0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
1pcs Micro HDMI socket D type Female to HDMI 1.4 type a Female coupler adapter convertor -10 %

Микро HDMI приклучок Dтип Женски на HDMI 1.4 вид Женски адаптер конверторCONNECTOR1 : MICRO HDMI ЖЕНСКИCONNECTOR2 : HDMI ЖЕНСКИБоја : ЦрнаОвој адаптер може да се поврзе стандарден микро hdmi конекторот за hdmi конектор

Micro HDMI Socket Female D Type Female to HDMI 1.4 Type a Male Adapter Convertor -6 %

Производ Вовед : Микро HDMI со Голема Брзина HDMI Женски машки адаптер им овозможува на вашиот micro HDMI кабел во било HDMI порт за конекцијата.Производ Функција : Нови генерички HDMI да Micro HDMI Адаптер Конвертирате вашите micro HDMI кабел за било HDMI конекција Злато позлатен конектори, вирус олеснување и фолија оклопна Адаптер изградени со користење на високо квалитетни материјали за најдобри врскиПакет Содржина : 1x Micro HDMI HDMI женски машки Адаптер

Карактеристики : Ова е стандард РКА продолжување кабел што ќе ја прошири постоечката РКА кабелот кога го поврзувате аудио / видео компоненти заедно.РКА е економичен начин да се поврзете со аудио и видео уреди, како што се стерео опрема, ДВД, твуреди.Еден РКА Машки Еден РКА Женски.Спецификации : Кабел должина : околу.1.8 m / 5.9 нозе, 4.5 м / 14.76 нозе, 7.6 m / 24.93 нозеБоја : ЦрнаAnswer : ___________________________ Note : Поради различни производство серии, детали за производот може да биде малку различен...

******************************************************Повеќе детали : Висок Квалитет 16 P да терминал САЛАДИН да терминал IDC16 P терминал збег созаградата и школка за C45 Din Железнички5pcs / многу************************************************Слика : Answer : ___________________________ Note : не, вклучувајќи din железнички

Опис име на Производ : HDD Заградата Дел Број # : Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : P50 P70 Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc HDD Заградата + Електростатско заштита на алуминиумска фолија Забелешка : ве Молиме проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

HDMI to Dual HDMI Female Y Дърва Switch Extension Adapter, кабел с адаптер Micro & Mini HDMI -2 %

овој HDMI машки 2 HDMI женски splitter Тоа обезбедува брз и лесен начин да се истовремено поврзете 2 HDMI прикажува на еден дигитален HDMI извор.На splitter кабел е за сечкање 1 HDMI сигнал на 2 HDMI.HDMI Машки 2x HDMI Женски Splitter кабел е за сечкање HDMI висок квалитет на дигитален видео сигнал на 2 HDMI Женски излез истовремено.Вие само може да поврзете еден текст уред ( односно DVD плеер,кабловска сандаче или сателитски приемник ) на две излезен уред( т.е...

HDMI VGA излез Видео адаптер со 3.5 mm Стерео Аудио Кабел За проектор следењеДолжина : 15cmIC / Чип во внатрешностаHDMI VGA Адаптерот овозможува aconnection VGA монитори и проектори поддршка на maxinum резолуција од 1920 X1080Конектор за Прв Крај 1 x HDMI (Тип А) Машки Дигитален Аудио / ВидеоКонекторот на Вториот Крај 1 x 15pin HD15 VGA ЖенскиПоддржани Видео и АудиоМоже да се користи за Сите HDMI влез за PC / Лаптоп за да VGA излез прикажува.Пакет : 1 x HDMI VGA кабел1 x 3,5 мм машки да машки аудио кабел

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Име : Низок Профил ЗаградатаИнтерфејс : TVO+DVIСтандард Низок Профил Заградата за n VIDIAДолжина : 8 CMСостојба : НоваПакет : Заградата *1 PCSДобредојдовте на нашиот магазин,ви посакувам среќен шопинг!!!Слики :

Карактеристики : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Дигитален Визуелен Интерфејс (DVI) е стандарден интерфејс за високаперформанси врска помеѓу Компјутери и рамни панел дисплеи, дигитални CRT дисплеи, проектори, и HDTV е.Овие прецизностинженерните кабли се целосно во согласност со DVI стандард се дефинирани од страна на DDWG (Дигитален Дисплеј Работна Група).На DVID dual link конфигурација обезбедува доволно за програмите за резолуции до 1920 x 1200 и дозволувајќи им на висока брзина на дигитален пренос до 9.9 Gbps.Dual link дигитален сигнален овозможува голема брзина на пренос до 9.9 Gbps.Позлатени контакти за да се обезбеди целосна спроводливост без ghosting и загуба на податоци.Поддржува топла приклучување на DVI екранот уреди.Поддржува дигитален сигнал само.Кабел должина : околу.1m / 3.28 нозе, 1.8 m / 5.9 нозе, 3м / 9.84 нозе, 5m / 16.4 нозеБоја : Како на слики прикажаниAnswer : ___________________________ Note : Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка...

Мини HDMI приклучок C тип Женски HDMI 1.4 вид Женски адаптер конверторCONNECTOR1 : МИНИ HDMI ЖЕНСКИCONNECTOR2 : HDMI ЖЕНСКИБоја : ЦрнаОвој адаптер може да се поврзе стандард мини hdmi конекторот за hdmi конектор

ОписИме на производ : ЗаврткаСостојба : НоваБоја : ЦрнаСпецификација : M2*63.8 MMПакетот вклучува : Многу ( 30pcs )Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Карактеристики : Проширување на HDMI кабел со користење на постојните DVI кабел.Премостување помеѓу DVI и HDMI.Спецификација : Електрични : Моменталната Оценка : DC 1 A.Издржи Напон : DC 300 VПакетот Вклучува : 1 x HDMI кон DVI Конвертор

ОписИме на производ : ЗаврткаСостојба : НоваБоја : ЦрнаСпецификација : М2.5*54.5 mmПакетот вклучува : Многу ( 30pcs )Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Нови Оригинални AMT 98969 AMT98969 екран на допир Панел стаклоЗабележи : Ако сакате никаква помош, можете да контактирате со вашиот услуги на клиентите или ни даде вашата емејл поле, ние ќе ви одговори во рок од 12 часаСите производи ќе бидат тестирани пред превозотЗа сите за да мора да се вратат на нас, ако од која било причина не ви се допаѓа тоа ,можете да го нарачате тогаш ќе ги прифати по правило, ние го плати превозот ценаод кина, купувачот мора да ги плати за враќање на трошоците од страна на EMS само,ве молам, не цел ако не се прифататНие нудиме : 1.Обезбеди 24*7 поддршка на корисниците на.2.Нудиме на нашите клиенти долниот Кинески цена.3.Насочат на купување и плаќање на процесот.4.Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.5.Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.6.Им помогне да најдете производи и производители во Кина.За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на : Услуги На Клиентите : Gi Gi LinСАНДАЧЕ : cs @ 3605buy.comSKYPY : Customer Service_3605buy

ChengHaoRan 25PCS New USB 2.0 Jack Socket за модели на Acer Aspire 5742, E1-570, E1-571 Series -12 %

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите...

Преносим USB мъжки универсален Micro USB двойна мъжки Y адаптер сплитер кабел Z17 Drop ship -3 %

Моќта на две микро USB компатибилни уреди од една USB порта со USB Splitter.38cm должина на кабелот за зголемување на употребливост.Материјал : ПластикаДолжина : 38cm / 14.82"(приближно)Боја : ЦрнаКоличина : 1 компјутерAnswer : ___________________________ Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инченНема мало пакет.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Бренд Нови Зглоб Покрие Antnna Покритие За 15" Macbook Pro Unibody A1286 20092011 MB133 MB134 MB470 MB471 MB985 MB986 MD103 MD104Работи За да : 15" Macbook Pro A1286 MB133 MB134 MB470 MB471 MB985 MB986 MD103 MD104 Состојба : Нова​

Гореща разпродажба 1 бр. USB Жена за PS2 PS/2 мъжки адаптер конвертор клавиатура мишка мишка подаръци спад доставка -44 %

Топлопродажба 1 PCS USB Женски PS2 PS / 2 Машки Адаптер Конвертор тастатура Глувчето Глувци Подароци Пад на ПревозотФункција : 100% сосема нов и висок квалитетКоличина : 1USB тип Женски на PS / 2 6pin мини машки dinСе конвертира USB глушец или тастатура во една PS / 2 порт на компјутер или лаптопОвој адаптер ќе работат ако го Глувчето или тастатурата вашиот користење со поддржува оваа conversioВи дозволува да користите USB Глувци само на еден PS / 2 ПортБесплатноup USB порти за други уредиГолемина : 18*40*10ммПакет Содржина : 1 PCS Глувчето Глувци Тастатура USB на PS2 PS / 2 Адаптер Конвертор1.Предмети ќе биде предаден во рок од 3 7 работни дена за исплата добиле ,ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе ги остават порака во времето,ве молиме љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне грешка се случи.2.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е бесплатен превозот за повеќето земји...

Високо качество на Raspberry Pi USB to TTL сериен кабел-отстраняване на грешки / конзола кабел за Raspberry Pi Model 3 B 2 За подкрепа на Win10 -13 %

Висок Квалитет Малина Пи USB да TTL Сериски Кабел Debug / Конзола Кабел за Малина Пи 3 Модел B 2 За Поддршка Win10Драг пријателние ја прифати продажба на мало и трговија на големодобредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicerние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1...

Нова Хард Диск Кабел За Mac Book Pro 17" Unibody A1297 8211200А MB166 MB766 MB604 MC226 MC024 MC725 MD311Работи За да : 17" Macbook Pro Unibody A1297 8211200А MB166 MB766 MB604 MC226 MC024 MC725 MD311 Состојба : Нова Гаранција : 12 Месеци

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите...

2 порта RS232 RS-232 сериен порт COM para PCI-E PCI Express странично Cartao Adaptador Conversor TX382B chipest atacado -2 %

permite conectar dispositivos seriais mais para o seu computador com facilidade.estável e confiável чипсет TX382b + aumento не Sinal де чипpadrão RS232 DB9 macho порта сериски compatível.compatível com Еден Лејн (x1) PCIЕкспрес especificação revisão 1.0 asuporta barramento PCIE com o канал full duplex де 2.5 Gbps.2 portas seriais RS232 DB9 macho externo disponível.velocidade де transmissão : 110230400 BpsSistema operacional : Windows 2000 / XP / Server 2003 / XP 64 bit / Vista / Win7 Linux, Dos, Mac / win8 64bitconteúdo не pacote : 1 X Novíssimo 2 Порт RS232 Сериски Порт PCIE Картичка.1 X CD Возачот.

EMK PS4 Digital SPDIF оптичен Toslink to Toslink аудио кабел OD8. 0 -28 %

EMK PS4 Дигитални SPDIF Влакна Оптички Toslink да toslink Аудио Кабел Максимална компатибилност со сите уреди со Toslink порта * ОПТИЧКИ ДИГИТАЛЕН АУДИО КАБЕЛ : Совршен дигитален аудио кабел за кристално јасна поврзаност на ДВД Blurays, домашно кино примачи, сателити, онлајн стриминг playstation & xbox игри системи...

Marsnaska RJ-45 Дърва Connector CAT5 Ethernet LAN Splitter Adapter 8p8c Network Dual -12 %

Тоа е мал и лесен.Конвертирате и да се зголеми вашиот Ethernet конекциите од 1 до 2 штекерите (подножјата) Дозволите два компјутера да ги споделите со голема брзина DSL, кабелмодем и Етернет порти.Се конвертира еден RJ45 штекер на две RJ45 sockets лесно Компактен дизајн.Спецификација : Тип : Кабел АдаптерБрој на модел : RJ45 приклучокpn : SKU014994Бренд Име : LAN SplitterSplitter приклучок тип : 1 in 2 outПакетот Вклучува : 1 x RJ45 splitter приклучок

EMK Цифров Аудио Коаксиален Кабел OD8. 0 6.0 Premium Stereo Audio Rca to Rca мъжки коаксиален кабел Hifi говорител на събуфъра кабел AV TV -32 %

EMK Дигитален Аудио Коаксијален Кабел OD8.0 Премиум Стерео Аудио Рка да Рка Машки Коаксијален Кабел Звучник Hifi Subwoofer Кабел AV ТВ Спецификација : • Кабел Тип : Коаксијален Дигитален Аудио Кабел • Материјал : висока чистота кислородбесплатни бакар (OFC) • Жица со дијаметар : 6.0 mm; 8.0 мм • Приклучок : РКАРКА 1...

1.8 IDE твърд водача para 2.5 Adaptador IDE дънна платка atacado com numero de rastreamento -9 %

1.8 "IDE Хард Возачот став 2.5" Adaptador IDE Плочаeste й um 1.8 " став 2.5 adaptador IDE " елементи converte seu 50pin HDD став um padrão де 2.5 " 44pin IDE лаптоп...

Alta qualidade АТА 40Pin IDE para CF Compact Flash Adapter Converter com Suporte PCI Painel Traseiro atacado Bulgaria Brasil -9 %

detalhes не produto40 Pin IDE АТА став Compact Flash СП Adaptador Conversor com Suporte PCI Painel Traseiroй um adaptador para conectar um cartão де memória compact flash став во 3.5 " домаќин интерфејс IDE, visando os sectores da educação, desenvolvimento de TI, e оперативен систем entusiastas da tecnologia embutida став permitir о uso де um cartão compact flash комо во диско rígido IDE.nenhum poder externo necessário quando usado em ПРЕКУ EPIA série плоча Натабла де indicadores LED para o poderна e компактен флеш acessoseleção де tensão де + 3.3 V / 5 V compact flash Господар / Роб modo де seleçãototalmente compatível com СП Tipo I, II & Micro Drive 402ay (2.54 mm) conector IDE padrãoentrada де alimentação : + 5 V, conector де alimentação da Unidade де disquete

LC de Fibra LC Remendo Кабо Cabo de Ligacao unico MM Modo Multi Optica para cabo de Rede 3 m 10 фута -6 %

LC де Fibra LC Remendo Cabo Cabo де Ligação dupla MM único Modo Мулти Óptica став Rede3 m 10ftconectores : LC став LCОсновни : Fibra де Modo Мултиdensidade : Únicoacabamento / Tamanho : PC Polonêsaplicação : на transmissão не sinal e transmissão де dadosrede де telecomunicações, rede де área локални (LAN), redes де área metropolitana, sistemas де comunicação де fibra ópticafibra óptica equipamentos де teste / instrumentaçãofibra óptica CATV (тв a cabo), sensores де fibra ópticafibraóptica де banda largaкаса, FTTH де fibra став a casafibra óptica печ панели, рек e рек де montagem na parede де fibra óptica unidade де fiação

10шт AV конектор 4-луночный AV концентрични plug RCA Lotus Socket жена, странично оттичане, фланец с щепсел печат позлатен Меден материал -19 %

AV Конектор 4дупки AV Концентрична Plug РКА LotШтекер Женски Хоризонтална Plug Печат позлатени Бакар Материјалопис на производот : температурата на работа опсег : 25 ~ 70 ℃ Оценет оптоварување : DC 50 V 0.2 Контакт отпор : ≤ 0.03 Ω Изолација отпор : ≥ 100 MΩ го Издржат напон : AC 500 V (50 Hz) 1min Пакет содржи : 10pcs

Нов кабел DC POWER JACK за HP 2000-150ca 2000-219DX Compaq CQ57 350714L00-600-G -33 %

НОВИ DC МОЌНОСТ ЏЕК Кабел ЗА HP 2000150ca 2000219 DX Compaq CQ57 350714 L00600GКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Вистински оригинални Лаптоп DC Моќност Џек Конектор...

Нов лаптоп DC Power Jack кабел, кабел за зареждане порт за Lenovo Flex 3 1470 3 1480 ideapad Yoga 500-15ISK 500-15ACL 500-15ACZ -11 %

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покажеме нашата брзо пратката и добар квалитет на производите ! Детали за производот : Состојба : Сосема Нов и 100% работи ВО ПАРК : ДА Превозот Време : ≤ 2 дена Бесплатен превозот од : Кина пост Воздух Авион Mail ( RF xxx CN ) Ако купувачите треба неговата цел(а) итна,Тогаш вие исто така може да се избере превозот начин од страна на : DHL, TNT, EMS, eEMS, epack ....

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите...

Chenghaoran Charging Socket DC Jack For Asus F7L DC laptop power Jack FOR КК WIN NET10 / NETBOOK NB 123X /Philco PHN10103, DC-010 -20 %

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите...

Нов оригинален автентичен USB Travel Sync кабел за Dell програми axim X50 X51 X50V X51V джобни компютри PDA Data sync кабел за зареждане -9 %

Оригиналната за Axim X50 X51 X50 V X51 V PDA податоци sync полнење кабелКабел должина : 1.5 мКомпатибилен Со : за Axim X50 X51 X50 V X51 VДржачи за Кабел може да полнење и пренос на податоци истовремено.Поврзете го вашиот мобилен телефон или PDA на вашиот КОМПЈУТЕР / Лаптоп за да пристапите и да синхронизирате вашиот телефонски именик со контакти, email, и состаноци, промена ринг тонови и слики.Состојба : Нова ( не мало пакување )

STARAUDO STARAUDIO 50 FT(15 МИЛИОНИ) XLR 3Pin Машки до 1 / 4" Стерео Plug Заштитените Микрофон Микрофон Кабел SSMC15 МИЛИОНИ Карактеристики : професионална аудио и видео жица,бакарна жица и двојно заштитените фолија ликвидација структура,бакар производство,висока затегнувачка,анти ладно дизајн На производот е погоден за семејството,КТВ,фаза,професионално осветлување и озвучување инженеринг...

Се ОБРНЕ ВНИМАНИЕ : кога ќе ги купите на LCD Кабел ,ве молиме проверете дел број ,некои времиња кога ние брод на кабел ,последните 3 број на лебл ќе бидат малку различни ,но не не грижете се ,тоа е исто !!!Опис На Производот1 ...

1 бр жак захранване dc жак за Acer Aspire 4520 3690 3050 4720 4540 4540G 5739 5739G 5735G 5939 5935 LA-5011P, DC-092 -15 %

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите...

Карактеристики : 100% СОСЕМА НОВ!Висок квалитет на Етернет Кабел, CAT5e.Тежина : 85gДолжина : 10 нозете / 3мБоја : СиваОвој кабел се поврзува сите хардвер дестинации на Локална Мрежа (LAN).Овој Кабел е идеален за употреба со 10 BaseT, 100 BaseT мрежи.Оваа 10 метри Брзо Мачка (Tm) 5e patch кабел има две RJ45 машки да машки конектори и карактеристики 50micron злато позлатен конектори кој се обезбеди чиста и јасна пренос.Карактеристики : Злато позлатен конекториСтандарди за усогласеност : ОВЖС / минлив исхемичен напад568 B Категорија 5eТип : Patch кабелКонектор (s) : 1 x RJ45 машкиКонектор (s) (од Другата Страна) : 1 x RJ45 машки

Високо качество на 22-пинов конектор за жени 7+15-пинов SATA Data HDD Power, Combo Extend Extension Cable -6 %

Вовед : 100% Сосема Нов!! Висок Квалитет!! Карактеристики : Тенка и флексибилна каблирање овозможува лесно рутирање...

СП Compact Flash Merory Картичка за да Вертикална 2.5" 44 pin IDE Хард Диск HDD SSD Адаптер Посебни машки IDE конекторот, внимателно проверете страна на IDE конекторот пред да купите.Со овој адаптер, што ќе ја замени HDD со СП картичка како SSD...

hdmi продължавам 120 млн. целеви support 1080P FULL HD hdmi matrix original factory hdmi продължавам 120 млн. целеви highquality hdmi matrix -44 %

hdmi extender 120m поддршка за 1080 P FULL HD hdmi матрица фабричките hdmi extender 120m висок квалитет hdmi матрицаИнформации за производотHDMI Матрица мрежа продолжување техника Врвот HDMI мрежа продолжување технологија, со помош на IGMP или душкање IGMP функција на прекинувач или уред...