0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд Нова Батерија NB13 L 1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за ПолнењеБатеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 4.2 V(Макс);DC 3.6 V(Значи)Капацитет : 5.4 Wh / 1500 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Влез : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр Излез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрКомпатибилен Камера / Видео Камера Модели : ЗА Canon : Power Shot G5 X G7 X G7 X Mark II G9 X G7 X MARK IIG9 X MARK II SX620 HS SX720 HS SX730 HS Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

4шт 7200mAh NP-F970 NP F970 NP-F960 NP-F950 батерия+1 Ултра бърз 3X по-бързо двойно зарядно устройство за SONY F930 F950 F770 F570 CCD-RV100 -10 %

7.2 V 7200m Ah NPF960 NPF970 НП F960 F970 Акумулатори&Брза LCD Двојна Полнач за SONY HVRHD1000 HVRHD1000 E HVRV1 J ЗА Sony НП F770 F750 F570 F550 F530 НП F970 F960 F950 F930 NPF970 FM500 H NPFM500 H Компатибилни Модели : За SONY DCRSC100 CCDSC55 CCDSC65 CCDTR3000 CCDTR3300 CCDTR516 CCDTR555 CCDTR67 CCDTR716 CCDTR76 CCDTR818 CCDTR84 CCDTR87 CCDTR910 CCDTR917 CCDTR930 CCDTR940 DCRTR7000 CCDTR3300 CCDSC55 CCDSC65 CCDTR3000 CCDTRV101 CCDTRV11 CCDTRV15 CCDTRV215 CCDTRV25 CCDTRV30 CCDTRV36 CCDTRV41 CCDTRV43 CCDTRV46 CCDTRV51 CCDTRV57 CCDTRV58 CCDTRV615 CCDTRV62 CCDTRV65 CCDTRV66 CCDTRV67 CCDTRV68 CCDTRV72 CCDTRV75 CCDTRV81 CCDTRV815 CCDTRV82 CCDTRV85 CCDTRV87 CCDTRV88 CCDTRV90 CCDTRV91 CCDTRV93 CCDTRV95 CCDTRV98 CCDTRV99 CCDTRV715 CCDTRV940 CCDTR910 CCDTR917 CCDTR93 DCRVX2100 HDRFX1 HVRZ1 U DCRSC100 CCDSC55 CCDSC65 CCDTR3000 CCDTR3300 CCDTR516 CCDTR555 CCDTR67 CCDTR716 CCDTR76 CCDTR818 CCDTR84 CCDTR87 CCDTR910 CCDTR917 CCDTR930 CCDTR940 DCRTR7000 CCDTR3300 CCDSC55 CCDSC65 CCDTR3000 CCDTRV101 CCDTRV11 CCDTRV15 CCDTRV215 CCDTRV25 CCDTRV30 CCDTRV36 CCDTRV41 CCDTRV43 CCDTRV46 CCDTRV5 Пакетот вклучува : 4x НП F970 / 960 Батерии 1x Брза LCD Полнач за батерии 1x Двојна Автомобил држачи за кабел 1x ЕУ / AU / велика БРИТАНИЈА Кабел Карактеристики : 1...

LiitoKala ICR18350 литиева батерия 900mAh батерия 3.7 V цилиндрични лампи хранене електронна цигара за пушене -20 %

Опис на производотБатерија тип : ICR18350Батеријата напон : 3.7 VКапацитетот на батеријата : 900 m AhБатеријата големина : 18 * 35mmВнатрешна батерија отпор : ≤ 80mwСечење Напон На Полнење : 4.2 VИспуштање на сечење напон : 2.75 VСтандард полнење на струјата : 450 m AhМаксимално оптоварување тековната : 1800 m AhМаксимална испуштање струја : 2700 m AhАпликации за : електронска цигара, LED светла, рефлектори, микрофони, дигитални камери, вокитоки, електронски брави, електрични играчки, итен случај осветлување, алармни системи, Медицинска опрема, комуникациска опрема, инструментација.Стандард пакување : 50 парчиња / кутијаСовети : батеријата е капацитетот на батеријата, катоден батеријата е рамна глава...

2 елемента NP-F970 F970 NP-F960 акумулаторна батерия+1 Ултра бърз 3X по-бързо двойно зарядно устройство за Sony F975 F970 F960 F950MC1500C 190P 198P -10 %

7.2 V 7200m Ah NPF960 NPF970 НП F960 F970 Акумулатори&Брза LCD Двојна Полнач за SONY HVRHD1000 HVRHD1000 E HVRV1 J ЗА Sony НП F770 F750 F570 F550 F530 НП F970 F960 F950 F930 NPF970 FM500 H NPFM500 H Компатибилни Модели : За SONY DCRSC100 CCDSC55 CCDSC65 CCDTR3000 CCDTR3300 CCDTR516 CCDTR555 CCDTR67 CCDTR716 CCDTR76 CCDTR818 CCDTR84 CCDTR87 CCDTR910 CCDTR917 CCDTR930 CCDTR940 DCRTR7000 CCDTR3300 CCDSC55 CCDSC65 CCDTR3000 CCDTRV101 CCDTRV11 CCDTRV15 CCDTRV215 CCDTRV25 CCDTRV30 CCDTRV36 CCDTRV41 CCDTRV43 CCDTRV46 CCDTRV51 CCDTRV57 CCDTRV58 CCDTRV615 CCDTRV62 CCDTRV65 CCDTRV66 CCDTRV67 CCDTRV68 CCDTRV72 CCDTRV75 CCDTRV81 CCDTRV815 CCDTRV82 CCDTRV85 CCDTRV87 CCDTRV88 CCDTRV90 CCDTRV91 CCDTRV93 CCDTRV95 CCDTRV98 CCDTRV99 CCDTRV715 CCDTRV940 CCDTR910 CCDTR917 CCDTR93 DCRVX2100 HDRFX1 HVRZ1 U DCRSC100 CCDSC55 CCDSC65 CCDTR3000 CCDTR3300 CCDTR516 CCDTR555 CCDTR67 CCDTR716 CCDTR76 CCDTR818 CCDTR84 CCDTR87 CCDTR910 CCDTR917 CCDTR930 CCDTR940 DCRTR7000 CCDTR3300 CCDSC55 CCDSC65 CCDTR3000 CCDTRV101 CCDTRV11 CCDTRV15 CCDTRV215 CCDTRV25 CCDTRV30 CCDTRV36 CCDTRV41 CCDTRV43 CCDTRV46 CCDTRV5 Пакетот вклучува : 2x нп F970 / 960 Батерии 1x Rapid LCD Полнач за батерии 1x Двојна Автомобил држачи за кабел 1x Ѕидни држачи за кабел Карактеристики : 1...

Eleoption RC 11.1 V 5200mAh 10В LiPo Батерия 3S с 3.5 мм банан Пулевым приставка адаптер за Walkera QR X350 PRO -5 %

Eleoption РК 11.1 V 5200m Ah 10 C Li Po Батеријата 3 S со 3.5 мм Банана Куршум Приклучок за Walkera QR X350 ПРО11.1 V 5200m Ah 10 C 3 S Li Po Батеријата со Банана и 3,5 mm Приклучок за Walkera QR X350, оваа надградена верзија 3 S Li Po батеријата може да се целосно поправени во QR X350 ПРО.Номинална 11.1 V напон 5200m Ah Li Po батеријата во голема мера може да се зголеми на летање и времетраењето воздушна фотографија време.Опис : Боја : црнаГолемина : 103*42*32милиметриНето Тежина : околу 339gТочка Име : 11.1 V 5200m Ah 10 C LiPo батеријаУпотреба : Резервни Делови Walkera QR X350 Про РК QuadcopterКомпатибилен Со многу Хеликоптер Quadcopter Авион Брод автомобилПакет Информации : Пакет големина : 14 * 4.5 * 4.5 cm / 5.4 * 1.7 * 1.7 воПакет тежина : 342g / 12.1 озБелата кутија пакетПакет Листата : 1 * 11.1 V 5200m Ah 10 C 3 S Li Po Батеријата

Still Yi N77, Onda V701S Tablet PC вграден общ 3.7 V полимерно-литиева батерия основната special spike -27 %

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

GETEED IMR 18500 22AH 1100mAh динамично литиево-йонна акумулаторна литиево-йонна батерия 3.7 v 3.6 V за Power Bank -47 %

Висока Потрошувачка GETEED IMR 18500 22 AH 1100m Ah Динамичен Литиум јонска Liion 3.7 v 3.6 V Батерија наплаќа на Батерија на Мобилен за Моќ банкаСпецификации (GETEED IMR 18500 3.7 v 1100mah 22 AH Liion Батерија)НЕМА.ОбјектотСпецификации1Типичен Капацитет1100m AhМинимален капацитет1000m Ah2Номиналниот напон3.7 V3Стандард ПолнењеCC / CV, 0.2 C 5 A,4.2 V4Стандард На ИспуштањеCC,0.2 C 5 A,3.00 V5Крајот на полнење Напон4.20 V±0.05 V6Крајот на Тековната задолжен0.02 C5 A (Во / CV режим)7Крајот на испуштање Напон3 V8Време На Полнење4 часа(стандардни трошоци)9Брзо Полнење Тековната1100m A10Брзо Испуштање Струја22000m A11Макс Испуштање Струја32000m A12Почетна ОтпорностМакс : Помалку од 18 Ohm13ТежинаПрибл( ) : 35±5g14Температурата на работаПолнење() : 0 ~45Празнење() : 20 ~6015Температура на чување5 ~3516Чување Влажност≤75% RH17ИзгледБез гребнатинка, нарушување, загадување и истекување ( )18Стандардна состојба на животната срединаТемпература() : 23±5Влажност() : 4575%RHАтмосферски Притисок() : 86106 KPAПредности (GETEED IMR 18500 3.7 v 1100mah 22 AH Liion Батерија)·Висок капацитет, ниска внатрешна корозија, долг циклус живот, ниска самоотпуштање.Долг циклус живот, повеќе од 1200 полнење / празнење циклуси под нормална·Нема меморија ефект, економски и погодно.·Ракување перформанси, одржување слободни и широка примена.·Силна струја на полнење и празнење способност достигна IEC стандард·Зелена енергија, kamcy батеријата е слободен на Pb, Hg, Cr6+, PBB и PBDE·Моќен излез, да го зголеми вашиот електронски апарати перформанси·Може да биде брзо обвинет за било брз полнач, паметни полначи, поврзете го полначот или универзална полначиАпликации (GETEED IMR 18500 3.7 v 1100mah 22 AH Liion Батерија)Широко се применуваат во ПОС системот, Соларни снабдување систем, електрични алатки, светлосни уреди, играчка, апарати за домаќинство и неочекуваните уред област.

3.7 V полимерна литиева батерия, 1500mAh 853448 навигация, звук, Bluetooth, електронен кучешки телефон -26 %

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

Лот 5 бр 3.7 V 1200mAh Lipo акумулаторна батерия литиево-полимерна литиево-йонна 703450 за MP3 GPS DVD записващо устройство, слушалки Електронна книга камера -11 %

Литиум полимер Liion Батеријата Банка Примена : 1 комуникација : мобилен телефон, веб телефон, interphone, Bluetooth слушалка...

Тахограф батерия 3.7 V, доставка 402030 мини камера MP3 универсална литиева батерия, кабел за зареждане жило -26 %

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

Издръжлив 2 елемента Soshine cr123a lithium 3.0 V 1600mAh начална батерия широк температурен толеранс за тактическо фенерче за Soshine -11 %

Издржливи 2 парчиња CR123 A 3.0 V 1600m Ah Основно Батеријата Широк Температура Толеранција за Тактички Светло за Soshine Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет! CR123 A модел може да се замени за CR123, CR17345, K123 A, VL123 A, DL123 A,5018 LC, EL123 AP, SF123 и SF123 A Трае и до 5 пати повеќе од алкални батерии во дигитални камери и до 3 пати повеќе во други апарати и флеш апликации Напредна конструкција со Литиум технологија Широк температура толеранција Предупредување : Не Може да Се Полнат! Спецификации : Состојба : новиот Тип : Литиум Големина : CR123 A Номинален напон : 3.0 V Номинален капацитет : 1600 m Ah Температурата на работа Опсег : 20~+60 C Самопразнење Стапка на годишно : ≤2% Тежина : 42g Пакет се вклучени : 1 x CR123 A 3.0 V 1600m Ah Основно Батеријата 1 x Пластични Случај

1бр За LG 18650 батерия на на първоначално 3.7 V LGDBHG21865 3000mAh 20A разреждане на акумулаторната батерия +зарядно устройство V10 -31 %

Батеријата Бренд : VaricoreБатеријата Име : LG18650 Цилиндрични литиумјон батерииБатерија Тип : HG2Работата на батеријата : 18 * 65 (mm)Батеријата Материјал : ЛитиумЈонска (LIION батерија Liion батерија)Батеријата напон : 3.6 VВнатрешната отпорност на батеријата : 20mΩ или помалкуНоминалниот капацитет : 3000 m AhБатеријата Струја : 20 A континуирано празнење повеќе од 35 A.Батеријата Тежина : 46gАпликација Тип : Power tools Електронски Цигари модел авиони, автомобили, електрични велосипеди, Комуникации воена медицинска батеријата пакети.Полнење и празнење критериуми : 5001000 пати повисоки отколку на полнење напон од 4.2 V, испуштање критичниот напон на 2.5 V.Пакување единица : 200 парчиња...

Модел : ЕЛ 601665Димензија : Дебелина(± 0.5)x Width(± 0.5)x Length(± 2)(mm)6.0×16×65Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 500m AhОколу Тежина : 10gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

Евтини продажба на 12 бр. / карта на истински A76 GPA76 LR44 AG13 LR44 батерия SR44 LR44 357 AG13 L1154 -51 %

Евтини Продажба 12pcs / Картичка 100% Вистински A76 GPA76 LR44 AG13 LR44 SR44 батеријата LR44 357 AG13 L1154Внимание1 Вметнете ја батеријата во вистинската насока и да се избегне краток спој!2...

3.8 V батерии акумулаторна литиево-йонна батерия литиево-полимерна, вградена литиево-полимерни батерии за V987 V967S U935 N919 N980 Li3825T43P3h77554 -50 %

Повеќе За Производот15 усд / ЦенаЦенаСАД $ 30 / ЦенаСАД $ 19.53 / ЦенаСАД $ 34.59 / ЦенаСАД $ 30.25 / ЦенаСАД $ 30.25 / ЦенаСАД $ 30.25 / ЦенаСАД $ 28.08 / ЦенаСАД $ 30.25 / ЦенаСАД $ 32.42 / ЦенаСАД $ 30.25 / ЦенаСАД $ 62.81 / ЦенаСАД $ 38.93 / ЦенаСАД $ 25.91 / ЦенаСАД $ 23.74 / ЦенаСАД $ 25.91 / ЦенаСАД $ 17.36 / ЦенаСАД $ 30.25 / ЦенаСАД $ 24.82 / ЦенаВовед : 1...

Реална мощност на 4шт AA SHSEJA ICR14500 14500 1200mAh 3.7 v литиево йонни батерии led фенерче плосък горен батерия -19 %

ICR14500 14500 1200m Ah 3.7 v батерија li ion led светилка Батерија Тип : ICR14500 Батерија 3.7 V Литиум Liion Мо Батеријата Бренд : SHSEJA Големина : АА (14505) или (14500) Номинален напон : 3.7 V Номинален Капацитет : 1200m Ah Модел : ICR14500 3.7 V Liion Батерија за Складирање Напон : 3.73.9 V Полнење критичниот Напон : 4.2 V Празнење критичниот Напон : 3.0 V Отпор : Големина : АА / 14.3*50.0 mm Заштитена : НЕМА Батеријата врвот : Рамни врвот Max Постојана Полнење на струјата : 1200m A(1 C) Max Постојана Празнење на Струја : 1500m A(2 C) Материјал : Литиум Liion МЦП циклуси на Полнење : најмалку 500cycles им Овозможува на собна температура : Полнење : 0°C ~ + 45°C, испуштање : 20 ~ + 60°C Батерии површината температурата граници : на Полнење : 60°C, испуштање : 80°C Appliations : Напредни камери, дигитални камери, LED Светилка, headlamp, механички мо, факелот, светлата,vape,ecig и така натаму

Гореща продажба 6 x AA Battery Case кутия за съхранение на притежателя тел олово и DC Power Jack съединители за запояване свързване -30 %

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Изработени од АБС материјал, лесен,удобен за носење Оваа батерија кутија за носител со Жица Води е погодна за 6АА големина на батерии...

50 PCS CR927 ECR927, KCR927, BR927, LM927,БАТЕРИИ БРОД од страна на воздух mailИсто така познато и како : CR927 ECR927, KCR927, BR927, LM927 ...

4шт HK LiitoKala Lii-34A 3.7 V 18650 3400mah батерия за NCR18650B 34Б акумулаторна батерия за фенерче / фенери/лампи -14 %

1 Батеријата Објект спецификите :(4pcs)Бренд Име : Liiito Kala (Изграденаво Panasonic батеријата) Модел : Lii34 A (За NCR18650 B)Тип : LiIon 18650Номиналниот Капацитет : 34 00mah (33003400mah)Номиналниот Напон : 3.7 VТежина : 46 g ±1gБатерија : ДаБатерија Пати : До 500 пативнатрешна отпорност : ≤ 40 mΩОграничен Полнење Напон : 4.2 vРаботен Напон : 2.754.2 VГолемина : 65 .5 mm x 18 .5 mm (Дијаметар)Место на Потекло : Кина, ХонгконгПакување Листа:4 Liito Kala Lii34 A 18650 3400mah батерија4 18650 Убава боја кутија за пакување1 Следење бр.(100% Оригинални Хонгконг Liito Kala Бренд)Карактеристики:Безбеден и еколошки.100% Liito Kala Сосема Нов и Висок квалитет.18650 батерија liion литиум батерија.Погоден за ласерски покажувач, фенерче факелот и други електроника производи.Превозот:Кина / Шведска / HK / Сингапур Пост : (www.17track.net) 27 неделиDHL : (www.dhl.com) 27 работен денEMS : (www.ems.com.cn) 715 работен денПРОЗОРЦИ : (www.ups.com) 27 работен денУслови и Состојба на:Нема враќање, размена на само...

2 ПАРЧИЊА SG2 SR59 LR726 396 SR726 Сребро Оксид БАТЕРИИ брод од страна на воздух mailИсто така познато и како : SG2 SR59 LR726 396 SR726...

Акумулаторна батерия 16 бр. комплект 900mWh 1.6 V Volt AAA 3A NiZn Battery -24 %

НОВИ 16 КОМПЈУТЕРИ сет 1.6 v ААА 900 m Wh NiZn Полнење батерии со Висок Напојува од батерии со Висок 1.6 V мобилен напон (повисока од алкална, Ni Cd и Ni MH Батерии) Екстрависок капацитет 900m Wh NiZN полнење батерии со Висок тековната празнење способност Пониски самопразнење поради 50% повисока енергетска густина од стандардните Ni MH акумулатори Подобри перформанси од стандардните Ni MH батерија батерии Траат многу подолго од стандардните акумулатори ја дополните до 1000 пати Еколошки батерија : 0% жива, 0% олово, 0% кадмиумот се Користи Цинк во местото на токсични кадмиум Изврши и во ниските температури Погоден за температури помеѓу 20°C до +65°CPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

Можеби како под Батеријата Категорија Листата за да добиете Повеќе Батерии >>>> Батерија Пак,Pls проверете ја вашата Оригинална Батерија Модел Дали ќе им Одговара на Под Батеријата Дел Не.Одговара Модел : Камера Б attery За BENQ S1410,T1260,AE100,AE110,AE115,AE200 ,AE210,AE220,AE250 ,E1030,E1035,E1230,E1250,E1260, E1280,E1420,E143 0 ,E1460,E1480,GH220,LH500,LM100,LR100,LR200,LT100,P1410,S1410,S1420,S1430, T1260,T1460,W1220,W1240БатеријатаДел Бр...

Држачот е изработен од пластика и се прилепува отворени и затворени.Можете да ја таа затворена ако ви треба поголема безбедност од само пластични snap.Убав екстра е за вклучување / исклучување на уредот до врвот.6 V до 2032 Монета Мобилен Батеријата не е вклучена овде.Име на производ : Монета Мобилен Батеријата Држач;за : 2 x ,6 V , Големина : 52 x 23 x 6mm / 2" x 0.91" x 0.24" (L*W*T);Должина на Кабел : 15.5 cm / 6.1"Надворешен Материјал : Пластика;Боја : Црна, ЦрвенаТежина : 10gПакет Содржина : 2 Buc x 6 V до 2032 Монета Мобилен Батеријата Носителот

10 X AG12 LR43 386 SR43 SW алкална батерија FREESHIP TQP Модел AG12 Напон 1.5 V Norminal капацитет 100m Ah Norminal тековната 0.15 Димензија Кол(mm) само 11,6 Димензија Хт(mm)(mm) 4.2 IEC LR43 JIS N / A Хемија Алкална Големина N / A

3.7 V 2500mAh 606168 литиево-полимерна Li-Po литиево-йонна батерия за Mp3 MP4, MP5 GPS PSP bluetooth mobile -15 %

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања...

50 PCS SUNMAX CR1616 ЛИТИУМ БАТЕРИИ 3 V БРОД од страна на воздух mail исто Така познат како : CR1616 ECR CR1616 , KCR CR1616 , БР CR1616 , CR1616 ...

100 PCS SUNMAX CR1025 ЛИТИУМ БАТЕРИИ 3 V БРОД од страна на воздух mail исто Така познат како : CR1225 ECR1225, KCR1225, BR1225, LM1225 ...

100 PCS AG6 LR920 371 SR920 ВИДИ АЛКАЛНИ БАТЕРИИ брод од страна на воздух mailИсто така познато и како : AG6 LR920 371 SR920...

LG DBHG2 18650 врвот 30 A испуштање струја моќ литиум батерии3.7 V 3000 mah капацитет не е празна маркаAuthntic моќ batteryeБатериите можат да бидат 30 A тековната работа!!!!!!Посебни продолжение големи тековната работа на производи, како што се електронските цигари, авиони, модел авион, електрични алатки!Име на производ : LG DBHG2 18650 моќ литиум батерии1, модел : LG 18650 HG2 моќ литиум батерии2, стандарден капацитет : 3000mah3 и најмал капацитет : 2900mah4, отценети напон : 3.6 V5,полнење напон : 4.2 v6, испуштање критичниот напон : 2.5 V7, максималниот напон на полнење : 4.25 V8, одржлив максимално полнење на струјата : 4А 9, одржлив и од полнење на струјата : 10 A10, максималната испуштање струја одржливиот : 25 A11, тежина : 46g12, им овозможи на собна температура : полнење : 0~45, испуштање : 20~6013, клеточната површина температура граници : на полнење : 60, испуштање : 8014, големина : 18.2 mm (Д)x 65.0 mm (H).Посебни потсетам : полнење прво, потоа употреба на новата батерија, литиум батерија не overcharge и со текот на испуштање, батерии и потоа прекинете полнењето на батеријата е доволно, ве молиме да ја дополните веднаш, инаку литиум батерија е лесно да се оштети, па дури и да доведе до отпад...

Можеби како под Батеријата Категорија Листата за да добиете Повеќе Батерии >>>> Батерија Пак,Pls проверете ја вашата Оригинална Батерија Модел Дали ќе им Одговара на Под Батеријата Дел Не.Одговара Модел : Камера Б attery За ACTIONPRO X7 Б atteryДел Бр...

2 бр Etinesan 3.2 v 1500mAh 14500 AA LiFePo4 литиева акумулаторна батерия, слот машина, компютър, Рог, вентилатор, слушалки, часовници играчка -27 %

Опис на производот Капацитет : 1500m Ah (Со добра qualit) Спецификации : Големина : АА (14505) или (14500) Напон : 3.2 V Капацитет : 1500m Ah Бренд : Etinesan Хемија : Литиум Фосфат (Li Fe PO4) Димензии : Дијаметар : 14.5 мм, Висина : 50.5 mm Карактеристики : Нема меморија ефект Долго чување живот мала тежина и висока енергетска густина иста големина како АА големина на батеријата, но има 3 пати повисок напон Recharges до 1500 Циклуси Батеријата тестирани врз основа на Меѓународни Електронски Комисија (IEC) стандард за да се осигура капацитет, квалитет на живот и време Еколошки безбедно, Без меморија ефект, животната срединапријателски материјал Идеална замена за алкална и Ni MH АА клетки (Забелешка : Секој Li Fe PO4 АА или ААА ќелија се користи со одредена ќелија да ја замени две алкални или Ni MH АА или ААА клетки...

5 PCS 625 A PX625 A V625 U,ВИДИ АЛКАЛНИ БАТЕРИИ БРОД од страна на воздух mailИсто така познато и како : 625 A PX625 A V625 U ,A625,PX13...

Одговара Креативни Зен Визија M ( 30 GB ) батерија (1400 m Ah) нова Батерија Liion Батерија ПакетКомпатибилен заКреативни Зен Визија M ( 30 GB ) батеријаДел Број : LPCS285385, BA20603 R79914Тип : Liion PolymerКапацитет : 1400 m AhДимензија : 85.92 x 49.30 x 3.78 mmНапон : 3.7 V.Боја : ЦрнаОвој Објект статус : Brand new...

SUNTURN 4 PCS Ултра Алкална AA Батерија LR6 LR06 1.5 VFreeship на Светот од страна на воздух mail Pracel вклучуваат 6 картички,вкупно 24pcs батеријатаМодел LR6 Напон 1.5 V Norminal капацитет 2500m Ah Norminal тековната 360 Димензија Кол(mm) 15.5 Димензија Хт(mm)(mm) 50.5 IEC LR6 JIS N / A Хемија АЛКАЛНА Големина N

2017 нови 15 бр домашен телефон 3.6 400 mah батерия за Vtech BT-17333 BT17333 BT-163345 BT27333 -15 %

бренд нови пристигнувањеТопла продаде во Русија и САД15 КОМПЈУТЕРИ СЕТ1.Overvoltage и Shortcircuit заштита2.Висок квалитет на ac cordless телефон батеријата3.Overvoltage и Shortcircuit заштита4.Cordless Телефон Компатибилен Nicd Батеријата5.Најдобра замена за оригиналната батеријата со споредливи екранот во мирување и времето на разговор.6.Тип : Замена На Батеријата7.Хемија : Nicd8.Напон : 3.6 V9.Капацитет : 400m AhPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

Нова 6 бр домашен телефон 3.6 400 mah батерия за Vtech BT-17333 BT17333 BT-163345 BT27333 -35 %

бренд нови пристигнувањеТопла продаде во Русија и САД6 КОМПЈУТЕРИ СЕТ1.Overvoltage и Shortcircuit заштита2.Висок квалитет на ac cordless телефон батеријата3.Overvoltage и Shortcircuit заштита4.Cordless Телефон Компатибилен Nicd Батеријата5.Најдобра замена за оригиналната батеријата со споредливи екранот во мирување и времето на разговор.6.Тип : Замена На Батеријата7.Хемија : Nicd8.Напон : 3.6 V9.Капацитет : 400m AhPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

9.6 V 2400mAh Ni-MH батерия за дистанционно управление играчка RC кола електрическо осветление AA батерия Ni-MH акумулаторна група -17 %

1pcs 2400mah niмз bateria 9.6 v рк батеријата 9.6 v nimh батерија 8x аа големина ni мз pilas recargables 9.6 v пакет за рк автомобил играчка батеријата9.6 V NiМЗ 2400m Ah 8 AA Батерија x 1 за РК Брод, Автомобил, Камион, ЦистернаОпис : Напон : 9.6 V Хемија : НуМЗ Големина : 14.8*58*105mm Број на клетки : 8 х АА 1.2 v Капацитет од 2400m Ah...

батерия електроинструменти, AEG 18C, 6000mAh, AC840083,L1815R, L1830R,BFL18, BHO18,BKS18, BMS18C, BS18C,BSB18STX,BSS18C,BST18X, BUS18 -9 %

AEG 18 DОдговара AEG Алатки : BFL 18,BHO 18,BKS 18,BMS 18 C,БС 18 C,БС 18 G,BSB 18,BSB 18 G,BSB 18 LI,BSB 18 STX,BSS 18 C,BST 18 X,АВТОБУС 18,АВТОБУС 18 XЗаменете AEG оригинална батерија : AC840083,L1815 R,L1830 RНапон : 18 VКлетка : LiionКапацитет : 6.0 Ах

4pack 7.4 V XRD Li-ion 18650 2600MA акумулаторна батерия усилватели говорители батерия за цифров / PowerBank акумулаторна батерия -29 %

Карактеристики На Производот : 100% Сосема нов.Висок квалитет.7.4 V XRD Liion 18650 2600 MA Батеријата Пак звучници засилувачи батеријата Дигитални / Power Bank батерија на пакетКапацитетот на батеријата : 2600m Ah.Напон : 7.4 V.Пакет Содржина : 4 X 2600m Ah батеријата пакет торбаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

Опис На ПроизводотТреба да се формира комплетен сет на полначот, ве молиме да пристапите на следниот линк : технички параметриНоминалниот напон : 12 VВлезен напон : 12.6 VИзлезен напон : 9 V да 12.6 VКапацитетот на батеријата : 10000mah (10 Ah)Надворешен дијаметар големина на : Може да изберете големина : 270*70*19 MMИмаат превозот листа1 : 12 V 10 Ah liion батерии 1 PCS.Вкупната тежина : 750 GПакување : сина ПВЦСо заштита коло : имаат overcharge, со текот на испуштање, во текот тековната, краток спој заштита функциибатеријата барања1 : треба liion батерија полначи за; Постојан струја константен напон;2 : напон на полнење : 12.6 V3 : полнење на струјата : 3А4 : поддршка на полначот се полни кога црвено светло е целосна на зелено светлобатеријата празнење Барања1 : влез : 5.5 * 2.1 plug жица2 : излез : 22# нишка која е 150 мм долго3 : максимална моментален струја : 15 A4 : максимум работна струја : 10 A5 : излез влез, ако има било какви други услов може да биде во контакт со сопственикот, горенаведените параметри за стандардната испоракаприменливи опсеготСите 12 v електрични опрема, машина за перење опрема, јаглен, хернија светилка, наместо на 12 v батерија, инструменти и метри, засилувачи, мониторинг, електрични класа, сите видови на член 12 v светилка.литиум батерија предност1...

Liitokala VTC6 3.7 V 3000mAh акумулаторна литиево-йонна батерия 18650 за Sony US18650VTC6 30A играчки фенерче инструменти -31 %

1 Батеријата Објект спецификите :Производ вовед : Модел : VTC6Номиналниот Капацитет : 3120m AhНоминална Капацитет : 3000m AhНоминалниот Напон : 3.6 VМаксимално Полнење Напон : 4.25 VОтсечени Напон : 2.0 VКонтинуирано Максимално Полнење На Струјата : 5.0 НаПлус Максимално Полнење На Струјата : 6.0 АКонтинуирано Максимална Испуштање Струја : 30 AТежина : 46.6+ / 1.5 gДимензијаДијаметар : 18.35 +0.15 / 0.20 ммДолжина : 65.00 + / 0.2 ммДРУГИ ПРЕТПАЗЛИВОСТ БЕЛЕШКИ : не повеќеиспуштање / overcharge Надополнување на празни батерии (одмор напон ~ 3.6 V), како е можно поскоро...