0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
1set J124b 716 Gear Motor Set Empennage Components for САМ въздухоплавателни средства Making Безплатна доставка Русия продава на загуба -14 %

Пакет содржи : 1 опрема мотор поставенНоминална напон : 3.7 VГолемина на : 3.5*4*1.5 cmПропелер должина : 7cmМоторни модел : 716 coreless моторПлаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

Ова е мотор со 60 JB менувачот, моќност 10 W, 15 W, 25 W, 25 W, намалување размер од 1 : 3.61 : 360 имаат, намалување на односот на опсегот : 3.618, опрема кутија за кратко кутија, должината на 32милиметри; 20360, опрема кутија за долго кутија, должината на 40mm, напон и DC36 V, специфични модели, ве молиме контактирајте со сервисот.Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

GP4201 TM : 3.5" 65 K ВО БОЈА TFT 22 MM ПЛАНИНАТА СЕРИСКИ ETHERNET 2 USB DC24 V УЛ CE

Кинески моделL51500ACM13015 M2 F51БКарактеристики : Висока прецизност, енкодер 2500 линија висока резолуција енкодер факултативна Одлична позиција по способност Брз одговор, брзината на одговор (bandwidth) до 600 Hz Вибрации сузбивање Команда сигнал мазнење Изграденаво регенерација на отпорник Номинална моќност : 100 W Текст 230 VACLeadshine е целосно дигитален EL5 серија висок напон серво дискови се развива со 32битни DSP контрола на технологијата врз основа на напредни контрола алгоритам...

Белешки : Овој производ е само погодна за употреба во 220 V DC четка моторни Технички ПараметриВлезен напон : AC напон 220 VИзлезен напон : линеарна под оптоварувањеМаксимална струја : 20 AПостојана струја : 10 AБрзина спектар : 0% 100% Заштита од преоптоварување : Содржи ОсигурачКонтрола на брзината на владата : potentiometer (270 степени со switch)Конекција : ограда терминалШколка големина : 85mm * 58mm * 38mmПроизвод тежина : 135 грама Спакувани Вклучени 1 X Модератор

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140 Карактеристики : вози извршување на овие неL298 моторни возачот чип може да се спореди...

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140 Карактеристики : Диск плоча тип : JYQD_V6.3 E1Напон спектар : 12 V36 VВрв струја : 20 AВози моќ : ≤ 500 W (поврзани со работниот напон)Големина : 63x43x17mmКонтрола на брзината функција : напон брзина пропис или единствен чипmicrocomputer контрола на PWM брзина регулативаКонтрола на терминал конекција : 1, GND2, VR контрола на брзината порта метод на конекција може да се контролира од страна на напонот пропис контрола или PWM контрола на брзината напонот пропис може да се прилагоди од страна на прилагодливи отпор (20 K 3 pin малку VR порта страна на пристаништето страна на 5 V порта за да се поврзете на GND порта преку регулација на напон контрола)3, ZF позитивни обратна порта метод на конекција за да се поврзете 5 V насока да насока на GND4, Singnal брзина на пулсот излезна порта излез од кругот на пулсот = моторни пол број x 35, 5 V за контрола на терминал 5 V напон излез пристаништеМоќ прекинување на конекцијата : 1, VCC напојување позитивни текст порта (12 V36 V)2, GND моќност порта3, MC brushless DC мотор без чувство / не Холцер моторни три линија W4, MB brushless DC мотор без чувство / не Холцер моторни три линија V5, Мр brushless DC мотор без чувство / не Холцер моторни три линија UПакет : 1 x 12 V36 500 W DC Brushless Мотор PWM Контрола Контролер Избалансирани BLDC Возачот Одбор

Ние произведуваме планетарниот менувачот од 28 до 57 големина , може да одговара повлекува моторни и bldc мотор , односот вклучуваат 1 : 3 1 : 4 1 : 5 1 : 10 1 : 15 1 : 20 1 : 30 1 : 40 1 : 50 ...

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2...

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2...

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2...

Ние произведуваме планетарниот менувачот од 28 до 57 големина , може да одговара повлекува моторни и bldc мотор , односот вклучуваат 1 : 3 1 : 4 1 : 5 1 : 10 1 : 15 1 : 20 1 : 30 1 : 40 1 : 50 ...

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2...

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2...

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2...

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2...

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2...

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

10шт Dc 1.5 v-6v 4000rpm-6500rpm 24 * 13 мм, Радио Cd записващо устройство Mute мотор Слънчев миниатюра на мотор -13 %

Мали соларни производство на мал мотор, ниска почетна струја, никаква бучава, стабилна работа, може да се купи и на големо...

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2...

DIY Измена на висока брзина на локомотива електрични лебдат моторни MY1020 750 W36 / 48 / 60 V постојан магнет моторни четка

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2...

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2...

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2...

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2...

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2...

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

Модел : 5 D90 GNC Напон : 12 V 24 V Напојување : DC Моќност : 90 W Тип на : DC постојан магнет мотор