0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-51 %
Тройна Универсално USB зарядно за кола 3 порта зарядно устройство адаптер за контакта 2A 2.1 A 1A стил на колата USB зарядно устройство за кола-стайлинг

Тройна Универсално USB зарядно за кола 3 порта зарядно устройство адаптер за контакта 2A 2.1 A 1A стил на колата USB зарядно устройство за кола-стайлинг

BGN 2.00
BGN 4.10
Продуктът е наличен

Налично


Тројно Универзален USB Автомобил Полнач 3 Порт Автомобил-приклучок Адаптер Приклучок 2 A 2.1 1 A Автомобил Стил USB Полнач За Автомобил-Стил
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет
Специјално дизајнирани за вашиот уред
Универзална 3 USB порти автомобил адаптер за полнење, полнење 3 USB уреди во вашиот автомобил во исто време.
Поврзете го полначот на вашиот автомобил да ја полните вашата уреди лесно додека возите.
Го користите вашиот постоечки USB полнење/sync кабел за полнење (USB Кабел не се вклучени)
Одговара електронски апарати дека користите полнење преку USB кабел.
Спецификации :
Материјал : Пластични & Алуминиум
Боја : Сребро, Злато, Сина, Црвена, Зелена
Текст : 12-24 V
Излез 1 : 2.1 A(2100m A)
Излез 2 : 2.0 Е(2000m A)
Излез 3 : 1 A(1000m A)
Големина : Прибл. 66 * 35 * 25mm
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да се исходот по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1.Ние гарантираме за да брод стоки надвор во рок од 3-5 дена по исплата потврда освен празник.
2.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .
3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
4.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges.
1.Сите предмети има 1 година гаранција.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да се направи
сигурни дека вашата прашања се решени .
2.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.

Параметри на продукта

Тип Штепсельной Вилици:
EU
Номер На Модела:
Зарядно За Кола
търговска марка:
SHZONS
Изход:
5V/1A
Източник На Захранване:
Слот За Запалката На Автомобил, Източник На A. C.
Тип:
Зарядно За Кола
USB портове:
3
Съвместим Марка:
Универсален
Сертифициране на качеството:
ССС
Изходен Интерфейс:
USB
Поддръжка На Технологията За Бързо Зареждане:
No
Функция 2:
Зарядно За Кола
Функция 1:
универсално зарядно
Характеристика 7:
USB зарядно устройство
Feature3:
Преносимо мобилно зарядно устройство
Функция 5:
USB зарядно устройство за всички смартфони
функция 4:
Запалка Адаптер
Функция 9:
3 USB зарядно устройство
Функция 8:
Зарядно Устройство За Зарядното Устройство На Телефона
Характеристика:
зарядно USB преместване на мобилен телефон универсален
Функция 6:
Високо качество

Продукти в категория