0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-19 %
10x въжета колан за сменящи се за ID Pass Card икона / мобилен телефон USB притежателя САМ виси на въже Лариат ремък 44X1.5cm

10x въжета колан за сменящи се за ID Pass Card икона / мобилен телефон USB притежателя САМ виси на въже Лариат ремък 44X1.5cm

BGN 5.00
BGN 6.21
Продуктът е наличен

Налично


10x Lanyards Вратот Рака За ИДЕНТИФИКАЦИЈА Помине Картичка Значка / Мобилен Телефон USB Носителот DIY Висат Јаже Ласо Lanyard 44 X1.5cm Ние не нудиме боја избор. Бојата на потребата да се молам оставете порака!!!или во спротивно Вашата цел ќе бидат испратени по случаен избор. Сите бои се многу убави, се Надеваме на вашето разбирање. Ви благодариме!
Карактеристики : 100% Сосема Нов Добро Направени, удобен за носење Отстранлив крајот Клип за погодност Направени од Dacron, Пластични , Метални Приближна Големина : должината е 44cm, ширина е 1,5 см секој. Компатибилен со MP3 MP4 Плеер, Мобилен Телефон, Камера, USB Флеш Диск, ID, Значка Носителот

Параметри на продукта

Материал:
Polyester
Номер На Модела:
Китката на ръката мобилен телефон на мобилен верижна каишка
Размер:
44x1.5cm
търговска марка:
Хенглитай

Продукти в категория