0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-14 %
Черна кожена ръчно зашити на кутията на кормилното колело за Ford Focus 3 2015

Черна кожена ръчно зашити на кутията на кормилното колело за Ford Focus 3 2015

BGN 37.00
BGN 43.18
Продуктът е наличен

Налично


Применливи Автомобил тип : за Форд Фокус 3 2015 Забелешка 1 : ве Молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување. Забелешка 2 : Овој производ е Автомобил Воланот покрие,не е Автомобил Воланот ! Забелешка 3 : Доколку е потребно другите стилови, ве молиме контактирајте со нас во времето! Ние ќе се прилагодите на производи кои ви се потребни за вас!

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Кормилни Колела И Главината На Кормилното Колело
Височина На Продукта:
6inch
специални характеристики:
четири сезона генерал
Вид На Материала:
Кожа От Микрофибър
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Името На Модела:
за Ford Focus 3 2015
Дължина На Продукта:
21inch
търговска марка:
LUCKEASY
Тегло На Продукта:
1kg
Диаметъра На Продукта:
38inch
Широчина На Елемента:
15inch
Тип Елемент:
Кормилни Колела И Главината На Кормилното Колело
Цвят на шевни конци:
черно, червено, жълто, сиво, циан, бяло

Продукти в категория