0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Дъска на термодвойка Bigtreetech v1. 0 съвместима за Megatronics, в подкрепа на рампи за да откриете най-високата температура за част принтер 3D

Дъска на термодвойка Bigtreetech v1. 0 съвместима за Megatronics, в подкрепа на рампи за да откриете най-високата температура за част принтер 3D

BGN 38.40
Продуктът е наличен

Налично


*Ова е надворешниот thermocouple board ви овозможува да се прошири на вашиот контролер да се користи thermocouple. Thermocouples може да се многу повисоки температури од thermistors што ги прави идеален додаток на вашата Сите-Метал Hotend што ќе ви овозможи да се земе целосно искористување на сите-метал дизајн.
1pcs Thermocouple Одбор v1.0

Параметри на продукта

търговска марка:
BIQU
Тип Елемент:
Дънната платка
Номер На Модела:
Външната дъска V1.0 термодвойка
Име на продукта:
Външната дъска V1.0 термодвойка
Функция:
ползи за откриване на високи температури
Размери:
24x28. 5mm

Продукти в категория