0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Охладител TD9025LS 12V 0.16 a случая C. P. U. компютър 90mm * 90mm*25mm Гидровлический носещи тих охлаждащ вентилатор -6 %

Бесплатен Превозот Компјутер, ПРОЦЕСОРОТ случај кулер TD9025 LS 12 V 0.16 НА 90mm*90mm*25мм Хидраулични имајќи тивка вентилаторот за ладењеDesrription : Модел : TD9025 LSДијаметар : 90x90x25mmНапон : DC 12vАктуелни : 0.16 НаПакет се вклучени : 1x 1 Нови оригинални TD9025 LS 12 V 0.16 НА 90x90x25mm Хидраулични тивка вентилаторот за ладењеНапомена : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е нерегистрирани и не се во можност да ги пратите.Тоа само покажува следење на информации кога предмети во Кина.Ако сакате да се задржи следење во целиот транспорт,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (побрзо и безбедност).Инаку ве молиме не жалбата не за следење на информации.Ви благодариме!

Бърз свободен кораб здраво зъб плача усилвател на мощност на радиатора 155*40*150 мм дължина радиатор охлаждащо ребро 6063 алуминиев радиатор -8 %

*** Добредојдовте на More Suns *** Прилагодено големина и Облик за Сите видови на Алуминиум Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодариме Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенскиБрз Слободен Брод 2БР Густа заб топлина мијалник Моќност засилувач од радијатор 155*40*150 мм топлина мијалник ладење перка 6063 алуминиум heatsink(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )Плаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

5 бр./много твърдо ядро слънчоглед радиатор висока мощност led алуминиев радиатор 80 * 36*20 мм дебели назъбени лампи и фенери радиатор -8 %

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодариме за Брза Бесплатен Брод 5pcs / многу цврсто јадро сончоглед радијатор високаled диоди алуминиум heatsink 80*36*20mm густа заб Светилки и фенери радијатор (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )Плаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

Flying-Elephant G1 / 4 Black / Red / Gold/Blue Joint dual external thread connection двойна штекерный жак за водно охлаждане на КОМПЮТЪР -16 %

Исклучителен изглед, специјално дизајнирани за вода, систем за ладење,Вграденво О прстен дизајнНадворешни заб мерач : G1 / 4 "(меѓународна универзална стоматолошки compasses)Забот мерач : G1 / 4 "(меѓународно општо правило)Количина : 1 BUC

SUNON DP200A, P/N 2123XSL AC 240V 0.14 A 120x120x38mm сървър квадратен фен -9 %

SUNONБрој на модел : DP200 A, P / N 2123 XSL Напон / Ampere / Доведе / Големина 240 V AC 0.14 2жица 120x120x38mm Објект Состојба : Користено Гаранција : 3 месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

Полупроводници водоохлаждаемый климатична машина основната micro Air condition unit хладилен климатик 480 W водно охлаждане -8 %

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодариме Phlx водено ладење клима машина core микро клима единицата за ладење клима уред, 480w Вода за ладење (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга наредби ) Нуклеарна срце : 8 * TEC112706j За ладење начин : водено ладење на топлина дисипацијаИзглед, големина : 200*75*60mmМоќност : 480 WПоддршка простор : 12 парчиња кубни диференцијални 8 до 13 степениПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

Emacro за ICFAN 2510-5L DC 5V 0.09 A 25x25x10mm сървър квадратен фен -10 %

Број на модел : 25105 L Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 5 V 0.09 2жица 2пински конектор 40mm 25 X25 X10mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

Бренд : ADDAБрој на модел : AD7512 HX, GНапон : DC 12 VАктуелни : 0.30 НаВоди : 3жица 3пински конектор 70mmГолемина : 70x70x30mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

Neue Original 75mm APISTEK GA81O2U GA8102U PFTB DC 12 V 0.38 A 4Pin Graphics Grafikkarte Kuhlung на Alevtina фен -9 %

neue Оригинални 75mm APISTEK GA81 O2 U GA8102 U PFTB DC 12 V 0.38 НА 4 Pin Графика Grafikkarte Kühlung Daul Фанbeschreibung : dieser artikel ist eine grafikkarte фан ersatz...

JAMICONБрој на модел : JF0625 S2 HНапон : 24 V DCАктуелни : 0.17 НаВоди : 2жица 60mmГолемина : 60x60x25mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

AMD 7850 7950 графичка картичка фан FD8015 U12 S 0.5 A EBR лежишта AMD тагови :

Emacro ORIX MU1225S-11, AC 110V 11/9. 5 W AC 110V 11/9. 5 W 120x120x25mm сървър квадратен фен -8 %

ORIXБрој на модел : MU1225 S11Напон : AC 110 VАктуелни : 11 / 9.5 WВоди : 2pinГолемина : 120x120x25mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

Број на модел : EFB1248 HHF F00 Напон / Ampere / Доведе / Големина 48 V DC 0.21 3жица 120x120x32mm Објект Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

Emacro FCN DFS481305MC0T, fb7h DC 5V 0.5 A от страна на сървъра на вентилатор на лаптоп -8 %

FCNБрој на модел : DFS481305 MC0 T, FB7 HНапон / Ampere / Доведе / Големина DC 5 V 0.5 3жица 3пински конектор 80mmОбјектот Состојба : Користено Гаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

SSEA нов вентилатор за охлаждане на процесора 3PIN за Toshiba Satellite L830 лаптоп фен P / N DFS481305MC0T FBBC -3 %

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работиЗабелешка : ве Молиме прво да се споредат слика со вашиот предмет пред да нарачате...

Emacro ARX FD2480-S3141E сървър квадратен фен DC 24V 0.10 A 80X80X25mm 2-проводный -6 %

ARXБрој на модел : FD2480S3141 EНапон / Ampere / Доведе / Големина24 V DC 0.10 2жица 2пински конектор 80mm 80 X80 X25mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

Бренд : NMBБрој на модел : 3615 KL04 WB76, V07Напон / Ampere / Доведе / ГолеминаDC 12 V 1.60 4жица 4пински конектор 40mm 92x92x38mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

Нов лаптоп лаптопи процессорные вентилатори за охлаждане са подходящи за HP ProBook 4340S 4341S EF75070V1-C040-S9A DFS531005PL0T -31 %

Новиот Лаптоп Компјутер, лаптоп компјутери Процесорот Ладење Фанови Одговара За HP Pro Book 4340 S 4341 S EF75070 V1C040S9 A DFS531005 PL0 TКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Состојба : Нова Бренд...

Бренд : ADDAБрој на модел : AD0424 MSC50 SНапон : 24 V DCАктуелни : 0.07 НаВоди : 2жица 2пински конектор 50mmОбјектот Состојба : КористеноГолемина : 40x40 X20mm Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

FCNБрој на модел : DFS501105 PR0 T, FFRBНапон / Ampere / Доведе / Големина DC 5 V 0.50 4жица 4пински конектор 50mmОбјектот Состојба : Користено Гаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

Emacro BP922512H 02 DC 12V 0.32 A 2-пинов 92X92X32mm сървър квадратен фен -8 %

Број на модел : BP922512 H 02 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.32 2жица 2Пински конектор 100mm 92 X92 X32mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

NOKOTION A000093070 DA0TE5MB6F0 на дънната платка на лаптопа на Toshiba Satellite L745 Main Board 31TE5MB00G0 HM65 UMA DDR3 -5 %

NOKOTION A000093070 DA0 TE5 MB6 F0 Лаптоп Плоча За Toshiba Satellite L745 Главниот Одбор 31 TE5 MB00 G0 HM65 UMA DDR3​

Објектот состојба : Бренд! Вистински! Оригиналот! Обновена! користиГаранција : 60 дена ( Започне кога стоката да пристигне)1.Ние прифаќаме банкарски трансфер,компанијата трансфери и кредитна картичка за плаќање...

AVC DS06025B12U P011 60mm 6cm DC 12V 0.70 A PWM двоен сачмен лагер сървър инвертор охлаждащ вентилатор -10 %

Модел : DS06025 B12 UP021Води : 4 pin (PWM)Големина : 60 * 60 * 25mmНапон : DC 12 VНапон спектар : 5.013.8 VАктуелни : 0.7 НаМоќност : 8.4 WБрзина : 5200 ВРТЕЖИ во минутаВоздушниот волумен : 25.2 CFMПритисок : 0.25 ВО H2 OБучава : 38 велика британија

NOKOTION ZAVC1 LA-B015P за Dell 14-5448 5448-14MR 5448 дънна платка на лаптоп 14 инча I5-5200U процесор Radeon ах италиански хляб! r7 M265 дискретна графика -5 %

NOKOTION ZAVC1 LAB015 P За Dell 145448 544814 MR 5448 Лаптоп Плоча 14 инчен I55200 U ПРОЦЕСОРОТ Radeon R7 M265 Дискретна графика​

NOKOTION CN-0D28MX 0D28MX VBW01 LA-9982P за Dell Inspiron 15R 5537 3537 дънна платка на лаптоп 2955U процесор на борда DDR3 -5 %

NOKOTION CN0 D28 MX 0 D28 MX VBW01 LA9982 P За Dell Inspiron 15 R 5537 3537 Лаптоп Плоча 2955 U ПРОЦЕСОРОТ одборот DDR3​

Објектот состојба : Бренд! Вистински! Оригиналот! Обновена! користиГаранција : 60 дена ( Започне кога стоката да пристигне)1.Ние прифаќаме банкарски трансфер,компанијата трансфери и кредитна картичка за плаќање...

оригиналната дънна платка за ASUS P5G41T-M LX PLUS LGA 775 8GB за q8200 Q8300 cpu SATA II G41 Desktop Motherboard Безплатна доставка -15 %

оригиналната плоча за ASP5 G41 TM LX ПЛУС LGA 775 8 GB за Q8200 Q8300 процесорот SATA II G41 Десктоп Плоча Бесплатен превозотТ неговата матична плоча се користи, 90% нов, 100% тестирани пред пратката, тоа не е оригинална кутијаP5 G41 TM LX ПЛУС детални параметриГлавната чипсет : Intel G41Аудио чип : Интегрирана Realtek ALC887 8 каналСлот за мемориска : 2 x DDR3 DIMMsМаксимална меморија капацитет : 8 GBПлоча плоча тип : u ATX плоча типДимензии : 24.4×20.1 cmМоќ грло : 4pinот, 24pin за струјаПлоча чипИнтегрирани Графички чип / звучна картичка / мрежна картичкаГлавната чипсет Intel G41Чипсет Опис Intel G41 Northbridge + ICH7 Southbridge ЧипсетЕкранот чип Интегрираната Intel GMA X4500 Екранот CoreАудио чип интегрира Realtek ALC887 8канален аудио чипNIC чип Одборот Realtek RTL8111 E Gigabit EthernetПроцесор спецификацијаПРОЦЕСОРОТ Тип Core 2 Extreme / Core 2 Quad / Core 2 Duo / Pentium Dual / Celeron Dual / CeleronПРОЦЕСОРОТ штекер LGA 775ПРОЦЕСОРОТ Опис Поддржува Intel Сокет 775 Интерфејс ПроцесорМеморија спецификацииМеморија Тип DDR3Слот за мемориска 2×DDR3 DIMMsМаксимална меморија капацитет од 8 GBМеморија Опис Поддржува Dual Channel DDR3 1333 (Overclocking) / 1066 MHz МеморијаСлот за експанзијаPCIE слот 1 x PCIE X16 графичка картичка слот1x PCIE X1 слотPCI слот 2 x PCI слотСкладирање Интерфејс 4 x SATA II ИнтерфејсI / O интерфејсUSB интерфејс 8×USB2.0 интерфејс (4 изграденаво +4 backplane)Надворешната порта 1 x VGA портотPS / 2 Интерфејс PS / 2 Глувче, PS / 2 Тастатура ИнтерфејсПаралелниот порт сериски порт 1 сериски порт, 1 паралелни портМоќ Џек 4pinот, 24pin моќ конекторДруги интерфејси 1×RJ45 мрежен интерфејсаудио приклучокПлоча типГлавниот одбор тип u ATX одбор типДимензии 24.4×20.1 cmКупувачот Совети(1)Ние и ветуваме дека сите производи се тестирани пред превозот!(2) Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, дојде време е за 1560days,некои далеку земјата треба повеќе од 60days , Продавачот не е одговорен за време на испорака, Тоа е предвидено од страна на превозникот, со исклучок на Празници, и може да се разликуваат со пакет и дестинација.

AVC FX00000454 12025R12LP 12025 120x120x25mm 12cm DC 12V 0.12 A PWM компютър pc case cpu cooler охлаждащ вентилатор -10 %

Бренд : AVCМодел : FX00000454 12025 R12 LPНапон : 12 VCurrence : 0.10 НаПриклучок : 4игличкиГолемина : 120*120*25mm

SSEA нов вентилатор за охлаждане на процесора за Lenovo Yoga 2 13 2-13 вентилатор на лаптоп P / N EG50040S1-C450-S99 -5 %

Секој CPU Вентилатор е тестиран пред превозот и 100% работиНови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаЗабелешка : ве Молиме прво да се споредат слика со вашиот предмет пред да нарачате.Осигурете се дека моделот е вистинскиот ви треба...

DELTA 6CM AFB0624HD AFB0624HHD AFB0624LD AFB0624MD AFB0624VHD 6020 24v вентилатор за охлаждане -17 %

Дел Број Големина Напон Моменталната Моќ Брзина на Проток на Воздух, Воздушен Притисок Бучава CMM CFM mm H2 O in H2 O d B(A) AFB0624 HD 60x60x20 24 0.05 1.2 4000 0.47 16.6 4.8 0.189 28 AFB0624 HHD 60x60x20 24 0.07 1.68 4400 0.52 18.36 5.81 0.229 31 AFB0624 LD 60x60x20 24 0.03 0.72 3200 0.37 13.06 3.03 0.119 24 AFB0624 MD 60x60x20 24 0.04 0.96 3600 0.42 14.83 3.83 0.151 26 AFB0624 VHD 60x60x20 24 0.09 2.16 4800 0.56 19.78 7 0.275 33

Бренд : SUNONМодел : DP201 AT2122 HBL.GNГолемина mm : 120 долго × 120 широк × 25 дебелиНапон : 220240 VФреквенција : 50 / 60Актуелни : 0.10 / 0.09 НаМоќност : 19 / 18 WБрзина : 2150 / 2500 ВРТЕЖИ во минутаВоздушниот волумен : 66 / 80 CFMСтатичен притисок : 0.14 / 0.17 ИнченH2 OБучава : 44 / 48 велика британијаИмајќи : двоен топката имајќиИнсталации метод : 25cm долга линија

Нов DC05V 0.45 A MF60070V1-C130-G99 4pin подмяна на вентилатор за Toshiba S40DT-AT01M S40DT S40 S40D-A Cooler охлаждащ вентилатор -3 %

Нови DC05 V 0.45 НА MF60070 V1C130G99 4 Pin Фан Замена За Toshiba S40 DTAT01 M S40 DT S40 S40 DЛадилник Вентилаторот за Ладење Информации : 1.Кога ќе изберете изразат испорака ,системот цената не е вклучен далечинскиот областа на превозот надомест.ако вашата адреса е оддалечена област,треба да се обрне повеќе или ние превозот ЕМС...

DELTA 6CM AFB0605HC AFB0605LC AFB0605MC 60 * 60*13MM 5V вентилатора за охлаждане -17 %

Дел Број Големина Напон Моменталната Моќ Брзина на Проток на Воздух, Воздушен Притисок Бучава CMM CFM mm H2 O in H2 O d B(A) AFB0605 HC 60x60x13 5 0.29 1.45 4200 0.601 21.22 4.15 0.163 31.5 AFB0605 LC 60x60x13 5 0.12 0.6 3000 0.436 15.4 2.11 0.083 24 AFB0605 MC 60x60x13 5 0.18 0.9 3600 0.514 18.15 3.02 0.11928

Нов прием на HUANAN V2. 49 X79 дънна платка ПРОЦЕСОР RAM set процесор Xeon E5 2690 C2 памет 32G DDR3 REG ECC тест преди изпращането на -40 %

Кинески фонетски правопис бренд е HUANAN на кратко, бренд во Кинески е : Она што во пакет?матичната плоча+Xeon E5 2690 CPU+4*8 G DDR3 RECC+кулер адаптер+SATA кабел+метал назад shield+возачот диск+упатствоPls љубезно да сними видео за да ни покаже, ако најде дека пратката е отворена кога ќе го добиете.Сите производи се тестирани пред превозот?Да, WUSON продавница има 3 технички тимови за тестирање на сите работни дена, па можеме да 1000000% гаранција дека сите наши производи се работи добро пред да бидат испратени надвор од нашиот магацин.Како се производи спакувани, тие ќе бидат intactly доставени?Fristly, WUSON продавница места ПРОЦЕСОРОТ во матичната плоча приклучок, обвива меморија барови со меурчиња и да ги става во матичната плоча оригиналната кутија; Второ, WUSON продавница обвива плоча со многу меурчиња и места за тоа во оригиналната кутија; Трето, WUSON продавница обвива на матичната плоча оригиналната кутија со меурчиња, а потоа го става во картонска кутија...

Име на производ : безбедноста кутија Производ материјал : ABS.големина на : 23018790mm Нето тежина : 0.48 КГ.Додатоци производи : сунѓерот, копчиња и рачки.Водоотпорен ниво : IP67...

41 x 41 x 12 мм алуминиев радиатор за водно охлаждане блок Waterblock Liquid Cooler на ПРОЦЕСОРА GPU -25 %

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитетНадворешниот дијаметар на конекторот е 9.5 mmВнатрешен дијаметар на конекторот е 68ммВнатрешниот проток на канал истиснување формирањеЛемење делови во една целинаТечење го оценувате на помалку од 5 X106 mbar.l / s деловиВнатрешни перка дебелина 0.5 mmПрименливи на компјутер, ПРОЦЕСОРОТ вода, индустриски инверторот возачот, ласерски глава ладење, индустриска контрола кабинет за ладењеСпецификации : Големина : 41 x 41 x 12mm / 1.57" x 1.57" x 0.47"Проред : 1mmОбработка : вакуум алуминиум лемењеПовршински третман : Сина оксидацијаПакетот Вклучува : 1 x Вода за Ладење Heatsink Блок Течни КулерПревозот : За продажба на мало предмети, ние ги користиме на Белгискиот пост или Кина пост воздух mail или Ali Express Стандард Превозот за сите ширум светот , ако ви треба брза испорака, можете да изберете EMS / DHL / Федекс во превозот опција или да контактирате со нас за да ја прилагодите цена.1 : околу 57 работни дена од UPSот / DHL / Федекс2 : околу 610 работни дена од EMS3 : околу 1550 работни дена од Кина пост воздух mail или Ali Express Стандард за ИспоракаПовратни информации : 1 : Ние зависи од задоволството на нашите клиенти за да се успее...

Оригинален автентичен Ezcap218 Tape to PC Old Cassette to MP3 Format Converter Audio Recorder Capture Walkman, iPod Музикален Плейър -2 %

Опис На Производот : 1 Едноставно кажано во касета лента, поврзете го на КОМПЈУТЕР и користете го испорачаниот софтвер да се конвертира целиот лента во MP3 формат 2...

Безплатна доставка MAGIC MGT9212YB-W20 12V 0.48 A 4Pin за Zotac GTX470 GTX480 AMP фен видео карти -6 %

МАГИЈАТА MGT9212 YBW20 12 V 0.48 НА 4 Pin За ZOTAC GTX470 GTX480 AMP Графичка Картичка Фан Информации : 1.Кога ќе изберете изразат испорака ,системот цената не е вклучен далечинскиот областа на превозот надомест.ако вашата адреса е оддалечена област,треба да се обрне повеќе или ние превозот ЕМС...

USB3. 0 карта за разширение с 4 порта 5 Gbit / с Superspeed USB 3.0 PCI Express Контролер Card adapter Suppot за Windows XP32/64/7/8/10 -23 %

Вид : четири интерфејси USB3.0 експанзија картичкаИнтерфејс : PCIE X 1Компатибилен PCI слот : X1X4 / x8 / x16USB интерфејс : 4 X USB3.0Трансфер Стапка : 5 Gb / s USB3.0Применливи модели : конвенционалните десктопПоддршка на систем : Windows XP32 / 64 Windows 7(32 / 64)windows8 / 8.1 windows10Карактеристики : 1.Користење на nec720201 господар чип, голема брзина на работа јадро, висока компатибилност2.Картичката доаѓа со 2 A напојување и не треба надворешно напојување, 330 12 X12mm inductor е подобро од 100 10 X10mm еден.3.Секој интерфејс опрема со независни интерфејс заштита fuse, и веднаш се отсече моќ додека надворешен USB краток спој или прекуструјна се случува, заштита на надворешни уреди и компјутерска од оштетување, автоматски се врати во нормала по решавање на проблеми4.Секој интерфејс опрема со независни регулирани capacitor, гарантира мазна напојување без интерфејс, исто така, може да преземе 250° целзиусови степени, со Цврсти чип capacitor, силна издржливост5.Со потопување злато процес, добра електрична спроводливост, силен антиоксиданс капацитет, тоа може да гарантира стабилен преносНето тежина : 61gБруто тежина : 99gПроизвод големина : 120 X66 X22mm / 4.73 X2.6 X0.87"Пакет големина : 145 X125 X25mm / 5.71 X4.93 X0.99"1 X Експанзија Картичка1 X CD1 X Завртка1 X Пакет1...

2 бр./лот 19 см PCI-E 1x видео карта удължителен кабел 1x PCIE Patch Cord подкрепа HD7960 за Bitcoin Миньор ETH Странично Карта -4 %

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски2 ПАРЧИЊА / МНОГУ 19 CM PCIE 1 X Графичка Картичка 1 X Продолжување Кабелот PCIE Печ Кабелот Поддршка за HD7960 за Bitcoin Рудар Столб Картичка (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки ) Плаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...