0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Горещи едро жени уроки гривна за жени коледен подарък мода красиви бижута -29 %

Уроци Нараквица ( 18 K Злато / Сребрена ) Фабриката за Директна Продажба 12 Pcs / МногуДраги пријатели на : Прво на сите,ви благодариме за посетата на мојот продавница!Совети : 1 : Кога ќе ја посетите мојата продавница и купува моите производи, доколку има било какви сомнежи и прашања, ве молиме контактирајте ме и да се комуницира со мене во секое време , јас ќе дадам се од себе за да им помогне на вас, да вложиме максимални напори да се реши вашите грижи, ви благодариме!2 : Кога ќе купување на стока во вредност од повеќе од $ 200, ние ќе бидеме слободни со DHL или UPS или ТНТ или FEDEX, итн...

Совата на Модула бутон различни цветове 10 бр. капаче бижута и аксесоари с 18 мм кръг със сребърно покритие и високо качество -11 %

Був Snap Копчето Избрани Бои 10 Компјутери Прилепува Накит Додатоци 18mm Круг Сребро Обложено со Висок Квалитет Состојба : 100% Нов Материјал : Стакло + Алуминиумски Дијаметар на Копчето : Прибл.19 mm Големина на Snap Fastener : 5.5 мм( 2 / 8") 1 инч = 25.4 mm 1 mm = 0.0393 инчен Боја : како вашата цел Количество : 10 Компјутери микс ПЛАЌАЊЕ : 1...

Истински 8row 7.5 6 мм кръгъл розов корал гривна от мъниста Магнит естествен камък мъниста AA -47 %

не кутијаДобредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail...

30 бр. / лот кожени гривни на жените и мъжете звезда керамични мъниста през цялата триъгълник Чар верига, маншет гривна гривни бижута -24 %

30 парчиња / многу Кожни Нараквици Жени Мажи Ѕвезда Керамички Монистра, Круг, Триаголник Шарм Синџир Ткаенината Алка Wristbands НакитОбјектот Информации Материјал : Керамички Големина : Боја : Како слика Количина : 30 парче

Неръждаема стомана плаващ медальон гривни през цялата обикновен жив стъклен медальон, гривна с прелестите на 10шт -5 %

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! Не ' рѓосувачки Челик Варијабилна Locket Нараквици Круг Обичен Живот Стакло Locket Нараквица Со Шарм 10pcsПОВЕЌЕ ИЗБОРИ :

Нови плетени гривни ръчна работа за мъже жени бижута сплав обтегач на колана ретро стил 6 цвята кожено въже тъкани гривна -4 %

Нова рачно изработени Плетенка Нараквици за Мажи Жени Накит Легура Појас Тока Ретро Стил 6 Бои на Кожа Јаже Ткаени WristbandМатеријал : кожа Хривнија Должина : 23.5 cm Хривнија Ширина : 1.5 cm ПЛАЌАЊЕ : 1 We прифати Alipay Western Union или Банкарски Трансфер Т / T тука 2 All големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ПРЕВОЗОТ : 1 We Брод на Светот, освен некои counntries и APO / FPO 2 All предмети ќе биде испратена навремено по плаќање верификација Предмети ќе пристигне во 1025 работни дена доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори може да трае до 25 работни дена 3 If не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нашата цел е задоволството на клиентите 4 Please НЕ избере Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние прогласи 5 We само брод да се потврди цел адреси Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 6 We не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок па купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени За пример.Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ја купите Или ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА : 1 Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика гаранција не покрива предмети кои биле злоупотребени,изгорени или оштетени во било каква форма 2 ве Молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или Email, доколку немате примено објект во 30 дена ние ќе ги провери со пост за статистика, и тогаш ја или рефундирање на каква било исчезнати точка 3...

30 бр./лот лист Чар гривни керамични мъниста маншет маншет заплитане на въжета брънка от веригата на жените и мъжете регулируеми маншети бижута -24 %

30 парчиња / многу Лист Шарм Нараквици Керамички Монистра Ткаенината Алка Ткаат Јаже Линк Синџир Жени Мажи Прилагодливи Wristbands НакитОбјектот Информации Материјал : Керамички Големина : Боја : Како слика Количина : 30 парче

Щракам бутона САМ гривни мъжки гривни кафяв ретро чар гривни, подходящи за модула бутон заключения високо качество на кожата -13 %

Snap Копчиња DIY Нараквици Мажите Хривнија Браун Ретро Шарм Нараквици Одговара за Предвремени Копчиња Наоди Врвен Квалитет на КожаМатеријал : кожа Хривнија Должина : 23.5 cm Хривнија Ширина : 2,2 см ПЛАЌАЊЕ : 1 We прифати Alipay Western Union или Банкарски Трансфер Т / T тука 2 All големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ПРЕВОЗОТ : 1 We Брод на Светот, освен некои counntries и APO / FPO 2 All предмети ќе биде испратена навремено по плаќање верификација Предмети ќе пристигне во 1025 работни дена доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори може да трае до 25 работни дена 3 If не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нашата цел е задоволството на клиентите 4 Please НЕ избере Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние прогласи 5 We само брод да се потврди цел адреси Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 6 We не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок па купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени За пример.Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ја купите Или ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА : 1 Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика гаранција не покрива предмети кои биле злоупотребени,изгорени или оштетени во било каква форма 2 ве Молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или Email, доколку немате примено објект во 30 дена ние ќе ги провери со пост за статистика, и тогаш ја или рефундирање на каква било исчезнати точка 3...

Моден Шарм Нараквици Керамички Монистра Ткаенината Алка Жени Мажи Ткаат Јаже, Верига Wristbands Прилагодливи Етничка Накит ДодатоциОбјектот Информации Материјал : Керамички Големина : Боја : Како слика Количина : 1 парче

Гореща търговия на Едро с регулируема триъгълник гривна гривна за жени, момичета доста подарък бижута златно / сребърно покритие -29 %

Прилагодливи Триаголник Алка Нараквица ( 18 K Злато / Сребрена ) Фабриката за Директна Продажба За пријател е Најдобар Подарок 12 Pcs / МногуДраги пријатели на : Прво на сите,ви благодариме за посетата на мојот продавница!Совети : 1 : Кога ќе ја посетите мојата продавница и купува моите производи, доколку има било какви сомнежи и прашања, ве молиме контактирајте ме и да се комуницира со мене во секое време , јас ќе дадам се од себе за да им помогне на вас, да вложиме максимални напори да се реши вашите грижи, ви благодариме!2 : Кога ќе купување на стока во вредност од повеќе од $ 200, ние ќе бидеме слободни со DHL или UPS или ТНТ или FEDEX, итн...

Гореща Едро Надежда писмо гривна за жени красив подарък за момичета детето най-добри приятели. -29 %

"Надеж" Писмо Нараквица ( 18 K Злато и Сребро и Злато се Зголеми ) Фабриката за Директна Продажба 12 Pcs / МногуДраги пријатели на : Прво на сите,ви благодариме за посетата на мојот продавница!Совети : 1 : Кога ќе ја посетите мојата продавница и купува моите производи, доколку има било какви сомнежи и прашања, ве молиме контактирајте ме и да се комуницира со мене во секое време , јас ќе дадам се од себе за да им помогне на вас, да вложиме максимални напори да се реши вашите грижи, ви благодариме!2 : Кога ќе купување на стока во вредност од повеќе од $ 200, ние ќе бидеме слободни со DHL или UPS или ТНТ или FEDEX, итн...

10шт естествен камък мъниста кръгла топка аксесоар гривна щастливи жени, момичета подарък за рожден Ден, подаръци бижута дизайн 10 мм -37 %

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење)...

YYW етнически жени бижута гривна от естествен истински розов кварц каменна малки хапки свободни мъниста един еластичен розов камък гривни -18 %

W elcome на нашата online продавницаХривнија накит,Таписерии, се Зголеми Кварц, природни, за жената , кои се Продаваат По Околу 6.2 Инчен ВлакноКако да се плати за цел ПакувањеПревозот1...

9 цвят на цвете форма на кристал стил метални висулки 18 мм Модула бутон бижута за модула гривна капаче бижута KZ0601 -14 %

9 Боја на Цвет Форма Кристал Стил Метал Шарм 18mm Snap Копчето НакитЗа Snap Хривнија Накит ПрилепуваМодел : KZ0601Материјал : Кристал / БакарКоличина : 1pcsТрговија на големо и најголемиот Дел целТрговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас...

Пъстри гривни жените Естествен камък нефрит Crystal Агата геометрия 18x25mm мъниста Strand гривни ръчно изработени бижута 7.5 инча B3279 -26 %

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Ruberthen 2017 Нов Дизајн ЛатиноАмериканските Панк Хривнија Гроздобер Млади Луѓе Кожа Хривнија Висококвалитетна Кожа Хривнија Капка БродПроизводот Се Покаже : Пакет : Превозот :

Търговия На Едро С Розово Злато-Цвят На Четири Лист Чар Гривни Австрийски Кристал Любовта Сърцето На Жената Гривна От Сребро 925 Проба Бижута Подарък -25 %

Опис на производот ID : 7082 Име : Европската Шарм Хривнија 100% 925 Фунта Сребрен Накит Големина : 16.519.5 cm Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа Овој накит договор со животната средина барање

XIAONIANSHI Brand New Products Лава камък мъниста от естествен камък Гривна на мъже, жени бижута регулируемо въже участък йога гривна -40 %

Предпродажба на Услуги Ако сте интерес во било објекти во мојата продавница,само контактирајте со мене!! Јас ќе се обидам моето најдобро да ви даде подобра цена ако разговарате со мене Trademanager или да напишете email за да ме...

Продажба на едро 925 сребро верига гривни за жени, луксозен марката дизайн е ясно CZ кръст Чар гривна сватбена украса на подарък -23 %

Опис на производот ID : 7082 Име : Европската Шарм Хривнија 100% 925 Фунта Сребрен Накит Големина : 16.519.5 cm Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа Овој накит договор со животната средина барање

Ръчно изработени от Черен оникс на Агата гривни естествен черен камък гривна за жени, мъже бижута на реколта Кристали с кръгла форма, 8 мм, 10 мм -24 %

Рачно Изработени Црна Оникс Agates Нараквици Природен Камен Црна ХривнијаЗа Жени Мажи Накит Подароци Кристал Тркалезна Форма 8мм 10мм

ACEBFEET Свети Валентин подарък писмо Чар Love Изявление гривни за жени Boho бижута от розово злато Hand Линк BFF Bijoux -34 %

ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА Нежен Букви Љубов Пол Женски Златобоја Шарм Нерѓосувачки Челик парична Казна Накит Pulseira Feminina Masculina1.Вашето мислење е навистина важно за нас нови продавачот.Ние ќе се обиде тешко да се направи сте задоволни и да победи вашиот ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации !2...

Waling белезници с думите Свобода старинни бронзови сребърни гривни за жени, мъже с дължина около 23 см -25 %

Големина е околу : S : 23 см, L : 66cmПолитика За Испорака Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,4 PX Сингапур Пост НП Про) Цел Цена( повеќе од ) 6 : Регистрирани Превозот Метод (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Aliexpress Стандард Shippinp,e Packet) Цел Цена( повеќе од )120 : Бизнис Превозот Метод (DHL,Fedex,UPSот,Aramex итн) Посебните : руската наредби 3 USDПревозот Метод На Испорака Заврши Времето Го Оценуватедена 015 1630 3145 >45Aliexpress Saver Превозот 22% 64% 11% 3%Економски Превозот Метод 15% 53% 21% 8%Регистрирани Превозот Метод 25% 68% 5% 2%Бизнис Превозот Метод 95% 5%* Економски Превозот Метод е само следење во Кина, и таму ќе биде ниска стапка кои парцели се изгубени за време на испорака(значи, кога парцели не пристигне по 60 дена, тоа може да се изгуби,pls контактирајте со продавачот),другите методи се полни начин на следење.* Белорусија,Украина,Бразил,Шпанија,Јапонија нарачки ќе биде бесплатен превозот кога цел цена е повеќе од 6$, па pls контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена кога повеќе од 6$...

Опис : трговија на големо масовно многу 10pcs / пакет сребро женска 18mm прилепува накит шарм нараквици микс 10 стиловиМатеријал : метални легуриГолемина на : долги околу 2022cmКоличина : 10pcs / многуСтил : како што е прикажано на фотографиите, испратете ги по случаен изборПакување : Оригинално ПакувањеCulori Достапни : Сребро.одговара за 18mm прилепува копчетоПакет : Сите предмети ќе бидат внимателно да се спакувани и испратени до вас во хартиена кутија или плик чантиСпецификации : Ако имате посебни инструкции за својата цел како на вашите барања и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат!Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во секое време.Плаќање : 1...

сладководни перли бял Biwa 7.5 инча 35-40 mm уникален стил FPPJ гривна продажба на Едро мъниста природа черен бял -17 %

метал : слатководни бисероблик : biwaбоја : бела и црнаголемина : 3540mm (biwa)широк вкупно 50mmве молиме да забележите на оваа нараквица нејзините не prefect ! својот слободен стил ,ве молиме забележете го покаже слика!

1бр нов дизайн на бижута от неръждаема стомана пънк череп гривна от неръждаема стомана с 8 мм, закален Onyx мъжки череп гривна -32 %

Цел повеќе од 10 компјутери ,Попуст од 3% off agian1pcs Нов Дизајн не 'рѓосувачки челик Накит од не' рѓосувачки челик панк черепот нараквица со 8мм атмосферски ахат мажите черепот хривнија

Fyla Mode оплетена кожа кабел 5X увита гривни жени оранжево райе естествен камък мъниста гривна ръчно изработени коледни подаръци -55 %

Плетенка Кожа Кабелот 5 X Завиткани Нараквици Жените Портокал Шарени Ахат Камен Beaded рачно изработени Хривнија Божиќ ПодароциЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ FYLA НА ВЛАДАТА ? FYLA РЕЖИМ НАКИТ нуди одлична услуга во дизајн, развој, програмирање и маркетинг ...

925 сребро 8 мм ширина на черен обсидиан матови мъниста череп карма мъниста, гривни, повечето мода направи си САМ бижута подарък за жени, мъже -15 %

925 Sterling Silver 8мм Ширина Црна Obsidian Сплетен Монистра Кристал го Отвори Черепот Карма Мушка Нараквици, DIY Jewerly За Жени МажиМОНИСТРА НАРАКВИЦИСребрена,Црна и Циркони Црна Obsidian МетМушка ширина : 8mmЧерепот Големина : 0.8 × 1.2 см.Должина : 1525cm

Мъжка Мода черна кожа и многопластова амбалажна тъкан тъкане на гривни за мъже дъвка Закопчалката восъчни кабел въже гривни, бижута 2 бр./лот -10 %

Мода за Мажи Црна Кожа Multilayer Заврши Ткаат Нараквици за Мажи Еластична Бенд Затворач Восок Кабелот Јаже Алки Накит 2 Компјутери / многуМатеријал : кравја кожа + восок кабелот Хривнија Должина : 17 см + 10 cm прилагодлива должина Пакет : 2 buc ПЛАЌАЊЕ : 1 We прифати Alipay Western Union или Банкарски Трансфер Т / T тука 2 All големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ПРЕВОЗОТ : 1 We Брод на Светот, освен некои counntries и APO / FPO 2 All предмети ќе биде испратена навремено по плаќање верификација Предмети ќе пристигне во 1025 работни дена доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори може да трае до 25 работни дена 3 If не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нашата цел е задоволството на клиентите 4 Please НЕ избере Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние прогласи 5 We само брод да се потврди цел адреси Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 6 We не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок па купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени За пример.Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ја купите Или ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА : 1 Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика гаранција не покрива предмети кои биле злоупотребени,изгорени или оштетени во било каква форма 2 ве Молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или Email, доколку немате примено објект во 30 дена ние ќе ги провери со пост за статистика, и тогаш ја или рефундирање на каква било исчезнати точка 3.

MELIHE Szelam Crystal Чар гривни за жени златист цвят мъниста, гривни, гривни Pulseria направи си САМ бижута SBR170008 -25 %

Име : Szelam Кристал Шарм Нараквици За Жените Злато Позлатен Монистра Нараквици & Алки Pulseria DIY Мода Накит SBR170008 Материјал : Алуминиумски + Злато Позлатен Lenth : 20cm Тежина : 51g Овој накит спогодба со еу за животната средина барање Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа

Гумена гривна антична сребърна гривна за жени, бижута Чар гривни B110 -34 %

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција Нашите производи се произведуваат од страна на нашата фабрика, потоа директно брод за вас, така што може да си дозволи да се натпреваруваат цена за вас...

Пълен Crystal писмо сърцето Чар гривна древна сребърна кошница верижка гривна вярвам мама се надявам бижута Чар гривни B102 -34 %

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција Нашите производи се произведуваат од страна на нашата фабрика, потоа директно брод за вас, така што може да си дозволи да се натпреваруваат цена за вас...

Синџир должина:21cmМатеријал:925 sterling silver Пакување : Фланелен боксери накит кеси Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Ние се инсистира на висок квалитет на производите и брза испорака Продажбата на услугата : Почитувани купувачи наидат на проблеми во текот на процесот на купување, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе направиме обработка...

Кристални мъниста компас кръста регулируема гривна бижута приказно гривни B117 -10 %

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција Нашите производи се произведуваат од страна на нашата фабрика, потоа директно брод за вас, така што може да си дозволи да се натпреваруваат цена за вас...