0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
DIN913 M2 M2. 5 M3 M4 M5 304 неръждаема стомана метрична резба винтове с прорези плосък точка шестигранник гнездо Setscrews Pl HW070 -16 %

Единица:mm Големина d p s t max min S max min М2 1.89 1.98 0.4 0.9 0.889 0.8 М2.5 2.38 2.48 0.45 1.3 1.27 1.2 М3 2.87 2.98 0.5 1.5 1.52 1.2 М4 3.83 3.98 2.0 0.7 2.02 1.5 М5 4.83 4.98 0.8 2.5 2.52 2.0 M6 5.82 5.97 1 3.0 3.02 2.0 М8 7.79 7.96 1.25 4.0 4.02 3

1000 бр. / много Мъжки към вътрешната дърворезба M3*18+6 M3 X 18 черен найлон конфронтация втулка -15 %

Фабрика Директни Висок Квалитет PCB Најлон Женски Женски ќорсокак Spacer Големина : M3*18(L)+6(Б)​1 .Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна...

100шт м3*12 DIN912 м3 неръждаема стомана шестостенни шестостенни покриване на главата на винта с безплатна доставка и високо качество 304 неръждаема стомана -3 %

Овие навртки / ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија Може да се најчесто се користи во дом и канцеларија апарат, дрво, мебел, поправка и пронајдоци, ' рѓа и отпорен на корозија...

4.7x42mm 10шт сребърен тон самонарезающий Iron винт очите на genka ръка, за да затегнете Винта тип пръстени многофункционален дисплей за инструменти -8 %

4.7x42mm 10pcs Сребрен Тон Само Тапкање Железо Завртка Око Pin Рака Затегнете Ја Заврткататип Прстен МултиЦел Екран алаткиd=4.7 mmL1=42mmКоличина=10pcsПостои мала толеранција.

Промет на големо со Бесплатен Превозот Шупливи Рекламирање Одредување Завртки ќорсокак 19*30мм Завртка FastenerКарактеристики : Дијаметар : 19mmВисина : 30ммМатеријал : шупливи нерѓосувачки челикПакување : 1000pcs / многуНие не трговијата на мало и на големо,ако ви треба голема количина,ве молиме контактирајте ме!Answer : ___________________________ Note : Ова имаме различна големина,со различна големина на различни различни цена.Сите големина на сликата.Ако сакате други големина,ве молам да ме контактира или оставете порака!

20pcs M6*10/15/20/25/35/30/35/40/45/50 titanium TA2 шестостенния шапка на главата на винта -14 %

M6*15 / 20 / 25 / 35 / 30 / 35 / 40 / 45 / 50 TA2 титаниум хексадецимален штекер капа на главата на заврткатаГолемина : m6Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови ...

500шт din916 m2x12 m2*12 grade12. 9 шестостенни корона шестигранное гнездо инсталационния винт ларва винт с чаша точка -11 %

500 PCS DIN916 Нерѓосувачки Челик Ален Главата Штекер Хексадецимален Поставите Копачка Завртка Асортиман Првенство ТочкаГОЛЕМИНА : M2x12

20pcs м2*4/8/12/15 алуминиева сплав цветен плосък винт на палеца / кръгла корона накатки ръчно винт туист / ръка затегнете винтовете -10 %

20pcs М2*4 / 8 / 12 / 15 Алуминиум Легура Цветен Рамна Глава Палецот Завртка / Круг Главата Knurling Рака Пресврт Завртка / Рака ги Заостри Завртки

100шт m5*10 m5 x 10 дървени мебели поставяне гайка дюбел винт за закрепване на крака на мебели и кифлички на краката -6 %

Мебел Дрво Вметнете Орев Dowel Завртки за Фиксирање за Мебел Нозе и Пунџа НозеГолемина : M5 L=10мм

500шт din916 m2x6 m2*6 grade12. 9 шестостенни корона шестигранное гнездо инсталационния винт ларва винт с чаша точка -13 %

500 PCS DIN916 Нерѓосувачки Челик Ален Главата Штекер Хексадецимален Поставите Копачка Завртка Асортиман Првенство ТочкаГОЛЕМИНА : M2x6

M4 M5 M6 M8 M10 Четири Нокът Дамски Мебели За Дома Орех/ Затворници T Печен Чай Слепи Ядки -6 %

Здраво пријател,Ви благодариме за вашата нарачка Ве молам оставете ме вашиот Email, ако е можно.Дека ќе ми помогнат за да го добиете во контакт со вас ако има било каков проблем со нарачката...

Имаме Титаниум завртки 256x3 / 16 256x7 / 32 256x1 / 4in акции, Мали Пан главата,0# Филипс возачот,Ti GR2,ПолиранSampes се Титаниум завртки 256x1 / 4Ве молиме изберете соодветен начин на испорака погоре за вашата цел и го плаќаат откако ќе се ажурира на товар.

Парична казна тема Хексадецимален Нут од не ' рѓосувачки челик 304Големина : M14*1.5Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови .Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

50шт DIN965 M2 M2. 5 M3 M4 Черен кръст е кръстовидна конектор тайния винт Heasd -10 %

50pcs DIN965 М2 М2.5 М3 М4 Црна Филипс Крстот Socket Countersunk Heasd ЗаврткаМатеријал : јаглероден челикКрај : Црна ОксидСтандард : DIN965Пакетот вклучува : 50pcs / многу;За најголемиот дел на нарачки, ве молиме контактирајте со нас за повеќе попуст!!!!Плаќања1...

20pcs M3 M4 M5 M6 M8 304 неръждаема стомана спойка малка корона резьбовая спойка поставяне гайка на капака нит гайка -6 %

20 Pcs M3 M4 M5 M6 М8 304 од не ' Рѓосувачки Челик Rivnut Мала Глава Навој Занитвам Вметнете Nutsert Капа Занитвам НутЗдраво на сите,нашата фабрика главниот произведуваат различни хардверски сврзувачки елементи,на пример : микро завртка,компјутер завртка,машина завртка,само прислушување завртки,само дупчење завртка, хексадецимален орев,прирабница орев,заклучување орев,knurled орев,рамни миење и така натаму.ако не можете да ги најдете во нашата продавница,контакт со мојот skype pennywanli илиразговор со мене онлајн...

50 Pcs М2 М2.5 М3 М4 Не ' Рѓосувачки Челик 304 Torx Countersunk Завртка Guard Завртка ШестЛобус Рамна Глава На Машина За Безбедност ЗаврткиМатеријал : не ' рѓосувачки челик 304Ве молиме да не контактирате доколку ви треба други модели.Завртка Возачот како што следува : Плаќања1...

100pcs / многу Висок Квалитет DIN914 од не ' Рѓосувачки Челик 304 M3*10 Хексадецимален Штекер Главата во Собата Завртка Копачка Завртка

Пакетот вклучува : 20pcsГолемина : M3*25+6, хексадецимален дел должина 25мм, двоен завртка гром висина 6mmПлаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

10 бр./опаковане. J197b Micro Цинк Alloy Screws Модел М1. 6*4 Philip's Metal Head Screw for DIY Model Making Sell at a Loss -7 %

Пакетот вклучува : 10pcs заврткиГолемина : како се покаже слика Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

Материјал : ALСе користи за : Алуминиум 4040 серија

500 бр./лот metric DIN934 найлон шестостенни гайка M4 пластмасов шестостенни гайка винт гайка -4 %

Метрички DIN934 Најлон Хексадецимален Орев Пластични Хексагонални Орев Количина : 500pcs Теренот : M4x0.7mm Материјали : Најлон 66 Пламен класа : 94 V2Превозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1530day Објект со бидат испратени во 48hours по целосната уплата...

Материјал : ALСе користи за : Алуминиум 4040 серија

500 бр./лот metric DIN934 найлон шестостенни гайка M8 пластмасов шестостенни гайка винт гайка -4 %

Метрички DIN934 Најлон Хексадецимален Орев Пластични Хексагонални Орев Количина : 500pcs Теренот : M8x1.25мм Материјали : Најлон 66 Пламен класа : 94 V2Превозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1530day Објект со бидат испратени во 48hours по целосната уплата...

100 бр./лот metric DIN985 поцинкована въглеродна стомана M10 Самоблокирующаяся шестостенни найлонова вложка стопорная гайка гайка стопорная -5 %

Метрички Само Заклучување Хексадецимален Најлон Вметнете Заклучување Орев Запре Орев DIN985 Количина : 100pcs Теренот : M10x1.5mm Материјал : Цинк Позлатен Јаглероден ЧеликПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1530day Објект со бидат испратени во 48hours по целосната уплата...

Копчето штекер кап завртки по пакет50pcs М5*8Тоа е опција за Kossel 3 D Печатач гради со користење на Robot Digg Vertex, 2020 алуминиумски профил n линеарна шини

ако ви треба други големина ве молиме отворете го линкот : http : / / www.aliexpress.com / store / 119597 / search?origin=y&Search Text=Stainless+челик+хексадецимален+приклучок+завртки

4000 Парчиња Црвена Хартија за Миење Изолација за Миење Материјал : Хартија Големина : M2*5*0.5 mm (Внатрешен Дијаметар * Надворешниот Дијаметар * Дебелина...

500 Парчиња Филипс Пан Главата Само Прислушување ЗаврткиМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : М1.4*6mm (Навој дијаметар : 1.4 mm ...

ако ви треба други големина ве молиме отворете го линкот : http : / / www.aliexpress.com / store / 119597 / search?origin=y&Search Text=Stainless+челик+хексадецимален+приклучок+завртки

4000 Парчиња Црвена Хартија За Миење Изолација За МиењеМатеријал : ХартијаГолемина : М2.5*5.5*0.5 мм (Внатрешен Дијаметар * Надворешниот Дијаметар * Дебелина...