0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-15 %
Глинено бар микрофибър Рукавица кърпа кърпа кола подробно чистящая плат 12 x12 нов

Глинено бар микрофибър Рукавица кърпа кърпа кола подробно чистящая плат 12 x12 нов

BGN 5.00
BGN 5.89
Продуктът е наличен

Налично


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Полимеризација Лепак + јаглерод во прав + Природна свила + Нано влакна ткаенина Боја : како што е прикажано на сл Спецификации : Димензии : 30cm x 30cm / 12" x 12"
Тема : Чисти бои површината од водата прво, оставете вода на површината не ги исклучите, а потоа се исчисти површината со автомобил миење шампон. Нежно избришете го тоа на површина да се исчисти честички. Не штети да се наслика сјај, не бараат триење соединенија, може да се направи чисто. Да се чисти ткаенина за чистење, едноставно стави во вода и да чекаат за ноќ, нечистотија ќе излезе природно.
Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : ве Молиме да не го користите директно на сува сликарство на површината. Не може да се користи директно на висока температура на површината. Во спротивно, тоа може да биде dissovled на површината. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Microfibre Згрутчувањето

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Гъби, Парцали И Четки
специални характеристики:
NO
Тегло На Продукта:
84g
Вид На Материала:
Полимеризационный лепило + въглероден прах + естествена коприна + нано-фиброзна тъкан
Дължина На Продукта:
30cm
Височина На Продукта:
0.5cm
търговска марка:
OOTDTY
Широчина На Елемента:
30cm

Продукти в категория