0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Направи си САМ храни Силиконова форма на детска играчка торта де инструмент шоколадови бонбони желе печене moldes de silicona para reposteria -10 %

Ставка Опис Материјал:СиликониТежина:Околу = 55g / парчеГолемина:8.5*1cmБоја: Случајни Бои(розова во нормален)【Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење...

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB стандарди; 2) нестап, и ослободување лесно, лесно да се чисти, еколошки, нискајаглерод, може да се рециклира; 3) просто, здравје, природни антибактериски, висока јачина и голема флексибилност, отпорност на корозија и прилагодливост; 4) тешко да се оштети, напукнување, трајни, Супер отпорен на екстреми на температура, температурата на 230 степени, хипотермија масивни headwind; 5) безбедност, innocuity, без мирис, топлината рамномерно...

2 елемента направи си САМ Коледна пъзел форма на сърце мухъл торта от неръждаема стомана нож бисквитки мухъл бисквитки кухнята на формата за печене сладкарски аксе -19 %

2 парчиња DIY Божиќ Загатка Срце Облик мувла Торта Нерѓосувачки Челик Колаче Машина Мувла бисквит Кујна Bakeware Слатки ДодатоциГолемина На : (Approxi.)5.5x8x2cmМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликЛесно користење и обновливиКоличина : 2 парчињаЛесно да се одделат, чиста, екопријателски,низок јаглерод, може да се рециклираЕдноставна и корисна, Healthfulness,природни antibackerialНе е лесно да се оштети ,S afety ,НетоксичниAnswer : ___________________________ Note : Тоа е рачни мерења на локации, може да биде од 23мм грешка...

4 бр. / компл. високо качество на Хелоуин ковчег и череп фондан торта форма за кухня печене Sugarcraft украса инструменти F0710 -46 %

Опис големина : 5.5 CM*11.4 CM тежина : 422g Материјал : Храна Одделение Силиконски Боја : објектот боја автоматски ќе испрати Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење Тоа е Мека и лесна за употреба Оценка на температура : 40 centigrade на+210 centigrade материјал : нови еколошки 100% Храна одделение материјалПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 3 работни ден на по добивате вашата исплата...

Писмо със сърцето САМ любов кулинария инструменти сватбена торта декорация силиконови форми за печене фондан захар занаят форми F0737 -50 %

Опис големина : 16.8 CM*10.2 CM тежина : 130g Материјал : Храна Одделение Силиконски Боја : објектот боја автоматски ќе испрати Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење Тоа е Мека и лесна за употреба Оценка на температура : 40 centigrade на+210 centigrade материјал : нови еколошки 100% Храна одделение материјалПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 3 работни ден на по добивате вашата исплата...

Мини сърцето шоколадови бонбони форма ръчно изработени, което прави подарък за свети Валентин декор шоколад инструменти поликарбонат шоколадови форми на molde Пан -42 %

Нашите производи се направени со безбедност на храна опрема материјал според меѓународните standrd користи во envirinment на температура ℃ со сигурен важност и сила на антискршен...

Нов 1бр начало кухня кулинария инструмент Силиконова сладкиши течно масло дръжка торта хляб, сладкарски изделия четка барбекю наметочные четка Безплатна доставка -4 %

Нови 1 Pcs Дома Кујната Готвење Алатка Силикони Печење Течни Нафтени Пенкало Торта Леб Колачи Четка BBQ Basting Четки СлободниФункција : 100% Сосема нов и висок квалитетНетоксични и еколошки.Повеќенаменски кујна utensil алатка.Погоден за печење, готвење, BBQ basting.За четкање масло на cookers кога се прават колачи, леб, путер или скара.Практичен и стилскиМоже да се користи постојаноЛесензачистење и добар температура отпорМатеријал : Силикон +Пластикаиспратено случаен(не може да се избере боја)Пакетот Вклучува : 1pc* Тесто четка

3 hold Lollipop shape Fondant Soap 3D торта Силиконова форма на cupcake желе бонбони, шоколад за декорация за печене инструмент форми FQ2840 -39 %

Ставка Опис Материјал:СиликониТежина:Околу = 15g / парчеГолемина:5*5*0.7 cmБоја: Случајни Бои(розова во нормален)【Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење...

Главната Опис : Голема Големина Поликарбонат DIY 3 D ВисокоРеволвер Чевли Чоколадо Мувла Стерео Лејди Чевли Бонбони Калапот за Печење Торта Декорирање Алатки Големина : 19*17cm Големина на чевли : 15*13*18cm,чевли пета : H8cm Материјал : 100% foodgrade високо квалитетни пластични(PC) Функција : светло материјал / висока јачина / добри топлина трансфер / лесно да се ослободи Место : Печење DIY Торта Чоколадна Погоден за микробранови печка, toaster и фрижидер...

Дървена ограда шоколад САМ фондан торта де инструменти дантела границите на 3D хранително-вкусовата силиконови форми кухня за печене съдове FQ2843 -2 %

Ставка ОписМатеријал : СиликонТежина : 44gГолемина на : 17.2*3.5*1Боја : Случајни бојаВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigradeИако времето ние го отвори продавница не е долга, но тоа не значи дека ние сме непрофесионално.Причината зошто го изберат нас : Квалитет : Ние имаме строга проверка пред да се испрати за вас...

Силиконова форма на приказен замък занаяти украса на тортата фондан силиконова форма за украса на тортата -17 %

добредојдовте Модел Бајка Замокот Големина на готовиот производ 53x70 mmКарактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и clea* Погоден за сапун мувла / торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла* Температура : 40 F на +446 F (40c на +230c)* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...

Много обичам формата на сърце силиконови фондан сапун 3D торта мухъл cupcake желе бонбони, шоколад за декорация за печене инструмент форми FQ2940 -4 %

Ставка Опис Материјал:СиликониТежина:Околу = 70g / парчеГолемина:8.5*7.6*1.2 cmБоја: Случајни Бои(розова во нормален)【Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење...

1PCS Shells Shape Silicone Chocolate Мухъл Cartoon Figre / cake tools Soap Мухъл Sugarcraft Cake Decoration Ice Molds E501 -5 %

1 PCS Школки Форма Силикони Чоколадо Мувла Цртан филм Figre / торта алатки Сапун Мувла Sugarcraft Торта Декорација Мраз Калапи E501 17.3*17.3*1.5 cm Димензии : должина 17.3 см,широка 17.3 см,дебелина од 1,5 cm, А тежината : 77gКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB, SGS стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

Силиконови форми на зъбни колела занаяти украса на торта, бонбони прави фондан силиконови форми за украса на тортата -6 %

добредојдовте Модел Брзини Големина на готовиот производ секоја слика 35 ммКарактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и чистење* Погоден за чипка мувла торта мувла / чоколадо мувла* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...

Честит Рожден Ден силиконови форми цвете фондан форма шоколад Gumpaste Sugarcraft мухъл фондан торта декорация инструменти -16 %

КарактеристикиМатеријал : Храна Одделение СиликонскиБоја : розова боја или белиГолемина : 6.5 см*6.5 см Пакет се вклучени : 1 Парче на мувлаВе Молиме Имајте Во Предвид : Ви благодариме за вашата шопинг во нашата продавница...

Мини-Револьверы Форма Бисквити Бисквити Форми За Печене, Детски Играчки, Оръжия Торта Декорация Инструменти, Директни Продажби -37 %

S S W S SНаправи вкусна десерт треба добар помошникD I Y Украсување Алатки & Печење Калапи за заштита на Животната средина храна одделение од Нерѓосувачки Челик & Силикони Пластични Торта / Колаче / Бисквит / Желе / Суши / Овошје / Зеленчук

8шт сърцето капка дъжд cupcake украса мухъл сватбена декорация на бисквитки от фондан дантела мухъл шаблон създател на набор от инструменти, форми за печене -32 %

Главната Опис : Торта Алатки DIY 8 PCS Cupcake Декорација Мувла Свадба Декорација Колаче Машина Фондан Чипка Мувла Шема Креатор Алатката за Поставување BakewareГолемина на 8 обрасци : 3.4 cmГолемина на рачка : L12cmГолемина на пол : L9.7cm1 Set= 8pcs шема мувла+1pc пол+1pc рачкаМатеријал : 100% foodgrade пластикаСе создаде прекрасен модели и broderie anglaise ефекти брзо, со Моделот Креатор алатката сетови.На ергономски дизајниран алатка поставува вклучуваат осум меѓусебно завршува дизајниран да им овозможи на торта декоратерите за слободен стил серија на координација и сл.Секоја алатка дизајн е дадена во двете фронт алатка и впечаток машина давање на декоратор можност да креирате декоративни прободен ефект или да ги импресионираат или отсечени дизајн алатка форма.Совршено прилагоден значи дека лесно може да се меша и натпревар помеѓу алатки за прекрасен модел создавањето.

16 PCS Фондан Колаче Машина DIY Рака, Нога Чевли Торта Декорација Мувла Мечка Шепа Cookie Печат Усни Шеќер Занает Калап за Печење АлаткиОблик : усните,чевли,рака,нога,мечки шепа1set=2 парчиња печат+16pcs мувлаМатеријал на печат : 100% foodgrade пластикаМатеријал на мувла : 100% foodgrade силиконГолемина на 2 парчиња печат : dia2.4*4.3 cm,dia1.7*3.3 cmГолемина на мувла : dia2(8pcs),dia2.5cm(8pcs)ПОСЕБНИ ФОНДАНСовршен За : ФОНДАНКОЛАЧЕ ТЕСТОТЕСТО ТЕСТОМАРЦИПАН

Безплатна доставка на 3 бр. / компл. Хортензия буталото мухъл торта декорация инструменти торта инструменти/кутии за бисквити -26 %

Бесплатен Превозот 3pcs / set Hydrangea Клипот Мувла Торта Декорирање Алатки Торта Tools / Куки Секачи

Бял 6 Кухини Супер Ярки Кръгли Камъчета Камък Силикон Торта Мухъл Хапче Шоколад Десерт, Мус Мухъл -30 %

Материјал : СиликонБоја : Случајни БојаВкупната големина : 29.5x17.5x3.6cm11.6x6.89x1.42inchЕдна Дупка : 8.5 X6 X3.6cm3.35x2.36x1.42inchПакет Содржи : 1* Елипсовидна Камче Форма На Силиконски КалапНевкусна, нетоксични, антипрашина, трајни, impermeable, лесен за чистење.Одлична за правење Леб Chiffon Кифла Ангел Храна Мус Десерт, Торта Тесто Пусти Печени колачи и повеќе.Креирај свој посебен десерти!

Кухня направи си САМ творчески 14шт чаша торта декоративни релефни ляти пластмасови печат мухъл A1055-1 -34 %

Кујна DIY Креативни 14 PCS Чаша Торта Декоративни Врежана Моделирана Пластична Печатење Мувла A10551Ставка ОписМатеријал : Пластични Пакет : opp Боја : Случајни боја Големина: како на сликата покажува Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење се Направи храна повеќе креативни и побезбедно Предности : трајни прекрасен изглед добри сила добра цврстинадобра отпорност на корозија

Мама и грах MPL511 Безплатна доставка дантела мухъл торта декорация фондан торта 3D мухъл хранително-вкусовата силикон мухъл -40 %

Материјал : храна одделение силиконски калапГолемина на : 30*11*0.2 cmТежина : 68g

Мама и грах 1350 Безплатна доставка лък и цвете силиконови форми за декорация на торта фондан торта 3D мухъл храна -45 %

Материјал : храна одделение силиконски калапГолемина : 11.5*9.9*1cmТежина : 89g

Мама и грах 1331 Безплатна доставка Дама на тялото силиконови форми за торта декорация фондан торта 3D мухъл храна -41 %

Материјал : храна одделение силиконски калапГолемина : 18.5*6.3*4cm (висина на телото : 17cm)Тежина : 517g

Мама и грах 1366 Безплатна доставка жираф силиконови форми за торта декорация фондан торта 3D мухъл сапун мухъл храна -38 %

Материјал : храна одделение силиконски калапГолемина на : 8.5*9.3*1.9 cmТежина : 75g

Здраво!Добредојдовте на Нашата Продавница!Се надевам дека ќе се забавуваат тука, додека во шопинг!Ние и ветуваме да ви даде нашата најдобра услуга!Опис : 100% сосема нов и висок квалитетПогоден за правење на cupcake / Желе / Чоколадно / СвеќаНа мувла се добри за Колачиња ,Фондан, Колачи, шеќер паста, petal паста, марципан DIY готвење или занает глини.Ова не е играчки , не се погодни за под 36 месециКарактеристики На Производот : 1...

1.Опис : 10 PCS Чоколадо Потопување Вилушка2.Реден број : HB06333.Материјал : Метал&Пластика4.Боја : исто како слика5.Објектот големина : 22*2.7 cm6.Бруто тежина : 225g7.Пакет : најголемиот дел пакет9.Сертификација : SGS,LFGB,од FDA,квалитетот е загарантирана , екопријателски10.Лесен за употреба и чистење

Ткаеше Јајце сапун и свеќа мувла храна одделение силиконски калап DIY 3d рачно изработени силикони габи за висок квалитет на PRZYТежина : 120g

Кухня направи си САМ инструмент 1бр огледална рамка форма на силикон с формата на торта де инструменти сапун мухъл торта шаблони за тава -11 %

Здраво!Добредојдовте на Нашата Продавница!Се надевам дека ќе се забавуваат тука, додека во шопинг!Ние и ветуваме да ви даде нашата најдобра услуга!Опис : 100% сосема нов и висок квалитетПогоден за правење на cupcake / Желе / Чоколадно / Свеќа / БонбониНа мувла се добри за Фондан Колачи, Шеќер Паста, DIY готвење или занает глини.Карактеристики На Производот : 1...

Функција : Мувла мерење : оваа група на мувла е во квадратен облик, и тие се прибл 21 x 10.7 cm / 8.27 x 4.21 инчи во sizeза Безбедно материјал : мувла се направени од храна одделение силиконски, SGS одобрени, безбедно да се прават разни вид на храна, нетоксични и без никакви несакани мирис Широк спектар на употреба : може да се користи колачиња мувла да се направи торта, леб, косата, желе, чоколадо, итн., и тие може да бидат добро примени во микробранова печка, рерна, фрижидер, замрзнувач, машина за миење садови, итн...

3 бр./компл. Коледа Снежен човек фондан торта хляб украса Sugarcraft мухъл бисквитките ще буталото влачете до фрези мухъл DIY инструменти за подарък -17 %

.Материјал : пластикаТип : торта алаткаКоличина : 3pcs / setБоја : автоматскиИспорака : 1.Предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни ден откако уплатата се населиле.2.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка на цел (руски купувачи plz бидете сигурни дека името е твоето полно име) .3.Ние обезбедуваме бесплатен превозот : Кина Пост Воздух Mail.Ние нудиме бесплатно превозот EMS,Fed Ex IP и DHL,премногу.4.Кина Пост Воздух Mail превозот обично трае 1535 работни дена.EMS и DHL обично трае 510 работни дена.5.Времето за испорака зависи од дестинација.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи.Контакт : 1.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.2.Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер.3.Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.4.Ако ни email и не слушаат одговор, ве молиме email повторно преку Alibaba систем како што понекогаш нашите mail сервери имаат грешки.5.Нашата Аукција на Тимот за Поддршка и Услуги на Клиентите Тим се достапни Од 9 : 00сум 6 : 00pm понеделник Satur ден GMT+08 : 00 Хонгконг Време.Политика За Наплата : 1.Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат...

Търговия на едро / на дребно, безплатна доставка, 6 дупки малък цилиндър силиконова форма за торта мухъл сапун мухъл печене инструменти FM -26 %

Совети : O ur производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини има мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети...

ОписСостојба : 100% Нов Бренд и Висок КвалитетМетал : Храна Одделение СиликонскиБоја : како се покаже во слика(Испратени од страна на случаен избор)Пакетот вклучува : 1 PCSЗа : 12.8 cm*1cmЗачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.Ние само брод вашата потврди адреса...

Продавачот Потсетник ви Благодарам многу за доаѓање до нашата продавница Пред купување, прочитајте ги инструкциите внимателно...

5794AMW 3 D Був во Облик на Нерѓосувачки Челик Колаче Машина Метал Печење Бисквит Мувла Колачиња Алатки100% сосема нов и висок квалитетТип : колаче машинаматеријал : нерѓосувачки челикголемина на : 6.5*7.1*2.5 cmЗабелешка : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Машина за бисквити форма във формата на Айфеловата кула за бисквити, сладкарски форми сладкарски инструменти хлебни изделия -26 %

Колаче Машина Ајфеловата Кула во Облик на Калап за Колачи Тесто Габи, Кондиторските Алатки Пекарски ПроизводКарактеристики на производот : 100% сосема нов и висок квалитет на торта мувла сетДобра декорација за свадба, роденден, забава, мечка, младенче, кафуле, торта продавница и др.Може да направите некои DIY колаче со вашето дете или пријателиМатеријал : Нерѓосувачки челик(304)Модел : Ајфеловата КулаБоја : СребренаДимензии (Прибл.) : 8.8 cm(H)*5.6 cm(W)Пакетот Вклучува : 1 x Ајфеловата Кула мувлаЗа плаќање1.Ние прифаќаме : VISA, Master Card, и Зачувам.Кога го користите Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка...

Хелоуин Фондан Торта Бисквитки Бисквитки Мухъл Голяма Прилеп Батман Вампир Мухъл Торта Инструменти 0104041 -26 %

Ноќта На Вештерките Фондан Торта Колачиња Бисквит Машина Мувла Голема Лилјак Бетмен Вампир Мувла Торта Алатки #0104041Карактеристики на производот : 100% сосема нов и висок квалитет на торта мувла сетДобра декорација за свадба, роденден, забава, мечка, младенче, кафуле, торта продавница и др.Може да направите некои DIY колаче со вашето дете или пријателиМатеријал : Нерѓосувачки челик(304)Модел : БатБоја : СребренаДимензии (Прибл.) : 8.0 cm(H)*5.0 cm(W)Пакетот Вклучува : 1 x Лилјак мувлаЗа плаќање1.Ние прифаќаме : VISA, Master Card, и Зачувам.Кога го користите Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка...

1бр обхват на топка форма на сметана от неръждаема стомана обледеняване на тръбите дюзи сладкарски уши cupcake крем крем за печене инструмент -37 %

НОВИ 1 PCS Сфера Топката Форма Крем од не ' Рѓосувачки Челик Шлаг Цевки Млазници Тесто Совети Cupcake Buttercream РУСКАТА ЛАЛЕ се Пече Алатка Големина : 63.0(H)* 20.0 (ТОПКА со ДИЈАМЕТАР )* 31.0 mm(Дното ДИЈАМЕТАР)100% нов и висок квалитет, на 304 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК материјалПакет Вклучувајќи ие : 1* Млазницата Совети

Дракон силиконови форми на китайски стил торта мухъл печене инструменти за торти AO018 -9 %

Опис : Точка БР : AO018 Материјал : висок квалитет со силиконска Мувла боја : случајно контрола на Квалитет : SGS.ФДУ Калапи Тежина (g) : за 249 Мувла спецификација (cm) : за 9.5*9.5*4.6 Заврши спецификација (cm) : за 7*7*2.6C haracteristics : Висока издржливост и флексибилност...