0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00

Руските Купувачи,ве Молиме Забелешка : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации.Важно : Ве молиме проверете т тој стоки лицето на поштарот,доколку стоката се проблем, да одбие да ја прифати.и контактирајте со нас.ви благодариме.Компатибилен Со : Нова Тастатура RU руската Верзија за HP Павилјон DV52200 DV52100 DV5 T2200 DV5 T2000 DV5 Z2100 DV52080 Лаптоп W / позадинско осветлувањеРаспоред : RU рускиНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја ПОНУДАТА! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ,ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас,и ние ќе го провериме тоа за вас.Замени погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

Руските Купувачи,ве Молиме Забелешка : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации.Важно : Ве молиме проверете т тој стоки лицето на поштарот,доколку стоката се проблем, да одбие да ја прифати.и контактирајте со нас.ви благодариме.Компатибилен Со : Нова Тастатура RU руската Верзија за HP Завист 686836001 PK130 T52 A00 V135002 AS2 Лаптоп W / РамкаРаспоред : RU рускиНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Ве молиме Имајте во предвид : Оваа тастатура немаат рамка, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот лаптоп има НИ стил, правоаголник enter, не е "7" облик enterНашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја ПОНУДАТА! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ,ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас,и ние ќе го провериме тоа за вас.Замени погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

Руските Купувачи,ве Молиме Забелешка : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации.Важно : Ве молиме проверете т тој стоки лицето на поштарот,доколку стоката се проблем, да одбие да ја прифати.и контактирајте со нас.ви благодариме.Компатибилен Со : Нова Тастатура НАС англиски Верзија за HP Завист MP11 M63 USJ698 W PK130 T51 A00 698679001 V135002 BS1 Лаптоп Без РамкаРаспоред : EnglishНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Ве молиме Имајте во предвид : Оваа тастатура немаат рамка,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот лаптоп има НИ стил, правоаголник enter, не е "7" облик enterНашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја ПОНУДАТА! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ,ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас,и ние ќе го провериме тоа за вас.Замени погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

7 10 12 13 14 15 17 Неопреновая Чанта За Лаптоп Tablet Sleeve Калъф Чанта За Лаптоп 13.3 15.4 17.3 За Macbook Air / Pro 5 E -25 %

Тоа е hadle е внатре кога ја користите може да се справи со't zip целосно Дизајни се печатени на двете страни од ракав од срце за пренос, не исчезнат и да се перат 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Слика на Двете Страни на Neoprene Ракав Случај Направени од Казна, Neoprene Материјал, Вечера Мека и лесна Тежина Двојно Патент и Имаат Патент Заштитник Спречете го Вашиот Лаптоп од Нула, Шок и Дамка Водоотпорен дише, Меки и Удобни...

Лаптоп процесор вентилатор за Acer Aspire 4741 4741G 4551 4551G D640 P / N AB7405HX-TB3 SJV41 вентилатор за охлаждане -29 %

Лаптоп cpu вентилатор За Acer Стремат 4741 4741 G 4551 4551 G D640 P / N AB7405 HXTB3 SJV41 Вентилаторот за ладењеКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Состојба : Нова Бренд...

19V 3.42 a AC зарядно устройство за лаптоп адаптер за Acer Aspire S5 S7 W700 W500 C720 захранване на зарядно устройство, кабел за лаптоп ACER -34 %

2016 година 19 V 3.42 AC Лаптоп Адаптер за полнење За Acer Стремат S5 S7 W700 W500 C720 Напојување Полначот Кабелот за напојување за Лаптоп ACERКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 3.0 mm x 1.1 mmУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x 2016 година 19 V 3.42 AC Лаптоп Адаптер за полнење За Acer Стремат S5 S7 W700 W500 C720 Напојување Полначот Кабелот за напојување за Лаптоп ACERAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : https : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1957296_32738067666.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

Компатибилен Со : Руската RU Верзија на Тастатурата за HP / Compaq G61300 CA G61448 CA G61428 CA G61410 SA G61424 CA G61420 CA G61409 CA ЛаптопРаспоред : RU руски ЈазикНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелНашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ, и Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме1...

Нова / Orig за Lenovo Thinkpad W530 Ладење heatsink Фан 04 W3627 0 B57854 04 W3626 Ние се Продаваат 1pcs IBM / lenovo thinkpad W530 Heatsink CPU Вентилатор Состојба : Item вклучуваат heatsink theamal modeule како сликаFRU : 04 W3627 PN 0 B57854ПОДFRU 04 W3626за lenovo thinkpad W530 Серија Лаптоп.Проверете Picutre или PN пред да се купи оваа точка,она што го гледате е она што ќе добиете!!!Warrty:3 Месеци Нашата цена според количината на вашето купување,ако ви треба повеќе може да се јавите ние да се добие добра цена...

Съвсем нов и оригинален LCD делото с безжична антена, кабели за Acer Aspire 4750 4750G 604IQ44001 кафяв -5 %

Име На Производ : LCD Задниот ПоклопецДел Број : 60.4 IQ44.001Состојба : Original & НоваКомпатибилни Модели : За Acer Стремат 4750 4750 GСоветиЛаптоп делови обично треба професионално знаење да се справи...

Руските Купувачи,ве Молиме Забелешка : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации.Важно : Ве молиме проверете т тој стоки лицето на поштарот,доколку стоката се проблем, да одбие да ја прифати.и контактирајте со нас.ви благодариме.Компатибилен Со : Нова Тастатура НАС англиски Верзија за HP Завист 41000,61000 41110 DX 41043 CL 41100 61111nr Лаптоп Без РамкаРаспоред : EnglishНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Ве молиме Имајте во предвид : Оваа тастатура немаат рамка,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот лаптоп има НИ стил, правоаголник enter, не е "7" облик enterНашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја ПОНУДАТА! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ,ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас,и ние ќе го провериме тоа за вас.Замени погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

Руските Купувачи,ве Молиме Забелешка : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации.Важно : Ве молиме проверете т тој стоки лицето на поштарот,доколку стоката се проблем, да одбие да ја прифати.и контактирајте со нас.ви благодариме.Компатибилен Со : Нова Тастатура RU руската Верзија за HP / Compaq 539618001 517865001 AE0 P6 U003100 P6 532818001 532819001 ЛаптопРаспоред : RU рускиНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја ПОНУДАТА! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ,ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас,и ние ќе го провериме тоа за вас.Замени погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

Руските Купувачи,ве Молиме Забелешка : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации.Важно : Ве молиме проверете т тој стоки лицето на поштарот,доколку стоката се проблем, да одбие да ја прифати.и контактирајте со нас.ви благодариме.Компатибилен Со : Нова Тастатура RU руската Верзија за HP Завист 41000,61000 41110 DX 41043 CL 41100 61111nr Лаптоп W / РамкаРаспоред : RU рускиНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Ве молиме Имајте во предвид : Оваа тастатура немаат рамка, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот лаптоп има НИ стил, правоаголник enter, не е "7" облик enterНашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја ПОНУДАТА! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ,ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас,и ние ќе го провериме тоа за вас.Замени погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

Компатибилен Со : Американски англиски Верзија на Тастатурата за HP Завист 61251er 61253er 61254er 61050er 61051er 6z1100 Лаптоп Без РамкаРаспоред : американски англиски ЈазикНов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме Имајте во предвид : Оваа тастатура немаат рамка, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот лаптоп има НИ стил, правоаголник enter, не е "7" облик enterНашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ, и Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме1...

Име На Производ : Chasssis и КапакДП / N : CN0 M214 V,0 M214 V,M214 VСостојба : НовиКомпатибилни Модели : За Dell Inspiron 15 3542СоветиЛаптоп делови обично треба професионално знаење да се справи...

СостојбаНовиот О riginalFRU90202982 3 CLZ7 LCLV30 90202981 3 CLZ7 LCLV10 90200783 3 CLZ7 LCLV00 90902980БојаПинк Bule СиваОдговараU310Пакетот вклучува1 bucЗабелешкаПроверете Picutre или FRU пред да го купат овој објект

Нов лаптоп USB Охладител Air Extracting Cooling Fan CPU Охладител за лаптоп Cooling PC -26 %

Новиот USB Лаптоп Ладилникот за Воздух Вадење на Вентилаторот за Ладење на ПРОЦЕСОРОТ Кулер За Лаптоп Компјутер PC ЛадењеФункција : 100% Сосема Нов!1...

Новата клавиатура за IBM Е420 E420S E425 E320 E325 S420 US клавиатура на лаптоп -7 %

Напомена : Нов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работиГо замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот...

19 V 2.37 лаптоп AC адаптер апарат за полнење за на Toshiba Satellite S55C5262 S55C5274 S55 DA5366 S55 DA5383 S55 TA5238 S55 TA5258 Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Toshiba Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 45 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 2.37 На Карактеристики : Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, краткиколо, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина...

Напомена : Нов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работиГо замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот...

19 V 2.37 лаптоп AC адаптер за полнач за Toshiba Satellite Радиус P50 WBST2 N22 P55 W P55 WB5224 P55 WCBT2 N02 S55A5188 S55A5197 Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Toshiba Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 45 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 2.37 На Карактеристики : Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, краткиколо, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина...

САД$ 51.99 јас предлагам сте одбрале да се купи во Новите продавница !!! 1...

Нов за HP ENVY Touchsmart 17T-J 17-J000 17T-J000 17-J060us 17-J027CL 17-J070ca лаптоп САЩ клавиатура с подсветка сребърна рамка -5 %

Состојба : НоваКомпатибилен модел : За HP ЗАВИСТ Touchsmart 17 TJ 17J000 17 TJ000 17J060J027 CL 17J070ca серија лаптопПлаќање и испорака1.Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2.Ние ќе брод на светот бесплатен превозот преку c хина пост со следење на број)3.ако ви треба изразат ве молиме контактирајте со нас.4.ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена.5.откако ќе ја потврдите вашата исплата,објектот ќе биде предаден во рок од 24 бизнис часа, освен сабота,недела и национални празници.6.се проценува во 1015business дена од доставување да пристигне САД,Канада,велика БРИТАНИЈА,Австралија(за тоа ќе се земе 2030days...

Новата клавиатура за TOSHIBA L40D-A C40-A C40D C40 S40-A C45 C45T L40 US Laptop keyboard White -8 %

дел од производ има голем број на производители, различни производители на тастатурата, некои од локацијата ќе бидат различни...

Новата клавиатура за Lenovo, IBM X40 X41 X41T X40T US клавиатура на лаптоп -7 %

Напомена : Нов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работиГо замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот...

19 V 2.37 лаптоп AC адаптер за полнач ADP45 MD ББ PA5177 U1 ACA PA5044 E1 ACA ADP45 SD за Toshiba Dynabook Сателитски B753 / 52 JB Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Toshiba Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 45 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 2.37 На Карактеристики : Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, краткиколо, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина...

Безплатна доставка на 30 бр. / лот черно португалски език клавиатура ключови стикери за лаптоп desktop -4 %

Ве молиме Посетете ја нашата страница за да не контактирате доколку ви треба било каква помош, ние одговор во 12 часа Clink Тука ! Онлајн Услуга : 9 : 30 часот 17 : 30 часот1...

Новата клавиатура за TOSHIBA U900W-T01S T09S W35T W35DT US Laptop keyboard black -7 %

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да ви обезбеди најдобар квалитет на производи и најсовршениот услуга за да ви помогне да го решите вашиот проблем.Answer : ___________________________ NOTE : Сите наши тастатури се за специфичен тип на компјутер, мора да се провери вашата нарачка кога ќе се провери физичката слика на нашата врска...

СостојбаОригинални и НовиPN13 N0B6 A0 E01ОдговараZ710FRU90204148ЗабелешкаПроверете Picutre или FRU пред да го купат овој објект.Пакетот вклучува1 buc

СостојбаОригинални и НовиFRU13 N0B6 A0321ОдговараZ710БојаЦрнаЗабелешкаПроверете Picutre или FRU пред да го купат овој објект.Пакетот вклучува1 buc

SSEA нов LCD панти L+R комплект за Dell D820 D830 D531 M65 M4300 Безплатна доставка -6 %

Количина : Пар (лево и десно еден)Состојба : нова, висок квалитет,Во добра состојба!Гаранција : 120 денПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Специална кожа въглеродни влакна, винил кожа на кутията гвардия за Lenovo ideapad 710S (13) 710S-13 13.3-инчов -1 %

Специјална Кожа Карбонски влакна Винил Кожата Налепници Покрие guard За ideapad 710 S(13") 710 S13 13.3инчен(Не одговара за другите модели)Кога ќе го поставите цел,ве молиме оставете порака(Лаптоп модел : ******) за мене...

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер PA190042 за asX53 L X550 CL X552 EA X55 S X5 DC X5 R X71 S X77 JQ Y581 LB Z62 F Z80 H Z90 R АКО јо u не сме сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

Стъклен град САМ личност Vinyl стикер за лаптоп стикер за macbook Pro Air 13 инча карикатура лаптоп кожа обвивка за mac book -24 %

Производ Функција : (1) Прашинадоказ, Водадоказ, Маслодоказ,Супертенок.(2) Прецизностсечење, Совршено се вклопуваат, Рачно изработени.(3) Лесно се отстрануваат без остатоци лево.(4) Висок квалитет на винил материјал...

Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.Компатибилен со : Црна RU ИзгледотЗА Samsung CNBA5902795 ABIL CNBA5902795 CBIL CNBA5902795 DBIL BA7503201 CNSKMC0 SN 9 Z.N5 QSN.00 UПревозникот ИмеПроценето Време во ТранзитСледење На Услугата48 денаDHL48 денаFEDEX48 денаUPSот48 денаТНТ1020 денаEMSПост Воздух Mail1595 ден ( Тоа може да потрае подолгоза време на празникот сезони)ХОНГКОНГ ПОСТ КИНА ПОСТГаранцијаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.7 Дена Замена ГаранцијаВо рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item / s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе ги замени со нови една за вас, откако се добие item / s што бродот назад.Превозот ценаВие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

19 V 3.42 лаптоп адаптер за полнење EXA1208 UH за asR400 A R409 J S46 CA X450 VC U31 JF U45 JC W6 A X4 GJM X42 JY X43 TA R400 VJ јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер 90N55 PW2012 за asF7 Z K50 A K550 DP K55 D K70 I L1000 L50 M1000 M6000 M6800 N46 E N53 E јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

Новост !!! Английска клавиатура за Samsung 355E5C NP355E5C 350V5C NP350V5C 355V5C NP355V5C 550P5C NP350E5A черна клавиатура на лаптоп САЩ -5 %

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

19 V 3.42 лаптоп адаптер за полнење PA165066 за asPro32 VJ Pro4 KSL Pro80 Jr R400 R409 CC S46 C Ultrabook X450 VB U31 JC јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

ОписИмеDELL LATITUDE XT2 PALMRESTДел Број CN0 N249 HСостојбаНовиКомпатибилен DELL LATITUDE XT2ПакетКартонска кутија+меур торбаГаранција2months од пакетот испратиЗабелешкаВе молиме проверете ја сликата и Fru број внимателно !Нашите productswill биде иста како и слики .ќе добиете она што го гледате ! Гаранција : 1, DOA 30 работни дена...

Нов за Sony VAIO SVP1321ACXB SVP132100C SVP1321B6E SVP1321C5E SVP1321L1EBI лаптоп LCD делото горната част на корпуса е Сребърен fit touch -5 %

Состојба : НоваКомпатибилен модел : за Sony VAIO SVP1321 ACXB SVP132100 C SVP1321 B6 E SVP1321 C5 E SVP1321 L1 EBI Серија ЛаптопПлаќање и испорака1.Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2.Ние ќе брод на светот, со бесплатен превозот преку воздухопловната (кина пост со следење на број)3.ако ви треба изразат ве молиме контактирајте со нас.4.ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена.5.откако ќе ја потврдите вашата исплата,објектот ќе биде предаден во рок од 24 бизнис часа, освен сабота,недела и национални празници.6.се проценува во 1015business дена од доставување да пристигне САД,Канада,велика БРИТАНИЈА,Австралија(за тоа ќе се земе 2030days...