0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-8 %
maizhi кожен калъф за ключове на калъф за Vauxhall / Opel / Astra H / Corsa D / Vectra C / Zafira 3 бутона, без лого

maizhi кожен калъф за ключове на калъф за Vauxhall / Opel / Astra H / Corsa D / Vectra C / Zafira 3 бутона, без лого

BGN 7.00
BGN 7.58
Продуктът е наличен

Налично

материјал : човек-направени од кожа Pls Проверете подолу Копче Стил Внимателно пред Купување
Fitment :
За Опел / "Опел" / Astra H / Corsa D / Vectra C / Zafira
И други модели..
Ве молиме да се осигурате вашата моментална оригиналниот клуч изгледа иста како копче за капакот на сликата во подолу. Пакетот Вклучува : 1 BUC
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.

Параметри на продукта

Вид На Материала:
Най-Горния Слой На Кожата
търговска марка:
МАЙЖИ

Продукти в категория