0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Двоен-R естествен Аметист скъпоценен камък Обици Сребро 925 обеци стари кръгли обеци CASE00698D -24 %

ДВОЕНР Пурпурна Обетки Жените Вистински Аметист 925 Sterling Silver Круг Студ Обетки Симпатична Годишнината парична Казна Накит CASE00698 DБренд : BoubleПрстенПредмет Тип : ОбеткиМетал Тип : 925 Sterling silverОбјектот Тежина : Околу.2.06 gГлавниот Камен : Вистински Скапоцен Камен АметистГлавниот Камен Големина : 5.0 mmСертификат : P31000782 или како факт кога ќе се примениПревозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот...

ZOCAI Real 0.5 CT сертифициран H / SI кръгъл диамант за годежен женски пръстен от 18К бяло злато (AU750) W03020 -39 %

Бренд Име : ZOCAIМодел Бр : W03020Метал Тип : Цврсти 18 K злато / Печатбело злато / роуз златен / жолт злато достапниОбјектот тежина : Околу...

DOUBLE-R Real 0.02 ct Diamond Monkey charms дамски сребърни колиета 925 проба подарък за рождения Ден на автентични бижута индивидуални CAP03760SA-1 -19 %

Бренд : ДВОЕН ПРСТЕН Предмет Тип : Pendant Метал Тип : 925 Sterling Silver Објект Тежина : Околу 0.85 g Камен Информации : Вистински Дијамант Дијамантски Карат : Прибл...

YIKALAISI 2017 перлени обеци перлени бижута за жени естествени сладководни перли 925 сребро, бижута Обеци сватба -38 %

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и љубовникАко цел денес,ние испрати кутија и сребро платно како подарок!!!Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

Jemmin Костенурки Син Огнен Опал Колие Окачване За Жени 925 Сребро Колие От Естествен Камък Животни Мода Бижута -37 %

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Фунта Сребро,Количини : 1 Парче1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Jemmin Нова Мода Ръчно Изработени Опал Бижута Сребро 925 Проба Опал Кон Висулка Колие Бижута За Gif 2017 Нова -38 %

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Фунта Сребро,Количини : 1 Парче1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

YIKALAISI 2017 перлени бижута Обици с Перли за жени капки вода сладководни перли 925 сребро, бижута Обеци сватба -48 %

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и љубовникАко цел денес,ние испрати кутија и сребро платно како подарок!!!Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

натурален зелен изумруд скъпоценен камък висулка S925 сребро натурален скъпоценен камък висулка колие мода самоличността на паун дама партия бижута -16 %

природни зелени смарагд гем pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан Личност паун дама партија накитНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

Leige бижута истински натурален розов Морганит пръстен годежен пръстен 925 сребро пръстен възглавници нарязани розов скъпоценен камък подаръци за нея -40 %

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Morganite Акцент Камења : CZ Камен Големина : 7*7 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.45 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Перница Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Преглед На Korean Fashion Real Natural Pearl Necklace Round Romantic Линк Chain Колиета За Жени 925 Сребро Бижута -35 %

Hongye Корејски Мода Вистински Природен Бисер Ѓердани Круг Романтична Врска Синџир Ѓердани За Жените 925 Фунта Сребрен Накит

Leige Бижута Ноември Камък Раждането Е Естествен Цитрин Пръстен Годежен Пръстен Истинско Сребро 925 Проба Пръстен С Овална Кройка Жълт Скъпоценен Камък, Пръстен -40 %

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Citrine Акцент Камења : CZ Камен Големина : 7*9 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.77 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Овална Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Jemmin уникален дизайн на животните Бял Огнен опал, висулки, колиета за жени 925 сребро сватба опал колие бижута -36 %

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Фунта Сребро,Количини : 1 Парче1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Природни Гранат Камен Круг Монистра Метал Топката Шарм ХривнијаОписи : Материјал Природни Гранат + C loisonné глеѓБојакако сликаГолемина3~4mm круг монистра / 7.5 инчи должина синџириПовеќе Деталиќе добиете 5pc нараквициЗа ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат во добра состојба,ако не сте задоволни со стоката што доби,ве молиме слободно контактирајте со нас!Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во светлина кутија,поради различни компјутерски екрани .светлината изложеноста итн,бојата може да биде малку поинаква..Големина на Белешки неколку објекти во нашите продавници се единствени по големината и обликот(како што се drusy камен приврзоци),па големината е приближна мерка.Марко 1...

925 стерлинги сребърни бижута май капка, Кралския зелен кристал оригинални модни висулки, мъниста, подходящ Fandola гривни CKK -21 %

Ние сме професионални за производство на 925 sterling silver монистра(привлечност) во Шенжен во Кина...

АШИКИ естествени сладководни перли колие колие 34 см + 6 см високо качество 925 сребро въже, верига за жени -36 %

Ова е квалитетот Ѓердан Ѓердан, е солидна сребро 925 Должина на ѓердан е 34 cm + 6 cm (продолжен синџир) 9mm Природните Слатководни бисер...

925 стерлинги сребърни бижута април капка, планински кристал, оригинални модни висулки, мъниста, подходящ Fandola гривни CKK -21 %

Ние сме професионални за производство на 925 sterling silver монистра(привлечност) во Шенжен во Кина Сите монистра(привлечност) се направени од страна на 925 sterling silver ( поддршка тест)...

BAIHE Solid 14К White Gold Certified Emerald Shape Wedding Women Сладко / Romantic Fine Jewelry Elegant unique Полуфинал Mount Gift Ring -15 %

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина За:3.7 g Прстен Големина:6.5 (променливи во големина) Поставување:Prong Поставување на Ширина на Врв За:13.66 mm Ширина Дното За:2mm Центар Камен:Не Главниот Камен Форма:Смарагд Форма Големина За:9x7mm да 11.5x9.5mm Страна Камења:100% Вистински Природен Дијаманти Боја:H Јасност:SISI3 Форма:Принцеза Форма Вкупно Карат Тежина За:0.6 кт SKU:R21199 W14kУслуга

ХЕЛОН специален! Твърдо 14к розово злато безупречен опал 6x7mm овал проправи 0.3 CT истински природен диамант за годежен модни бижута Halo пръстен -17 %

Метал : Цврсти 14 K Розово ЗлатоПечат : 14 K / 585Вкупно Грам Тежина : 2.9 gПрстен Големина : 6.5 (променливи во големина)Поставување На Павер & Prong ПоставувањеШирина на Врв : 12mmШирина во Дното : 1.65 mmЦентар Камен : 100% Вистински ОпалОблик : Овална НамалиГолемина : 6x7mmСтрана Камења : 100% Вистински Природен ДијамантиБоја : HЈасност : SISI3Облик : Тркалезна Singe НамалиВкупно Карат Тежина : 0.3каратноSKU : R214601,Почитувани купувачот,ако ви треба било каква дополнителна услуга,ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат објектот и да ја напушти цел детал...

HELON Твърди 18K Rose Gold безупречна овални кройката 6x7mm истински турмалин истински природен диамант за годежен пръстен на Halo Fine Jewelry -17 %

Метал : Цврсти 18 K Розово ЗлатоПечат : 18 K / 750Вкупно Грам Тежина : 3.3 gПрстен Големина : 6.5 (променливи во големина)Поставување На Павер & Prong ПоставувањеШирина на Врв : 12mmШирина во Дното : 1.65 mmЦентар Камен : 100% Вистински ТурмалинБоја : ЦрвенаЈасност : БеспрекорнаОблик : Овална НамалиГолемина : 6x7mmВкупно Карат Тежина : 0.97каратноСтрана Камења : 100% Вистински Природен ДијамантиБоја : HЈасност : SISI3Облик : Тркалезна Singe НамалиВкупно Карат Тежина : 0.24 ктSKU : R21460Забелешка : Треба Екстра $15 за да се Направи Сертификат(Кинески)1,Почитувани купувачот,ако ви треба било каква дополнителна услуга,ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат објектот и да ја напушти цел детал...

1 чифт Истински. 925 сребро изискани бижута вълна Waterwave Усукана и верига с четка дългите виси обеци кука gtle2066 -14 %

ДРУГИ УБАВИНА НАКИТИме : 1pair 100% Реално 925 Sterling Silver парична Казна Накит Бранови Waterwave Извртени &Синџир Tassel Долго Dangle Обетки Кука gtle2066Материјал : 925 Sterling SilverБелег : S925Димензии : Висина 97mm извртени,42mmПодарок Кутија Wraped : ДаВетено : 1,ако било лажни сребро по u тестирани, ќе добие 10 пати повеќе пари на купувачот како надомест2.100% Вистински 925 Sterling silverПревозот : Сите парцели купи од нас, ќе прилог следење на број, така што купувачот може да ги пратите каде што е секое време.1.НИ Купувачот, 1018days2.Други Земјата на Купувачот,2538days3.БРОД од СТРАНА на DHL Express да биде бесплатно...

Rinntin Women Band Wedding Ring Невероятния Promise Ring Fashion 2018 Twist Design Classic Anniversary Fine Jewelry TSR62 -40 %

Rinntin Жените Бенд Свадба Прстен Прекрасен Ветување Прстен Мода 2018 Пресврт Дизајн Класичен Годишнината парична Казна Накит TSR62Материјал : Вистински 925 Фунта Сребро, ААА Кубни ЦиркониГолемина : ве Молиме проверете на сликата подолуГаранција : Боја нема да се промени во црна,црвена или кафеава ( ако го исечете или нула нашиот накит,може да се види внатрешноста метал е сребрена боја,тоа е причината зошто ние го гарантираме дека бојата ќе не промени)Погодни за : Млади и Зрелост ЖенскиПодарок за : Девојка / Мајката / Сопругата / Сестри / ЌеркаОблечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Ангажирање / Годишнината / Предложи1.П : Кога не можете да испраќате мојата цел?A : По вашата исплата е направено,ние ќе користиме високо квалитетни vevet торбичка да се спакувам вашиот накит и го испрати надвор во рок од 48 часа.2.П : Колку долго можам да се примени на производите?A : Обично превозот времето е 1040 дена (од 5 до 20 дена преку Epacket).3.П : Може ли да добијам попуст?A : За сите наши производи,доколку вашата цел повеќе од 2 парчиња.Ќе добиете дополнителни 5% попуст.4 : П : Што е овој материјал?A : Ние сме само продажба на вистински 925 фунта сребрен накит.Нашиот накит е направен од 925 фунта сребро.5.П : Што прстен големина не ми одговара?О : Може да се молам да ми кажете колку го вашиот прст cicumference е ? И тогаш ние ќе го реши проблемот за вас .6 : П : Што да правам ако овој производ е оштетен?О : Доколку постои било каков квалитет проблем во 30 дена откако ќе recevied пратката , ние и ветуваме ќе испрати нов објект или наплата тебе целосна исплата.7 : П : Може ли да се добие подарок?О : Доколку ние имаме чест да се направи бизнис со вас повторно,ве Молиме да ни оставите порака,Ние ќе ви испрати дополнителна подарок.8 : П : Каков вид на логистика имаш?A : имаме заеднички начин на логистика : Aliexpress Превозот,Сонцето Ќе Економски Воздух Mail,4 PX Сингапур Пост НП Про,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Посебна ЛинијаYW(обично превозот времето е 1555 дена) Epacket(обично превозот времето е 5 до 20 дена).

Име : 18 к жолто злато инкрустирани природни sapphire прстен Боја : Оваа боја е сина, зелена, прстен од оган, боја убава Допрете материјал : 18 K жолто злато Гем спецификации : 7x7mm 1.8 carats Прстен тежина : 2.36 g

Високо Качество На Перлени Обеци Не Са Алергични 925 Сребърна Игла Луксозни Снежинки Циркон Сватбени Обеци За Жени -50 %

Карактеристики на производот: Стил : Жените Накит Обетки Материјал : 100% 925 Sterling Silver Димензии : Шоу На Фотографија, ве Молиме Имајте на ум Дека Повод : Ангажирање / Годишнината / Вечер / Подарок Состојба : 100% Сосема Нов, Одлична Занает Пакет Содржина : 1 Обетки, Opp Вреќа,Сомот Кеса + Кутија Овие Украси се Во Согласност Со ЕУ за Животната средина Стандард на Производ Екранот

РЕАЛ. 925 сребро изискани бижута Отворено сърце Любов пръстен Лейди GTLJ1352 -11 %

ДРУГИ УБАВИНА НАКИТИме : РЕАЛЕН.925 Sterling Silver парична казна накит Отвори Срцето Љубов Прстен Лејди GTLJ1352Материјал : 925 Sterling SilverБелег : S925Големина : срце,6mm големина 5.25size6.5Подарок Кутија Wraped : ДаВетено : 1,ако било лажни сребро по u тестирани, ќе добие 10 пати повеќе пари на купувачот како надомест2.100% Вистински 925 Sterling silverПревозот : Сите парцели купи од нас, ќе прилог следење на број, така што купувачот може да ги пратите каде што е секое време.1.НИ Купувачот, 1018days2.Други Земјата на Купувачот,2538days3.БРОД од СТРАНА на DHL Express да биде бесплатно...

Високо качество натурален зелен авантюрин нефрит издълбани Вълча глава камък висулка 5 бр. за лот -8 %

Природни Зелени Aventurine Камен Издлабени Волкот Главата PendantОписи : Материјал Природни Зелени AventurineГолеминаза 33x40mmПревозотсите нарачки со trackable следење на бројПовеќе Детали5pc по цел

Jemmin Fine 925 Сребро Rhinstone Crystal Сватбени Обеци За Жени Партия Обеци, Бижута Подарък -52 %

Материјал : Сребро 925Количини : 1 пара обетки студ1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

LANZYO 925 сребро natuarl зелен яспис бижута изискани бижута пръстен, колие с висулка, обеци, дамски сватбени tz006agby -5 %

Опис На ПроизводотБрендLANZYOGemstones МатеријалЏасперМетали Тип925 Sterling SilverСкапоцен Камен Димензии (Приближни)прстен скапоцен камен : 5*7mmpendant скапоцен камен : 5*7mmEarring скапоцен камен : 4*6mmМетален Стандард За ПечатS925Answer : ___________________________ Note : Накит положило Државна Овластени Тестирање Органи тестирање.прстени за ЖенаТехнологијаSterling silver занает ...

LicLiz прости сребърни вериги колиета с големи висулки геометрично колие-яка триъгълник сребро 925 колие Чар V жена LN0204 -33 %

Lic Liz Едноставна Сребрени Синџири Ѓердани Голема Приврзоци Геометриски Ѓердан Јака Триаголник Фунта 925 Ѓердан Шарм V Женисинџир ѓердан, долг синџир на ѓердан, телото синџир ѓердан, сребро синџир ѓердан, синџир ѓердан многу, синџир ѓердан жените, синџир ѓердан девојка, сребро синџир ѓердан, 925 фунта сребро синџир ѓердан, гроздобер 925 фунта сребро синџир ѓердан, сребро синџир ѓердан многу, вистински 925 фунта сребро синџир ѓердан, сребрена алка на синџирот на ѓердан, приврзоци линк синџир ѓердан гроздобер, голема pendant ѓердан, голема pendant ѓердан жените ѓердани 2017, долг синџир на голема pendant ѓердан, изјава голема pendant ѓердан, голем шарм ѓердан, триаголник ѓердан, триаголник ѓердан сребро, триаголник ѓердан црна, камен триаголник ѓердан, триаголник ѓердан, триаголник ѓердан pendant, шарм ѓердан синџир, геометриски ѓердан, геометриски ѓердан триаголник, геометриски ѓердан долго, геометриски ѓердан сребрена, бела златен позлатен ѓердан, жените во бело злато позлатен ѓердан, прилагодлив ѓердан, прилагодлив ѓердан синџир, долго прилагодливи ѓердан, сребрен ѓердан, 925 фунта сребрен ѓердан, сребрен ѓердан 925 жени, сребрен ѓердан синџир, сребрен ѓердан жените, сребрен ѓердан 925, 925 фунта сребрен ѓердан жените, вистински чиста 925 фунта сребрен ѓердан жените, сребрен ѓердан синџир жени, фунта сребрен ѓердан синџир, дизајн 925 фунта сребрен ѓердан синџир, тенка сребрена ѓердан синџир, антички сребрен ѓердан синџир, сребро 925 ѓердан, фунта сребро 925 ѓердан, 925 ѓердан pendant, 925 ѓердан синџир, жените сребро 925 ѓердан, фунта сребро 925 ѓердан pendant, фунта сребро 925 ѓердан синџир,

Jemmin през цялата дизайн обици за жени с пълен прозрачен Кристал горещи продажба 925 сребро, бижута, аксесоари САМ Earr -50 %

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Jemmin модни САМ обеци с малка CZ Кристал проправи 925 сребро на обръч обеци, бижута за жени сватба -37 %

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Фунта Сребро,Количини : 1 Пар1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Преглед на Pearl висулка 11 мм голям сладководни перли, висулки 925 сребро колие 2018 нов уникален стил, луксозен Чар бижута -21 %

Hongye Бисер Pendant 11mm Голема Слатководни Бисер Приврзоци 925 Фунта Сребрен Ѓердан 2017 Нов Уникатен Стил Луксузни Шарм Накит

Естествен червен корал пръстен натурален скъпоценен камък, пръстен от сребро 925 проба модерен модерен Детелина вятърна мелница дамски момиче партия офис бижута -16 %

Природни црвени корални Прстен Природни скапоцен камен Прстен 925 sterling silver трендовски трендовски Детелина Ветерници жените девојка партија Канцеларија НакитНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

Натурален диопсид камък пръстен натурален скъпоценен камък, пръстен S925 сребро модерен елегантен нежна масив жени партия подарък бижута -16 %

Природни diopside камен Прстен, Природни скапоцен камен Прстен S925 sterling silver трендовски Домот Деликатна низа жените партија подарок НакитНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

DAIMI нов прием на 9-10 мм барок перлени обеци четката стил на бижута от дамски обеци за жени, подарък за парти -49 %

Почитувани, ви Благодариме да ја прочитате оваа порака Ние сме големо, продавница, сите предмети во супер добра цена...

Leige бижута истински скъпоценен камък, пръстен за жени 925 сребро Бял Топаз пръстен с овална кройка обещание юбилейна подарък -40 %

Бренд : Leige Накит Главен Камен : бела топаз Акцент Камења : cz Камен Големина : 7 X9mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 2.18 cts Печат : s925 Камен Намалување на : овална намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

ZOCAI гривна 2017 Нов пристигане The Little Snail Real 0.01 CT Diamond Link гривна 18K розово злато (Au750) S80072T -8 %

Бренд Име : ZOCAIМодел Бр : S 80072 TМетал Тип : Цврсти 18 K злато / Печатбело злато / роуз златен / жолт злато достапниОбјектот тежина : 2,4 gСертификат : GIC (основен) или NGTCАко сакате ГИА сертификат, ве молиме контактирајте со нас.Главниот камен тип : 100% Вистински Дијамант(Гаранција Вистински 3 X за враќање на пари)Главниот камен тежина : 0.01 КТГлавниот камен парчиња : 2 КОМПЈУТЕРИГлавниот камен боја : HГлавниот камен јасност : SIГлавниот камен намалување на : ГД / КругСтрана камен тип : 100% природна бела школкаСтрана камен тежина : / Страна камен парчиња : / Страна камен боја : белаСтрана камен јасност : / Страна камен намалување на : /

Sinya 2017 Коледен подарък Лосове колие колие за момичета в Стерлинговом сребро 925 проба AAA сладководни перли wapiti deer design бижута -52 %

Sinya 2017 Божиќ подарок Elk ѓердан ѓердан за девојка жените љубовник во 925 sterling silver ААА природните слатководни бисер wapiti елени дизајн pendant накит топла продажба парична казна накит 1 : Слатководни бисер Pendant висина : 16.5 mm 2 : Материјал : 100% 925 sterling silver + ААА одделение слатководни бисер 3 : изработка : ракаполиран од страна на професионални мајстори пред позлата Родиум,4 : Ракаизберете природни свежа вода бисер за да бидете сигурни дека бисер површина речиси и да нема blemish и со одличен сјај5 : Со висок квалитет Сомот накит кутија , Создаде високо квалитетни подарок за роденден ,денот на мајката ,божиќ, ,сите kins на фестивалот подарок за женски6 : Бесплатен превозот за сите делови на светот7 : кредитни продавница, Автентични загарантирана , плати цената тројно назад ако добиете лажен накит од мојата продавницаСпецификацијаМодел : XL1060материјал : 925 stelring сребро + ААА природните слатководни бисерplatting : Бело злато platting (Родиум platting)бисер количина : 1pcsбисер кол : 8мм8.5 mm Ѓердан Синџир : 925 sterling silver 16inch+прошири синџир Повеќе photoes покаже : Pls answer : ___________________________ note : сите наши накит се NGTC CCGTC Стандард со Идентификација на сертификатот,но превозот пакет не се вклучуваат идентификација на сертификатот,ако ви треба NGTC или CCGTC идентификација на сертификатот,Pls додадете 5еез за тоа ,тоа е да се плати за да Национален скапоцен камен центар за тестирање.Ви благодариме.2606529752603602 Ѓердан парче парче пар парче парче парче парче парче парче парче парче

Leige Jewelry Natural Citrine Ring 925 Silver Oval Cut Bezel инсталиране на възпоменателни пръстени за жени, изискани бижута Коледен подарък -40 %

Бренд : Leige Накит Главен Камен : вистински citrine Акцент Камења : cz Камен Големина : 6 X8mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.14 cts Печат : s925 Камен Намалување на : овална намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...