надградба на Верзија 3Сечилото Г.С. / CCW Пропелер Црвена2 * Парови Надградба на Верзија 3Сечилото Г.С. / CCW Пропелер Црна

SG90 9 G Серво Мотор За Робот 6 CH RC Хеликоптер Авион Карактеристики : Оперативен брзина : 0.3 втор / 60degree Штанд на Моторот : 1.5 kg / cm Температура опсег : 0 C _ 55 В Мртвите бенд ширина : 10usec Оперативен напон : 4.2 V~6 V Одговара за СИТЕ видови на Р / Ц Играчки Конектор Жица Должина : 250mm Пакет вклучуваат : 100 x SG90 9 G Серво Мотор Продавачот 's recomendations Клиенти кои скок се бориме овој производ, исто така, купи : Ние ја прифати Кредитна Картичка, Western Union, TT...

Syma X5SW Drone with WiFi Camera Real-time Transmit FPV Quadcopter 2.0 MP HD Camera Drone 2.4 G 4CH RC Helicopter-бял -5 %

Бренд Име : SymaБрој на модел : Syma X5 SWТип : QuadcopterДалечинска Контрола : ДаКанал : 4 CH со 6 ОскаВидео Време : Околу 30 МинутиДа Се Загрози ОтпорниСостојба на Собранието : Подготвени Да Летаат(RTF)Контролор Батерија : 4"АА"батерии(не се вклучуваат)Контролор на Владата : MODE2(лево гас рака)Далечински Растојание : 100150 МетриИзвор На Енергија : ЕлектричниНа FPV авион може да лета внатрешна или надворешна,тоа може фото и видео FPV ,360 степени 3 D возен сите околу,обезглавени функција.Специјално,Тоа може Реалновреме на пренос.X5 SW е мултифункционален и помоќен од X5 C.На X5 SW е надграден,школка е сјајна и висок квалитет,на засилен опрема за слетување,2.0 MP Камера и така натаму.Ќе имаа уживате кога ќе го купите.

2017 DXF Hot selling Rc Lipo Батерия 2S 7.4 V 2700mah на 20В Max 30C за Wltoys 12428 12423 1:12 RC Car Spare parts -15 %

2017 SKT Топла продажба на Рк Lipo Батеријата 2 S 7.4 V 2700mah 20 C Max 30 C за Wltoys 12428 12423 1 : 12 РК Автомобил Резервни деловиОпис Бренд SKT Батерија Капацитет од 2700m Ah Континуирано празнење стапка 20 C(27 A) Пукна го Оценувате 40 C(54 A) Напон по келија 3.7 V Max напон по келија 4.2 V Напон на пакет 7.4 V Max напон по пакет 7.4 V Клетки 2 S Укажуваат на тоа наполнете го оценувате 1 C Силикони жица 14awg Приклучокот ...

Нов стил борцовский кола shell и roll cage за 1/5 losi 5ive-T rovan LT RC Car PARTS -9 %

Нов стил на борење автомобил школка и се тркалаат кафез за 1 / 5 losi 5iveТ rovan LT РК ДЕЛОВИ за АВТОМОБИЛИИспорака детали Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работен ден по приемот расчисти исплата...

Добредојдовте на хоби Зона.Понуда на различни R / C модели и делови.Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )Брза испорака ,Со Следење на број...

Количина: 1 сет Опис : Brand Name : Fr Sky Точка Име : X9 E Дланка ОдморПакет вклучуваат :2 x Рака Дланка Остатокот ПлочаПревозот1.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи ти ред.Ние ќе ја испрати на производи за да можетеодеднаш на уплата2.Објектот е предаден од кина пост воздухопловната.Стигнат до повеќето земји 1530 дена3.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте добиле објект во 45 дена , и ни даде 3 дена за проверка на undelivered пакет и причина ,ако тоа е нашиот проблем, ние ќе рефундирање на пари за вас.4.Ние не можеше да брод од Африканските земји освен Јужна Африка од воздухопловната .Значи, ако Африкански клиентите сакаат да ги купите овие производи,ве молиме контактирајте со нас за превозот проблем однапред.

Колела RC найлон стопорная гайка M4 фланцевая за състезателен автомобил HPI RS4 Drift Touring -1 %

Љубезно потсетување : 1 Ако одберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус објектот ќе биде испорачуван економија превозот метод со кој може да се следи само во кина, но нема детали за следење информации во вашата земја...

НОВИ Radiolink AT9 S 2.4 GHz 9 Канал Радио Предавател & Примачот За РК Хоби Хеликоптер РК Брод РК АвтомобилВе молиме имајте во предвид декаMode 1 : ПравоРежим 2 : ЛевоПакување : 1 x Прирачник (CD)

Алуминиев серво усилвател на волана комплект завъртане на лоста (горе/долу) Пружина за Traxxas 1/10 E-Revo 3.3 Upgrade Hop-Up 5344 -41 %

Добредојдовте на нашата Продавница.Ние снабдување на различни R / C модели и делови .Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )ОЕМ ODM Услугата е Достапна,ни испрати Истрага за повеќе детали.100% Нови.Брза Испорака, Со Следење На БројДобиете предмети,Или испраќање / наплатаДополнителни прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас.Предмет : Алуминиум Волан Saver Сет (Замена на 5332)Пакет : 1 Сет Алуминиум Волан Saver Поставите Компатибилен со : 1 / 10 ERevo 1 / 10 ERevo Brushless 1 / 10 Revo 3.3 1 / 10тиот Самит на 1 / 10 Slayer Про 4 X4 Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

BLLRC четири-ред подробности SYMA X5UW x5uc хеликоптер синьо-зелен витлото статив защита пръстен комплекти аксесоари -12 %

BLLRC Хеликоптер Делови SYMA X5 UW X5 UC Четириоска Резервни Делови за Резервни Делови Пропелер Заштита Прстен Сечилото Опрема за Слетување Пакетот вклучува : 4 PCS пропелер 4 PCS заштита прстен 4 PCS опрема за слетување

Добредојдовте на нашата Продавница.Ние снабдување на различни R / C модели и делови .Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )ОЕМ ODM Услугата е Достапна,ни испрати Истрага за повеќе детали.100% Нови.Брза Испорака, Со Следење На БројДобиете предмети,Или испраќање / наплатаДополнителни прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас.Предмет : 24 T Алуминиум Метал Серво РогПакетот Вклучува : 5x 24 T Алуминиум Серво Рог1x L Хексадецимален клуч клучни Карактеристики : 24 T Spline & М3 темиАлуминиум ЦПУ машински за прецизност,елоксирани финишВклучува две челик завртки за да се обезбеди сплитстега врз серво излезДимензија : 35x15x6mm (Дупка центри на 20 и 24mm од серво излез.) CNC машински за прецизност.Зголемена сила и прецизност Компатибилен со Hitec Серво Мотори на Клиентите Задоволство ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Со 100% Јапонија увоз на карбонски влакна со ОДЛИЧЕН квалитет Нашите цевка е тркалаат цевка, не pultrusion цевка, се тркалаат цевка беше имаат должина и weft предиво, но pultrusion цевка само имаат должина, не weft предиво, значи, силата не, како и како се тркалаат цевки...

EBOYU (TM) 3 X Lipo Батерия 7.4 V 610mAh 15C & зарядно устройство за Hubsan H502S H502E X4 RC Quadcopter Drone Parts -13 %

EBOYU(TM) 3 X Lipo Батеријата 7.4 V 610m Ah 15 C & Полнач За Hubsan H502 S H502 E X4 РК Quadcopter Летало ДеловиКарактеристики : Пакет вклучувајќи : 3 X Lipo Батеријата + 1 X ПолначКомпатибилен за Hubsan H502 S H502 E X4 РК QuadcopterИма црвен индикатор кога батериите се полни и портокал индикатор кога тоа е завршиПрепорачливо Резервни ДеловиЛесно се инсталира,голема бекапПакетот вклучува : 3 X Lipo Батеријата + 1 X ПолначНапомена : 1...

Нови полирање издувни цевки DLE55 DA50 DL50 Задните

8 LED RC Car Светлини 4.2 v-6v Light Set фарове фарове за 1/10 RC Model Car Truck диаметър 5 мм 4Red& 4White -39 %

8 LED РК Автомобил Светла 4.2 v6v Светло Сет Светла Светла За 1 / 10 RC Модел на Автомобил Камион 5mm Дијаметар 4 Red& 4 White Функција : Далечински управувач за модел на автомобил, Универзална фарови, светлата конверзија DIY играчка автомобил...

Найлон beadlock външна граница за 1/5 HPI Рован км baja 5b 5t 5sc losi 5ive-t rc автомобили резервни части -11 %

Најлон beadlock Надвор од границата за 1 / 5 hpi rovan км baja 5b 5t 5sc losi 5ivet rc делови за автомобилиШи pping детали Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работен ден по приемот расчисти исплата...

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или треба и други производи...

Превозот УсловиЦел ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по уплатата примена Предмети се испраќаат од Кина (делумно предмети од нашите Шпанија складиште) користење на Воздухопловната, Курир, Експрес (врз основа на вашиот избор), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 735 работни дена.Се Враќа РокВо случај да добиете неисправни објект, клиентот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.Во случај да добие погрешен точка, предмети мора да биде вратен во таа е оригинална и неискористени состојба и исто така мора да биде во оригинална кутија и пакување.Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот...

4шт 12mm колелото шестигранное алуминиево колело спирачни дискове 32mm за 1: 10 RC KYOSHO TAMIYA HPI SAKURA TRAXXAS AXIAL Drift Car -6 %

Карактеристики : 100% Сосема Нов Делови Број : Делови Име : Воланот Хексадецимален ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН : 12 mm ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН Дебелина : 6 mm Надворешен Дијаметар на Дискот : 32 мм Центар дупка со дијаметар : 5 mm Материјал : АлуминиумОдговара : 1 / 10 РК АвтомобилПакет КОЛИЧИНА : 1 Сет (4 парчиња) Содржини : КАКО СЛИКИВе молиме не негативни директно ако ништо друго ,pls контактирајте со нас прво ,ние ќе ви помогнат да се реши тоа ,ви благодариме !Ние прифаќаме ALIPAY СМЕТКА САМООбјектот ќе биде со брод до alipay сметка на превозот адреса ако нема посебни белешки од купувачот.ако нема плаќање пристигне во 7 дена по објект завршен.Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од China Post Воздух mail.Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на ALIEXPRESS како превозот адреса за стока.Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата.Сите предмети се испраќаат во рок од 48 часа од добивањето на плаќање(не вклучувајќи и викенди и државни празници)Време на испорака околу 825 работни дена да повеќето земји : 1045 дена да Обединетото Кралство645 дена да Австралија825 дена за САД1045 дена да повеќето земји во Европа35 недели во Италија / Канада Како врв на превозот, времето за испорака е зголемен во некои областиСите се врати ставки мора да се врати во 3 дневна смета од денот на доставувањето и Известување нас преку aliexpress порака во 2days смета од денот на доставувањето.Било доцна известување на враќање, и ние не ќе се обезбеди враќање и наплата на услуги.Сите предмети МОРА да се вратат во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци.Купувачот мора да ги сноси сите предмети се врати превозот такси, данок, царина, итн.За пари гаранција за враќање : такси превозот и осигурување надоместоци се неповратни, и таму е 10% restocking надоместоци кои се применуваат за сите пари гаранција за враќање во било која причина.

Превозот УсловиЦел ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по уплатата примена Предмети се испраќаат од Кина (делумно предмети од нашите Шпанија складиште) користење на Воздухопловната, Курир, Експрес (врз основа на вашиот избор), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 735 работни дена.Се Враќа РокВо случај да добиете неисправни објект, клиентот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.Во случај да добие погрешен точка, предмети мора да биде вратен во таа е оригинална и неискористени состојба и исто така мора да биде во оригинална кутија и пакување.Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот...

Mxfans 4 x RC1:10 On Road Car Пентаграм Wheel Rim & Blue Fish Scale гума гума -25 %

Компанијата има джантите,Пневматици,Воланот Хексадецимален Центар,Dogbone Заеднички,Компактен Радио Послужавник,РК Челик Назабена Опрема,Разл Првенство,Шок кула,Шок Апсорбер,Моторни Вода Јакна,Истражувачки Центар Превозникот,Телото Пост Месеци,Воланот Хексадецимален,Воланот Хексадецимален Завртки,Сјај Plug Igniter,РК Крило Престој,РК Серво Линк,РК Вентилаторот за Ладење,РК C Центар,РК Weel Оска,со Голема Брзина Електричен Мотор Мотор,РК Гуми Носителот и РК Спојки Опрема и др...

Baja 5b Alloy rear hub set carrier for HPI BAJA 5B Parts Rovan -8 %

Baja 5b Легура задна осовина превозникот во собата за HPI BAJA 5 B Делови Rovan

Сите производи на нашата компанија се прифати продажба на мало, трговија на големо, обичај, етикетирање, ако има било какви барања,ве молиме контактирајте со нас слободно...

10 x Mg996r сервомашинки цифров MG996 метален редуктор с висок въртящ момент Arduino цифров серво за RC хеликоптер кола робот MG995 Безплатна доставка -6 %

Servos Дигитални MG996 R Серво Метал Опрема за Futaba JR Автомобил RC Модел на Хеликоптер на БродКарактеристики : Во согласност со повеќето стандардни приемник конектор : Futaba, Hitec, Sanwa, GWS итн..Одлично за камион, брод, тркачки автомобил, авион, хеликоптер и Напојување : Преку Надворешен Адаптер.Стабилна и Шок Доказ Coreless Мотор Метал Опрема Двојно Топката Имајќи Конектор Жица Должина 300мм.Спецификација : Димензија : 40mm x 19mm x 43mmОперативен Брзина : 0.17 дик / 60 степени (4.8 V без оптоварување)Оперативен Брзина : 0.13 дик / 60 степени (6.0 V без оптоварување)Кабина вртежен момент : 13 кг cm (180.5 озво) во 4.8 VКабина вртежен момент : 15 кг cm (208.3 озво) во 6 VТемпературата Опсег : 30 + 60 степенОперација Напон : 4.8 7.2 VoltsОпрема Тип : Сите Метални БрзиниКонектор Жица : Тешки, 11.81" (300мм)Тежина : 69gБоја : ЦрнаОригиналната кутија : НИКОЈПакетот вклучува : 10 x MG996 R СервоPS : Ние исто така снабдување SG90 MG945 MG946 R MG996 R MG995 MG90 S / 90 D EMAX 08 MA 08 MD S3003 и Пролет ServosПродавачот 's recomendationsКорисниците кои купиле овој производ, исто така, купи : Ако сакате подолу производи, само кликнете.Ние ја прифати Кредитна Картичка, Western Union, TT...

The dark Knight (Диви Цветя) Дискове от алуминиева сплав, подходящи за King Motor Buggies HPI 5B, СС, 2.0, Rovan Buggy и други Bajas с шестигранником 24 мм -8 %

Кралот Моторни Dark Knight (Wildflower) Лесна Легура На АлуминиумКомплетен сет од 2 предни и 2 задниСе погледне на слики...

ТОПЛА ТРКИ Челик мотор менувач 32 P 3.175 MM отвор 8 T ~ 22 T

Лагера на двигателя, маслен, носещи 11*5*4 мм за Rc хоби модел автомобил 1/10 Tamiya CC01 носещи 8 бр. верижен FJ -25 %

Добредојдовте На RCAWD Име на Производ : Имајќи За Возило Тип : Автомобил е Применливо РК Автомобили : Роботот Скала : 1 : 10 Материјал : Метал Опис : 11*5*4 MM За Возило Марка : Tamiya CC01 Извор на Гориво : Електрични Пол : Момчиња & Девојки Пакет Количина...

Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите онлајн!●Користете за 450 3 G Програмабилни Flybarless Систем.●Врски Топката(M2.5x3.3) x 2●Тежина : 3.2 g

ОписОвие пропелери понуда екстремни ригидност и зголемување на лет перформанси во споредба со алтернативни реквизити.Овие реквизити се совршени за употреба со минијатурни мултироторот авиони.Опис На Производот : Идеален за мини FPV тркачиСекој проп доаѓа со адаптер ringers.Големина : 3*3"Пакетот Вклучува : 2 Pairs пропелер (2 CW Проп + 2 CCW Проп )

Сребро / черно 1бр стомана 27Т туристи моторни съоръжения за модернизация до 540 мотор за Rc хоби модел автомобил 1/18 Wltoys a959 a969 a979 k929 -37 %

RCAWD Црна / Сребрена Челик 27t Заби Мотор Опрема За 540 Мотор За Рк Хоби Модел на Автомобил 1 / 18 Wltoys a959 a969 a979 k929Пакет Количество:1pcsТежина(г):14Реден Број : A580044Опис : 27t Челик Мотор Опрема За Надградба На 540 Моторни Посилни МоќОпшто земено,ние брод во светот со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , e Packet на сад и Специјална Линија на руски,кои се со следење на број и ќе може да се провери на испорака на информации за официјалната вебстраница.Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена од денот на добивањето на плаќање(со исклучок на викенди и државни празници)Време на испорака околу 760 работни дена да повеќето земји815days во САД од страна на e Packet828days да руската од страна на Посебна Линија735days...

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

2 бр. / опаковка TCBWORTH 2S 7.4 V 1100mAh 25C RC LiPo батерия за RC хеликоптер, самолет, кола лодки Квадротор литиево-йонна батерия -16 %

TCBWORTH LIPO БАТЕРИЈАТА2 ПАРЧИЊА / ПАКУВАЊЕ TCBWORTH 2 S 7.4 V 1100m Ah 25 C РК Li Po батеријата За RC Хеликоптер Авион Автомобил Брод Quadrotor Liion батеријаБренд : TCBWORTH БатеријатаКапацитет : 1100m AHКонтинуирано Празнење Стапка : 25 CПукна го Оценувате : 50 CНапон По Келија : 3.7 VМаксимален Напон По Келија : 4.2 VНапон На Пакет : 7.4 V 2 SМаксимален Напон По Пакет : 8.4 VПредлагам Наполнете го Оценувате : 1 CПриклучок : T / XT60 / XT90 / EC5 / JST / TRX / XT150 / СМ / БАНАНА ( Ако ви треба друг приклучок, pls ми даде порака)Големина : 74*29*17mmТежина : 73 GКупувачот Читање : 1, ве Молиме полнење целост по добиени батеријата пред да ја користите , не overcharge, 1 парче покаже 4.2 V е задолжен целост ...

Спецификација : Точка име : Рамка за ПолнењеWheelbase : 210mmMeterial : 3 K Карбонски влакнаТежина 96gарм дебелина : 4mm brushless мотор : 1806~2206 (KV2000~2300)Пакет Се Вклучени : 1 X Рамка За Полнење1 * LEACO рака

F19185 / 7 JMT дълъг стоманен вал 20 см метален прът 200 мм стомана вал САМ ос на технологията на производство на модел на сградата материал аксесоар -15 %

Долго Челик Вратило 20cm Метални Шипки 200mm Челик Вратило DIY Оски Технологија за Производство на Градењето модели на Материјал Кој Модел челик вратило, цврстина, висока чистота, силна поддршка, повеќе погодна за употреба со лежишта...

F19124-B/C 2S 7.4 V 8520 модернизирана 8. 5x20mm Mini Coreless Motor с подпори за направи си САМ Tiny QX90 95 LT105 Micro Indoor Race Quadcopter -13 %

2 S 7.4 V 8520 Надгради 8.5x20mm Мини Coreless Мотор со Реквизити за DIY Мали QX90 95 LT105 Микро Затворен Трка QuadcopterГ.С...

JMT ПХБ Welding Board Plate Fixed Seat Connector Mount Holder for XT30 XT60 XT90 САМ FPV Multicopter Racing Drone 250 F19121-3/3 -34 %

PCB Заварување Одбор Плоча Фиксна Седиште Конектор Носителот на Планината PCB за XT30 XT60 XT90 DIY FPV Multicopter Трки Летало 250Ефективна слики, Производот не се вклучени во Конекторот.Количина : 3 Еез, 3 Typs опција, XT30 / XT60 / XT90, ве Молиме изберете еден ви барање според вашиот уред.Мултиоската, Трки Летало специфични XT60 XT90 XT90 фиксна седиште заварување плоча.За да се спречи моќ линија носат, ефикасно го скрати напојување линија, додека намалување на тежината на колото за да се олесни брз приклучок!Објектот не вклучува шематски дијаграм XT60 и XT90, XT30 приклучоци, клиентите треба да се самозаварување!Нашите сопствени производи, голем број на акции, ги поздрави трговија на големо

6 инчови витла, Prop Protectors Guard, за QAV250 QAV330 QAV380 FPV Racing Quadcopter Multicopter -13 %

6 инчен Пропелери Проп Заштитници Guard за QAV250 QAV330 QAV380 FPV Трки Quadcopter MulticopterОпис : 6инчен и други применливи F250 F330 F380 гребло полициГребло заштитна круг од 1,5 дебели fiberglass панели врежан од завртка собранието со М3 * 8Пакет информации : Пакет големина : 14.5 * 10 * 1cm / 5.7 * 4 * 0.4 воПакет тежина : 50g / 1.8 озAdheisive лента пакетПакет Листата : 4 * Заштитник Guard16 * Завртки

8x5.0 3 K Карбонски Влакна Пропелер Г.С CCW 8050 СП Реквизити лошите страни За Quadcopter Hexacopter Мулти Роторот НЛОУсвојува висок квалитет 100% 3 K сите карбонски влакна одбор кои се увезени од Јапонија подобрување на материјалните...

Капак редуктор за 1/5 HPI rovan km baja 5b SS parts -6 %

Опрема покритие за 1 / 5 hpi rovan км baja 5b св делови Превозот детали Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работен ден по приемот расчисти исплата...