0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00

Нови Оригинални одговара Samsung / Мицубиши / Toshiba DMD чип 10766319 W 10766318w 10766329 W 1076631aw 10766328 W 10766329 W DMD ЧипОбјектот СпецификитеБренд Име : YaxiangБрој на модел : 10766319 WСе КРИЕШЕ : DMD чипПримена : Проектор светилкиСтандардна Резолуција : 1024*768Гаранција : 90 денаМесто на Потекло : Guangdong, Кина(Копно)Број на модел : DLP Проектор 80606038b 80606039b 80606138b 80606139b 80606238b 80606239b 80606338b DMD ЧипИнсталација : Лесна Инсталација.Гаранција : Сите предмети е КК тестирани и се со 150 дена ГаранцијаПревозот : 1.MOQ : 1piece / парчиња2.Време на испорака : рок од 12days по примена на плаќање3.Превозот : Од DHL,UPSот,Fed Ex.EMS итн.4.Пакет : Секој проектор светилка s доставени во специјално спакувана кутија со единствен сериски број.Ние можеме да снабдување : 1.Оригиналниот светилка модул(НП / OLM)2.Оригиналниот светилка со домување(OWH / GLM / OEM)3.Оригиналниот голи светилка(ОБ / OOB)4.Компатибилен светилка со домување(CWH / ML / СМ)5.Компатибилен голи светилка (CB)Брендот вклучуваат : UHP VIP NSHA ХС HSCR UHE NSH UHB SHP ,итн.Сите производи во нашата продавница ќе брод во 23 работни дена БЕСПЛАТЕН превозот од Stardard Начин...

ALS30C1023NP 4700uf 400v -6 %

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

Оригинален баласт EUC 300W или 15R / 16R stage light moving head beam sharpy light SIRIUS HRI300W балластный електронен детонатора -7 %

Објектот специфики : Оригиналниот UHP 300 W Баласт ИЛИ 15 R 16 R фаза светлина движи главата зрак sharpy светлина СИРИУС HRI300 W Електронски Баласт Ignitortem СпецификитеБрој на модел : 15 R Електронски IgnitorНапон : 100240 VГаранција : 180daysекориснички : ДаМесто на Потекло : Guangdong, Кина(Копно)Испорака Детална : wi тенок 12days по добиени плаќањеКвалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.1...

50шт КОМПЮТЪР MAC само USB класически кабелна гейм контролер геймпад джойстик джойстик не за за Sega Saturn Style -15 %

100% Сосема нов Hight qualit Доживеете класичната искуство на денешните натпревари! Боја : Црна Димензии : 148*84*29mm Кабел должина : околу 1.8 m Забелешка : во најголемиот дел цел да испратите страна на курирската служба DHL за слободни50pcs × КонтролерAli Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките...

Високо качество на безжична Bluetooth геймърска геймпад контролер джойстик за смартфон с Android мобилен телефон, таблет PC -11 %

100% Сосема нов Hight qualit Тело боја : црна Компатибилен со : паметен Телефон,Таблет КОМПЈУТЕР Bluetooth 2.4 GHz безжична конекција, може слободно да се манипулира, без одлагање, во рок од 8 метри...

Безплатна доставка BD9486 BD9486F -9 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

100% Сосема нов Hight qualit Осум начин насочен подлога Класичен 6 копчето изгледот Сите копчиња може да бидат конфигурирани да ги Ублажат класичен контролер за искуство на денешните натпревари! Компатибилен со XP или победа 7 или над Трети лица производ Кабел Должина : околу 1.76 М Компатибилен со 32битна и 64битни компјутери! Plug and Play, без дополнителни драјвери потребни!! (Ве молиме да се обиде на различни USB порт ако компјутерот не го признава) Забелешка : во најголемиот дел цел да испратите страна на курирската служба DHL за слободни1pcs × класичен КонтролерAli Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките...

Силиконов калъф Skin Case Cover пълен защитен калъф за Nintendo 2DS New XL /2DS LL Game Console Games аксесоари -6 %

Опис : Објектот е збир на Силиконска Маска на Кожата Случаи за 2017 Новиот Nintendo 2 DS XL / 2 DS ЌЕ Игра Конзола.Карактеристики : 1...

Нов кристално чист твърд калъф за кожа пълна защита на пластмасови игри аксесоар калъфче за конзолата Nintendo 3DS N3DS -22 %

Бренд Нови Кристално Јасно Тежок СлучајКомплетна заштита од гребење и нечистотија Висок КвалитетТешко Поли Карбонат ПластикаБезбедно, лесно да го инсталирате и да ги тргнемеОбезбеди затворање фати спречува случајно отворањеКроена дизајн им овозможува на корисниците може да пристапите до сите тастатура / копче и слот ТрајниCompatability : Nintendo 3 DS 1 x Кристално Јасно тежок Случај за Nintendo 3 DS(Додаток Само) 1...

Безплатна доставка FL128 FL128SAIF00 -6 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Безплатна доставка AD8320 AD8320ARP -4 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Един изход DC 18 Волта 14 Ампер 250 W трансформатор AC/DC 18V 14A 250 W импулсен режим на хранене -5 %

Единствен Излез DC 18 Volt 14 Amp 250 вати трансформатор AC / DC 18 V 14 A 250 W Прекинувачки Режим на НапојувањеКарактеристики : AC Влез : 110 / 220 V±15% DC Излез : 18 V 14 A Моќност : 250 W Школка Материјал : Метал случај / Алуминиум случај Безбедност на Усогласеност : CE Висока ценаефикасен, сигурност со стандардите за индустријата Изграденаво текот на напон, над сегашната, и краток спој заштита Работна Температура : 0~40 C Температура на Чување : 20~60 C Амбиентниот Влажност : 0~95% НеКондензацијаПакет : 1 x Адаптер за Напојување1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Безплатна доставка D2732 D2732A -6 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Безплатна доставка OP07 OP07CJ -6 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

1200W 12V 100A High-power industrial power supply 1200 watt 12 volt 100 amp High-power industrial transformer -5 %

1200 W 12 V 100 A Високоенергетски индустриски напојување 1200 вати 12 volt 100 засилувач со Висока моќ индустриски трансформатор.Карактеристики : Пакет : 1 x Адаптер за Напојување1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

10 PCS ITR9606 ITR96064 слот тип оптичкото спојување / фотоелектрически префрлатеДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

Безплатна доставка DF100AA160 -6 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Безплатна доставка IC0400C-778-BF IC0400C778BF -4 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Безплатна доставка AP3101 AP3101M-E1 -6 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Съдия Дредд 46 Пин 16 бита за сива детска карта за играч на САЩ NTSC Game Player -11 %

Сите игра картички се тестирани пред превозот надвор, добро спакуван Проблем компатибилноста помеѓу игра картички и конзоли е inavoidable, тоа е нормално за неколку игри имаат defectives...

Data Frog черно-бял кабелен вибрираща геймпад с USB кабел слот контролер джойстик за КОМПЮТЪР високо качество -23 %

Податоци Жаба Црно И Бело Жичен Вибрации Gamepad Со USB Кабел Игра контролер Џојстик За PC Висок КвалитетФункција : 100% сосема нов и висок квалитет...

Безплатна доставка R6522 R6522AP -6 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Безплатна доставка W27C020 W27C020-70 -3 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Безплатна доставка AT89C52 AT89C52-24 AT89C52-24PI -6 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

YuXi висококачествен защитен калъф за ръка за Microsoft Xbox Controller One Airform Pouch чанта за носене Xbox One Gamepad Pouch Bag -6 %

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

Lcd контролер одбор комплет поддршка на lcd модел : LTM200 KT03M200 RW01 V1M200 O1L02M200 RW01 V2M200 RW01 V3MT200 LW01 V 0M200 RW01 V0M200 O1L03кога ќе не направи сигурни на контролорот одбор комплет дали поддршка на вашиот LCD панел ве молиме разговор со нас во секое време! : )Опис На Производот1...