0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-12 %
Безплатна доставка благородна лампа на проектора BL-FS300C за Optoma EH1060 / TH1060P/TX779P-3D

Безплатна доставка благородна лампа на проектора BL-FS300C за Optoma EH1060 / TH1060P/TX779P-3D

BGN 63.00
BGN 72.00
Продуктът е наличен

Налично


Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : Ањо-Светилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : BL-FS300 C Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 2000-3000 Номинална Моќност : UHP
Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.

Параметри на продукта

търговска марка:
АВО
Номер На Модела:
BL-FS300C

Продукти в категория