0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-21 %
5шт карикатура аниме Миньон сладък Бухал ключ на кутията мечка слон Панда ключодържател Силикон притежателя Porte Clef кола ключодържател котка капак на веригата

5шт карикатура аниме Миньон сладък Бухал ключ на кутията мечка слон Панда ключодържател Силикон притежателя Porte Clef кола ключодържател котка капак на веригата

BGN 3.00
BGN 3.79
Продуктът е наличен

Налично

Карактеристики : Материјал : azinc легури, силикони Тип : копче caps покрие Боја : Автоматски испраќа Пакет : 5 Pcs Автомобил keychain 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Време на испорака : Драги пријатели, може да се задоволи некои збунети кога ќе изберете превозот метод, ве молиме имајте го на ум подолу :
За сите пријатели на :
1). Кина пост Обичен Мал Пакет Плус е свој превозот начин, тоа не е следење на информации.
2). Цел
3). Кога ќе го добиете вашиот парцела, ве молиме да се потврди приемот и ни даде 5 ѕвезда повратни информации.
4). Ако не ја добиете вашата парцела блиску до promis време, ве молиме да ни побара да се продолжи времето за испорака. Надвор од 60 дена, ние може да promis рефундирање на вашите пари. се надеваме доверба едни со други.
За руски пријатели :
1). Ве молиме понуда примачот е полна вистинско име кога ќе го поставите цел.бидејќи не можете да ја добиете вашата парцела поради царината. ако е така, ние не сме одговорни за вас.
2). Ние брод на вашиот парцела преку нашите превозот метод, тоа е побрзо отколку Кина пост Обичен Мал Пакет Плус.
превозот процес 1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. 2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.

Параметри на продукта

Името На Цвета:
На случаен принцип
Тип Елемент:
Ключодържатели За Ключове
Диаметъра На Продукта:
5cm
Широчина На Елемента:
2cm
Вид На Материала:
Дъвка
Тегло На Продукта:
10g
Дължина На Продукта:
5cm
търговска марка:
Кочеток
специални характеристики:
Ключодържатели За Ключове
Тип Елемент:
Ключодържатели За Ключове
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Романтика
Пол:
Унисекс
Формамодел:
Домашни любимци
Цвят на метала:
посеребренное покритие

Продукти в категория