0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00

Нова Антена Сигнал Wifi Антена Flex Кабел Лента За Xiaomi Mi 2 3 Mi3 2А 4 Mi4 4 C 4 S 4i 5 Mi5 Забелешка За Redmi 2 2А 3 1s 4x Забелешка 2 3 4 4xКарактеристики : 1...

IS4813 за Honeywell Dolphin 6000 Honeywell Dolphin 6100, Honeywell Dolphin 6500, сканиращ двигател, сканиращ модул, лазерна корона -11 %

IS4813 за Honeywell Делфин 6000 Honeywell Делфин 6100 , Honeywell Делфин 6500, скенирање на моторот, скенирање модул, ласерски главаОпис : 1 : Само за Honeywell Делфин 6000 Делфин 6100 Делфин 6500 IS48132 : Замена погрешни, скршени или оштетени Скенирање на моторот3 : 100% се проверуваат пред превозот4 : Проверете ги вашите режим внимателно во случај купи погрешен точка

Оригинален използвани размера на гласови бутона ключови резервни части за Umi Touch X MT6735A 5.5 FHD 1920*1080 Безплатна доставка -11 %

Здраво,мојот пријател, Белешки : Овој производ е за Umi Допир X не Umi Допир! Ве молиме да го потврдите модел пред да го купат! Ви благодариме!Оригиналниот Користи за Јачина на Глас Копчето за Скролување Замена на Делови За Umi Допир X MT6735 A 5.5" FHD 1920*1080 Бесплатен Превозот

Използва Предната камера 2.0 MP модул резервни части за Umi Touch X MT6735A 5.5 FHD 1920*1080 Безплатна доставка -9 %

Здраво,мојот пријател, Белешки : Овој производ е за Umi Допир X не Umi Допир! Ве молиме да го потврдите модел пред да го купат! Ви благодариме!Користи Предната Камера 2.0 ПРАТЕНИК Module Replacement Делови За Umi Допир X MT6735 A 5.5" FHD 1920*1080 Бесплатен Превозот

ЗА Леново ZUK Z2 LCD Дисплеј на Допир со рамка+Tools Digitizer Собранието Замена Додатоци За Телефонот 5.0"100% Тестирани Пред Превозот!!!Откривање видео снабдување БЕСПЛАТНО ПОПРАВЕНА АЛАТКИ ИСПРАТИ СО СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ на Тест пред да ја инсталирате , ако штета , нема враќање , нема гаранција !!!*Компатибилни Модели : За Леново ZUK Z2 ,Не се компатибилни со другите модели...

Използва задната камера на задната камера 8.0 MP модул резервни части за Umi Touch X MT6735A 5.5 FHD 1920*1080 Безплатна доставка -8 %

Здраво,мојот пријател, Белешки : Овој производ е за Umi Допир X не Umi Допир! Ве молиме да го потврдите модел пред да го купат! Ви благодариме!Користи Задната Камера Задна Камера 8.0 ПРАТЕНИК Module Replacement Делови За Umi Допир X MT6735 A 5.5" FHD 1920*1080 Бесплатен Превозот

Б / снимка заден модул на задната камера за z. doxio N1020 Smart Mobile Phone в наличност-безплатна доставка -8 %

Оригиналниот Користи Фото Задните Врати на Модулот на Камерата за z.doxio N1020 Паметен Мобилен Телефон Во Парк Бесплатен ПревозотЗа Драги КупувачотСите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

Оригинална снимка задната част на задната камера 13.0 MP за UHANS U100 MTK6735 Quad Core 4.7 HD 1280x720 Безплатна доставка -8 %

Оригиналната Фотографија Задна Камера Назад 13.0 ПРАТЕНИК За UHANS U100 MTK6735 Quad Core 4.7" HD 1280x720 FreeshippingСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Използва клавиш за гласови бутони за силата на звука за THL T6 Pro MTK6592 Octa Core 5 инча способност при 1280x720 Безплатна доставка -13 %

Оригиналниот Користи за Јачина на Глас Копчето за Скролување за THL T6 Про MTK6592 Octa Core 5 Инчен 1280x720 Бесплатен ПревозотЗа Драги КупувачотСите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

20 Pcs / Многу Note3 Микро USB Полнач За Галакси Забелешка 3 N900 Полнење Port Конектор Флекс Кабел за Телефон Делови ; Бесплатен ПревозотСпецификации : Име на производ USB flex кабел Модел За галакси забелешка 3 n900 Боја Главен Материјал Тежина 300g Пакет Содржина 20 Компјутери USB flex кабелОпис : Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена; Повеќе Детали Фото Покажува

1 BUC НОВ Звук Flex За i Phone 6 S Плус 5.5 инчен Ѕвончето Ѕвонењето на Ѕвонење Гласно Говорник Замена Поправка ДеловиЕден Работи Што треба да знаете пред да се направи со цел : Бидејќи ние тестирани еден по еден пред превозот , понекогаш може да биде некој остаток на лепак / Почеток на flex кабел , ова е нормална ситуација ! ве молиме да се разбере со тоа ! Однапред ви благодариме !Функција : За i Phone 6 S Плус 5.5 инчен Ѕвончето Ѕвонењето на Ѕвонење Гласно Говорник ...

Добредојдовте на нашата продавница.Нашиот професионален тим ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги Ако не можете да најдете она што ви треба во нашата продавница,ве молиме падна слободно да контакт...

Опис : 1 Lion Батерија2 Напон : 3.8 V3 Капацитет : 2580m Ah4 Употреба : за Nokia c6 C600 Lumia 620 итн5 Безбедност и животната средина : Двојна заштита функции.Двојно IC и PCB електрични одбор заштита на наполнетост на испуштање и краток спој.6.Нашите батеријата е иста големина со оригинална батерија.7 : произведено во КИНАВе Молиме Имајте Во Предвид : Батеријата мора да бидат целосно полнат пред употреба. Привремена краток капацитетот на новата батерија ќе биде произлегува од не се користи за долго време, тоа е нормално, вкупен капацитет ќе биде повратена преку користи за 35 пати. Кога за прв пат се на батеријата, се користи надвор, задолжен за 10 часа, за првите три пати, го користите повторно, тогаш тоа само треба да се наплаќаат за 5 часа за нормална употреба. Не се користи инфериорни полнач за да ја дополните оваа батерија во случај на оштетување на батеријата. Не расклопување или промена на структурата на батеријата. Не ја ставајте батеријата во полначот премногу долго. Не го изложувајте батеријата на влага и вода, не го стави на висока температура средина. Не влијаат на батеријата. Го стави вон дофат на деца. Најдобрите складирање температура е 20°C5°CМоќ змеј бизнис батеријата технологија предностПрашања потреба attention1...

Опис : 1 Lion Батерија : BL5 C2 Напон : 3.8 V3 Капацитет : 2680m Ah4 Употреба : за Nokia 6230 2300 2310 2600 2610 2700 итн5 Безбедност и животната средина : Двојна заштита функции.Двојно IC и PCB електрични одбор заштита на наполнетост на испуштање и краток спој.6.Нашите батеријата е иста големина со оригинална батерија.7 : произведено во КИНАВе Молиме Имајте Во Предвид : Батеријата мора да бидат целосно полнат пред употреба. Привремена краток капацитетот на новата батерија ќе биде произлегува од не се користи за долго време, тоа е нормално, вкупен капацитет ќе биде повратена преку користи за 35 пати. Кога за прв пат се на батеријата, се користи надвор, задолжен за 10 часа, за првите три пати, го користите повторно, тогаш тоа само треба да се наплаќаат за 5 часа за нормална употреба. Не се користи инфериорни полнач за да ја дополните оваа батерија во случај на оштетување на батеријата. Не расклопување или промена на структурата на батеријата. Не ја ставајте батеријата во полначот премногу долго. Не го изложувајте батеријата на влага и вода, не го стави на висока температура средина. Не влијаат на батеријата. Го стави вон дофат на деца. Најдобрите складирање температура е 20°C5°CМоќ змеј бизнис батеријата технологија предностПрашања потреба attention1...

за Sony Xperia Z5 Compact E5803 / E5823 оригиналната задна задна камера за подмяна на резервни части за Xperia Mini Z5 -11 %

за Sony Xperia Z5 Компактен E5803 / E5823 Оригинални Задни Задната Камера Замена Поправка на Дел за Xperia Z5 МиниСпецификација : Квалитет : 100% ОригиналниCompatiblity : за Sony Xperia Z5 Компактен E5803 / E5823Опис : Сосема нов и оригинален задна камера замена за Sony Xperia Z5 Компактен E5803 / E5823 Функција : Тоа е се користи да се замени скршен или истрошени назад задна камера за Sony Xperia Z5 Компактен Секој објект има се тестирани и се во добра состојба пред да се испорача...

1 бр. оригинален Микро USB зареждане зарядно устройство, порт за докинг конектор гъвкав кабел с микрофонной цена за Huawei P9 Lite телефон P9 Lite -6 %

1pcs Оригинални Микро USB Полнење Полначот Порта Dock Конектор Флекс Кабел со Микрофон одбор за Huawei P9 Лајт Телефон P9 Лајт

Оригинална снимка от Предната Камера 5.0 MP модул за Lenovo p1c72 MSM8939 Octa Core 5.5 FHD 1920x1080 Безплатна доставка -8 %

Оригиналната Фотографија Пред Камера 5.0 MP Модул за Леново p1c72 MSM8939 Octa Core 5.5" FHD 1920x1080 Бесплатен превозот Главните Карактеристики : Оригиналниот Пред Камера 5.0 ПРАТЕНИК за Леново p1c72Тип : КамераОригиналниот Замена МатеријалиИмајте предвид Сите делови се пред присутните, заштеда на време кога местото на Секој елемент има се проверуваат и во добра состојба пред превозот Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини со Демонтирање или со Составување на мобилни телефони / мобилни телефони, па само ги купите овој објект ако знаете како да го инсталирате препорачуваме професионална инсталација...

Ние се посвети за да се обезбедипрофесионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.Детали за производот : 1 Тестирани пред превозот.2 Доаѓа со заштитна пластична кеса.3 Големи во парк / support големо.За превозот : 1 Ќе брод наредби од 3 работни дена превозот методи ќе се избере(ќе се забавува за време на големите празници во Кина).2 Ако не можете да го добиете вашиот парцела во 45 дена, pls контактирајте со нас да се прошири заштита дена.3 Ако не ја прими пратката по 60 дена ,Ние и ветуваме на наплата или повторно да ја прати.(ве молиме, не се применуваат за спор во 60 дена ,ова е несакана, Африка / Јужна Америка / Русија во рок од 90 дена)4 Pls бидете сигурни дека вашиот приемник информации се точни пред да ја купите...

Микрофон високоговорител микрофон за Xiaomi 1 1S 3 4 5 2A Забележка 4C 4и Redmi Забележка 4G 3G за Samsun S3 S4 S5 i9300 i9305 N7000 i8190 ... -42 %

1pcs Микрофон Звучник Микрофон За Xiaomi 1 1 S 3 4 5 2 A Забелешка 4 C 4i Redmi Забелешка 4 G 3 G За Samsun S3 S4 S5 i9300 i9000 LTE i9305 N7000 i8190 T999 N7100 N7108 i747 i9308 note2Сакате да трговија на големо ?Трговија на големо следниве модел , Кликнете на сликата : Имајте пријатен ден !Вашата цел денес ќе се испрати во 12 работен ден.*ДОБРА ВЕСТ : Бразил клиенти ако вашата нарачка над 80 ние може да ја испратите вашата нарачка од страна на Epacket за слободни се,во ред? Оставете масажа "од epacket" во вашата нарачка тогаш, ви благодарам.*** ако имате Посебни барањето треба да ја напушти масажа тука : ЗАБЕЛЕШКА : "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", која е untrackable ! Откако choosed на овој начин, се надевам, ќе може да чека тој трпеливо!Ако треба item многу итна,ве молиме, изберете ја препорачана пошта и да ги Изразат начин ,ви благодариме за поддршката.

електронски diy комплет Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас купи повеќе делови...

оригинална батерия на мобилен телефон EB425161LU за Samsung S7562 S7572 Si8190n I739 i759 I669 I8160 GALAXY Ace 2 1500 ма -11 %

Овој производ е обезбеден дека тоа е купен од Samsung мобилен телефон производители додатоци продажни канали , апсолутно 100% вистински оригиналот.Бренд : SamsungБатеријата модел : EB425161 LUБатерија капацитет : 1500 m AhНапон лимит : 4.35 VКомпатибилен со : Samsung J1 мини СМJ S7562 S7560 S7566 S7568 S7572 S7580 S7582 i8190 I739 i759 I669 I8160 1500m AhБатеријата Земја на Потекло : КинаПакување спецификација : најголемиот дел пакет (пластична кеса пакет)Важно : Новите Литиум Јон батерии мора да биде ЦЕЛОСНО НАПОЛНЕТА и ЦЕЛОСНО ИСПРАЗНЕТА 2 до 3 пати, пред да бидат ЦЕЛОСНО УСЛОВЕНИ...

Антена сигнал, Wifi антена гъвкав кабел лента за Xiaomi M2 M2A M2S 2A 2S Xiaomi 3 4 5 4C 4и Забележка 4S ремонт на резервни части repalcement -35 %

Антена Сигнал Wifi Антена Flex Кабел Лента За Xiaomi М2 M2 A M2 S 2 A 2 S Xiaomi 3 4 5 4 C 4i ЗАБЕЛЕШКА 4 S Поправка делови repalcementЗа Redmi Антена , Кликнете тука : Имајте пријатен ден !Вашата цел денес ќе се испрати во 12 работен ден.*ДОБРА ВЕСТ : Бразил клиенти ако вашата нарачка над 80 ние може да ја испратите вашата нарачка од страна на Epacket за слободни се,во ред? Оставете масажа "од epacket" во вашата нарачка тогаш, ви благодарам.*** ако имате Посебни барањето треба да ја напушти масажа тука : ЗАБЕЛЕШКА : "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", која е untrackable ! Откако choosed на овој начин, се надевам, ќе може да чека тој трпеливо!Ако треба item многу итна,ве молиме, изберете ја препорачана пошта и да ги Изразат начин ,ви благодариме за поддршката.

Cameron Sino 1600mAh батерия Li3816T43P3h604550 за ZTE Blade A110, Blade A112 -6 %

Компатибилен модел : За ZTE Сечилото A110, Ножот A112Дел No : Li3816 T43 P3h604550Спецификации : Напон : 3.8Капацитет од 1600m Ah / 6.08 ПотДимензија : 60.00 x 44.56 x 4.90 mmКамерон кинеско модел Бр...

истински батерия за мобилен телефон EB-BT355ABE за Samsung GALAXY Tab5 A 8.0 T355C T350 P355C T388 SM-P350 4200mAh -10 %

Овој производ е обезбеден дека тоа е купен од Samsung мобилен телефон производители додатоци продажни канали , апсолутно 100% вистински оригиналот.Бренд : SamsungБатеријата модел : ИОBT355 ABEКапацитетот на батеријата : 4200 m AhНапон лимит : 4.35 VКомпатибилен со : Samsung GALAXY Tab 8.0 T355 C ГАЛАКСИ Tab5 СМT355 C T350 СМP350 P355 CБатеријата Земја на Потекло : КинаПакување спецификација : најголемиот дел пакет (пластична кеса пакет)Важно : Новите Литиум Јон батерии мора да биде ЦЕЛОСНО НАПОЛНЕТА и ЦЕЛОСНО ИСПРАЗНЕТА 2 до 3 пати, пред да бидат ЦЕЛОСНО УСЛОВЕНИ...

Оригинална батерия на телефона EB-L1M1NLU за Samsung ATIV S i8750 i8370 i8790 автентична батерия 2330mAh -12 %

Овој производ е обезбеден дека тоа е купен од Samsung мобилен телефон производители додатоци продажни канали , апсолутно 100% вистински оригиналот.Бренд : SamsungБатеријата модел : ИОL1 M1 NLUКапацитетот на батеријата : 2330 m AhНапон лимит : 4.35 VКомпатибилен со : Samsung ATIV S i8750 i8370 i8790 2330m AhБатеријата Земја на Потекло : КинаПакување спецификација : најголемиот дел пакет (пластична кеса пакет)Важно : Новите Литиум Јон батерии мора да биде ЦЕЛОСНО НАПОЛНЕТА и ЦЕЛОСНО ИСПРАЗНЕТА 2 до 3 пати, пред да бидат ЦЕЛОСНО УСЛОВЕНИ...

Карактеристики : Brand New плоча за HTC Желба 816 D816 W 816 D 816 T 816 V 100% Совршено се вклопуваат Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување...

За Lg K8 2018 Sp200 Lcd Дисплеј+Допир Стакло Digitizer Собранието ЦрнаКарактеристики : • За Екранот со допир замена на делови• Доаѓа со pretective пластична кеса и безбедно пакување• Тестирани пред превозот и 100% работи добро• Испорака во 3 работни дена по потврди плаќањеПакет : • 1pcs LCD со Екран на Допир Digitizer СобраниеПревозот : • Да бидете сигурни дека купувачот интерес, ние сме САМО можност да се брод предмети да се земјите како што се наведениГаранција•1 месеци Гаранција...

Тест за прв пат пред да ја инсталирате , ако штета , нема враќање , нема гаранција !!!Карактеристики : • За Екранот со допир замена на делови• Доаѓа со pretective пластична кеса и безбедно пакување• Тестирани пред превозот и 100% работи добро• Испорака во 3 работни дена по потврди плаќањеПакет : • 1pcs lcd+допир СобраниеПревозот : • Да бидете сигурни дека купувачот интерес, ние сме САМО можност да се брод предмети да се земјите како што се наведениГаранција•1 месеци Гаранција...

YuXi 2 бр. / лот говорител на ухото подмяна слушалки за Nokia Lumia C3-01 X3-00 X2-00 X2-02 2020 X3-02 C3-00 11*5*2.5 мм -22 %

Потсетување : 1.информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите слики со саканиот производ,со цел да се избегне trubble,Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот2.цел ќе биде предаден во 27working дена3.Arrial time : 1560days,зависи од пост услуга во вашата земја4.Вашиот пакет е испратите "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", кој се може да го пратите надвор од Кина, па се надевам ќе може да чека тој трпеливо

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите...

10 * Нови замена микрофон За Jiayu G1 G2 G3 G2 S G2 C G3s G3 T G3 C паметен мобилен телефон + Drop Shipping1 100% висок quanity производи .2, Сите предмети биле тест пред брод .3...

3* Нови замена микрофон За Pulid Ф1 B63m B63 паметен мобилен телефон + Drop Shipping1 100% висок quanity производи .2, Сите предмети биле тест пред брод .3...

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

20pcs слушалка на ухото звук високоговорител зумер приемник ремонт на резервни части за ZTE, Huawei glory Coolpad OPPO Lenovo Amoi Hisense -21 %

Потсетување : 1.информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите слики со саканиот производ,со цел да се избегне trubble,Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот2.цел ќе биде предаден во 27working дена3.Arrial time : 1560days,зависи од пост услуга во вашата земја4.Вашиот пакет е испратите "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", кој се може да го пратите надвор од Кина, па се надевам ќе може да чека тој трпеливо

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите...

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

100% Нов главната лента Flex Кабел FPC flex кабел за леново k910 * 100% Сосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со доверба...

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите...

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите...