0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-12 %
Безплатна доставка за подмяна съвместима лампата LMP-H150 за проектор SONY VPL-HS2/HS3

Безплатна доставка за подмяна съвместима лампата LMP-H150 за проектор SONY VPL-HS2/HS3

BGN 70.00
BGN 79.84
Продуктът е наличен

Налично


Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220v Бренд Име : Ањо-Светилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : LMP-H150 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 2000-3000 Номинална Моќност : HSCR Фитување за : SONY VPL-HS2 / VPL-HS2 Cineza / VPL-HS3 ПРОЕКТОРИ /
Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.

Параметри на продукта

търговска марка:
АВО
Номер На Модела:
LMP-H150

Продукти в категория