0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
1 бр. 2 бутони светещи силиконови ключовете от колата калъф за Renault Megane Duster Sandero Kangdoo Captur Twingo Modus Logan Fluence Clio

1 бр. 2 бутони светещи силиконови ключовете от колата калъф за Renault Megane Duster Sandero Kangdoo Captur Twingo Modus Logan Fluence Clio

BGN 3.18
Продуктът е наличен

Налично


ВНИМАНИЕ : Само следниве автомобил копче може да ја користите нашите клучни случај. Ве молиме проверете внимателно. Ви благодариме.
Име на производ : 2 копчиња Сјај Силикони Автомобил Копче Случај за Рено Megane Duster Sandero Kangdoo Captur Twingo Модус Логан Fluence Clio
1. Направен од Силикон материјал. Бојата на "Сјај Светло Зелена" и "Сјајот Light Blue" е Светат во темница по апсорбира светла за некои минути. Но со други бои како црна, црвена и др. не сјај!
2. Мие, flexiable, bendable.
3. Боја : ве Молиме проверете боја опции.
4. Одговара за Рено Megane Duster Sandero Kangdoo Captur Twingo Модус Логан Fluence Clio
Карактеристики на Силиконски Материјали Копче случај
1pcs Копче случај
Нашата порака до нашите вредни клиенти : 1.Ние сме посветени на обезбедување на разумни квалитетот на разумна цена. 2.ние го цениме вашиот повратните информации и коментари. 3.кога не сте задоволни со нашите производи или услуги,ве молиме да комуницирам со нас за решавање на проблемите. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди со задоволително решение. Така, ве молиме да не ни остави негативен рејтинг.Ве молиме да ни даде можност да разговара со вас. Плаќање : прифаќаме само на плаќање е дозволено од страна на .Кога ќе се регистрирате со , ќе мора поврзани насоки од . Испорака : 1.Ние ќе брод од вашиот парцела, како е можно поскоро. Нормално во рамките на 1-7days. 2.За нормално породување, како што се Кина Пост Регистрирани Воздух пошта, потребно е 20days-60days да се дојде до вас во зависност од различни земји и региони. За Експрес Испорака, како што се ЕМС, нормално тоа ќе се достави во рок од 7-20days. Сепак, за сите на превозот метод, ние не може да ги контролира, па така, ве молиме да не обвинуваат нас на превозот времето што е надвор од нашата контрола. Како да се соберат вашиот парцела? 1.За препорачана пошта услуга како што е Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,нормално вашата локална скопска ќе ви испрати "Парцели Колекција приемот" на вашата адреса.

Параметри на продукта

търговска марка:
МИКОШКА
Вид На Материала:
Силикагел

Продукти в категория