0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-15 %
18 цвята Gear S3 Band Мек силиконов взаимозаменяеми Спортен каишка за Samsung Gear S3 Frontier S3 Classic 360 MOTO 2nd Gen 46ММ Smart

18 цвята Gear S3 Band Мек силиконов взаимозаменяеми Спортен каишка за Samsung Gear S3 Frontier S3 Classic 360 MOTO 2nd Gen 46ММ Smart

BGN 6.00
BGN 7.02
Продуктът е наличен

Налично

◆ Персоналните Вашиот Samsung Опрема S3 Граница / S3 Класичен / Мото 360 2 Генералот 46mm Smart Watch со овој префинет замена на зглоб бенд (6 бои на бендови вклучена во пакетот). Бендот доаѓа со Samsung Види дел за заклучување на двете страни, кои не се заклучи на Samsung Види Бенд Интерфејс прецизно и сигурно. Лесно и директно инсталирање и едно копче отстранување. Иновативен pin-и-навивам затворање обезбедува чиста одговара. Метални делови направени со противалергиски никел слободни нерѓосувачки челик.18 бои : црна, бела, црвена, жолта, полноќ сина, sapphire сина, портокалова, зелена, војска зелена, вода езеро сина, Светло кафена, кафена, нане зелена, сина, црвена роза, виолетова, службен портокалова, сива Меки силиконски со мазна завршница за спортски изглед. Комфорни и издржливи. Се вклопува 5.51"-8.46" (140mm-215mm) зглоб.

Параметри на продукта

Широчина На Лентата:
22мм
Тип Елемент:
Въжета за часа
търговска марка:
Джойози
Номер На Модела:
Samsung S3 band
Вид На Материала На Лентата:
Силикон
Състояние:
Нов с бирками

Продукти в категория