0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-0 %
Универсален мотоциклет за Недвижими carbon fiber exhaust изпускателната тръба на ауспуха за Honda NT700 CB500 CB600F Hornet NT400 NTV600 VT250

Универсален мотоциклет за Недвижими carbon fiber exhaust изпускателната тръба на ауспуха за Honda NT700 CB500 CB600F Hornet NT400 NTV600 VT250

BGN 171.00
BGN 171.18
Продуктът е наличен

Налично


НИ 12.59 / set НИ 5.69 / парче НАС 4.2 / пар НИ 43.09 / пар НИ 3.85 / пар НИ 27.98 / парче НАС 4.49 / пар НИ 16.73 / парче НАС 11.98 / парче НАС 5.01 / парче
Универзален Мотор Вистински карбонски влакна издувните Издувна цевка Пригушувач
За 36-51mm дијаметар за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati Харли-Дејвидсон Triump Победа Aprilia
ktm и така натаму
Опис на производот
Состојба : 100% сосема нов
Материјал : Алуминиум .Нерѓосувачки Челик Заварување конектор.
Боја : Титаниум и карбонски влакна главата, како слика.Издувните Пригушувач Со Подвижен DB Убиец.
Пакет Содржина :
1 x Издувни Цевки . Налепница и некои Додатоци

Параметри на продукта

търговска марка:
Вой
Името На Модела:
DF-ЕП-034
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Дължина На Продукта:
0cm
Широчина На Елемента:
0cm
Височина На Продукта:
0cm
Тегло На Продукта:
0kg
Диаметъра На Продукта:
0inch
Вид На Материала:
неръждаема стомана
специални характеристики:
изпускателна тръба мотоциклет
Вашия Мотор Правят:
Yamaha
is_coustomized:
ДА
Характеристика:
изпускателна тръба мотоциклет
Съдържание на пакета:
За универсалии 36-51mm
Безплатна доставка :
ДА
Брой:
Комплекти
детайли на продукта:
изложба на изображения
Специална функция:
изпускателна тръба мотоциклет
Вид На Материала:
неръждаема стомана и истински въглеродни влакна
Състояние:
100% чисто нов, високо качество на

Продукти в категория