0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-10 %
Ipoboo Premium Solid Nylon Auto Непахучие подложки подложка килим подходящ за Audi A4L

Ipoboo Premium Solid Nylon Auto Непахучие подложки подложка килим подходящ за Audi A4L

BGN 230.00
BGN 255.98
Продуктът е наличен

Налично


Бренд Нови 5pcs Премиум Солидна Најлон Мирис Авто патосници Лагер Тепих Опремени За Ауди A4 L
Оваа листа вклучува еден сет на тепих душеци. На душеци се големи за да се заштити вашето возило кат од нечистотија, кал, дамки, и други остатоци.
На душеци се лесни да се чистат со четка и тепих шампон.
Ве молиме проверете ја големината пред купување за да се потврди дека матс ќе биде добар одговара за вашето возило.
Ве молиме контактирајте не за било какви дополнителни информации; ние со задоволство ќе ви одговориме на сите прашања кои може да имате.

Карактеристики : 100% Сите нови патосници отпорни на Дамки, исто така, помага за одржување чиста изгледот на возилото Nonskid гумена подлога која помага во спречување на душеци од лизгање 1/2" во thickeness направен од тешки најлон за everday носат и солза Сопствени направени за да се осигура ОЕМ fitment Целосен сет за предниот и задниот дел на вашето возило Боја : Црна Душеци Со Црвена Линија
Пакетот вклучува :
2 x Пред патосници
1 x Задни патосници
Забелешка : ве Молиме оставете ни модел и година на вашето возило ПОБРЗО по заврши на плаќање,ние ќе ви помогнат да двоен-проверете ја компатибилноста пред испраќањето на пратката.
100% сосема нов, ист како на сликите подолу, висок квалитет на производите,
сите се во парк и е подготвен за испорака!
Ако не можете да потврдите дека компатибилност,ве молиме приложете некои слика на вашето возило, или ни остави моделот и година на вашето возило .ние ќе ви помогне да double-check it,ви благодарам многу за вашата помош!
Детали

Параметри на продукта

Името На Цвета:
Черен
Тип Елемент:
Постелки И Килими
А4-Година:
2002,2014,2004,2006,2012,2013,2005,2009,2007,2003,2008,2010,2011,2015
Тегло На Продукта:
2500g
специални характеристики:
Противоскользящее Средство
търговска марка:
ipoboo
За Марки Автомобили / Модели:
Ауди
Широчина На Елемента:
25
Модел На Audi:
A4
Вид На Материала:
Синтетично Влакно
Запълващ Материал:
Синтетично Влакно
Височина На Продукта:
25
Дължина На Продукта:
50
Тип Етикети:
на пода на вагона
Поставянето На Стикери:
на пода на вагона
Вид На Материала:
Найлон

Продукти в категория