0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
UniqueFire Cree XML Led Flashlight 1505-XML мащабируем фенерче с 1200LM, 5 режима на бяла светлина на лампата Факел + планина поглед -5 %

Опис На Производот : Unique Fire UF 1505 се Прилагодува Фокусот КРИ XML T6 LED 18650 Светло Факел 1200 LM 5 Режими (HiСреденНизок StorbeСос)1...

High Power LED Track Light 20W 30w COB Rail Light светлината на Прожекторите равен 200w халогенна лампа 110v 120v, 220v магазин магазин за бижута -0 %

Висок квалитет 20 W 30 W КОЧАН ЛЕР песна светлината со bridgelux LED чип AC 85265 V текст изразат бесплатен превозот LED Type : 1 PCS КОЧАН со Bridgelux чип Watage : 20 W 30 W Светлина школка во Боја : Црна / Бела достапни Материјал : Алуминиум Зрак агол : 30° Прозрачна Флукс(Lm) : 100110lm / W Боја рендерирање индекс(Ра) : >85 Живот(Hr) : 40000 Hr Големина 100*160 MM Влезен напон : AC 85265 V Бруто тежина 1kg Боја температура : Топло бела 28003200 K;Бела 40004500 KКул бело 60006500 KПредностите на нашата компанија интегрирани led песна осветлување1, Оригинални Остри интегрирани led чипови, нема мртви светилка, без facula, без отсјај, униформа светлост.2, Добар антикорозија перформанси, прав прскање, повеќе елегантен и врвот одделение.3, Високо ефикасни топлина дисипација guarrantees нашата компанија интегрирани led песна осветлување долг животен век.4, 360° djustable, широк влезниот моќ опсег(AC85 V265 V)5, Погоден за облека продавница, синџир продавница, музеј, франшиза продавница, изложба место.Според функција на ЛЕР phlx е осветлување, ние ги донесуваат LED извор на светлина технологија со посебни жица коло дизајн, кој штедење енергија повеќе од 80%...

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140Боја : ЦрвенаГолемина : 8 x 5.4 cmПогоден За : Кристал мерка (4 M, 16М кристал)Кристал мерка (20 МИЛИОНИ, 11.0592 М кристал)КарактеристикиОва е СЛИК микроконтролерскиврз основа на фреквенцијата метар, одземање фреквенција е поставена сокристал мерни функции и програмабилни, пет дигитален дисплеј, лесен и интуитивен,сите користење во согласност компоненти, коло е едноставен и лесно да се направи1...

Hoilday Осветлување LED Топката String Светла / USB / Батерија Кутија Нова Година, Божиќ Отворено Ondoor ГарландДекоративни Самовила Светла СветилкаСпецификации : Должина : 1 M 10 LEDs / 2 M 20 LEDs / 4 M 40 LEDs / 5 M 50 LEDs / 10 M 100 LEDs Топката Dimmer : 1.5 cm Моќ : 1 M 10 LEDs : Батеријата Кутија 2 парчиња АА Батерија ( не е вклучен Батеријата ) 2 M 20 LEDs : Батеријата Кутија 3pcs АА Батерија ( не е вклучен Батеријата ) 4 M 40 LEDs : Батеријата Кутија 3pcs АА Батерија ( не е вклучен Батеријата ) 5 M 50 LEDs : DC5 V USB Напојува 10 M 100 LEDs : AC220 V ЕУ Приклучок

Извор на светлина : 3 W КОЧАН Висока моќност предводена кабинет светлина Чип Бренд : Epistar чип Номинална Моќност : 3 W Влезен Напон : AC85265 V Работна Фреквенција : 50~60 Hz Боја : Топло бела / Бела Боја Temp : 30003200 K(топло бела);60006500 K(бела) Работа Темп : 20 C ~ +45 C животниот век : 50000 часа Светилка Тело боја : Црна / Бела Материјал : АлуминиумПакет Вклучувајќи : 6 компјутери LED Спот светла + 6pcs Led ДрајверПревозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена...

Супер ярък 3 LED+12 LED магнитен работен светлината на фенерче в джоба на светлината на Факела с извънбордов на една кука за външно ремонт на автомобили осветление -21 %

Супер Светло 3 LED+12 LED Магнетни Работа Светло Светло Џеб Светлина Факелот со Бесење Кука за Отворен Автомобил Поправка ОсветлувањеФункција : Ова е неопходно работа светлина во вашата лента со алатки...

220 V Водоотпорен 30m Реклама КТВ Бар Мост Осветлување Lampara Црвено Топло бела Сина бесплатен превозот LED Лента Неонски СветлинаСпецификација : Боја : црвена / сино / зелено / жолта / розова LED Кол : 120 LED диоди / 1 M Водоотпорен Стапка : IP68 Водоотпорен Работен Напон : AC220 V(за 1 M 2835120 LED) Прикажи ги агол : 120 0.2 1 W LED Работа Tempreture : 20 до 60 животниот Век : 50.000 часови Гаранција : 2 години Кабелот за Напојување Приклучете : ЕУ​

POCKETMAN Pen Mini Portable LED Flashlight Факел CREE XPE-R3 Flash Light battery Hunting Lamp By AAA battery -48 %

Пенкало Светлина Преносни Мини LED Светилка Факел КРИ XPEР3 Блиц Светлина 300 LM Лов Кампување Светилка Со 2x AAA батеријатаКарактеристики : 1...

Спецификација : LED СветилкаМатеријал : Алуминиум ЛегураИзвор на енергија : две 18650 Liion батерија ( батерија, не се вклучени )Максимална Осветленост : 8000 LMЗрачењето растојание : >500mВодоотпорен (IPX5) : 5 одделениеШокдоказ : прибл...

3M 20LED USB Wall Plug Decorative LED Photo Clips Pegs String Фея Светлини for Wedding photo display Decoration Коледно парти -12 %

Совршена Декорација Осветлување за свадба, партии и домашна декорација.Извор На Енергија : Напојува Батерија.Секој LED светилки опремени со транспарентни клипови кои можат да nip фотографија или други мали Предмети.направен од : Пластични + LED

20W E27 Base LED Grow Light with 360 градуса Гъвкав държач на крушката клип за стайни растения, цъфтящи и отглеждане -19 %

Параметар20 W Светлината ТипLED расте СветлинаМоќност20 WLED ЧипSMD3528LED200pcsБоја166red+34blueБазаE27Зрак агол140°Лумен400lmНето тежина61gБруто тежина180gГолемина93mm*85m mПакување1pcs Расте Светилка+Светилка Носителот Клип (САД,ЕУ plug на располагање)ДеталиЌе примите оштетен објект?Ве молиме верувам дека ние ќе ги провери предмети пред пратката, но ние не може да се избегне ситуација во која предметот може да биде оштетен за време на превозот.Ние ќе го ценат, ако може да ни се јавите пред ставање негативни повратни информации.Објектот не е оној кој што choosed?Никој не е совршен...

Открит лов high power CREE XML-T6 led фенерче 18650 алуминиева сплав фенерче дълъг изстрел 3-14 лампа светлина на Факел фенер -26 %

Отворено Лов Висока Моќност КРИ XML T6 Led Светилка 18650 Алуминиум Легура Светилка далеку 314 Светилка Светлина Факел ФенерБоја : ЦрнаМатеријал : Авионодделение Алуминиум ЛегураЛеќа Тип : Стаклена ЛеќаРефлектор Тип : Алуминиум Мазна РефлекторВклучете Сместување : ГлаваТип На Прекинувач : ClickyВклучете Начини : Висок / Среден / Низок / Strobe (Долго притискање на копчето за најмалку 2 секунди)Батерија Тип : 14 x 18650 3.7 V полнење батерии( Не се вклучуваат,треба да се купи со себе.Светлото може да работат од еден до четири батерии, но животот на батеријата зависи од бројот на инсталирани батерии...

2Sets TM1903 1903 RGB Full Color 12mm Pixels digital Addressable LED String -4 %

100 PCS 2 поставува TM1903 1903 ГОДИНА, RGB Полна Боја 12mm Пиксели digital Addressable LED String DC 5 VКарактеристики : Работен напон : DC5 VРаботат на струјата : 60m AМоќност : 0.3 W / LEDРаботна температура : 40°C 60ИП одделение : IP68Димензија : 12 mmЖивотниот век : MTBF>50000hАгол на гледање : > 90АпликацииОтворено рекламирање,Божиќ декорација.Чове ОсветлувањеПатот и контурата осветлувањеОсветлување за signage / писмаАрхитектонски светла за Крошна, Коридор, Прозорец, ArchwaDIY Светла за домашна употребаМорски светлинаЗадача осветлувањеЗамена на Флуоресцентна светлинаДекоративни светилки за празник, настан, show, саем  Пакетот Вклучува : 100pcs LED string(изберете standar пратката, ќе се испраќаат со следење на број) >>>Превозот : ◊ Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена...

ПРЕДВОДЕНИ од Модулот Производ Воведгаранција : 2 годиниживотен век : >40000hброј на led : 3pcsзаштита одделение : IP66влезен напон : DC12 Vосветлување извор : SMD5050Сертификација : CE & ROHSПотрошувачка На Енергија : 0.72 Wзрак агол : 160 180 степенголемина : 68*19 ммСтои на струјата : 60m A на (Typ.), 80m A (Макс.)Интензитетот (mcd) @ 60m A : Мин.1600x3, Типичен1800x3ФабрикаЗа Најдобри ЛимонНајдобрите Цени : Со избегнување на многу од големите брендови, маркетинг и пакување на трошоците, ние се овозможи истиот квалитет на производи на дел од нивните трошоци.Сигурен Испорака : Ќе го добиете вашиот производ кога ви треба...

Натовареното професионално откриване на луминесцентно представител UV 395nm led фенерче фенерчето лампа, лилаво, лилаво светлина батерии тип AA или 14500 Z90 -90 %

Професионални Флуоресцентни агент откривање УВ 395nm led светилка факел светилка пурпурна виолетова светлина на АА or14500 батеријатаСпецификации : Користење на ултравиолетови УВ LED светилка со висока моќност виолетоваБранова должина : 395410nmИнтегрирани рефлектор првенство алуминиум кора од портокалАлуминиум метал Tongshen, црна оксид школкаБатерија : користете еден 3.7 V 14500 или АА тип на батерииОпашката притисни прекинувач со опашката јаже, лесно да се носатУпотреба : пари детектор, ноќта риболов, според лебдат, според молитва монистра, според траги на судска класа на посебна намена индустрии употребаУВ може да се користи за откривање флуоресцентни супстанции : бранова должина 395410nm УВ крв отпечатоци од прсти и други телесни течности може да се користи, шут, остатоци тестирањеОвој дел светилка светла, црвено светло на силна пенетрација може да се издаде, како сигнал за помош и така натаму.Пакет Содржина : 1 X УВ Светло (не се вклучуваат на батеријата)Експрес транспорт инструкции и Повратни информации : (1)ве Молиме прочитајте ја нашата објект спецификации над внимателно и потврди дека е она што ви треба.(2) зборувате со нас на линија или оставете порака овде на сите прашања на нашиот објект, превозот термин и цената.(3) Ако некои дополнителни барања на нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од нас.Некои известувања за превозот : (1) HK Пост mail времето за испорака е околу 1522 дена (некои треба околу 30 дена), ве молиме љубезно биде малку трпеливи додека чекате за на вашиот парцели.(2)исто така, се размислува и за други Express (UPSот, DHL, Fed Ex, ТНТ или ЕМС) 2 до 8 дена доставени.(3)ве Молиме контактирајте со нас одеднаш ако има било какви aberrant email пораки.(4) ве Молиме испратете ни ги вашите предлози како што знаете нешто подобро од нас...

Бесплатен превозот!20pcs 3 X1 W LED 12 VMR16 возачот, 3*1 W за MR16 светилка купот на возачот 3pcs 1 W LED висока моќност светилка лежиште, 3 W MR16КАРАКТЕРИСТИКИ : *Неводоотпорен *Во вратата користете го само! *MR16 светилка светлина возачот *Моќ LED која има само мал простор за да се инсталираат *(13) X1 W внатре возачот *тоа може да се вози 13pcs 1 W Led диоди Спецификација : 12 V 3 X1 W LED Драјвер : 20pcs Влезен Напон : 12 V AC / DC Излезна Струја : 280300m A Излезен Напон : 311 V Работа за 3pcs висока моќност 1 W led чип

Поврзани објекти може да заинтересирани : Спецификација : ТОЧКА Име : LED Сребрена жица string LED Кол : 100pcsДолжина : 10 M(33 FT)Жица Боја : СребренаСветла Боја : RGB, Топло бела,Кул бело, СиноНапон : Напојува од страна на 5 V USB Применуваат за : Свадба Партија,Покажуваат случај,трговски Центар,Хотел,Двор,КТВ и која било друга партија.Пакет Се Вклучени : 1x USB ПРЕДВОДЕНА од Сребрена жица String

1pcs 100W Aquarium Light for Coral, сам 100w Multichips Led Aquarium Led Chip, best for marine, Fish Tank,for Coral,Reef Growing -20 %

diy 100w auqarium led светло 100w Корали расте светла,Златен змеј риба расте светлина, led драјвер+топлина мијалник+ вентилатор и возачот+леќаРеволуција Супер Моќ Најдобар Квалитет 50*2 W LED Аквариум за ПОЛНЕЊЕ+ Повисоко Енергетско КОЧАН извор на светлина+ Висок квалитет на постојан струја led драјвер+ алуминиумски топлина мијалник+ Со голема брзина вентилаторот за ладење(со фан возач)+ големата стаклена леќаLED Heatsink+LED Чип+LED драјвер+Леќа+Вентилатор+Фан Возачот+КукитеСите комплет ќе биде вклучуваат, ќе биде diy тоа лесно со себе1,LED аквариум чип детали : Моќност : 50*2 WЧип Количина : 50pcsЧип бренд : BridgeluxНосител : висок квалитет на црвениот бакар носителотЖица : чиста 1.2 mm злато жицаАктуелни : 3.0 AНапон : 3036 VБоја : 15000k / 465nm / 410nm / 595nm / 660nm 25 : 15 : : 5 : 3 : 22,LED Драјвер Детали : 100 W Возач : Влезниот напон спектар(V) : AC 85265 V Излезен напон(V) : DC 2036 V Излезна моќност(W) : 100 W фактор на Моќ : > 0.95 Излезна струја(MA) : 30003500 MA50 MA На потврдување : CE&ROHS...

20pcs 5050 SMD 5LEDs LED модул бяла/топло бял/червен/зелен/син водоустойчив светлина рекламни лампа DC 12V на едро -10 %

ПРЕДВОДЕНИ од Модулот 50505 LEDs / DC12 V / Водоотпорен / Кина Пост Воздух Mail Бесплатен Превозот Бела Пакет Содржина 20 PCS / 1 Lot Спецификации Извор на Светлина Живот : 50,000 H Моќност : 1.2 W Работен Напон : DC 12 V Лумен : 1820lm / Led(Бела) Количина на LED : 5 Парчиња SMD 5050 / Модул IP Оценка : IP67 Боја : Зелена / Црвена / Блу / Бела(60007000 K) / Топло Бела(28003200 K) Школка Материјал : ABS, антистатички Големина на : 77 * 12 * 5mm Употреба температура : 40 ~ + 50°C, температура на Чување : 50 ~ +60°C Сертификат : CE, ROHS Карактеристики Бренд LED, подолг живот, пониски lumens амортизација, помалку од 3% за една година...

1 PCS Оригинални автентични 18 W 6 VCree XHP50 Кул Бело Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Emitter 6 V 16mm Бакар PCB + 22mm 1 Mode / 5 Modes ВозачотТехнички Параметри : Emitte Боја : Кул БелоCCT : 6500 KБаза : 20mm Бакар ОдборГолемина (мм x mm)x 5.0 5.0карактеристики единица минимум типичен максимумТермичка отпорност, раскрсница за лемење точка °C / W 1.2агол на гледање (FWHM) 120 степениТемпературата коефициент на напон (6 V)* mv / °C 4.5e SD го издржат напонот (HBM по МилиStd883 D) v 8000DC напред тековната (6 V)* 3000m AОбратна напон v 5Напред напон (6 V, @ 1400 мр, 85 °C)* v 5.75 6.3Le D делница температура °C 150Цел код : XHP50 A01c0J40D0Б01 еден модел Возачот На светлината...

Brinyte DIV01 професионален фенерче за гмуркане CREE XM-L2 (U4) подводен 200 м водоустойчива led фенерче за гмуркане 18650 26650 -6 %

Brinyte DIV01 Професионални Светло за Нуркање КРИ XML2(U4) Подводни 200m Водоотпорен LED Нуркање Факел 18650 26650 Опис на Производот : Ова се рачни светилка користи САД КРИ XML2(U4) ДОВЕДЕ, обезбедување max излез од 1050 lumens со животниот век над 50.000 часа...

CRI>80 2017 New Seoul 0.5 W 55-65lm/12V LED LED Strip Light 5630 White IP20 7.36 W/m 5m Per Лот е доставка на regisitered Mail -1 %

Затоплување : 1.Нашите smd led чип не epistar , epistar е sliexpress стандардната спецификација ,нашите 5630 LED од Кореја, Сеул,повеќе научат видите : www.seoulsemicon.com2.Сите цена без плаќање увозни давачки,ако сакате должност слободни ,мора да се потсетиме на производот вредност за насВраќање : 1.Ние го цениме вашиот бизнис и да понудат на инстант 7 дена политика на враќање.(7 дена по примање на предмети).2.Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.3.Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.НАПОМЕНА : 1.Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата aliexpress адреса е точна...

Со 3 копчето мини контролер за флеш регулатива,за бојата се менува,за брзо controll..лесно и паметни;Управувано од страна на уред со излезна 5 V USB порта,на пример на вашиот компјутер / Десктоп / лаптоп / Таблет / Автомобил Пура полесни...Исто така, може да биде раководена од страна на вашиот мобилен телефон полнач / адаптер(5 V);самолепливи назад со двојно страна селотејпСупер висока светла SMD5050 RGB боја changable LED, Флеш, висок интензитет и сигурностВодоотпорен ЛЕР флексибилни газа;Совршен осветлување &декорација решение за Читање на мотор,кабинет,ковчегот,агол и читање,кампување,риболов...Led лента со USBкабел : 100 CM (39.37 инч) со 30 компјутери led диоди;USB кабел (црна кабел) е 1 Метар / 3.5 метри.Мини контролер 3 Mode : "ВЛАДАТА"копчето : 20 Динамички Режими; како на пример со блиц, водопад, си поигруваше, искра светло&досадна размена на витез.."COLOR"клуч : 20 Статични Бои; како што се црвени...

2017 NITECORE C1 1800 лумена CREE XHP35 HD E2 led фенерче+IMR 18650 акумулаторна батерия магнитен опашката на осп концепцията за 1 EDC Факел -5 %

ВОВЕДУВАЊЕ НА РЕВОЛУЦИОНЕРНИОТ КОНЦЕПТ СЕРИЈА И КОНЦЕПТОТ 1 ВИСОКА ЕНЕРГИЈА СВЕТИЛКАКонцептот Серија е предводник на производот серија на Nitecore рефлектори...

Нов стил европейски стил 12V 2Meters 2.3 mm пола EL тел String Въжето Tube оранжев неон led лента, за къща, ограда,орнаменти градина -9 %

Нов Стил Европски Стил 12 V 2 Meters 2.3 mm здолниште ЕЛ жица String Јаже Цевка Портокал Неонски LED Лента за Дома,Ограда,Градина ДекорацијаСпецификација : Боја : Портокалова или Прилагодено БојаЖица со Дијаметар : 2.3 mmздолништеОбјектот Тежина : 14g по МетарРаботна Температура : 30~ 80 СтепенЖивот Време : >50000 ЧасаПакет Вклучувајќи : 1pcs x 2.3 mm здолниште ЕЛ Жица1pcs x DC12 V ВозачотДетали : Бои Се Прикаже : Примена :

50 x 1M комплекти / Лот U-образна led алуминиев профил 1M и Al6063 led осветление на кухни, вградени стенни или таван тела -5 %

50 X 1 M Групи / Многу U тип Предводена од алуминиумски профил 1 M и Al6063 led осветлувањето на кујната за вдлабнати ѕиден или тавански светилкиLED алуминиумски профил Стилови : Најновите 101 Стилови ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил за led дисплеј од Шенжен Eevonik Електроника, Ко., LtdДетали за производот : Опис Алуминиум Материјал Al6063 T6 Diffuser Стил : бриши / forsted / млечниот Diffuser ПММА Материјал Должина 0.5 / 1 / 2м / други Големина 17.1 X8.9 MM Внатрешна ширина 12.3 MM Додатоци Крајот капи Одговараат на Парчиња SMD 3528 / 5050 / 3014 флексибилна лента Водоотпорен N / A Апликација Украси, Топлина мијалник Форма UАпликации : Вдлабнати под кујна carbinet LED осветлување...

Спецификација : LED СветилкаМатеријал : Алуминиум ЛегураИзвор на енергија : еден 18650 Liion батеријаМаксимална Осветленост : 4000 LMЗрачењето растојание : 100200mВодоотпорен (IPX5) : 5 одделениеШокдоказ : прибл...

EL Тел светлини 6 мм, шевни ръба на неонова светлина dance парти колата е декор на светлина Неон гъвкав EL Тел Въжето Tube led лента с Controlle -25 %

Флексибилни Автомобил ЕЛ Жица Неонски Светло Танц Фестивал Со батерија кутија1 Engergy на енергија ,висока осветленост2...

12 V 24 Копчиња Безжична IRДалечински Управувач LED Музика Звук Контрола RGB led Контролер Dimmer за 3528 5050 RGB LED Ленти Опис : Работен напон 12 v / 24v (полнач или батерија) Излез : 2 канали RGB за 180w се Поврзете на владата : Заеднички анодна Звук контрола : >70d B Максимум од се стави тековниот : 18 A Maxmuim надвор стави моќ : 180w Далечински управувач со IRдалечински управувач За контрола на RGB LED RGB ленти или други производи со 12 / 24v DC оперативен напон Пакет се вклучени : 1 * LED Контролер (LED Лента на Светлина не се вклучени) 1 * IRДалечински Управувач 1 * Упатството за КорисникотЗАБЕЛЕШКА : Батеријата е забрането производи, така што батеријата не се вклучуваат на 24keys,Ќе треба да се купи Во вашата земја : CR2025

Электрофонарь UniqueFire 1506 850nm IR Ультракрасная батерия полза 18650 Электрофонаря акумулаторна батерия,1 фенерче,1 превключвател на налягане,1 ScopeMount -4 %

Answer : ___________________________ Note : Поради инспекција обичаи барања, батеријата во светлото или bibycle светлина може да не биде во можност да се испрати, со цел да се испрати објект , ние ќе го добиете батеријата на надвор, жал ми е за овој вид на проблеми,и ви благодариме за вашето разбирање.Опис На Производот : ПРЕДУПРЕДУВА : Инфрацрвена светлина е невидлив за човековите очи...

ARCHON DH26 WH32 гмуркане Фаровете CREE XML U3 3-Modes 1100LM туба гмуркане фенерче с батерия 2*26650 -5 %

ARCHON DH26 WH32 Нуркање Светлата КРИ XML U3 3Режими 1100 LM Канистер Нуркање Светло (2*26650)Спецификации : Бренд : ARCHON Сијалица : Кри XML U3 Осветленост : 1000 lumens Боја температура : 6500k...

LED ЧипSMD5050 RGB LED чипIC ЧипSK6812 RGB LED : http : / / www.aliexpress.com / store / product / SK6812adressablefullcolorRGB5050LEDlightsourcewithbuiltinchip1000pcsbag / 701799_32365923614.htmlLED Количина64 LEDs / mВлезен НапонDC5 VWatts15 W / MaxIP го ОценуватеIP20(неводоотпорен)PCB БојаЦрна PCBАгол На Гледање140°БојаAddressable полна бојаPCB Теренот10ммPCB Големина90mmx90mmГаранција2 годиниБрендРИТА LEDконтролорот се користи : SD картичка контролер(прикажано како подолу фото)можете исто така да го користите подолу оние :

TK104 L2 LED Tactical Gun Flashlight 2200LM 5mode Pistol Handgun Факел Light Lamp Taschenlampe+Gun scope mount+remote switch -1 %

совети : ние ќе ја испрати на подобрување на префрлат во иднина (ажурирана верзија далечински притисок подлога switch)СпецификацииСветло : Бренд : ALONEFIREПроизвод модел : TK104LED : САД КРИ XML2 LEDМакс излез : 2200 lumensБатерија : 1x18650 батерија (не се вклучени)Вклучете 1 : 5 Режим : Висок>Средината>Ниска>Strobe>СОСВклучете 2 : далечински притисок подлога се префрлитеДимензии : Глава дијаметар 34.8 мм, цевка со дијаметар од 25mm, Вкупната должина 140mmСветлото Тежина : Appro 112gПакување тежина : Appro 176gПланината Материјал : АлуминиумЗа 25 mm, фенерче и ласерски поглед цевна инсталација потребниСветлото Планината исто така, може да биде инсталиран во стандардна Weaver железничкиЦелосно прилагодливи ореви и завртки вклучениЗа светло и ласерски поглед пушка инсталирате комплетни решенијаShock Absorption способностПрстенот со дијаметар : 25 ммЖелезничката тип : 20mm / 21mm стандард железнички WeaverПакетот вклучува : 1 x фенерче1 x месеци1 x далечински притисок подлога се префрлитеСе применуваат за : Тактички, Лов, Дома ,Backpacking, Авто итни случаи, Риболов, Планински маратон, кампување, Пребарување&Спасување,избра идеална нивото на осветленост најдобро одговараат на вашата авантура.Експрес транспорт инструкции и Повратни информации : (1)ве Молиме прочитајте ја нашата објект спецификации над внимателно и потврди дека е она што ви треба.(2) зборувате со нас на линија или оставете порака овде на сите прашања на нашиот објект, превозот термин и цената.(3) Ако некои дополнителни барања на нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од нас.Некои известувања за превозот : (1) HK Пост mail времето за испорака е околу 1522 дена (некои треба околу 30 дена), ве молиме љубезно биде малку трпеливи додека чекате за на вашиот парцели.(2)исто така, се размислува и за други Express (UPSот, DHL, Fed Ex, ТНТ или ЕМС) 2 до 8 дена доставени.

C8 Tactical Gun Flashlight Факел 2200LM CREE XM-L2 LED 5 режима на LED Flash Light Lanterna+Gun scope bases Mount+remote switch -1 %

совети : ние ќе ја испрати на подобрување на префрлат во иднина (ажурирана верзија далечински притисок подлога switch)СпецификацииСветло : Бренд : ALONEFIREПроизвод модел : C8sLED : КРИ XML2 LEDМакс излез : 2200 LumensБатерија : 1x18650 батерија (не се вклучени)Вклучете 1 : 5 Режим : Висок>Средината>Ниска>Strobe>СОСВклучете 2 : далечински притисок подлога се префрлитеДимензии : Глава дијаметар 44.8 мм, цевка со дијаметар од 25mm, Вкупната должина 146mmСветлото Тежина : Appro 128gПакување тежина : Appro 192gПланината Материјал : АлуминиумЗа 25 mm, фенерче и ласерски поглед цевна инсталација потребниСветлото Планината исто така, може да биде инсталиран во стандардна Weaver железничкиЦелосно прилагодливи ореви и завртки вклучениЗа светло и ласерски поглед пушка инсталирате комплетни решенијаShock Absorption способностПрстенот со дијаметар : 25 ммЖелезничката тип : 20mm / 21mm стандард железнички WeaverСе применуваат за : Тактички, Лов, Дома ,Backpacking, Авто итни случаи, Риболов, Планинскикачување, кампување, Пребарување&Спасување,избра идеална нивото на осветленост најдобро одговараат на вашата авантура.Експрес транспорт инструкции и Повратни информации : (1)ве Молиме прочитајте ја нашата објект спецификации над внимателно и потврди дека е она што ви треба.(2) зборувате со нас на линија или оставете порака овде на сите прашања на нашиот објект, превозот термин и цената.(3) Ако некои дополнителни барања на нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од нас.Некои известувања за превозот : (1) HK Пост mail времето за испорака е околу 1522 дена (некои треба околу 30 дена), ве молиме љубезно биде малку трпеливи додека чекате за на вашиот парцели.(2)исто така, се размислува и за други Express (UPSот, DHL, Fed Ex, ТНТ или ЕМС) 2 до 8 дена доставени.(3)ве Молиме контактирајте со нас одеднаш ако има било какви aberrant email пораки.

совети : ние ќе ја испрати на подобрување на префрлат во иднина (ажурирана верзија далечински притисок подлога switch)СпецификацииСветло : Бренд : ALONEFIREПроизвод модел : TK501 BsLED : сина ledБатерија : 1x18650 батерија (не вклучувајќи ја и батеријата)Вклучете 1 : Крајот капак за да се отвори / затвори (модел : 1model)Вклучете 2 : далечински притисок подлога се префрлитеДимензии : 133.5x25x30(mm)Светлото Тежина : Appro 100gПакување тежина : Appro 190gПланината Материјал : АлуминиумЗа 25 mm, фенерче и ласерски поглед цевна инсталација потребниСветлото Планината исто така, може да биде инсталиран во стандардна Weaver железничкиЦелосно прилагодливи ореви и завртки вклучениЗа светло и ласерски поглед пушка инсталирате комплетни решенијаShock Absorption способностПрстенот со дијаметар : 25 ммЖелезничката тип : 20mm / 21mm стандард железнички WeaverПакетот вклучува : 1 x фенерче1 x далечински притисок префрлате1 x обемот планинатаЕкспрес транспорт инструкции и Повратни информации : (1)ве Молиме прочитајте ја нашата објект спецификации над внимателно и потврди дека е она што ви треба.(2) зборувате со нас на линија или оставете порака овде на сите прашања на нашиот објект, превозот термин и цената.(3) Ако некои дополнителни барања на нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од нас.Некои известувања за превозот : (1) HK Пост mail времето за испорака е околу 1522 дена (некои треба околу 30 дена), ве молиме љубезно биде малку трпеливи додека чекате за на вашиот парцели.(2)исто така, се размислува и за други Express (UPSот, DHL, Fed Ex, ТНТ или ЕМС) 2 до 8 дена доставени.(3)ве Молиме контактирајте со нас одеднаш ако има било какви aberrant email пораки.(4) ве Молиме испратете ни ги вашите предлози како што знаете нешто подобро од нас...

Среќен Божиќ и Среќна Нова Година Работа напон : AC220240 VПотрошувачка на енергија : 4.6 WОсветлување боја : RGBString Должина : 5mLED Сијалица Количина : 50pcsСијалица дијаметар : 17mmPower Plug Тип : ЕУ / велика БРИТАНИЈА ПриклучокКвалитет Гаранција : 2 годиниВодоотпорен ниво : IP65 , може да се користи на отворено во дожд / снег / топли временски условиможете да изберете ЕУ Plug / велика БРИТАНИЈА ПриклучокПразник На Продажба! Водоотпорен RGB LED Полна Боја Топката Stringсекој сијалицата автоматски се менува 7 боиФабрикаЗа Најдобри ЛимонНајдобрите Цени : Со избегнување на многу од големите брендови, маркетинг и пакување на трошоците, ние се овозможи истиот квалитет на производи на дел од нивните трошоци.Сигурен Испорака : Ќе го добиете вашиот производ кога ви треба...

Trending Стил НОВА ТОЧКА ПРЕПОРАЧУВА добредојдовте во мојата продавница, Најдобри желби за вас да се има добар шопинг патување! САД$ : 5.58 : 7.79 : 4.75 : 1.99 : 13.97 : 0.86 : 5.88 : 2.495 M RGB LED Лента Светлина 3528 SMD DC12 V Флексибилни RGB LED Светло Лента 60leds / m,2 A Адаптер за Напојување,24 Копчиња Далечински Контролер КутијаLED Лента LED Type : SMD3528 LED Кол : 60 LED / M,300 LED / 5 MГолемина : L5000mm (5 M) x W8mm Cuttable секои 6 и 9 Led диоди заедно сечење знациПакет : 5 Метри / РолнаРаботни Влезен Напон : DC 12 VАдаптерИзлезна Струја : 2 A Приклучок : САД / ЕУВлезен Напон : AC100240 VИзлезен Напон : DC12 VГаранција Време : 1 годиниБоја : ЦрнаКабелот за напојување Должина : 1 M(Приближно)1 * LED Лента Светлина RGB SMD3528 5 M1 * IRДалечински Контролер (Батеријата CR2025 не е вклучена бидејќи безбедност причина)1 * Рецептор 1 * Моќ Suppl y DC12 V 2 A ЕУ / САДНие ќе ги испратите сите парцели се изјасни како подарокСите пакетот сопствени вредност ќе биде не повеќе од 1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

нов led ламинат подземен светлина за външно градина / парк водоустойчив лестничный тухлена стена лампа ниско напрежение 12V Spot IP67 -1 %

****************7 Colors Пакет на 10 Дек Светлина за Градина Водоотпорен Патио Paver Подземни Светлина 12 V или 100240 V Напон на Отворено Подни Светилки*******************Карактеристики : 1.Усвојување на SMD3535 LED технологија;2.Специјален дизајн за ourdoor декорација;3.Со лесно & лесен за инсталација,пакување со пластични вградени дел4.Walkover притисок max.100 КИЛОГРАМИ;5.Долг животен век над 5000 часа.6...

100X нов дизайн 3W / 5W/7W GU10 / MR16 / E27/E14 COB LED прожектор енергоспестяващ COB LED spotlight express безплатна доставка -0 %

1 Спецификации : Предмет Тип : LED светлото на рефлекторите Моќ : 3 W / 5 W / 7 W Напон : 85265 V / 12 V достапни Lumens : 90100 LM / W CRI : 72 РА извор на Светлина : КОЧАН LED LED чип бренд : Epistar Зрак Агол : 120 степени Боја Температура : Топло бела : 27003000 K / Кул Бело 60006500 K Светилка тело Боја : Сребро Големина : 3 WH69D50 MM 5 WH88D50 MM 7 WH101D50 MM База видови : MR16 / GU10 / E27 / E14 достапни Температура : 20 до 45 степени...