0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00

ЗДРАВО, ако ви треба друг вид прилагодено производ ве молиме според информациите подолу за да изберете како треба и контактирајте со насПроизвод Преглед : KTC тип на Производ (заштитените жица производи со 1 метар тестенини) : KTC1 、 KTC 、 LWH : Shift менувачот, KTC1 За нов KTCKTM 、 KTC2 、 LWH2 : МинибаровиKTR(1、2、3、4) : Пролетта ги ресетирате типЗафатнина лизгачот тип, KTF1 За нов KTFKFM : Мини лизгачотКЗК 、 KPCl : Зглобмонтирани, KPC1 За нов КЗККПМ (12、16、1 8、22、23) : Микроизвртенимонтирани (digital претставник на кружни алуминиумска цевка со дијаметар)KPF : ПрирабницамонтираниKSC 、 KSP 、 KSF : Мали нозеPME12 、 PME14 、 PMI : Незаинтересираноста на суспендирани магнетен прстенMTR : Magnetoresistive топката плови течни ниво мерачWY01 : Цемент ролери притиснете машина200mm Ефикасен спектар ( MM )105000 (опција со различна должина, ве молиме обратете се до палета за избор референца)Р Излез тип на : Р : Отпор излез тип ( 0100% Даден влезен напон, со зафатнина варира), potentiometer, напон од 036 V Сите (основен стандард)Ис : Напон од 05v Излезниот напон на напојување 1524 V )V2 : Напон од 0l0 V Излезниот напон на напојување 1524 VАл : Сегашниот 420m A Излез, трижица, напон 1524 VА2 : Сегашниот 420m A Излез двежица , напон 1524 VРС : RS485 Дигитален сигнал излезC Штекер : C Водоотпорен кабел конектори : (KTCl / KTC / LWH / KTFl / TLH / КЗК / KPCl / KPM23 / MTR опционално)P : Авијација приклучок : (KTCl / KTC / LWH / KTM / KTR (1.2,3,4) / KTFl / TLH / КЗК / KPCl / MTR опционално)H : Hessman заеднички : (KTCl / KTC / LWH / KTF / KTFl / TLH опционално)DL Линија на ветер : Dl : Опашкаправи линии : (KTC2 / LWH2 / KFM / КПМ (12, and16, and18) / KSC / KSP / KSF / PME12 / PME14 опционално)SL : Страна штекер : (KTMIKTC21 LWH21 KTR (1...

TA3120 466854 466854-5001S 2674A394 2674A153 2674A360 2674A153R 2674A160P Turbo за Perkins Industrial T4. 40 1004.4 ЗР 4.0 L -9 %

Турбополнач СпецификацијаГолемо на НОВА TA3120 466854 4668545001 S 311063 311063 R 312157 312172 312725 2674 A394 2674 A394 R 2674 A153 2674 A360 2674 A153 R 2674 A160 R 2674 A153 P 2674 A153 R 2674 A160 P 2674 A394 P 2674 A394 R Турбо Турбополнач За Perkins Индустриски JCB 4.0 L T4.40 02200460 1004.4 THRТурбополнач модел : TA3120 трговија на Големо Бренд НОВИ (не се користи пред)Дел број : 4668540001 4668545001 S 311063 311063 R 312157 312172 312725ОЕМ N lipan : 2674 A394 2674 A394 R 2674 A153 2674 A360 2674 A153 R 2674 A160 R2674 A153 P 2674 A160 P 2674 A394 P 2674 A394 RГолемина : 300*260*240mmПакување Детална : Цврста картонска кутијаАпликација : За Perkins Индустриски T4.40 За JCB 4.0 L T4.40Апликативен моторот : T4.40 4.0 L 1004.4 THR Позитивни Повратни Информации Од Светот Купувачот Клиенти ## Листа цена е реална турбополнач нето цена , исклучува меѓународни изразуваат товар, Ако имате прашања, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе направиме се за најбрзиот повратни информации!Трансакцијата ПравилаАко ви треба за да купите турбо или да се знаат повеќе детали, ве молиме испратете порака до нас за турбо специфичен модел, дел број и потребни количини,не двоумете се, ние ќе ви ги даде поевтини товарни понуда и детален опис на производот.Задоволството на клиентите е нашиот прв на работа гол...

Напомена : Информации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

Напомена : Информации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

5 бр. / компл. 60 градуса HSS център зацапване тренировки комбинираната зенковки бита Комплект за електрически инструменти -24 %

BI0002539Спецификација : Бренд новиМатеријал : ХССФакултативна Големина : 1 / 8", 3 / 16", 1 / 4", 5 / 16", 5 / 32"Боја : како на сликата покажуваКоличина : 5pcs60° совет аглиПрименливи цврстина : HRC40 или помалкуУпотреба : погоден за позиционирање и Chamfering обработка пред дупчењеОпшти Материјали центрирање дупка обработка и chamfering обработка...

Карактеристики : Одлично за Потонувањето 90 степени дупки во дрво и меки метали во подготовка на countersunk завртки и fixings. Најчесто се користи големини, вклучувајќи 12mm, 16mm, 19mm сите со 1 / 4" хексадецимален брзи промени месо тело. Топлина третираат јаглерод челични ножеви се обезбеди подолг живот. Погоден за сите шумата и меки метали.Спецификации : Материјал : Високјаглероден челик (HCS) Хексадецимален месо тело со Дијаметар : 1 / 4" (6.35 mm) Flute Број : 5Големина на : 12mm, 16mm, 19mmПакетот вклучува : 1 x Хексадецимален месо тело countersink вежба 12mm1 x Хексадецимален месо тело countersink вежба 16mm1 x Хексадецимален месо тело countersink вежба 19mm Испорака Детали за Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работен ден од Кина Пост Воздухопловната или e Packet по плаќањето е јасно.Нормално...

6 бр. / компл. високоскоростна стомана разход на Сондажни кран малко Зенковка шестостенния джолан инструмент за най-високо качество -7 %

Производ детали6pcs / set Високобрзински Челик Комбинација Вежба Допрете Малку Countersink Хексадецимален месо телоОпис : Хексагонална месо тело.За дупчење и допирање 2 во 1.Погоден за дрво, штица, алуминиумска плоча или лист железо.Highspeed челик со висок квалитет со добра цврстина за да можете да ја користите.Овие комбинирани допрете и вежба се работи одлично во дупчење и допирање на обработка.Тоа вклучува 6 големини во една вежба малку сет(1 / 4, 1 / 8, 3 / 8, 3 / 16, 5 / 16, 5 / 32), кој ги задоволат вашите различни потреби совршено.

Врвен Квалитет! Се повлече Одвратна Стартер Assy за MS361 Мали Бензин 02 Удар Пила / Дрво Spliter / Log Машина за СечењеПогоден за : MS361 пилаWSEPO е набавка на сите видови на резервни делови за ms361 бензин chinsaw вклучувајќи филтер за воздух, спојки, затегнувачки, вратило, crankcase, поврзување прачка, клипот и прстени, цилиндар блок, flywheel, палење калем, одвратна стартер assy итн.

20 бр директен джолан метал 0.8 мм / 1.6 мм микро обрат тренировка -12 %

Име На Производ : Пресврт Вежба Малку;Дизајн : Прави Месо ТелоМатеријал : Метал;Дијаметар : 1.6 mm / 0.8 MMБоја : Сребро Тон;Директно месо тело дизајн е повеќе погодна за многу електрични вежби (тука не е вклучен).Погоден за дрво, алуминиум, пластика, итн.тоа ви помага да се вежба дупки брзо.Пакет Содржина : 20 x Пресврт Вежба МалкуAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 cm.

Карактеристики : 2 fluted рабови за побрзо, неспокојот сечење. Титаниум обложена да се намали триењето и топлина. Highspeed челик чекор вежба, повисок квалитет и потрајни од обичните пресврт вежба. Работи одлично во донесувањето на мазна, чиста и совршено круг дупка. Погоден за удар дупки низ лим, железо плоча, алуминиумска плоча, месинг, дрво, пластика, итн.Answer : ___________________________ NOTE : 1...

6шт HCS Quick Change 1/4 шестостенни джолан дървообработващи расточный дървен плосък набор от тренировки -28 %

Карактеристики : Лесно да се започне малку дупчење на центар. Хексадецимален месо тело кое што спречува пропаѓање. Топлина третираат високојаглероден челик, со голема цврстина. Прецизност земјата на сите површината за прецизно дупчење дрво Може да се користи со повеќето електрични дупчалки За сечење директно или аглеста дупки во дрвени предмети, иглолистен, на крајот жито, крстот жито & ламинат панели Битови се дизајнирани за точна позиција и брза пенетрацијаСпецификации : Материјал : Високјаглероден челик (HCS) Вкупна Должина : 137mm Хексадецимален месо тело со Дијаметар : 1 / 4" (6.35 mm) Вежба Малку Големини : 10мм, 12mm, 16mm, 18mm, 20mm, 25ммПакетот вклучува : 1 x Рамен Дрво Вежба 10мм1 x Рамен Дрво Вежба 12mm1 x Рамен Дрво Вежба 16mm1 x Рамен Дрво Вежба 18mm1 x Рамен Дрво Вежба 20mm1 x Рамен Дрво Вежба 25мм Испорака Детали за Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работен ден од Кина Пост Воздухопловната или e Packet по плаќањето е јасно.Нормално...

Девети светът на 90 градуса 1/4 шестостенния джолан тренировка 5 флейта 12-19 мм фаска брояч мивка фаска Debur Зенковка дървообработващи инструменти -12 %

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Пет Flute Chamfer Debur Countersink 5 Flute Контра Тоне Столарија Countersink Вежба Малку Сет...

Нов 8шт шестостенния джолан автомобил с мощност на бормашина гнездото се разширява малко адаптер за комплект комплекти за домашно инструмент аксесоари -6 %

8 КОМПЈУТЕРИ Хексадецимален месо тело Вози Моќ Вежба Приклучок за Продолжување Малку Адаптер Поставите Колекции АлаткаКарактеристики100% Сосема Нов и Висок КвалитетУпотреба Sandblasted ЗавршиСе конвертира Сите Моќ Вежби во Брзо Штекер Возачи.Се однесува на шрафцигер рачка или електричнишрафцигер алатки (хексагонална дупка или три вилица чак може да биде)управувано од ракав се користи, може да биде оригинална хексагонална страна поИнсталација на големина во квадратни големина, која може да се користи за инсталација на ракавот, е добар додатоци за да ја конвертирате.СпецификацииМатеријал : ХромVanadium Челик CRVБоја : Како на сликата прикажаниГолемина на : 1 / 4"*1 / 4"*50mm(Должина)1 / 4 "месо тело може да се конвертира во 6.35 mm плоштад3 / 8"*1 / 4"*50mm(Должина)1 / 4 "месо тело може да се конвертира во 9.53 мм квадратни1 / 2"*1 / 4"*50mm(Должина)1 / 4 "месо тело може да се конвертира во 12.7 мм квадратни1 / 4 "*1 / 4"* 65 mm(Должина)1 / 4 "месо тело може да се конвертира во 6.35 mm плоштад3 / 8 "*1 / 4"* 65 mm(Должина)1 / 4 "месо тело може да се конвертира во 1 9.53 мм квадратни1 / 2"*1 / 4"* 73 mm(Должина)1 / 4 "месо тело може да се конвертира во 12.7 мм квадратни1 / 4 "*1 / 4"* 25 mm(Должина)1 / 4 "месо тело може да се конвертира во 6.35 mm плоштад1 / 4 "*1 / 4"* 30 mm(Должина)1 / 4 "месо тело може да се конвертира во 6.35 mm плоштадКоличина : 8 компјутери / setПакет се вклучени : 1 x Приклучок за Продолжување Малку Адаптер Сет(8pcs)

Врвен Квалитет! Спојки за MS361 Мали Бензин 02 Удар Пила / Дрво Spliter / Log Машина за СечењеПогоден за : MS361 пилаWSEPO е набавка на сите видови на резервни делови за ms361 бензин chinsaw вклучувајќи филтер за воздух, спојки, затегнувачки, вратило, crankcase, поврзување прачка, клипот и прстени, цилиндар блок, flywheel, палење калем, одвратна стартер assy итн.

2017 специална оферта 5.5 мм без пръстен карбид печатна платка малко 5 бр скульптурная машина микро дървени инструменти диамантен кристал нова колона -31 %

55мм=5.5 мм 555 mm = 5.55 mm Бесплатен Превозот 5 Компјутери 0.3 mm1.2 mm Увоз Карбид PCB Вежба Битови, Печати Коло Мини CNC Дупчење Малку Сет, Машини АлаткиБесплатен Превозот 10 Компјутери 0.3 mm1.2 mm Увоз Карбид PCB Вежба Битови, Печати Коло Мини CNC Дупчење Малку Сет, Машини Алатки Име на Производ : Карбид Минијатурни Вежба (Волфрам челик), со висока цврстина, висока отпорност на абење, висока јачина, антисвиткување, антикршење и други карактеристики, целосна спецификација...

Universal Turbo GT3076 - 2 компресора AR 0.70 Турбина AR 0.86 ;5-болтове; T25 фланец вътрешен Wastegate Цапфовый лагер на турбокомпресора -9 %

Универзална Турбо GT30762 Компресор AR 0.70 Турбина AR 0.86 ;5Завртки; T25 страната Внатрешни Wastegate Весник имајќи Турбополнач Модел : GT3076 GT30762 Компресор Домување A / R : А / Р...

Универсален турбокомпресор Turbo GT2876 AR 0.70 Турбина AR 0.86 5-болтовый Цапфовый носещи T25 фланец вътрешен турбокомпресор Wastegate -9 %

Универзална Турбо GT2876 Компресор AR 0.70 Турбина AR 0.86 5топ ; T25 страната Внатрешни Wastegate Весник имајќи Турбополнач Модел : GT2876 Компресор Домување : А / Р...

Инструменти на рутера 5 части 5.7 mm без пръстен внасят малко ПХБ карбид, набор от тренировки CNC платка с напечатани монтаж Миниый, Woodworki -31 %

57mm=5.7 mm Бесплатен Превозот 5 Компјутери 0.3 mm1.2 mm Увоз Карбид PCB Вежба Битови, Печати Коло Мини CNC Дупчење Малку Сет, Машини АлаткиБесплатен Превозот 10 Компјутери 0.3 mm1.2 mm Увоз Карбид PCB Вежба Битови, Печати Коло Мини CNC Дупчење Малку Сет, Машини Алатки Име на Производ : Карбид Минијатурни Вежба (Волфрам челик), со висока цврстина, висока отпорност на абење, висока јачина, антисвиткување, антикршење и други карактеристики, целосна спецификација...

Подвижната Врата Нагоре, Надолу, Стоп 3 Бутона Черен Пластмасов Корпус Бутон Превключвател -56 %

Карактеристики : Таа има 3 притисни копчиња, една црвена престане да им помогнам на копчето и жолта нагоре и надолу притисни на копчето...

10 бр. / компл. 2,5 мм M35 триъгълник на опашка HSS-Co кобалт спиральное тренировка спиральное тренировка -19 %

Опис : Материјал : ХСС Co (M35) Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Направен од кобалт материјали, цврсти и издржливи...

Гореща 4шт 3мм мини HSS високоскоростна стомана тренировка набор от инструменти за занаят на нова -26 %

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : High Speed Челик Боја : Сребро 4 Pcs 3ММ Мини ХСС High Speed Челик Вежба Малку Постави Алатка Занает Хсс Вежба Малку Сет За Дрвени, Пластични И Алуминиумски Идеален За DIY, Дома И Воопшто Градење / Инженерство Користење Големини : 3мм 60mm x Количина : 4 PCS Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Мини-Микро-Алуминиева Ръчна Бормашина Пробиване С Бесключевым Патрон +10 Спирала Тренировки Бита -20 %

100% сосема нов и висок квалитет на Вртливата главата pin менгеме на назад со 2 двокреветни крајот реверзибилна collets / chucks направен од челик...

Свободен кораб турбокомпресор универсален Turbo GT30 GT35-2 Turbine A/R .63 Comp. A / R .70 Т3 с водно охлаждане изход 5 болтове 400HP-500HP -9 %

Бруто тежина(KG) : 10kg Опис на Производот 100% НОВ Бесплатен Превозот Турбо Турбополнач Универзална Турбо GT30 GT352 / R .63 Комп...

2844024264210954 Топла ПродажбаBinoax парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче 100% Висок Квалитет на Овој дијамант обложени core вежба малку отстранува полн круг од стакло, плочки, мермер, гранит, керамички или други Материјали и само потребите за вода за подмачкување Може да се користи со стандардните електрични вежба Секогаш користете лубриканти (вода), инаку дијамант core вежба ќе изгори Започнете ја вашата дупка дијагонално, направи круг трага и потоа држете притиснато вежба директно Големина : 70mm

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Волфрам Карбид Боја : Злато Опис : Идеален за дупчење дупки во бања плочки, или ѕид огледала Силна цврстина и отпорност на абење, може да биде инсталиран во рака вежба, електрични вежба...

Krachtige 5шт дупка с бормашина дърво тренировка дърво тренировки разширяващи се дупки режещия нож 15/20/25/30/35 мм -4 %

100% Сосема нов и висок квалитет на Оваа вежба битови се користат за дупчење во дрво во изборот да се вежба битови и рамни битови, кога многу чист и прецизен дупка е потребна им Овозможи на woodworkers да се вежба дупки, без да поминува преку материјал кога чиста и прецизна дното на дупката е потребна 2 Флејта Дизајниран да се направи професионален рамен дното дупки , и чисти преку дупки Може да се отвори било која дупка ќе треба на сите видови на дрво, производи дрво, пластика, иверица и други материјали кои се Дизајнирани да се направи професионален, станотдното дупки и чистипреку дупки 2 сечење на заби и 3 втори спречување на долната страна од се раскина надвор Големина : 15mm / 0.59", 20mm / 0.79", 25мм / 0.98", 30мм / 1.18", 35mm / 1.38" ЗАБЕЛЕШКА се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

БРЕНД НОВИОвие голема брзина дијамант обложени сечење дискови може да се користи совашиот ротари алатка за да се намали широк спектар на материјали.Намали дрво, стакло, пластика, метал, мермер, ѕидарија, камен, бетон,и fiberglass.За употреба во тесни места и за рамна сечење.боја : СребренаМатеријал : Никел позлатен челикМесо тело големина : 38mmДиск дијаметар : 50mmМаксимална Брзина : 20,000 ВРТЕЖИ во минутаЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме додадете вода за coolant кога го користите дијамант tools.Пакет Содржина : 5 x 50mm Дијамант Сечење Дискови1 x Вежба МалкуAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Титановое ножче HSS hard HSS метал дърво пластмаса рязане на тънка мед тънък алуминий САМ настолна трион -5 %

Карактеристики : На корисен модел е погоден за метал машини за сечење на парчиња кои можат да бидат заменети со електрична мелница за мелење мелница машина...

DIY воздух алатка мини спреј бои пиштол К3 млазницата 0.5 mm за кожа мебел играчка, итн.

Челик заб малку 4 5 / 8inch за мека формирањеМоделчелик заб малкуIADC Кодот124Достапни големина4 5 / 8 INCHТема Врска2 7 / 8 REGМатеријал15 Cr Ni4 MoWOB(KN / MM)0.70~1.20ВРТЕЖИ во минута(r / мин)70~40ПредностПовеќето поволна цена и со најдобар квалитетИмајќи типЗапечатени и не се запечатени имајќиУпотребаВода и ,нафта и рударство дупчење,подземни истражувањеФормирањемека формирањеМлазници1pcsПакувањеКадење слободни дрвени случајВреме на испорака37 денаУсловите за испоракаСо море или со авионРок на плаќањеТ / T ,L / C, PapylПазаротСАД,Средниот исток,Канада,Африка,итн.1.Карактеристики на tci битови1.Големина : 2 7 / 8" (70.0 mm)~26" (660.4 mm)2.Ги покрие сите сите IADC кодот3.Сигурен квалитет и најдобра цена4.волфрам карбид вметнете tricone малку5.која е сертифицирана со ISO,API6.висока ефикасност2.Предности на tci битови1.Погодна за средни до средна тешко формирање на висок Кршење на Отпорот(тешко шкрилци,песок и др.)2.Малку имајќи е не се запечатени ролери имајќи.3.Hardfacing се применува на shirttail,и карбид инсерти за gage заштитасе притисне во главата OD.4.Конус gage површината е зајакнат со карбид compacts.5...

10шт / комплект! Мини бормашина месинг патронник Цанга тренировка набор от 0.5 0.8 1.0 1.2 1.5 1.8 2.0 2.4 3.0 3.2 мм кацане гайка за въртящи се инструменти -24 %

2sets! 10pcs / set Мини Вежба Месинг Чак Collet Вежба Малку 0.5 / 0.8 / 1.0 / 1.2 / 1.5 / 1.8 / 2.0 / 2.4 / 3.0 / 3.2 мм Поставете Одговара НутГлавни Карактеристики : Изработени од месинг материјал, добар квалитет. Одговара Dremel, други ротари алатки, pin vises. Тоа може да се користи во хардвер, хоби, дома, итн. 10 различни големини можете да го користите.Спецификации : Карактеристики : Изработени од месинг материјал, добар квалитет. Одговара другата ротари алатки, pin vises. Тоа може да се користи во хардвер, хоби, дома, итн. 10 различни големини можете да го користите...

9шт гладки, влажни и сухи диамантени полиращи подложки 4 инча / 100 мм, комплект за гранит, бетон травертин Mayitr мраморни полиращи инструменти подложки -40 %

HW0000944Спецификација : Бренд новиДијаметар : прибл.4" (100mm)Дебелина : прибл.3ммСетот вклучува 9 парчиња на дијамант влошки : 30, 50, 100, 200, 400, 800, 1500, 3000, удар и една backer подлога (вкупно 10 парчиња).Силна мелење сила и нежност.Висока отпорност на абење, полирање ефект е добро.Совршен за гранит, конструиран Камен, бетон, мермер, варовник, Травертин и чеша итн.Пакет се вклучени : 1pc x 30 ронки дијамант полирање подлога1pc x 50 ронки дијамант полирање подлога1pc x 100 ронки дијамант полирање подлога1pc x 200 ронки дијамант полирање подлога1pc x 400 ронки дијамант полирање подлога1pc x 800 ронки дијамант полирање подлога1pc x 1500 ронки дијамант полирање подлога1pc x 3000 ронки дијамант полирање подлога1pc x backer подлогаAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 01cm грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена откако ќе го поставите цел.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.Испорака : 1) Кина Пост е нашата главна превозот метод.(Ако сакате да го користите побрзо превозот метод, pls ни email за повеќе информации)2) обработка времето ќе биде 23 дена по уплатата верификација.3) Ние само бродот да Aliexpress потврди цел адреси...

10 бр. / компл. стомана Диамантена пила тренировка Комплект от 3 мм-13 мм плочки, керамика, стъкло, порцелан, мрамор дупка триони високо качество -2 %

Спецификација : Материјал : Челик Дијамант Ронки : 100 (Среден) Дупка Видов Дијаметри : 3 / 32", 1 / 8", 5 / 32", 13 / 64", 1 / 4", 9 / 32", 5 / 16", 11 / 32", 3 / 8", 7 / 16" (3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10мм, 11mm, 13mm) Количеството : 10pcs Карактеристики : Овие Дијамант Битови се Способни за Дупчење во Исклучително Тешко Материјали како Камен и Стакло...

JIGONG Quality Mini Micro Aluminum Hand Пробийте With Keyless Чък +10x High Speed Steel Twist Drills въртящи се инструменти за пробиване на дърво -35 %

КарактеристикиЗа Алуминиум Рака Вежба хоби Мини Дрво рака вежба чак за накит алатка микро пресврт битПрецизни, Точни и Ефикасно Погоден За дрво, пластика, гума, модел и други материјали за дупчење дупка...

Опис На Производот : 2 PCS на 80mm*M16mm само да се придржуваат chucks се специјално да се користи со 80mm само да се придржуваат полирање подлога sandpaper итн.ПрименаСе користи со 80 мм само се придржуваат полирање влошки тркала sandpaer , погоден за нерѓосувачки челик , алуминиум и други метали , дрво и други дрво полирање ...

2 парчиња / многу 10мм Core Вежба Малку за Стакло, Мермер Cermic Наслов Дупка Перфоратор полски МалкуОпис : Име на Производ : Метал и Стакло Дупка Видов Сечење Дијаметар : 6~60mm се Погодни за сечење материјал : Стакло, Мермер Cermic Наслов Внимание : ве Молиме контрола на брзината бавно,especilly се отвори и да се направи момент,ве молиме бавно ...

MAXMAN ротационен опесъчаване инструмент Dremel Гъвкав вал е подходящ за 400 W Dremel ротационен инструменти 110 см с 6 патрона за Dremel аксесоари -6 %

Име на производ : 6mm месо тело со Дијаметар Флексибилни Окното за Ротари Алатки Погодни за HILDA HLD400 W 0.66.5 mm Електрични Умре Мелница со 6pcs ColletФлексибилни вратило месо тело со дијаметар : 6 mmФлексибилни вратило големина : 110 x 20mmКонтрола големина : x 11cm 2cmТежина : 320gПакетот вклучува : 1 x Флексибилни окно1 x Клуч1 x Клуч ( L стил )1 x 1.0 mm чак1 x 1.6 mm чак1 x 2.0 mm чак1 x 2.4 mm чак1 x 3.0 mm чак1 x 3.2 mm чакЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Надевајќи се дека ќе имаат пријатен шопинг патување, ви благодариме за вашето доаѓање.Материјал : Алуминиум Боја : како што е прикажано на сл Прилагодливи Функција switch...