0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-30 %
Закалено стъкло / прозрачен PET / матиран PET Екран протектор защитно фолио предпазител за HTC One A9 5.0 инча

Закалено стъкло / прозрачен PET / матиран PET Екран протектор защитно фолио предпазител за HTC One A9 5.0 инча

BGN 1.00
BGN 1.42
Продуктът е наличен

Налично


[ Ве Молиме Имајте На Ум : ]
1. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно.
2. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не се Менува откако ќе се плати цел.
3. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина.
Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс,
ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~
4. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи,
инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
Нови Калено Стакло / Заоблачено домашно МИЛЕНИЧЕ / Мат МИЛЕНИЧЕ Екран Заштитник Заштитна Фолија за Заштита на Стража За HTC One A9
Љубезно потсетување : Ако купувате 2 Парчиња, можете да добиете попуст од 5%.
Јасно МИЛЕНИЧЕ Екран Заштитник Функција : *Направени од ПЕТ Материјал нуди одлична издржливост. *Екран на допир работи неверојатно совршен преку екран заштитник. *Заштита од гребнатини, нечистотија. *Лесно и брзо инсталација, нема леплива лепило, балон-слободни. *Прецизно се сечат за да одговараат со вашиот екран. *Јасни, Сјајни, Со Висок Transparence. Мат МИЛЕНИЧЕ Екран Заштитник Функција : *Направени од ПЕТ Материјал нуди одлична издржливост. *Екран на допир работи неверојатно совршен преку екран заштитник. *Заштита од гребнатини, нечистотија. *Лесно и брзо инсталација, нема леплива лепило, балон-слободни. *Прецизно се сечат за да одговараат со вашиот екран. *Анти-Отпечатоци Од Прсти, Анти-Отсјај , Убаво Чувство На Допир. Калено Стакло Екран Заштитник Функција :
*Целиот транспарентност : Реална слика и повеќе од 99% транспарентност Многу повисоки transmittance од ПЕТ екран заштитник.

Параметри на продукта

Материал:
Ясен, защото, Штейновый домашен любимец, закалено стъкло
Воспользуйся:
мобилен телефон
Характеристики:
Лесна инсталация, защита от надраскване, ултра-тънък
С Дребно Опаковка:
No
търговска марка:
HANPINYOU
Тип:
Предната Филм
Съвместим Телефон Марка:
HTC
Покритие от край до край:
No
Пакет:
No
Характеристики:
Анти -- Нулата, Анти -- Чип, Washable
Тип:
Предния Капак На Кожата На Екрана На Дисплея
Брой:
1 бр.
Съвместим Модел:
За HTC One A9 5.0
3 тип на протектора на екрана, за да изберете:
Закалено стъкло / мек прозрачен PET / мека матова ПАТ протектор на екрана

Продукти в категория