0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
5V 1A US AC Plug USB Moblie Phone Charger универсален автомобилен адаптер за захранване монтиране на зарядно устройство за мобилни телефони iPhone HTC Samsung

5V 1A US AC Plug USB Moblie Phone Charger универсален автомобилен адаптер за захранване монтиране на зарядно устройство за мобилни телефони iPhone HTC Samsung

BGN 1.97
Продуктът е наличен

Налично


5 V 2 A НИ AC Приклучок USB Moblie Полнач за Телефон Универзална Патнички Адаптер Ѕид Полнач за i Phone, Samsung, HTC мобилните Телефони
на електрична струја е 2 A во пакетот ,но actul тековни е практично 1А
Да ја употребувате со било кој USB уреди, едноставно поврзете USB кабел (не се вклучени) на вашиот уред и потоа да го полначот модул, лесен за употреба.
Компатибилен со повеќето од USB овозможи уреди, вклучувајќи Samsung, Apple iphone,i Pod, Microsoft Zune, мобилни телефони, PDA, дигитална камера / видео камера и повеќе.
Производ параметри :
Име : USB полнење на главата
Влез : AC100-240 V, 50-60 Hz, 0.15 На
Излез : DC 5 V 2 A
Боја : Црна, Бела
Прибл. Големина : 6.3 cm x 2.1 cm x 3.6 cm
Пакетот Вклучува :
1 x Usb ѕид полначот 2a
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да се исходот по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1.Ние гарантираме за да брод стоки надвор во рок од 3-5 дена по исплата потврда освен празник.
2.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .
3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
4.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges.
1.Сите предмети има 1 година гаранција.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да се направи
сигурни дека вашата прашања се решени .
2.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.
3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.

Параметри на продукта

Тип Штепсельной Вилици:
штепсельная вилица САЩ
Сертифициране на качеството:
FCC
търговска марка:
SHZONS
USB портове:
1
Изход:
5V/1A
Номер На Модела:
usb зарядно устройство адаптер
Източник На Захранване:
А. В. Източник
Съвместим Марка:
Универсален
Изходен Интерфейс:
USB
Тип:
Пътуване
Поддръжка На Технологията За Бързо Зареждане:
No
функция 3:
Преносимо мобилно зарядно устройство
Функция 2:
Стенно Зарядно Устройство
Функция 1:
световно пътешествие
Характеристика 7:
стенен захранващ адаптер
Функция 6:
за мобилни телефони iPhone HTC Samsung
Функция 5:
зарядно устройство за Samsung Galaxy S4 S5 Забележка Iphone 5 6
функция 4:
штепсельная вилица САЩ
Функция 9:
USB зарядно устройство за всички смартфони
Функция 8:
Универсално зарядно устройство за пътуване xiaomi Samsung
Характеристика:
зарядно USB преместване на мобилен телефон универсален

Продукти в категория