0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Безплатна доставка благородна лампа на проектора BL-FS300C за Optoma EH1060 / TH1060P/TX779P-3D -12 %

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : BLFS300 C Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 20003000 Номинална Моќност : UHPВи благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.

Безплатна доставка за подмяна съвместима лампата LMP-H150 за проектор SONY VPL-HS2/HS3 -12 %

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220v Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : LMPH150 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 20003000 Номинална Моќност : HSCR Фитување за : SONY VPLHS2 / VPLHS2 Cineza / VPLHS3 ПРОЕКТОРИ / Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.

Прожектор без лампа Osram P-VIP 100-120 / 1.3 E23H оригинална лампа на проектора -5 %

ОписСветилка МоделTYLA2004 / PVIP 100120 1.3 E23hПроектор : За PANASONIC PT50 DL54 / PT60 DL54 JWattage120 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Оригинални Проектор светилка без домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

9E. 0C101. 001 P-VIP 280/1. 0 E20. 6 оригинална лампа на проектора с корпус за BEN Q SP930 SP920 -5 %

9 E.0 C101.001 PVIP 280 / 1.0 E20.6 Оригинални Проектор Светилка Со станбен за БЕН П SP930 SP920Број На Модел : 9 E.0 C101.001Сијалица Тип : PVIP 280 / 1.0 E20.6Живот време : 20003000 часаFittable проектор модели : Бен П SP920 SP930Пакување : Картонска кутија со пенаМинимална Цел количество : 1 парчеПревозот Термини : DHL, UPSОТ, FEDEX, EMSВреме на испорака : Во рок од 24 часа по уплататаНачин На Плаќање : Paypal, T / T, Western UnionГаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.Answer : ___________________________ Note : Сите проектор светилки / светилки во фотографии се оригинални со 180ден гаранција.Детални Слики Други ДодатоциДруги Проектор Додатоци : Далечински управувач, Светилка Баласт, Леќа, LCD Панел, DMD Чип, Проектор Фан, Боја на тркала1.Оригиналниот светилка модул(НП)2.Оригиналниот светилка со домување(OBH) и оригинални гола сијалица(ОБ)3.Компатибилен светилка со домување(CBH) и компатибилен гола сијалица(ОБ)4.Далечински Контроли за сите брендови.5.Други проектор додатоци : напојување, боја тркала, DMD чип, итн.6.Снабдување Способност : 5000 pc / месец7 : Замена на проектор светилка режач(AC и DC) Компанијата ИнформацииGeying Electronics Co., Ltd...

Високо качество, подмяна на проектора гола крушка ЕО. K1700. 001/P-VIP230 / 0.8 E20. 8 за ACER P1203 P1206 P1303W 3 бр. / лот -10 %

Бренд нови Замена Светилка со Housing For : EC.K1700.001Компатибилен За следните Модели : P1203P1206P1303 WПревозот И Ракувањето Со1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето...

Проектор светилка бренд Име : за HITACHIПроект или светилка Модел Num биде r : DT00341БЛАГАЈНИЧКИТЕМесто на Потекло : КинаПакување Детали : во меур и кутијаВреме на испорака : рок од 24 часаНачин на плаќање : paypal, T / T, Western UnionМинимална Орде р Количина : 1 парчеСнабдување Способност : 10000 PC / M onthКвалитет Гаранција : 6 месеци гаранција Детален Опис на Производот1.Замена DT00341БЛАГАЈНИЧКИ проектор светилка со домување2.Компатибилен Проектори модел : За HITACHI CPX980 W / CPX985 W / MCX320 / CPX980 / CPX9853.гаранција : 6 месеци4.Лам стр живот : 25 00 часот ние нудиме сите видови на лцд проектор светилки и да се обезбеди повеќе опции за да бидете задоволни клиенти...

Нова смяна на лампа на проектора с корпус 5J. 06001.001 за BENQ MP612 MP612C MP622 MP622C с гаранция 180 дни HAPPY BATE -15 %

Тип : Компатибилни Голи Светилка (CBH)Дел Број : 5 J.06001.001Компатибилен со : MP612 MP612 C MP622 MP622 CWattage : UHP190 / 160wПросечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето.Место на Потекло : Шенжен, Кина (Континентална) .1...

Смяна на лампа на проектора с корпус POA-LMP90/LMP90 за Sanyo PLC-SU70 / АД-XE40 / АД-XL40/АД-XL40L проектор 3 бр. / лот -10 %

Замена На Проектор Светилка СветилкиPOALMP90 / LMP90 за PLCSU70 / PLCXE40 / PLCXL40 / PLCXL40 LСпецификацииБрој на модел : POALMP90 / LMP90Светилка моќност : 200 WСветилка Тип : UHPГаранцијаКомпатибилен проектор светилка : 120 дена по плаќањеОригиналниот проектор светилка : 120 дена по плаќањеИспорака110piece : 13 дена по плаќање1150piece : 35 дена по плаќање51100piece : 56 дена по плаќањеВо текот 100piece може да се разговараПревозот И Ракувањето Со1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето...

Съвместима лампа на проектора на NEC LT57LP/LT55LP / 50021668/LT158/LT157/LT156/LT155/LT154/LT154G/LT155G/LT156G/LT157G/LT158G/LT55 -5 %

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : NEC LT154, LT154 G, LT155, LT155 G, LT156, LT156 G, LT157, LT157 G, LT158, LT158 GДел Број : LT57 LP / 50021668 Wattage : 130 W Светилка Живот : 1000 часаОваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

ПС-LP35 / 5323B001AA замяна лампа на проектора с корпус за CANON LV-7290 / LV-7295 / LV-7390 / LV-8225 -5 %

1)Дел број : ННLP35 / 5323 B001 AA2)број на Моделот : За CANON НН7290 / НН7295 / НН7390 / НН8225

1)Дел број : TB25LMP / 23311083 A / LPM46 WM482)број на Моделот : за TOSHIBA 46 HM84 / 46 HM94 / 46 WM48 / 52 HM84 / 52 HM94 / 52 HMX84

Съвместима лампа на проектора за ASK LAMP-026/C100/C80/C90 -5 %

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : А+К Astro Beam X210ПРАШАЈТЕ C100, C80, C90GEHA Компактен 211ПРОЕКТОР ЕВРОПА Патник 747, Патник 757PROXIMA DP5150, DP6100, DP6150Дел Број : 21 126, СВЕТИЛКА026 Wattage : 150 W Светилка Живот : 2000 часаОваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

003-000884-01 Смяна на лампа на проектора с корпус за КРИСТИ HD405 / HD450 / DS +65 / DS +650 / DS +655 -5 %

1)Дел број : 003000884012)број на Моделот : За КРИСТИ HD405 / HD450 / DS +65 / DS +650 / DS +655

Съвместима лампа на проектора за ACER ЕО. J0401. 002/PD116 -5 %

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : ACER PD116NOBO S18 EOPTOMA EP72 H, EP738, EP741Дел Број : BLFP200 A, ЕК.J0401.002, СП.80 Y01.001 Wattage : 200 W Светилка Живот : 2000 (нормално) / 3000 (економија) часаОваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Смяна на лампа на проектора с корпус POA-LMP135 / 610-344-5120 за PLV-Z2000 PLV-Z3000 PLV-Z700 PLV-Z4000 PLV-Z800 PLV-1080HD -10 %

Производ ВоведArticel Бр : POALMP135 / 6103445120За Модел : PLVZ2000 PLVZ3000 PLVZ700 PLVZ4000 PLVZ800 PLV1080 HD Светилка модел : UHP165 WСветилка живот : 2000 HИспорака110piece : 12days по плаќање1150piece : 35days по плаќање51100piece : 510days по плаќањеВо текот 100piece може да се разговараГаранцијаОригиналниот светилка : 90days од фактурата датумКомпатибилен светилка : 90days од фактурата датумПревозот И Ракувањето Со1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

78-6969-9601-2 / EP8790LK Смяна на лампа на проектора с корпус за проектор 3M MP8790 -5 %

1)Дел број : 78696996012 / EP8790 LK2)број на Моделот : за 3 M MP8790

100 бр за поддръжка Konka Skyworth Changhong Hisense TCL LCD ТЕЛЕВИЗОР LED подсветка оптично обектив 3535 2835 3528 3030 3228 2828 -10 %

Име на производ : LED светло бар оптичка леќаТип на производ : Плоштадот 17 * 17 MM4Производ pin : 7Производ Големина : 17 MM * 17 MM * 8ММПроизвод во боја : транспарентнаКакви производи се погодни за светилка монистра : 3535 2835 3528 3030 3228 2828Производи за оние модели : Konka, Skyworth, Changhong, Hisense, TCL, и така натамуНАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема проблем пред породувањето...

03-000754-01P Смяна на лампата за КРИСТИ LX25 -6 %

1)Дел број : 0300075401 P2)број на Моделот : За КРИСТИ LX25

03-000754-01P Смяна на лампа на проектора с корпус за КРИСТИ LX25 -4 %

1)Дел број : 0300075401 P2)број на Моделот : За КРИСТИ LX25

Съвместима лампа на проектора за PHILIPS LCA3108, HOPPER SV20G, HOPPER XG20, LC4033, LC4033/40,LC4033G,LC4033G199,LC4033G99 -5 %

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : PHILIPS ХОПЕР 20, БУНКЕР SV10, БУНКЕР SV15, БУНКЕР SV20, БУНКЕР SV20 G, БУНКЕР XG10, БУНКЕР XG20, LC4031, LC4031 / 17, LC4031 / 40, LC4031 G, LC4033, LC4033 / 40, LC4033 G, LC4033 G199, LC4033 G99, LC4040, LC4041, LC4041 / 40, LC4041 G, LC4041 G198, LC4041 G199, LC4043, LC4043 / 17, LC4043 / 27, LC4043 / 40, LC4043 G, LC4043 G199Дел Број : LCA3107, LCA3108 Wattage : 120 W Светилка Живот : 2000 часаОваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

78-6969-9743-2 Смяна на лампа на проектора с корпус за проектор 3M S20 -5 %

1)Дел број : 786969974322)број на Моделот : За 3 M S20

Tlplv5 Смяна на лампа на проектора с корпус за TOSHIBA TDP-S25 / TDP-S25U / TDP-SC25 / TDP-SC25U / TDP-T30 / TDP-T40 -5 %

1)Дел број : TLPLV52)број на Моделот : За TOSHIBA TDPS25 / TDPS25 U / TDPSC25 / TDPSC25 U / TDPT30 / TDPT40 / TDPT40 U

Смяна на лампа на проектора с корпус DT00841 за CP-X200 / CP-X205/CP-X300/CP-X305/CP-X308/CP-X400/CP-X417 / ED-X30 3 бр. / лот -10 %

Бренд Нови Замена проектор Сијалица / Светилка Со Станбен DT00841 For CPX200 / CPX205 / CPX300 / CPX305 / CPX308 / CPX400 / CPX417 / EDX30 / EDX32 3pcs / многуКомпатибилен За следните Модели : CPX200CPX205CPX300CPX305CPX308CPX400CPX417ЕДX30ЕДX32Превозот И Ракувањето Со1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето...

Съвместима лампа на проектора на A+K 21 126 / AstroBeam X210 -5 %

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : А+К Astro Beam X210ПРАШАЈТЕ C100, C80, C90GEHA Компактен 211ПРОЕКТОР ЕВРОПА Патник 747, Патник 757PROXIMA DP5150, DP6100, DP6150Дел Број : 21 126, СВЕТИЛКА026 Wattage : 150 W Светилка Живот : 2000 часаОваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

1)Дел број : 0300070901 P2)број на Моделот : За КРИСТИ LU77 / LX100 / LX77

Безплатна доставка подмяна на проектора гола крушка, 5J. J3V05. 001 проектор Benq MX660/MX711 -23 %

Бесплатен Превозот Замена Проектор гола сијалица 5 J.J3 V05.001 за Benq MX660 / MX711 ПроекторПроизвод информации : Проектор објектMX660 / MX711P / N5 J.J3 V05.001Бренд имеВИПНоминална моќност 200 WТип на светилкапроектор светилка со hosuingМин...

Бренд нови original80606439 B 80606438 B 80606038 B 80606039 B 80606138 B 80606139 B 80606338 B чип за benq проектори DMD ве Молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите compatible If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање...

Безплатна доставка на чисто нов оригинален проектор гола крушка, 5J. J2S05. 001 за Benq MP615P / MP625P проектор -15 %

Бесплатен Превозот Бренд нови Оригинални Проектор гола сијалица 5 J.J2 S05.001 за Benq MP615 P / MP625 P проекторОпис на производот : Име на Производ Проектор Голи Светилка Дел Број 5 J.J2 S05.001 Состојба 100% Сосема Нов Компатибилни Модели За MP615 P / MP625 P Wattage 190 W Инсталација Лесна Инсталација...

Објектот специфики : КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 110240 V Апликација : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Отворено,Професионални,Едрење Сертификација : CCC Бренд Име : OPTOMA Карактеристики : гол светилка Просечен Живот (часот) : 3000 Гаранција : 180 денови Прозрачна Флукс : 2100 База Тип : 2 G11 Број на Модел : BLFS180 C Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) is_customized : Да СВЕТИЛКА ИНСТАЛАЦИЈА Тоа е не се потребни специјални вештини за да се инсталира светилка...

Компатибилен со : Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите compatible If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање...

Проектор светилка : ОДГОВАРА ЗА OPROMA ПРОЕКТОР HD81Ние сме големо сите проектор делови, ако не може да се најдат на производи што сакате, ве молиме оставете ги вашите масажа...

Съвместима лампа на проектор ACER MC. JKY11. 001/H7550BD/H7550BDz/H7550ST/H7550STz -5 %

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : VIEWSONIC PJD7820 HD, VS14937АКРА H7550 BD, H7550 BDz, H7550 ST, H7550 STzДел Број : RLC079, MC.JKY11.001 Wattage : 210 W Светилка Живот : 4000 часаОваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Компатибилен со : Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите compatible If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање...

Добро качество на изцяло нов подмяна на проектора гола крушка, 5J. JCW05. 001 за BenQ ES500 / EX501 проектор -15 %

Бренд Нови Замена Проектор гола сијалица 5 J.JCW05.001 За Ben Q ES500 / EX501 ПроекторПроизвод ВоведArticel Бр : 5 J.JCW05.001За Модел : ES500 / EX501Светилка модел : VIP180 WСветилка живот : 2000 HИспорака110piece : 12days по плаќање1150piece : 35days по плаќање51100piece : 510days по плаќањеВо текот 100piece може да се разговараГаранцијаОригиналниот светилка : 120days од фактурата датумКомпатибилен светилка : 120days од фактурата датумПревозот И Ракувањето Со1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Компатибилен со : Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите compatible If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање...

Безплатна доставка подмяна на проектора гола крушка, 5J. JAR05. 001 за Benq MW612ST / MX621ST проектор 3 бр. / лот -10 %

Бесплатен Превозот Замена Проектор гола сијалица 5 J.JAR05.001 за Benq MW612 ST / MX621 ST Projecctor 3pcs / многуПроизвод ВоведArticel Бр...

ТЕЛЕВИЗИЯ лампа XL-2500 XL2500 F93089000 за SONY KDF-46E3000 KDF-50E3000 KDF-37H1000 GLH-160 лампа на проектора с корпус -24 %

Проектор крушка светилка XL2500 XL2500 F93089000 за SONY KDF46 E3000 / KDF50 E3000 / KDF37 H1000 GLH160 Проектор Светилки Светилка домување со бесплатен превозотСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : XL2500 XL2500 F93089000 за SONYis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за SONY KDF46 E3000 / KDF50 E3000 / KDF37 H1000 GLH160 ТВЖивот време : до 2000hoursСе користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Нова гола крушка с нажежаема жичка за проектори на BenQ MP622C / MP612 / MP612C / MP622 / MP513 -8 %

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Нова гола крушка с нажежаема жичка за проектори 1510X / 1610HD / 1610X / 1210S / 1209S / 1409X / 1609WX -7 %

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Оригиналната гола крушка с нажежаема жичка с корпус NP-9LP01 за проектори NEC NC900C / PH800T / NC900C-A / NP900C -7 %

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...