0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-16 %
За Toyota corolla 2014 ABS матиран интериор погонаж волана орнаменти, корнизи капак завърши автомобилни стикери аксесоари

За Toyota corolla 2014 ABS матиран интериор погонаж волана орнаменти, корнизи капак завърши автомобилни стикери аксесоари

BGN 27.00
BGN 32.19
Продуктът е наличен

Налично


Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : Одговара за Toyota е корола 2014
Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Висок Квалитет ABS Хром Вклучува : 2 BUC /set Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно инсталирање, без алатки. 3 M автомобилската селотејп е во прилог .
Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат.
она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Вътрешна Гипс
търговска марка:
канмазон
Вид На Материала:
Матиран ABS-пластмаса
Името На Модела:
108721
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Тегло На Продукта:
0.5kg
Година:
2014
Широчина На Елемента:
9cm
Височина На Продукта:
0.1cm
Дължина На Продукта:
13cm

Продукти в категория