0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
Горещи продажба на автомобилни седалките организатор на седалките, изолиран контейнер за съхранение на хранителни продукти полагане на почистване чанти оформлен

Горещи продажба на автомобилни седалките организатор на седалките, изолиран контейнер за съхранение на хранителни продукти полагане на почистване чанти оформлен

BGN 21.00
BGN 22.06
Продуктът е наличен

Налично


Топла Продаде Автомобил Опфаќа Седиште Организатор Изолирани Храна Контејнер за Складирање Stowing Tidying Кеси автомобил стил алуминиумска фолија ги задржите свежи Карактеристики :
1. Создава екстра складирање во рамките лесно стигнат до
2. Помага спречува опасни одвлекување на вниманието
3. Инсталира во секунди-само слајд во позиција 4. Голем капацитет, фиксно задно седиште назад, можете да ги зачувувате списанија, ЦД, ткиво кутии, пијалаци и така натаму.
5. Таписерии изработка, разумен дизајн, лесно да се носат, целосно функционална.
6. Практичен и разновидна, е дефинитивно вашиот интимните елитното автомобил опрема.
Спецификации :
Материјал : оксфорд ткаенина
Големина : прибл 30x40x7.5cm
Боја : црна
Инсталација

Параметри на продукта

Името На Цвета:
Черен
Тип Елемент:
Мрежа
Дължина На Продукта:
30cm
Името На Модела:
ST04
специални характеристики:
Организатор
Широчина На Елемента:
40cm
Тегло На Продукта:
200g
Височина На Продукта:
7.5cm
търговска марка:
ТЮИ
Вид На Материала:
Плат Оксфорд
Цвят:
Черен
измерване:
около 30x40x7. 5 см

Продукти в категория