0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Aceworks безкрайни регулируеми 925 сребърни циркониеви открити пръстени жените приятелството е най-добрият приятел, подарък за изискани бижута твърди кристали CZ Pave -43 %

****** Почитувани клиенти, Кина е најголем свечена фестивал Пролет Фестивал се приближува Сите во Кина ќе се врати дома со своето семејство...

Повеќе од $150 ,стоката ќе биде испратен на курирската служба DHL / Федекс / UPS / Aramex слободно.,но, не вклучувајќи данок...

Информации за производотМетали : 24 K Жолто златоТежина : 1.64 gГолемина на : НИ ГОЛЕМИНА 5.5Белег : 999 златоЌЕ YIПревозот*Ние ќе брод Со ЕМС Fedex и ПРОЗОРЦИ,ќе се земе 38days да пристигне таму*доколку купите повеќе од 2 предмети,ние ќе ви ги понудиме некои попуст и нудат бесплатен превозот*Внимание : ве молиме отворете пакет лице пост човекВраќање* вашиот среќен е број еден важен за нас*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако постои било каков проблем со вашиот цел*ако не сте задоволни со вашиот купите во било која причина,ве молиме вратете го во рок од14days во неговата оригинална состојба* ние ќе рефундирање во рок од 2days кога ќе го добие враќање

VNOX 8 мм, черна матова повърхност на волфрам пръстени за мъже младоженеца годежен пръстен бижута гравиране волфрам карбид мъжки ежедневни Bijoux -46 %

ПРОИЗВОД НАСТАВА*Материјал : 100% Волфрам,одлична отпорност на корозија највисок цврстина,носатотпор,нула бодови и деформација нема лесно да се случи...

R021 Сладко Bow Bowknot full Пробийте Index Finger Ring 2017 New Korean Wholesale Jewelry for women, -50 %

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг!Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

Стандардната бесплатен превозот метод за овој производ (наредби подолу $7) е Кина пост Обичен Мал Пакет кој не обезбеди trackable следење на Број.Ако сакате вашиот пакет да се следи, ве молиме да забележите што треба да се обрне 2$ за дополнителни превозот надомест.Материјал : 316 L не Титаниум ( слободен Никел и олово )Боја : Злато, сребро.Големина на : НИ големина 5 6 7 8 9 10 11 12 13Ширина : 6mm широк

CC Vintage мода бижута-годежни пръстени за жени аксесоари годежен пръстен от бяло злато-Цвят Син Камък Anillos Mujer CC1235 -29 %

CC Гроздобер Трендовски Накит Свадба Прстени За Жените Додатоци Ангажман Прстен Бело ЗлатоСина Боја Камен Anillos Mujer CC1235USA & Canada руски и Германија, велика БРИТАНИЈА,Европа&Австралија, Франција, Бразил, Швајцарија Обемот(mm) 5 15.7 0.5 Ѕ 49 9 49.3 5.25 15.9 K 10 49.9 5.5 16.1 0.5 К 11 50.5 5.75 16.3 L 11.75 51 6 16.5 0.5 L 51.5 12 12.75 51.8 6.25 16.7 M 52.4 6.5 16.9 0.5 M 13 14 53 6.75 17.1 N 53.7 7 17.3 0.5 N 54 15 15.25 54.3 7.25 17.5 О 15.5 54.9 7.5 17.7 0.5 O 16 16.5 55.6 7.75 18 Стр 56.5 8 18.2 0.5 P 56.5 17 17.75 57.1 8.25 18.4 57.8 8.5 18.6 0.5 П 18 58.4 8.75 18.8 R 19 19 58.9 9 19 0.5 Р 59 59.6 Забелешка : Нашата продавница големина е standrad Американски НИ големина, ве молиме да ја искористам оваа големина шема за упатување.Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ??? A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе се 3060 дена да пристигнат...

DoreenBeads стари пера пръстен мъжки 316L бижута от неръждаема стомана мода ретро класически мъжки пръстени подарък партия Безплатна доставка -13 %

Doreen Beads Гроздобер Пердув Прстен Мажите 316 L не ' Рѓосувачки Челик Накит Мода Ретро Класичен машки Прстени Партија Подарок Бесплатен ПревозотDoreen Beads Гроздобер Пердув Дизајн Модерно Mens ПрстениБренд : Doreen BeadsMeterial : 316 L не ' Рѓосувачки Челик (Никогаш не Оцрни)Боја : Како на фотографијата е прикажаноКоличина : 1 ПарчеМерење : како на сликата прикажаниИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест, ако ги има...

Нов черен голям пръстен сърце дизайн юбилейна подарък проправи многоцветен Кристал CZ камъни модни дамски сладък листа бижута за жени -17 %

НАС & МОЖАТ да AU / GB / велика БРИТАНИЈА MK / DE Бразил, Швајцарија, Јапонија Прстен Внатре ЦИРА(mm) 5 5 J 1 / 2 15.7 9 9.50 9 49 6 6 L 1 / 2 16.5 12 12.75 12 51.8 7 7 N 1 / 2 17.3 15 15.25 14 54.4 8 8 P 1 / 2 18 17 17.75 16 56.9 9 9 R 1 / 2 19 20 19.75 18 59.5 10 10 Т 1 / 2 20 22 22 20 62.11 / Ако производи не се исти како и опис или скршен во trasit...

Гравиран три името на пръстен сребро тройно име пръстен за майката -15 %

Она што може да биде подобро отколку вашето семејство завиткани околу вашиот прст! Додадете семејство имиња или посебни зборови на ова Три Имиња Прстен! Секое Име Прстен може да биде персонализирана до 9 ликови.Совршен секојдневниот прстенот е толку удобно...

AMORUI Vintage Gold Black Color Royal Blue Green CZ годежни пръстени за жени / мъже бижута камък годежен пръстен Bijoux подарък -2 %

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Добредојдовте да ја Посетите нашата Продавница ! Ние сме Накит manufactor !Имаме Големи Залихи , Строги квалитет систем за проверка ,со Висок Квалитет !Ние Не Dropshipping , Цел Директно или испрати ни CSV за табеларни пресметки!Не MOQ доколку Онлајн Стилови во нашата Продавница !DHL Слободни shiping ако цел износ стигне до $88.00Fedex Бесплатен превозот, ако цел износ стигне до $128.00Ние, исто така, ја прифати прилагодено Цел,100pcs секој стил (да може да се меша бојата)!Спецификации : AMORUI Гроздобер Злато Црна Боја Кралска Сина CZ Свадба Прстени за Жени / Мажи Накит Birthstone Ангажман Прстен Bijoux Подарок 1...

8 бр./компл. чешки стил винтидж анти сребърни пръстени Shellhard Пънк Midi пръстени комплект за жени партия плаж ретро пънк Чар бижута -37 %

modname=ckeditorJA0022018Спецификација : Бренд новиМатеријал : Алуминиумски, ТиркизнаГолемина : Како слика покажува3 Colors за избор наПовод : Партија, Свадба, Роденден, Годишнина, Подарок, Секојдневно Носи Пакет се вклучени : 8pc / set x Прстен Забелешка : Поради рака мерење, има големина грешка за 15mmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Крафт-beads нов стилен посеребренный променлив размер на капката вода елегантен пръстен от естествен розов кварц пръстен бижутата -23 %

Kraftмонистра Нови Стилски Сребро Позлатен променливи во големина Вода Капка Домот Прстен Природни Зголеми Quartzs Прстен Мода НакитКоличина : 1 BUCГолемина на : (приближно) 26 X16 mmМинималната големина : 7"Тежина : (приближно) 5 g / еезСостојба : НоваКонверзија : 25.4 mm=1 инч, 5 carats=1 грамВе молиме внимание : ќе добиете слични парчиња како слика.Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.Боја може да биде многу малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ако сакате да купите повеќе од еден производ, ве молиме додадете сè да Количката прво...

LPHZQH продажба на мода реколта регулируеми пръстени териер сладък куче пръстен за жени, мъже подарък бижута Коледа, подарък за рожден ден -47 %

добредојдовте на нашата продавницапроизводот се покаже ,едноставен, но вистински !​

Турция Vintage Look Чешки Пръстени От Смола За Жени Малахитово Камък Тибетски Сплав Античен Посеребрение Изискани Бижута -40 %

Состојба : 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит, Прстени Предмет Бр : J0342 Количина : 1 Парче Meterial : Антички Сребрен Позлатен Алуминиумски+Австриската Кристали +Смола Камен Големина : 7 8 9 10 Боја : 4 Бои Пакување : Opp Вреќа и Картон ве Молиме Имајте на ум : Тоа не е фунта сребро...

10 бр./лот мода гуми модел мъжки Буда брънка от веригата на пръста си пръстен древните сребърни бижута за жени, подарък, безплатна доставка -21 %

6815597702699557 НАЈДОБРИ БУДА НАКИТ парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче68155977026948346815597702694834 Победи Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Уникално Голямо Овално Пръстен Бохемски Стил Тибет Сребърна Сплав Бижута Love Forever Free Обещание Пръстени Carteiras Femininas -33 %

ПРОИЗВОД НАСТАВАЕдинствени Големи Овална Тиркизна Прстен Бохемски Стил Тибет Сребро Алуминиум Накит Засекогаш Љубов Слободни Ветување Прстени Carteiras FemininasОбјектот Tyle : Бохемија Прстени Главниот Камен : ААА Смола + Врвот Одделение Микро Намали Јасно Кубни Циркони Друг Камен : ААА Кристал Позлата : Роза Злато Сребро 18 K Злато Позлатен Meterial : Цинк Легура Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е бело Злато позлатен...

Луксозни Старинни Бижута Червено Стъкло Пръстен За Жени Антично Злато Цвят На Тибет Сплав Индия Очите Пръстен Crystal Подаръци -36 %

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТПРОИЗВОД НАСТАВАЛуксузна Гроздобер Накит Црвено Стакло Прстени За Жените Антички Златна Боја Тибет Легура Индија Око Прстен Кристал Подароци Објект Стил : Жените Прстен Главниот Камен : ААА Стакло Друг Камен : ААА Кристал Meterial : Златна Боја Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Број на Модел : J0271CUSTOMER REVIEWSПРОИЗВОД МЕРЕЊЕПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКАПревозот Начин Недела Следење на Вебсајтот на Превозот Начин Недела Следење на вебСајт Пост Воздух Mail 1560 дена www.17track.net / en / Aramex Изразат 515 дена www.aramex.com EPacket 720 дена www.17track.net / en / UPSот Изразат 515 дена www.ups.com / cn Postnord 1545 дена www.17track.net / en / Федекс Изразат 515 дена www.fedex.com / Шведска Пост 1545 дена www.17track.net / en / EMS Изразат 515 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 1545 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 1545 дена www.17track.net / en / SF Изразат 520 Дена www.sfexpress.com DHL 310 Дена www.dhl.com / en.html Ali Express Стандард Превозот 1535 дена Ali Express официјалниот вебсајт цел страница 1.LY Накит Датумот на Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен од Страна на Празници, Прослави, Лошите Временски услови, Царина, Итн.2...

Пръстен Ясперса Сребърен налагане на върха на мед, размерът на САЩ 7,75, R2454 -5 %

УПОТРЕБА Големина : 7.75 , 10.2 gГлавниот камен големина : 25 х 13 милиметриВе молиме овозможи 60 дена да пристигнеКамења се големи за да огроменСите предмети се сосема новиФотографијата покажува точната објект ќе биде прима.Сите предмети се мери целосно, во цмПриврзоци вклучуваат кауција, обетки вклучуваат куки,белегзии се мери сите на патот до последната алка,како и ѓердани.Продажбата и за УсловитеЗадоволството на клиентите е наш врвен цел...

Нов прием на луксозни бижута сребро 925 проба Принцеса Cut 5A цирконий пълен квадратен CZ партия враждебност жени годежен пръстен Пръстен -5 %

Жените Прстен Големина : 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Жените Метал : 925 Фунта Исполнет Жените Камен : 5 A Бела Кубни Циркони Главниот Жените Камен Големина : 6mm*3мм Прстен Кутија : ДА Квалитет : со Висок ПАД на ПРЕВОЗОТ : ДА

Чешки Стил Старинни Антични Златни Пръстени Етнически Crystal Пънк Пръстен За Жени Индийски Бижута, Безплатна Доставка -37 %

ПРОИЗВОД НАСТАВАБохемски Гроздобер Стил Античка Златна Боја Прстени Етничка Кристал Панк Прстен За Жените Индискиот Накит Бесплатен ПревозотОбјектот Стил : Бохемија Прстени Главниот Камен : ААА Смола Друг Камен : ААА Кристал Позлата : Злато Позлатен Meterial : Цинк Легура Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е Злато позлатен...

Боја : Антички Сребрен Материјал : 100% вистински фунта сребро 925 ГолеминаБендот ширина 6mmМашки бенд, големина 5.5#~12.5# достапниТежина околу 5.6 грама Карактеристики : 100% вистински фунта сребро 925, не позлатен сребрен или 30% сребро.100% реална фотографија се прикажува.Напомена : Висока вредност производи, ако кој било проблем, pls контактирајте со нас најпрво пред да нарачате.Домот Слободни лен торба торбичкаИспорака : 1...

Високо Качество На Старинни Музикални Ноти Форма На Годежен Пръстен Златист Цвят Кристал Големи Чешки Пръстени За Жени Индийски Бижута -28 %

ПРОИЗВОД НАСТАВАHight Квалитет Гроздобер Музички Забелешка Форма Свадба Прстен Златна Боја Кристал Голема Бохемски Прстени За Жените Индискиот Накит Објект стил : Бохемски Прстени Главниот Камен : ААА Смола Друг Камен : ААА Кристал Позлата : Злато Позлатен Meterial : Цинк Легура Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е Злато позлатен...

Mytys Multi Color кубичен Циркон пръстени за жени, мода пръстен бижута парти аксесоар високо качество подарък R1941 - R1945 -37 %

Mytys Мулти Боја Кубни Циркон Прстени за Жените Мода Прстен Накит Партија Додаток Високо Квалитетни Подарок R1941 R1942 R1944 R1945Цел Износ под $5 send via Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема следење на информации

2018 Нова Луксозна Реколта Короната Големи Пръстени Ретро Златист Цвят Годежни Пръстени За Жени Турция Бижута На Едро Безплатна Доставка -48 %

ПРОИЗВОД НАСТАВА2018 Нов Луксузен Гроздобер Круна Големи Прстени Ретро Златна Боја Ангажман Прстени За Жените Турција Накит Трговија На Големо Бесплатен ПревозотОбјектот стил : Бохемија Прстени Главниот Камен : ААА Смола Друг Камен : ААА Кристал Позлата : Злато Позлатен Meterial : Цинк Легура Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е Злато позлатен...

Vinterly Men ' s 8mm Анел Masculino High Polished Blue Gold Color вольфрамовое пръстен за мъже бижута триизмерна резба дизайн -9 %

Vinterly Мажите 8мм Anel Masculino Високо Полиран Сино Злато Боја Волфрам Прстен за Мажи Накит Тридимензионални Резба Дизајн Материјал : Волфрам ( Никел слободни ...

Гореща разпродажба нов стил >>>>>>>>>>благороднейший мъжки / женски камък pal размер на пръстен 6 7 8 9 AAA -19 %

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТКако различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики...

Новост Cz Циркон пръстена за жени Party Date годежен пръстен 925 позлатени бижута Anillos Mujer Bague Femme kino, spane, restoranti Anelli Bijoux -18 %

+ Приказ на повеќе елементи кои можат да се сретне со вашите потреби : anelli дона uomini anel feminino anillos mujer aneis mulheres ringe ringen voor vrouwen алијансата femmeЉУБЕЗНО ПОТСЕТУВАЊЕ : 1)...

Гореща разпродажба нов стил >>>>>>>>>>красива каменна дамское пръстен размер 7 8 9 -19 %

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТКако различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики...

Гореща разпродажба нов стил >>>>>>>>>>приказно Сребърни двойно бяла перлена пръстен размер 7 .8 .9 -19 %

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТКако различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики...

Гореща мода мъжете 316L Титановая стомана шаблон пръст пръстен размер 7 8 9 10 хладен уличен стил на високо качество Безплатна доставка R008 -37 %

Боја : како на сликата Материјал : не ' рѓосувачки челик Позлата : НИКОЈ Кристал Тип : никој Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Пакување : Индивидуални OPP вреќа пакување

QIMING Cceltic Knot Ring stackable Rings Jewelry Encircle Ring Fashion Jewelry for women men-gift Момиче изявление пръстени -37 %

6049QIMING Cceltic Јазол Прстен пластовидно Прстени Накит Encircle Прстен Мода Накит за жените и мажите подарок Девојка изјава прстениНие сме Фабрика...

Гореща разпродажба нов стил >>>>>>>>>>12mm Южноморская мивка перлата бижута размер на пръстен 6 7 8 9 AAA -19 %

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТКако различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики...

UMGODLY готик пръстен от неръждаема стомана дълбоководно октопод пръст отворен пръстен за жени, мъже мода пънк, бижута регулируем размер -27 %

Стил : RingУслови : 100% Сосема Новвисок квалитетБез никел / antiallergicо слики покажуваат само некои од примероците, ќе може да се добиваат различни стилови по ред.о Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...