0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Ноктите Инструмент, Средство За Грижа За Краката, Дъска За Краката, Пясъчната Печка За Крака, Двойна Странична Дъска За Измиване На Краката -31 %

Име : Exfoliating двојно нога бришење Материјал : Црна површина со бела рачка Пакување : Еден пакет Спецификации : Долго 24cm,широк 6cm Карактеристики : Отстраните мртвите кожата, масажа и забрзување на циркулацијата на крвта на ногата

20 мл 50 бр. / лот висококачествен обичка алуминиева бутилка с прес-помпа, преносим пътуване козметична опаковка бутилка с пластмасов капак -10 %

20 ML 50pcs / многу Висок Степен на Fuchsia Алуминиумско Шише со Притиснете Пумпа, Преносни Патување Козметички Лосион / Емулзија Шише Пакување со Јасни Пластична КапаБесплатен Превозот 50pcs / многуТочка Име : Празни Алуминиумско ШишеШише Боја : FuchsiaКапа Боја : ЈасноМатеријал : Алуминиум & ПластикаКапацитет : 20 MLГолемина На & Тежина : Капацитет Дијаметар(mm) Вкупна Висина(mm) Тежина(g)20 ML 32 80 1030 ML 32 105 1150МЛ 36 112 1360 ML 36 122 1480 ML 36 132 16100 ML 40 136 17120 ML 45 142 20150 ML 45 171 26200 ML 50 179 34250 ML 50 203 41300 ML 50 219 43Има 10 вида на капацитетите, ве молиме контактирајте со нас и да ни кажете кои капацитет дали ви треба...

Предмет : Помине Уметност Четка Пенкало Материјал : Акрилик Големина на Четката : 7mm или 14mm ( Можете да изберете големина сакате ) Тежина : 10g Употреба : За полски цртање и резба Пакување Содржина : 1pcsНие прифаќаме Зачувам и Запад Унија...

New Nail Art Brush Pen Dual Head UV Гел за Нокти DIY Живопис Писалка за маникюр педикюр инструменти 3 цвята двойна съвет New Hot Sale подарък -37 %

Нови 1pcs Професионални Акрилни УВ Гел Кристал Кристал Рамен Paiting Цртање Линии Четка Пенкало DIY Салонот Помине АлаткиПредмет : Помине Уметност Четка Пенкало Материјал : Акрилик Големина : 19.5 cm Тежина : 25g Употреба : За полски цртање и сликање Пакување Содржина : 1pcsНие прифаќаме Зачувам и Запад Унија...

Сите парфем шишиња се продаваат без подарок кутија.Подарок кутија се потребни дополнителни трошоци.Добредојдовте да се распрашува12ml Матирано Стакло Шишиња со Златен Прстен Dropper,веѓа везени тетоважа Пигмент тест цевка,Индиски Кристално Шише Dropperкозметички шишиња, козметички стаклени шишиња, парфем шишиња, стакло парфем шишиња, парфем стаклено шише стаклено шише, парфем шише,crimp стаклено шише, козметички шише...

Хармонија Плус Коса 500pcs 3.4*3.0*4mm Со силиконски Бакар цевки линкови монистра за I совет човечка коса екстензии алатки додатоциДимензија : 3.4x3.0x4.0mm (надворешен дијаметар*внатре дијаметар* должина)Материјал : Бакар микро прстени со силикониКоличина : 500pcs / многуБоја : #1; #3; #5; #11; #13; #7; #6; #8 .Превозот Detailes : Плаќање : 1...

5шт 50 мл е прозрачен PET пластмасова бутилка със защитена от деца капачка и дълъг фитил игла за очен капкомер празна е-течност твърда бутилка -3 %

Празни 50мл Пластични Dropper Шише МИЛЕНИЧЕ Шише со Childproof Капа И Долга Игла Совет за Етечни ШишеМНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас...

Точка Име : Кармин ЦевкаДијаметар на дупка : 12.1 mmНе't топлоистури кармин директно!!! Не't топлоистури кармин директно!!! Не't топлоистури кармин директно!!! Треба да употребите кармин калап за да го добие кармин,кога тоа се излади потоа се стави на кармин во цевката!Дијаметарот на кармин мувла треба да се 12.1 mm Пакет : 20pcs / многу

15 мл 1/2 унция стъклен матиран парфюм валяк Roll on Bottle преносими флакони за парфюми празни бутилки за многократна употреба за проби 30 бр./лот -10 %

Добредојдовте на нашата продавница!Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.ако имате било какви барања, ве молиме контактирајте со мене однапред или оставете порака.Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!15ml 1 / 2 OZ Матирано Стакло Парфем Ролери се Тркалаат на Шише Parfum Топката Ампули Преносни Празни Refillable примерок Шишиња 30pcs / МногуКапацитет : 15ml, 15ccДимензии : Висина 9.1 cm Diam 2.5 cmБоја : Матирано шише со злато капаRollar : челик глава топка

Точка Име : Кармин ЦевкаДијаметар на дупка : 12.1 mmНе't топлоистури кармин директно!!! Не't топлоистури кармин директно!!! Не't топлоистури кармин директно!!! Треба да употребите кармин калап за да го добие кармин,кога тоа се излади потоа се стави на кармин во цевката!Дијаметарот на кармин мувла треба да се 12.1 mm Пакет : 20pcs / многу

100 бр./ лот, 30 мл дълъг стил дръжка форма на бутилка с детето доказателство за шапки и дълги съвети PE празен стил дръжка бутилка за течно лепило -5 %

♦ СертификатиКвалитетот на нашата култура♦ Детали За ПроизводотСерија #033 Пластични Тип ЈП Avaible Големина 10ml, 15ml, 30ml Тип на Совет Долги тенки совет Капа Тип Кристал завртка капа боја Бела, Црна, Сина, Зелена, Жолта, Портокалова, Црвена, итн...

Безплатна доставка 500шт 20 мл, черен матиран стъклен флакон със сребрист алуминиев спрей, 20cc етерично масло спрей бутилка парфюм -8 %

20 ml црно стаклено шише со sprayer, 20ml balck спреј шише, 20cc црна козметички шише, за нега на кожата, масло шишеДијаметар : 28.5 mm шише Висина : 71mm Макс висина за етикета : 41mm Капацитет : 20mlвратот : 18mmтоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешка1 set = 1 шише+ 1sprayerБоја на шишето : ЦрнаЛогото можат да се отпечатат за шишеШишиња се достапни во килибар, сина, зелена проѕирнаСе користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу .За експрес испорака.Напомена : 1.Ве молиме овозможи 12mm грешка поради прирачник за мерење.2.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид за бесплатен превозот ние ќе брод на стоките од страна на посоодветен начин.4.Боите можат да имаат ittle различни како разлика екранот,pls се разбере.

Цвете Изкуството На Печатни Окачен Авто Парфюми, Освежители За Въздух Дифузер Флакон Аромат Празна Бутилка Парфюм Пътуване Аромат Помпа Спрей Калъф -17 %

[xlmodel][производи][43615] релациони предметиЦветни Уметност Печатени Виси Автомобил На Воздух Два Парфем Diffuser Мирис Шише Празно Шише Парфем Патување Мирис Спреј Пумпа СлучајОпис : 100% сосема нов и висок квалитет.Традиционалните автомобил дома виси шише парфембоја : како се покаже во сликаголемина : 25*3.6 cmКапацитет : 12mlДимензии : целата виси должина е околу 23cmИнструкции : 1...

Многократно използване на бутилки улични контейнери, преносими меки силиконови съдове пътни бутилки сжимаемые с вендузата 37 мл, 60 мл 89 мл -15 %

Карактеристики : компактен, лесен за носење, мажите и жените кои патуваат од суштинско значење за резерви.Нов & висок квалитет.Компактен и лесен.Лесен за носење и употреба.Обично може да се користи за обликување на вода шминка водапакување.Обично може да се стави на вашиот омилен навлажнувачки лосион.37ml&60ml &89ml Силикони Патување ШишеПатување Шишиња Силикони Поставени КонтејнериСтискаш ШишеПатување Силикони Пакување ШишеЦевка СадШампон Бања СадШампон Conditione Чување ШишињаСо Вшмукување Чашатежина : 33g(37ml),45g(60ml),56g(89ml)Големина на : 89ml : 130*60mm,45g : 110*50mm37ml : 90*45mmПакетот вклучува : 1pcs* refillable шишиња

0.5 FL .ОЗ(15ml) Перика Лепила&15ml Смена За Чипка Перика Висок Квалитет Коса Салон за Убавина Додаток Перика ЛепакНасоки : Мие кожата со сапун и вода,да се исуши целосно.се применуваат лепило како апликација бараПредупредува : Запалив.Да се чува далеку од отворен пламен.да се чува далеку од childrem...

40 мл Силиконова множество Преносим мини-Пътна опаковка бутилка прес-бутилка за лосион, шампоан за вана 5 цвята -47 %

Име : 40ml Силикони Refillable Преносни Мини Патник Пакување Шише Притиснете Шише за Лосион Шампон Бања 5 Боја Функција : Шише Материјал : хранаодделение солидна силиконска Маска : храна одделение PP Цел : Класификација патување шише поени флаширање Патување Сет 1.Компактен и пренослив, удобен и сигурен,може да се донесе на авионот 2.стегање, три течењедоказ дизајн , има единствена вентил протекуваат 3.исклучително лесен, компресија влијание, особено изборот на храна одделение силиконски материјал+PP материјал, не е обичен силиконски материјал , супер еластичност и носат лесни, водоотпорен , патуваат полесно широк устата дизајн, повеќе погодно за наводнување 5.Дневниот големи шише резерви се издаваат во ампули , кој заштедува простор, но исто така и да се осигура дека чувари на производи, полесно да се носат од 6...

Опис На Производот : М aterial : Пластични домашно МИЛЕНИЧЕКапацитет : 5mlГолемина : 5ml Дијаметар : 2.2 cm,hight : 4.5 cmприрачник за мерење,контрола на грешка + 2%,Ако сакате да се купи големи количини,Не може да се одлучи,тие може да биде мал износ на купување, како да се обиде,Може да се избегнат споровиУПОТРЕБА : Шампон лосион Парфем Тонер Крем Showeer Гел Бања Сол Пилула Бонбони Пакување во ШишињаШишето е нетоксични,висок квалитетНие имаме многу други козметички шишеДобредојдовте да ја разгледате нашата продавницаПроизвод Слика :

Нова Марка Професия Calleidic Пръст Нокти Инструмент Шест Страни Член Пила За Нокти -37 %

Опис : Шарени површината дизајн го прават тоа изгледа поубаво нокти датотека повеќе груба отколку пред тоа, издржлив и лесен Количина : 1 PcСпецификација : Внатре Материјал : Пена Боја : Како на сликата покаже Големина на : 17.8*2*1 cm / 7"*0.79"*0.39" (Прибл.)Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен...

10 бр. / лот почистване на нокти чиста четка инструмент файл маникюр, педикюр -29 %

Совршено за Помине Уметност / Маникир / Педикир третман : по поднесувањето / пескарење и пред чистење, за чистење на прашина, останува од поднесување Корисна Пластична Рачка, Лесно Да се Одржи Димензија : 7cm x 3.5 cm x 1.4 cm (Прибл.) Четка Ширина : 4.3 cm (Прибл.)Пакетот вклучува : Ноктите за Чистење со Четка x 10

10 бр. / лот почистване на нокти чиста четка инструмент маникюр, оформяне на маникюр, педикюр, прах малък ъгъл на четка за нокти -21 %

Совршено за Помине Уметност / Маникир / Педикир третман : по поднесувањето / пескарење и пред чистење, за чистење на прашина, останува од поднесување Корисна Пластична Рачка, Лесно Да се Одржи Димензија : 7cm x 3.5 cm x 1.4 cm (Прибл.) Четка Ширина : 4.3 cm (Прибл.) количина : 10pcsПакетот вклучува : Ноктите за Чистење со Четка x 10pcsОбјектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена од расчисти исплатаСите наши предмети ќе биде предаден на купувачот адреса на е предвидено понудени од страна на купувачите,ве Молиме да ја потврдите вашата адреса за плаќање ве Молиме имајте во предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на максималните периоди на работа...

No. 2 Drawing Pen Design Brush Nail Art Builder За Акрилни Декорации Нова -47 %

Опис : Количина : 1pc Пенкало, стил : Број 2 Боја : како на сликата покаже Производ тежина : 13g (приближно) Материјал : метал, вештачки пердув Големина : 16.5 cm / 6.49" (должина) (приближно) Тоа е лесно да се носат...

500 мл прес-помпа бутилки дълъг устата ПАТ шампоан лосион бутилка ясно, синьо празна проба козметични флакони, опаковки, контейнери -10 %

Добредојдовте на нашата продавница!Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика директна продажба, ако имате било какви барања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене однапред или оставете порака.Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!500 ML Притиснете Пумпа шишиња Долго Устата МИЛЕНИЧЕ Шампон Лосион шише 500cc Јасно Празни Примерок Ампули Козметички пакување контејнериКапацитет : 500ml, 500ccМатеријали : МИЛЕНИЧИЊА, PPГолемина : H287*D65mmШише боја : Јасно, СинаКапа боја : БелаТежина : Околу 50g / pc

300 мл PET спрей бутилки празни пътуване грим бутилка от 10 мл, прозрачни флакона парфюм спрей козметичен опаковъчен контейнер -10 %

Добредојдовте на нашата продавница!Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика директна продажба, ако имате било какви барања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене однапред или оставете порака.Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!300ml МИЛЕНИЧЕ Спреј Празни Шишиња Патување Refillable Шише Јасно Парфем Ампули Atomizer Козметички Пакување СадКапацитет : 300ml, 300ccГолемина : H197mm*D55mmТежина : 35g / pc

60ML20pcs/лот матово кафяво празна бутилка с помпа лосион, пластмасов контейнер за пръскане с бамбуковым помпа, празна бутилка козметична течност направи си САМ -10 %

60 ML 20pcs / многу Матирано Браун Празни Лосион Пумпа Шише, Пластични Спреј Контејнер со Бамбус Пумпа, Празни DIY Козметички Течни Пакување ШишеБесплатен Превозот 20pcs / многуТочка Име : Бамбус Refillable ШишеКапацитет : 60mlМатеријал : ПЕТ Шише + Бамбус Ззп / ПумпаГолемина : D40*H80mmОтворање Големина : 20 / 410

Безплатна доставка, 100 бр. / лот диаметър 24 мм, 10 мл 12 мл 15 мл прозрачен инжекционни стъклен флакон с панти капак, 1/3 унции стъклени бутилки -7 %

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

50мл airless пумпа шишиња, козметички шише со airless пумпа, 50мл празни airless фондацијата шише пакувањеA Објект 's Опис и производите 's Photoes : Овие airless шишиња имаат 15ml 30ml & 50мл на располагање...

1pair Една Дупка Hallux ValgНога Болка Силикон Пети Сепаратор Пети Подлога Cramp Чекан Пети Orthotics нога нега алаткаКарактеристики : Помош за намалување на нозе непријатност како hallux varи чекан пети.Перат и еднократно, животната средина пријателски.Направен од силикон, меки и удобни.Помош зајакнување свиткана прсти.Зголемување на циркулацијата на крвта од нозете.Спецификации : Материјал : силиконБоја : млечно белаГолемина : 60*22*28mmПакетот Вклучува : 1 пар x orthosis (2 парчиња)Забелешки : 1...

50мл чисти пумпа airless шише w УВ злато пумпа и дното,лосион шише Козметички Сад Refillable ШишињаСостојба : 100% Сосема нов.Packung : 100 компјутери 50мл airless шишеимаме големина : 15ml, 20ml,30ml во нашата продавница.H : 15ml : 93mm,20ml : 112mm,30ml : 143mmА...

Опис На Производот : Бесплатен Превозот 50мл 100ml 150ml 200ml Зелена Lucency Пластични Празни Парфем Шише Тонер Astringent Празни Козметички КонтејнериМатеријал : Пластични домашно МИЛЕНИЧЕКапацитет : 50мл 100ml 150ml 200mlГолемина : 50mlml (Дијаметар : 27mm,Високи : 42mm,Тежина : 11g)100ml(Дијаметар : 46mm,Високи : 93mm,Тежина : 16g)150ml(Дијаметар : 53mm,Високи : 103mm,Тежина : 22g)200ml(Дијаметар : 53mm,Високи : 132mm,Тежина : 26g)УПОТРЕБА : Да се Спакуваат Козметички Вода,Етерични масла Тонери и така натамуШишето е неТоксични,висок квалитетНие имаме многу други козметички шишеДобредојдовте да ја разгледате нашата продавницаво однос на големината : прирачник за мерење,контрола на грешка + 2%,Ако сакате да се купи големи количини,Не може да се одлучи,тие може да биде мал износ на купување, како да се обиде,Може да се избегнат споровиПроизвод Слика :

50pcs clear 50ml airless помпа packaging for cosmetic, plastic round 50ML помпа bottle for cosmetic, pp 50 мл бутилка с помпа -5 %

ZA213 јасно 50мл airless пумпа пакување за козметика , pp шише 50 ml со пумпа , пластични круг 50МЛ пумпа шише за козметичкиA...

50мл пластични пумпа шише , пластични козметички 50мл спреј шише со пумпа , 50мл пластични спреј пумпа за шишеA...

пластични airless козметички шишиња 50мл , прифатлива airless козметички пумпа шише за крем , 50мл airless козметички пакувањеA...

купи 100шт празна стъклена бутилка с капкомер 10 мл, Кехлибарена стъклена бутилка от 10 мл с капкомер , стъклена бутилка с капкомер 10 мл за етерични масла -5 %

купи празна чаша dropper шише 10ml , килибар 10ml стаклено шише со dropper , стакло dropper шише 10ml за етерични маслаПредмет Бр...

Прозрачна акрилна празен многократно използване на замъка стил на прах слоеная скоростна грим сыпучая прах кутия за прах контейнер Jar Jewel Case -3 %

Прав Sifter Тегла, sifter Кутија, Сенката за Очи во Прав Кутија, Козметички шминка Пакување DIY Сад, Лабава Прав Случај, Козметички Пакување Кутија1 Buc / МногуКапацитет : 12gБесплатен Превозот 1pcsможете да изберете поставување на кутија или без Здив или само Издувам

50 бр. / лот PP 30 мл безвоздушная бутилка, бял прозрачен цвят безвоздушный помпа бутилка за лосион, 50 бр. BB крем вакуумно бутилка бяло злато + -5 %

30ml airless пумпа вакум шише шише за крем, око крем суштината Употреба : 1) Ова е unrefillable airless шише, откако се зацврсти долу тоа е тешко да се отвори, ве молиме пополнете го сочинуваат пред се зацврсти...

1 бр файл за краката дървена шкурка отстраняване на мъртвата кожа на петите эксфолиатор кожичките на петите и ексфолиращ скраб за грижа за краката инструмент SS -7 %

1 Buc Нога Датотека Дрвени Песок Хартија Мртвата Кожа Отстранување Пети Exfoliator Пета Кутикулите Exfoliating Чистење Нозе Грижа Алатка СВ Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет !Тип : Нога ДатотекаМатеријал : Дрво + Песок ХартијаДимензии : Должина : беа 25,5 см,Ширина : 5.5 см,Висина : 1cmЕргономски се справи со дизајнЕдната страна е груб и друг е деликатнаЦрвено крупни зрна отстранува callцрна крупни зрна smoothesСо прашка, лесно да се откажам или продавницаНапомена : Не користете премногу често, во спротивно тоа ќе се направи густа кожурецСе препорачува за употреба еднаш неделно, десет минути секојПриродни материјали, избегнувајте долго време во вода, за да се спречи чистење е исклученоПо употреба, исплакнете со вода, обесени во кул и вентилирани место, не се изложениПоради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.Ве молиме овозможи 23cm се разликува поради прирачник за мерење .1 x Нога ДатотекиНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

Во врска со Производот 10ps Празни,црни 150g Алуминиум Тенџере Тегли,Козметички Контејнери,Со Капаци,алуминиум тегла со прозорецот,празни крем тегла Совршен за крем, сенки, или други козметички сигурно, Безбедно и практично пакување...