0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-38 %
Добре! Специални постелки за багажник За Toyota Land Cruiser 100 7 места 2007-1998 водоустойчив багажника на килими подложка за LC100 2002 г., Безплатна доставка

Добре! Специални постелки за багажник За Toyota Land Cruiser 100 7 места 2007-1998 водоустойчив багажника на килими подложка за LC100 2002 г., Безплатна доставка

BGN 301.00
BGN 484.80
Продуктът е наличен

Налично


Специјални автомобили багажникот душеци за Toyota Land Cruiser 100 (7seats)
1.За производ во боја :
Боја избори 1 : Црна
Боја избори 2 : Беж
Боја избори 3 : Браун
Боја избори 4 : Црна со црвени конци
Боја на избор се 5 : Црна со беж бода
2.Само погоден за оваа БАГАЖНИКОТ модел :
3.Детали за производот :
Инсталирање на процесот на пример :

Параметри на продукта

Името На Цвета:
Черно, бежово, кафяво, черно с бежово, черно с червено
Тип Елемент:
Постелки И Килими
Land Cruiser-Година На Производство:
2000,1998,2003,2005,2001,2007,2004,2006
Широчина На Елемента:
According to the car's model
специални характеристики:
нескользящая, водоустойчив, здрав ,лесно моющаяся, износостойкая
Вид Подови Изтривалки:
Кожена Подложка
Височина На Продукта:
According to the car's model
Дължина На Продукта:
According to the car's model
Вид На Материала:
изкуствена кожа
За Марки Автомобили / Модели:
Тойота
Името На Модела:
T-LC100-05
Тегло На Продукта:
4.5kg
Модел На Toyota:
Land Cruiser
Запълващ Материал:
Синтетично Влакно
търговска марка:
RUIRI
Количество На Продукта:
постелки за багажник+задни стелки+подложки от двете страни

Продукти в категория