0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00

Убава Лустерот Големи осветлување за Голема куќа Hotal Оркестарот70*120 CM​Можете да изберете било која боја како ви се допаѓа според нашите колор палета.И големина може да се прилагоди, како и...

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најмили клиентиОпис : (1) Големина : D33 / 50 CM(2) Материјал : стакло(3) Боја : бела(4) Светло buld : E27 (Не се Вклучени)(5) Напон : 90 V260 V ние ќе shipwith според вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни Собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние брод на светот, ако не сте во превозот земја листата, ве молиме контактирајте со нас прв,Такси превозот време и може да биде различен

Ретро Въже Висящи Лампи Таванско Помещение Стари Висящи Лампи Ресторант Спалня, Трапезария С Окачен Лампа Ръчно Плетени Коноп Въже Светлини -22 %

Ретро Виси Јаже Тавански Светилки Гроздобер Pendant Светилка Ресторан Спалната Соба Трпезарија Pendant Светилка Рака Плетени Коноп Јаже СветлаКарактеристики:Не само за осветлување, но, исто така, декорирање на вашиот дом.E26 / E27 светилка база, можете да изберете било светилки со E26 / E27 интерфејс, како сакате...

Трговија на големо Модерна Уметност Деко Рака Разнесени Murano Стакло Дизајниран Лустерот Светлина за Домашна ДекорацијаГолемина : W60cm*H120cm / 24"*48"инчиAnswer : ___________________________ Note : Нашите Производи од Стакло се 100% рака разнесени уметнички DIY занает, на готовиот производ ќе биде малку различен...

Лустерот Тип : Стакло ЛустеротСветилка тип : вшмукување виси со двојна употреба лустеротБрој на светилки : 1Светилка покрие материјал : стаклоСветлината тело помошен материјал : железоСветлината главен материјал : железоАбажур Главен Материјал : СтаклоИзвор на светлина тип : LED БлескавоЗанает : Спреј боиДали светилка е извор на светлина : со извор на светлинаНапон : 110 V ~ 240 V (вклучувајќи)Применливи простор : дневна соба и трпезарија спална собаAnswer : ___________________________ NOTE : материјал : железо ТОА Е Имитација на дрвоГОЛЕМИНА на : БР.1 D26 CM*БЕА 25,5 СМНЕМА 2 : D26 CM *L23 CMNO3:D16 CM *27 СМNO4:D16 CM*27 CM

Да сите мои најмили клиенти Опис : (1).Ние ќе брод пакетот во ЕМС или ВОЗДУХ MAIL.тоа ќе потрае околу 7 25 Работни Дена за вас...

Спиральное фоайе стълбище Crystal окачен лампа осветление модерен led Crystal окачен лампа осветление Безплатна доставка -7 %

Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1 Оние предмети се тешко да се опише попрецизно,големини и Бои може да изгледаат различно на лице од тука...

Бяло + RGB LED Panel Light 6w/9w/18w / 24W-вградени тавана лампа 3 модели акрилна панелна лампа с дистанционно управление AC85-265V -21 %

Далечински Управувач 3 Модели White & RGB Led Панел Светлина 6w / 9w / 16w / 24 W Ултра Тенок Вдлабнати LED Таванот вградна светилка Акрилик Панел СветилкаСпецификација : Опис На ПроизводотМодел : Бела +RGB LED Панел Светлина Моќност : 6w(3+3) / 9w(6+3) / 16w(12+4) / 24 W(18+6) Напон : AC 85 V265 V Возач : Постојан Струја Возачот светла Боја : Кул Бело(63007000 K) ; RGB Извор на Светлина : Врвен Квалитет Чип LED Грав Агол : 160 Степен на Школка во Боја : Бела Водоотпорен Кредитна : IP20 Материјал : Акрилик (PC) facemask + Умрекастинг Алу тело Топлина Мијалник Материјал Кастинг Алуминиум Легура Работа Температура 25+65 Живот Време : 20000 H CE&ROSH Одобрени од 2 Години гаранција Забелешка:Далечински управувач без батерија

Dimmable LED тавана лампа ултра тънък квадратен led панел лампа драйвер е включен 85-265 в-вградени led закрит тавана лампа -26 %

3w 6w 9w 12w 15w 25w Плоштадот led панел светлина таванот вградна светилка Топло Бела ладно бела AC85265 Vза кујна бања осветлувањеОваа Светилка е DimmableAnswer : ___________________________ Note : Пакет "Бели" значи "Природна Бела" 40004500 KОпис На ПроизводотПредмет Тип : led панелот светлаМоќност : 3w / 4w / 6w / 9w / 12w / 15w / 25wЗрак Агол(°)120 Влезен Напон : AC85265 V 5060 HzТемпература На Бојата : топло бела (27003300 K),бела(40004500 K),студено бело(60006500 K)ПрименаДОМА,ХОТЕЛ,Бања Канцеларија на Компанијата ПРОДАВНИЦА ИТН.Операција температура : 40 55°cфактор на моќностPC>97%Животниот Век : >50.000 часа Тело Материјал АлуминиумГаранција3 годиниМоќностГолемина(D*H)Дупка Со ГолеминаНето Тежина3 Wd : 90mm*12mm75mm160g4 Wd : 105mm*12mm90mm180g6 Wd : 120mm*12mm100mm210g9 Wd : 145mm*12mm120mm270g12 Wd : 175mm*12mm150mm400g15 Wd : 200mm*12mm180mm550g25 Wd : 225mm*12mm200mm670gФункција : 1)заштита на животната Средина2)Безбедно и лесно да се инсталира3)Долг животен век,повеќе од 50000hours4)Нема опасност од скршеното стакло5)Ниска потрошувачка на енергија6)Висока ефикасност, Енергија заштедете повеќе од 70%~80%7)Модерен дизајн8)Алуминиумски легури школка

Реколта прости окачени черни висящи лампи светлина с led лампа за трапезария / бар / ресторант кухня / всекидневна / основна спалня -48 %

Кујна, Светла и Кабинет Светла Информации за Производот Технички Детали Ставка Тежина од 2 килограми Производ Димензии Како слика Реден број на модел YYCYDD026 Боја црна гроздобер Стил Заврши железо Материјал метал Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*40 W Напон 110240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите целВреме на испоракаВо принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 1535 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...

10PCS 24W Ultra Thin LED Light Panel Light AC85~265V Downlights Round Square LED Panel Светлини SMD2835 за домашно осветление -30 %

LED вградна светилка 3 W 4 W 6 W 9 W 12 W 15 W 18 W 24 W AC85~265 V LED Таванот Светла Downlights Плоштадот Панел Светла SMD2835 за Дома ОсветлувањеЗабелешки : 1...

Плафониери Старовремски Лампи За Дневна Iluminacion Тавана Лампа Ковано Желязо Luminaria E27, Лампа Домашно Осветление, Осветителни Тела -20 %

Таванот Светла Гроздобер Светилки За Дневна Соба Iluminacion Таванот Светлина Ковано Железо Luminaria E27 Сијалица Дома Осветлување ТелаОпис : на таванот СветлинаБоја : како на сликата шоуИзвор На Светлина : E27LED Вклучуваат или Не : даАпликацијата места : Седи соба / Спалната соба / Хотел / Рекреација област / Club / Бар / Кафе соба

Модерен прозрачен звънец стъклени висящи лампи лампа виси бутилка вино с Едисон / led лампи за кухня с трапезария и осветителни тела -38 %

Кујна, Светла и Кабинет Светла Информации за Производот Технички Детали Ставка Тежина 3 KG Производ Димензии Dia16*35cm Реден број на модел YYP12681 Боја антички Стил гроздобер Заврши јасно Материјал метал&стакло Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*40 W Напон 110240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите цел времето за ИспоракаВо принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 1535 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...

Креативни Сјај Модерната LED Таванот Светлина Тела Акрилик Ултра Тенок Дома Осветлување Декоративни Дневна Соба СветилкаПроизвод КарактеристикиСо матирано акрилик абажур, мека светлина не му наштети на очите.Употреба на LED светилки постојан струја за напојување.Користејќи високо квалитетни LED светилка, во комбинација со посебни постојан струја возење енергија, долг животен век повеќе од 50000 часа.Мала тежина, дрвена таваница, гипс таванот може да биде инсталиран.Интегрирани калапи, лесен за инсталацијаПроизвод Параметри Напон : AC110240 V Материјал : Железо, акрилик извор на Светлина : LED Моќ : 48 W, 65 W, 100 W, 130 W, 160 W Емитуваат боја : Бела, Топло Бела, Stepless Прилагодени (може да се прилагоди на различни боја температура) Простор : 830m 2 Применливо : Дневна соба, hotel, спална соба, центар, итн.

4 стил loft промишлен Iron водопровод парна пънк Реколта окачен лампа кабел E27 led светлини за персонални бара на ресторанта кафенета -47 %

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 1kgs Производ Димензии Како слика Реден број на модел YYDG077 Боја антички рѓа Стил на Лофт reto индустриски Заврши антички рѓа Материјал метал Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*40 W Напон 110240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите целВреме на испоракаВо принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 1535 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...

Модерни led плафониери бял ironware acryl led lamp branch plum дневна спалня led тавана лампа домашно осветление, осветителни тела -20 %

Модерната led таванот светла бела ironware acryl led светилкаLED Извор на СветлинаВисока ОсветленостВисока Моќност LED80% Енергијазаштеда на3 Години Гаранција1...

wongshi модерен цветен бяло глухарче окачен лампа LED фойерверки лампа топката ресторант Lamparas блясък AC110-240V -35 %

wongshi Модерна Шарени Бела Глуварче Pendant Светлината LED Огномет Светилка Топката Ресторан Lamparas Сјај 110240 V Големина : Мал објект : Кол 60 CM 8pcs G4 3w LED 24w за 815 метар Квадратен; Голем објект : Кол 80СМ 12 компјутери G4 3w LED 36w за 1020 метар Квадратен.

Модерни led Nordic плафониери спалня потолочное осветление начало проста новост детска стая, осветителни тела правоъгълник плафониери -19 %

[xlmodel][фото][0000] 1 Објектот цена не ги вклучува и увозните давачки, треба купувачи плати Ние може да прогласи дека цена на производот 1...

Zyypatio Umbrella 24 + 4 LED Super Bright Outdoor Camping Светлини Battery operated umbrella pole light for чадъри -17 %

Светлината ИнформацииType Flush : Планината ,таванот светлинаСтил : Кристал Style Modern / СовременитеКрај : ХромПредложи Соба Одговара : Ходникот,Трпезарија,Спална Соба,Дневна СобаПредложи Соба Големина : 510 Метар КвадратенСијалица ИнформацииБрој на Светилки : 1Сијалица База : E14Сијалица Вклучени или Не : Сијалица ВклучениМатеријалСенка Материјал КристалноБојаБоја : бела,ЦрнаСенка Во Боја : Транспарентнапакување : krabičkách+Индустриски меур+compressive дрвени случаи ,за Да се осигура безбедноста на стока логистика.Инсталација : Кога ќе се инсталира овој светлина инсталација, ве молиме прочитајте ги инструкциите, и во строга согласност со инструкциите на инсталација чекори за да се избегне непотребно оштетување на најдобар професионален електричар за инсталирање, светилки скапоцености, ве молиме ги споделите со семејството да го придружува инсталација

Модерен Полилей Luminarias Led Хромирана Метална Подвесная Лампа Полилей Light Star Spark Drop Light Hang Лампа За Хранене -41 %

започнетеОпис На Производот : Име : Модерна Luminarias Led Pendant Светлина G4 Pendant Lamp, Chrome Метал Суспензија Светилка Ѕвезда Искра Капка Светлина Висат Светилка За Трпезарија;Модел NO : YSL5012;Материјал : метал, акрилик;Големина : 24 светлина D60cm, 32 светлина D72cm ;Сијалица база & Димензија : G4 led светилки;Место : дневна соба, трпезарија, спална соба, студија соба;Тежина : 7kg;

модерната црна birdcage таванот светла железо минималистички ретро таванот светилка Скандинавските лофт пирамида светилка метален кафез со led сијалица 1...

Опис На ПроизводотСпецификација : Модел LCS062Полнење Напон : 90260 VACМоќност : 3 W / 5 WМатеријал : АлуДомување Боја На Сребро.Светла Боја Ладно Бела(6000 K) / Топло бела(3000 K)LED Epistar ЧиповиЛеќа 30degree во стандардноГлавно Карактеристики : 1...

Луксозен кристален полилей светлина модерен K9 Кристален лампа сив опушен Кристал окачване Lamparas за кафе в ресторанта на хотела -30 %

Купување Белешки1 Pls воопшто не се ни лоши или неутрален повратни информации директно, како тоа не е ништо решено за вас, ако ви се исполнат на секој проблем, pls ни остави порака и да чекаат за нашите најдобри решение.2...

ZYYRetro монтиран на стената лампа, таванско помещение творчески гладене Лигтинг за хола ресторант клуб спалня гали led лампи коридор -17 %

Светлината ИнформацииType Flush : Планината ,таванот светлинаСтил : Кристал Style Modern / СовременитеКрај : ХромПредложи Соба Одговара : Ходникот,Трпезарија,Спална Соба,Дневна СобаПредложи Соба Големина : 510 Метар КвадратенСијалица ИнформацииБрој на Светилки : 1Сијалица База : E14Сијалица Вклучени или Не : Сијалица ВклучениМатеријалСенка Материјал КристалноБојаБоја : бела,ЦрнаСенка Во Боја : Транспарентнапакување : krabičkách+Индустриски меур+compressive дрвени случаи ,за Да се осигура безбедноста на стока логистика.Инсталација : Кога ќе се инсталира овој светлина инсталација, ве молиме прочитајте ги инструкциите, и во строга согласност со инструкциите на инсталација чекори за да се избегне непотребно оштетување на најдобар професионален електричар за инсталирање, светилки скапоцености, ве молиме ги споделите со семејството да го придружува инсталација

Повеќе Препорачуваме ПредметиМодерната Pendant Светилки E27 Knob Switch Метал Абажур Виси & Pendant Светла 110 V 220v за Уметност Мода Оркестарот LuminaireСтилот на Модерната Материјал Метал Влезниот Напон 100240 V 50 / 60 Hz LED Извор на Светлина крушка, Блескаво сијалица или Заштеда на Енергија светилки Сијалица База E27 Сијалица Количина 1 парче Сијалица Вклучуваат или Не Не се Вклучени Потрошувачка на ЕнергијаМакс 40 W Switch Тип Ѕиден Прекинувач Инсталација Тип Кабелот Pendant Одговараат За*Дневна Соба*Спална соба*Трпезарија*Бар*Ресторан*Продавница*Хотел Гаранција 1 Година Боја Како Големина на сликаКако слика КоментариПовеќе Слики за вашиот референцаПревозотНие брод на Светот.Превозот известување ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат.Постои вистински следење на број за секоја цел...

[YGFEEL] Съвременни висящи лампи ретро Edison Indoor Lighting Vintage Loft Antique Adjustable САМ E27 Spider окачен лампа -39 %

Жица должина : 120cm(4 Раце) 150cm( 6 Грб)180cm(8 Оружје / 10 Оружје) 200cm(12 Грб)AC 90260 VE27 Носителотбез светилки

Глод черно-бял цвят, Модерните висящи осветителни тела за хол трапезария 4/3/2/1 кръг пръстен на led осветление плафониери Лампи -44 %

Детали за производот : за овој далечински можеме да ја користиме новата технологија и тоа е да ја смените бојата на температурата, а исто така dimmable светлината тоа е две во едно дизајн, ony изберете dimmable се вклучени овој далечински.

Детали За Производот:Точка Бр : DL11Материјал : стакло, кристал железоВлезен напон : 220 Vтип на извор на светлина:LEDМоќ:10 W / 15 W / 20 W / 30 WКористете место:Спалната соба тераса ресторан, бар студија собаГаранција : 3 години Ефект на боја3) Пакување начин4) за ИнсталацијаЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

Американската Село Креативни Стакло Led сијалица Pendant Светилка,Мода Вазна растенија Led Pendant Светлина за Дома осветлување Hanglamp Деко ПараметарКарактеристики : 100% Сосема НовМатеријал : Стакло.Железо1 Боја на располагање : Носител : Chrom,Абажур : ЈасноИзвор на светлина : LED Светилки / заштеда на Енергија светилка,Блескаво СветилкиСертификација : CCC,ROHS,CEПримена : дневна соба / менза / бар / спална соба / бојадисана / клуб,студија / кафеОсветлување Област : 10 15 квадратни метриБаза Тип : GU5.3Напон : 90 V260 VЕ Светилки се Вклучени : Да,GU5.3 LED 3 WИзвор на енергија : ACЖица должина : 150cmПакет Содржина : 1 сет pendant светилка + светилкиAnswer : ___________________________ NOTE : 1.Речиси Сите светилки се превезува без светилки извор на светлина, светилки, како подарок до вас, ако тоа е дар сијалица за транспорт штета,ние ќе бидеме во можност да се компензира, ве молиме да се разбере!ФотографииПратката 1...

Модерна просто мода творчески стъклен Кристал капка светлина 220 led бял / топло бял бар, трапезария, хол, спалня лампа -5 %

Детали За Производот:Точка Бр : DL09Материјал : стакло, кристал железоВлезен напон : 220 Vтип на извор на светлина:LEDМоќ:15 WКористете место:Спалната соба тераса ресторан, бар студија собаГаранција : 3 години Ефект на боја3) Пакување начин4) за ИнсталацијаЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

Модерен прост ултратънък led тавана лампа, за повърхностен монтаж на Smart Led плафониери за хола спални тела Luminaria -28 %

Модерната Едноставна Ултратенок Led Таванот Светилка Површината Монтирани Smart Led Таванот Светла за Дневна Соба и Спалната соба Тела LuminariaКарактеристики : Димензии : Дијаметар од 20cm 5cm x 12 W / за балкон / walkway Дијаметар 42cm 5cm x 30 W / за бања Дијаметар 52cm 5cm x 38 W / за спалната соба Дијаметар 62cm 5cm x 45 W / погоден за дневна собаГлавните Материјали : Хардвер+АкриликНапон : 85265 V(може да се користи во сите земји)Dimmable : Yes (само светлината dimmable)Далечински управувач : Yes (само светлината dimmable)Внимание : Големина Dia20cm Нема Осветленоста DimmableТемпература на бојата : топло бела 30003500k кул бело 60006500 KИзвор на светлина тип : LED ЧиповиИзвор на светлина Вклучени или Не : ДаНапон : 110240 V

Акрилни дебели модерни led таван с полилей за спални хол трапезария дома полилей лампи осветителни тела -15 %

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Големина : Ѕид светла L320x W200mm 14 W3 глави Dia600x H80mm 24 W5 глави Dia700x H80mm 36 W9 глави Dia800x H150mm 54 W12 глави Dia1000x H150mm 72 W15 глави Dia1200x H150mm 108 WГлавните Материјали : Хардвер+АкриликНапон : 85265 VДалечинска Контрола : ДАЗатемнување : ДАИзвор на светлина тип : LED ЧиповиКрај : НасликаниИзвор на светлина Вклучени или Не : ДаПретпазливост : 1>Црна Боја Треба За 1 Недела Да го Произведува2> Brightness Dimmable : Не вклучуваат само 3 светла боја топло бела и природните бела и кул бело , но, исто така, може да затемнување светлината

Phube осветление свещ кристални полилеи светлина K9 кристални полилеи блясък Вила полилеи светлина Осветление Безплатна доставка -7 %

Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1 Оние предмети се тешко да се опише попрецизно,големини и Бои може да изгледаат различно на лице од тука...

Промишлен лампа Lamparas люминер suspendu тела Loft мед стъкло висящи лампи Edison light -30 %

Добредојдовте во мојата продавница1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!Индустриски Lamparas luminaire suspendu светилка Забелешка : Бесплатен Превозот значи испорака слободни без данок,царинење на царинската итн.Индустриски Lamparas luminaire suspendu светилка параметри : Точка : ЛЕР Pendant СветлинаLED : E27 СијалицаНапон : 85265v, 220240v, 110120vНема...

1бр Dimmable LED Panel Downlight 6W 9W 12W 18W кръгъл стъклен таван, осветителни тела SMD 5630 топло студено бял led светлина -24 %

6 W 12 W 18 W LED Панел вградна светилка Нови Стакло Покрие Светла Висока Светла Таванот Вдлабнати Светилки AC85265 + ВозачотItem Type led одредување на светлата / led таванот светлина Моќ 6 W / 12 W / 18 W Зрак Агол(°) 120 Влезен Напон AC85265 V 5060 Hz Боја Температура Топло бела(30003500 K),Бело(60006500 K) Примена ДОМА,ХОТЕЛ, ПРОДАВНИЦА.ИТН Операција Температура 40 55°c фактор на Моќ PC>97% Животот Span >50.000 часа Тело Материјал Алуминиум Гаранција 3 годинаМОЌНОСТ(W)ГОЛЕМИНА(мм)ДУПКА ГОЛЕМИНА(mm)LED Количина(парчиња)Прозрачна Флукс(LM)Тежина(g)6________990*35_________110*3575________9512______18500________800220_______36012160*3512024120045018200*35170301500690Карактеристики : 1)заштита на животната Средина2)Безбедно и лесно да се инсталира3)Модерен дизајн4)Нема опасност од скршеното стакло5)Ниска топлина и пониска потрошувачка на енергија.6)Алуминиумски легури школка7)Цврста состојба, shockproof.8)Големо намалување на емисијата на јаглерод9)Погодни за сали, кафулиња, канцеларија или домашна употреба.10) Висока ефикасност, Енергија заштедете повеќе од 70%~80%11)Долг работен век, висока прозрачна ефикасност.,повеќе од 50000hours12)не VU и IR зрачење...

Таванско Помещение Кристално Чист Дисморфизм Стъкло Желязо Светлина На Тавана Лампа Кафе С Трапезария И Бар -5 %

Материјал : СтаклоБоја : ТранспарентнаГолемина на : (КАКО што е прикажано)Напон : 90260 VИзвор на светлина : E27 светилки (Не вклучувајќи)Се применуваат за : спалната соба, седи соба, мензата, студија...

Z best price 3 Light Modern Crystal Ball Fixture Flush Mounted таванна полилей за хола спални, кабинет бара -16 %

Добредојдовте на нашата продавница!!!Известување за Русија Купувачот : Ние ги користиме брзо и безбедно посебни изразат испорака метод,што може да направи ќе примите вашата нарачка објект во 2040days нормално.додека другите продавачот употреба Хонгконг пост воздух парцела или кина пост воздух колет,која се потребни околу 6090days!!!Z најдобра цена 3 Светлина Модерна Кристална Топка Pendant Светлина Тела Флеш Монтира на Таванот Лустерот за livingroom спалната соба студија барпроизводство опис : Тип : Pendant СветлаКарактеристики : Мини Стил,ЖелезоСтил : Модерна / СовременитеМатеријал : Железо и КристалноПредложи Соба Одговара : Трпезарија, Спална Соба, Дневна СобаПредложи Соба Големина : 1525 метри квадратниТела Висина : 100 cm (39 инчи)Тела Ширина : 30 cm (12 инчи)Тела Должина : 30 cm (12 инчи)Синџир / Кабелот Должина : Max 80 см (31.5 инчи)Синџир / Кабелот Прилагодливи или Не : ПрилагодливБрој на Светилки : 3Сијалица База : E27 / E26Wattage по Сијалица : Max 40 WСенка Материјал : Железо и КристалноСенка Боја : ХромСенка Големина : D : D 15cmНапон : 90260vслика покаже : Известување пред вашата исплата! За плаќање : 1)уплатата треба да се потврди со Aliexpress центар во 24hours нормално.тогаш ние ќе бидат информирани и да се подготви пакет на услуги ако вашата уплата е потврдена успешно...