0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
50 компл. (25 двойки) 8 мм, 10 мм, 12 мм и 14 мм стъклена топка топка топка бронзов пет венчелистчета мъниста покриване на Ухото на куката обици набор стъклен флакон окачван -4 %

50sets 25pairs 8мм 10мм 12mm 14mm топката стакло свет orb пет ливчиња монистра капа уво кука обетки поставено стакло шишенцето шарм Капка ОбеткиВисок Квалитет ,Фабрика Цена!ќе ги најдете на прекрасен свет!pls се провери мојата продавница вебсајт : По собата : стакло свет , капа , earring кука Големина на топка : 8*3мм дупка...

Нова Мода Горещи Седем Звезди, Кристали, Обеци, Бижута Красиво Стрелка Аксесоари Дамски Обици -6 %

Топла Продажба1 : Цел износ помалку од $ 8.,Ние ќе бидеме преку Хонг Конг парцела.Нема број за идентификација на барањето (ве молиме да не се обрне внимание, следење код)Тие обично трае 2035 дена за да стигнат до вашата земја (со исклучок на државни празници)2 : Цел износ повеќе од $ 8 Ние брод преку кина пакет.(Следење код пакет)3 : Цел износ повеќе од $ 150, бесплатна испорака dhl / ems / федекс (Африка, Јужна Америка и некои други оддалечените областиВе молиме прочитајте го и Превозот и Предавање)Бидете сигурни дека ќе испрати парцела што утре...

Drop Shipping-Померанские Обеци -34 %

Повеќе Милениче Капка Earring s

Обеци 925 сребро, 2017 бижутата от син Кристал за жени и Ежедневни Дрехи, Аксесоари любовник подарък E0473 -31 %

Скапоцен камен ширина 10*10 mm; 0.39*0.39 ИнченПроизвод Тежина7 ГрамДолжина10 mm ; 0.39 ИнченМетал925 Sterling SilverПоставувањеРачно изработени накит, Prong ПоставувањеБрој На ПроизводE0473Тие се многу поубав од фотографијата може да се покаже и ќе го САКАМ и овие сигурно! Овој стил е исто така достапен и на други боја камења...

Творчески дизайн Сребърен жена Коледно дърво капка обици доста сладки вечерни бижута Коледен подарък спад на кораба ANGELTEARS -37 %

Боја : како на сликата Материјал : Бакар Позлата : Сребро позлатен Кристал Тип : НИКОЈ Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Пакување : Индивидуални OPP вреќа пакување

QIAMNI 925 сребро прекрасен чадър обеци за жени момичетата на Коледа, на рождения Ден на ръчно изработени бижута дете Pendientes -28 %

пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар парЕкопријателски : ДаПовод : Годишнина Ангажман Подарок Партија СвадбаВашите Дизајни и Wholesales се ДобредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

brinco brincos VINTAGE 925 сребро натурален зелен скъпоценен камък монети, мъниста виси обеци 2 за жени, бижута silver-бижута -33 %

Добредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail...

очарователна двойка естествени бели перли обици Akoya от жълто злато -48 %

не кутијаShippment1 Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат.2...

Не мин цел ! Можете да нарачате 1pcs !ЦелЦел >$10,Слободни Кина Пост воздух mail .Цел >$150 ,Слободни EMS / UPS / FEDEX / DHL / ТНТ...5 Stars ќе добиете подарок и 5% вашата следна цел !Панк Мода Накит Жените шарм tassels метал бар уво накит Капка Обетки гроздобер злато позлатен Долго Pendant синџир earringМатеријал : АлуминиумскиСинџир Должина : 5.2 cmPendant Должина : 3.2 cmКоличина : 1pairБоја : златнаПол : женаApplicale Повод : партија,свадба,кафуле,паб клуб,секојдневно накит,подароци и др.Конверзија : 1 mm=0.0394 инчен 1inch=25.4 mmATT : 1...

Auowei Party gift червен Циркон Червен Огнен опал сребърни обеци, мода опал бижута за любовник сватба OES676A -16 %

Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на хартија.Чекор 3...

PYE0060 истинско сребро 925 проба кубичен цирконий Crystal обеци форма на цвете Brincos Aretes бижута за жени -31 %

Место на потекло Жеџијанг, Кина (Копно) Род Жени, Унисекс, Мажи, Деца Occassion Подароци, Партија, Ангажман, Годишнина....

AE-CANFLY цветни конци пискюл обеци за жени pendientes mujer moda Bling чешки обеци, бижута EX445 -6 %

1.Ако вашата цел е повеќе од $5 , бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта; 2.Ако вашата цел е повеќе од $150 ,бесплатен превозот преку Aramex,DHL,EMS итн.(Remote земји треба да плати дополнителни трошоци); 3.Ве молиме додадете сите предмети во вашата кошничка првиот ,тогаш purchse сè во една цел.Ви благодариме! Опис : Точка Име : Обетки Материјал : Тема Количина : 1 Pair Состојба : 100% Сосема Нов

Magic Ikery високо качество на сребърен цвят риба животни обеци за жени Кристал Циркон обеци-карамфил Модни бижута САЙ-E00034 -9 %

Earring Големина : 1.5*0.7 cm18 K Злато Позлатен Обетки Мода Накит Жените Кристално сино студ обетки Срцето Кристал Накит обетки за жените MK0

Trusta нови 925 сребро дамски модни бижута малки 9mmX12mm котка обеци подарък за училище момичета бебе Мария DS103 -50 %

5170109832244892 Топла 925 Sterling Silver парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеЗдраво пријател!Добредојдовте на Trustdavis!Ние може да направи dropshipping и да ги прилагодите за вас.За нарачка над $150, ние ќе ја испрати од EXpress.Ви благодариме за вашата посета.Ставка ОписМатеријал : 100% 925 Sterling SilverСтуд големина : 9mm X12mm многу малиПрекрасен подарок за ПријателствоAnswer : ___________________________ Note : Како овој објект е 100% фунта сребро 925,Ние сме со задоволство ако можете да го тестирање од страна на вашиот локален Центар за Тестирање!Ви благодариме за вашата посета.Ништо Барањето , љубезно ве молиме да пишете на мене.

Уникален дизайн на човешкото лице обеци за жени стилни смешно кухи ръце голям спад виси обеци, бижута Brinco подарък YG03 -10 %

Уникатен Дизајн Човечко Лице Обетки за Жените Стилски Смешно Шупливи Раце Голем Пад Dangle Обетки Мода Накит Brinco Подарок YG03 тип : обетки за жените боја : злато материјал : алуминиум во пакет се вклучуваат : 1 пар одговараат за : жените и девојка накит за подарок стилови : гроздобер изјава нови 2017 трендовскиголемина на детали : како што е прикажано на сликиТопло совети : ако имате било какви прашања ве молиме обратете ми се на прво место !!!Превозот Начин : 1, Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( на овој начин е поддржана од Aliexpress, и тоа е бесплатен превозот, тоа може да заштедите многу пари, тоа нема детали за следење на информации по пратката надвор од Кина...

Розови Мъниста Кристал Звезда Капка Обици Сладък Мода Ухото Аксесоари Жени Виси Обеци, Бижута На Едро -16 %

Пинк Монистра Кристал Ѕвезда Капка Обетки Слатка Мода Уво Додатоци Жените Dangle Обетки Накит трговија на Големо е неодамна дизајн, носат нашите модни накит за да бидат убави жени.Тема : ( Розова Монистра Кристал Ѕвезда Капка Обетки Слатка Мода Уво Додатоци Жените Dangle Обетки Накит Трговија На Големо )* Сите производот да се доведе, nickle, cadminum слободни* Синџирот е доволно силна да се носат* На lenght и големина одговара за повеќето* Цената е доволно добро за луѓето кои сакаат да се добие* Носете го со себе за подарокДетали Фотографии : Име На Производ : Пинк Монистра Кристал Ѕвезда Капка Обетки Слатка Мода Уво Додатоци Жените Dangle Обетки Накит Трговија На ГолемоГлавен Материјал : Зависи од дизајни,челик материјал може да биде цинк, алуминиум, железо, месинг.И камен може да се стакло, смоли, пластични, акрилик,природата камен и така натаму...

Trusta Womens 925 сребро, бижута малки выдалбливают 10mmx8mm пеперуда обеци подарък за момичета, деца DS158 -25 %

5170109832244892 Топла 925 Sterling Silver парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеЗдраво пријател!Добредојдовте на Trustdavis!Ние може да направи dropshipping и да ги прилагодите за вас.За нарачка над $150, ние ќе ја испрати од EXpress.Ви благодариме за вашата посета.Ставка ОписМатеријал : 925 Sterling SilverСтуд големина : 10mm X8mm многу малиПрекрасен подарок за ПријателствоAnswer : ___________________________ Note : Како овој објект е 100% фунта сребро 925,Ние сме со задоволство ако можете да го тестирање од страна на вашиот локален Центар за Тестирање!Ви благодариме за вашата посета.Ништо Барањето , љубезно ве молиме да пишете на мене.

ANKA луксузни гранка форма долго earring за жени со направени ААА кубни циркони шарм родиум позлатен earings мода накит Големина : 8.7* 0.5 cm Тежина : 3.90 g

2017 златист цвят лесен пънк геометрична метална верига пискюли на ушите бижута капка обици реколта дълги вериги обеци на едро BRE162 -42 %

100% Нов и Висок КвалитетПол : Жените / Жена / ДевојкаБои : 2 БоиМатеријал : Алуминиум&КристалПакет се Вклучени : 1 Пар ОбеткиAnswer : ___________________________ Note : Бои можеби малку различни, поради различни монитори.Ве молиме оставете малку прирачник за грешка при мерење 13мм.ПАКУВАЊЕНие се големо внимание на пакување во секој детали за да се обезбеди безбедно испорака за вас.Сите стоки се одликува со безбедно пакување...

GAOLA 2017 Fashion Design Plant Shape виси обеци за жени романтичен кубичен цирконий обеци GLE6311 -28 %

GAOLA 2017 Моден Дизајн Растенијата Форма Dangle Обетки За Жени, Романтичен Кубни Циркони Earring GLE6311.100% бренд.Стил : Бело Злато Позлатен CZ Dangle Обетки...

ANKA врвот циркони CZ луксузни pendant се откажат долго earring жените геометриски метална рамка златна боја earings мода накит за подарок Големина : 7.0* 1.0 cm Тежина : 3.90 g

Ayowei годишнина Циркон розов цвят Огнен опал сребърни обеци, мода опал бижута за любовник сватба OES675A -16 %

Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на хартија.Чекор 3...

Любовен Монолог 5 Цвят Прост Офис Женски Имитация На Кристали Оливин Кубичен Цирконий Цвят На Жълто Злато Обеци X0101 -31 %

Добредојдовте на нашиот Aliexpress продавница !Да се направи вашиот начин на купувачите, како едноставни и лесно како е можно, ве молиме обратете се до продавница политиките наведени подолу.Имаме за цел да обезбеди посветен услуга и место на клиентите пред сè, вашиот покровителство е нашата најголема чест...

Обеци 925 Сребро Сребро, Инкрустирани С Нар Обеци 7*9 -19 %

бебе спецификации 79mmбебе материјал 925 сребрен инкрустиранибебе изберете две бои злато и сребро.

Цена по цена на производителя на едро дамски обеци високо качество перлени обеци висок блясък перлени бижута обици с бели перли -48 %

Добредојдовте на пинг Li ПродавницаМатеријал : Алуминиумски+стакло + JDDEБоја : pls проверете на сликатаОва е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!Почитувани Купувачи : Добредојдовте Во Светот На Модата Накит Ogirlin, Ogirlin Посветена Да Обезбеди Вас, Убава, ВисокаКвалитет, ВисокаКвалитет Накит, Тогаш, Ти И Јас Се Доживее Магијата На Визуелни Празник!Што е Злато Исполнет ?'Злато Исполнет Накит е солидна слој на квалитетот злато топлина врзани за внатрешна jewellers метал...

CiNily Created Blue Fire Opal Black Gold Color Wholesale Hot Продавам for Women Fashion Jewelry Обръч обеци 1 1/8 OH3726 -50 %

Бренд : Ci NilyМетал : Црното Злато ПозлатенГлавниот Камен & Големина : Создадена Син Оган Опал 5x2mmx8pcsДодаток Камен & Големина : НикојОбетки Должина : 1 1 / 8"Обетки Ширина : 3ммТежина : 3.88 gКоличина : 1 пар ОбеткиКонверзија : 1mm=0.039 инчен; 1 инч=25.41 mmВашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата...

9 цвята Моден Бохемия пискюл спад виси обеци изявление за жени Чар Перла с висулка от планински кристал Cap обеци бижута -21 %

Име : Tassel Dangle ОбеткиТежина : 60gПакет : 1 Пар Earring,1 КутијаAnswer : ___________________________ Note : earring е направен од бисер,кристал,и пластика.Бисер е слатководни круша ,па облик нема да иста како на фотографијата.На tassel има 10 raws.На кристал капа е околу 1cm.На earring вкупната големина е 1.4 cm*8cm...

JYouHF сладък дизайн 4 мм / 6 мм Циркон ухото маншет клип на обеци без обици във формата на сърце 925 сребърни обици дамски бижута -36 %

Опис На ПроизводотJYou HF Симпатична Дизајн 4mm / 6mm Циркон Уво Ткаенината Клип Обетки без Пирсинг Срце Облик 925 Сребро Обетки Женски Жените Накит Точка Име : Клипот обетки Материјал : ААА Циркони,Кристал,Сребро 925 Метал тип : Бакар,Бело злато позлатен ЕкоПријателски : 100% Доведе & Никел Слободни Ефект : 100% Алергија слободни Висина : 13mm Големина : 4mm,6mm Тежина : 2.2 g Количина : 1 Пар Пакување : Добро спакувани во OPP вреќа Место на потекло : Жеџијанг,Кина Продажбата метод : Мало,Капка превозот,Трговија на големо Период на употреба : Тоа не исчезнат најмалку 6 месеци ако се заштити тоа добро​

Grace Jun (TM) 2017Hot Sale Square Кристал Clip on обици, без пиърсинг за жени party Fashion Jewelry needn t Ear hole -34 %

100% нов бренд фабрика директни трговија на големо клип на обетки без пирсингМатеријал : цинк легура+стакло+кристалОдговара за Свадба, забава, Клуб,Церемонија и оваа убава сребро позлатен, кристал клип обетки е украсен со пенливи rhinestones и погодни да се носат needn не уво дупка обетки уникатен дизајн!Големина : approx0.78*0.78 инчи / 2*2cmТежина : 4g / 0.14 озпакет се вклучени : 1pair*клип обеткиНема алергија,Ниту избледи,отпорни против ,лесно да се заштитат ,со висок квалитет метал тип

Цена по цена на производителя на едро дамски обеци сладководни перли обеци ръчно изработени шапки Чар фигура спад мотается обеци 5-6 мм -19 %

Добредојдовте на пинг Li ПродавницаМатеријал : Алуминиумски+стакло + JDDEБоја : pls проверете на сликатаОва е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!Почитувани Купувачи : Добредојдовте Во Светот На Модата Накит Ogirlin, Ogirlin Посветена Да Обезбеди Вас, Убава, ВисокаКвалитет, ВисокаКвалитет Накит, Тогаш, Ти И Јас Се Доживее Магијата На Визуелни Празник!Што е Злато Исполнет ?'Злато Исполнет Накит е солидна слој на квалитетот злато топлина врзани за внатрешна jewellers метал...

Trusta 925 сребро дамска мода сладък малка балерина обеци-карамфил подарък за училище момичета подарък на дъщеря DS38 -25 %

Здраво пријател!Добредојдовте на Trustdavis!Ние може да направи dropshipping и да ги прилагодите за вас.За нарачка над $150, ние ќе ја испрати од EXpress.Ви благодариме за вашата посета.Ставка Опис925 Sterling Silver Мода Накит Мали Студ EarringМатеријал : 100% 925 Sterling SilverСтуд големина : 0.9cm X0.6 cm многу мали1 Pair за да изберете.Прекрасен подарок за ПријателствоAnswer : ___________________________ Note : Како овој објект е 100% фунта сребро 925,Ние сме со задоволство ако можете да го тестирање од страна на вашиот локален Центар за Тестирање!Ви благодариме за вашата посета.Ништо Барањето , љубезно ве молиме да пишете на мене.

Дамски Модни Бижута Ретро Стил Crystal Виси Обеци Кристал Мъниста Сладководни Перли Камък Родословни Обици-Капчици Подарък -5 %

Жените Мода Накит Гроздобер Стил Кристал Dangle Обетки Кристал Монистра Слатководни Бисер Камен Studs Ear Drop Обетки за Подарок Боја : како на слики го покажува Количеството : 2pair , 4pair / МНОГУ (1 Pair за секоја боја ) Тип : Гроздобер Состојба : 100% висок квалитет и нова пристигне

925 сребро обеци, дамски пари инкрустация капки Циркон сребърен пръстен обеци характер Чар капки Циркон обеци -29 %

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

NeeFu WoFu 2018 спад големи обеци индийски главата обеци пискюл обеци Crystal голям дълъг Brinco ухото Oorbellen Коледен подарък -12 %

Белешки : ①All производи се на вистинската слика ②We се мода накит додатоци фабрика, сите производи се со висок квалитет на животната срединапријателски материјали и технологија...