0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
100 бр./лот 250um ЗЗД лепило двустранен стикер оптичен прозрачно лепило за iPhone Plus 8 7 Plus / 6 Plus / 6S Plus 5.5 инча

100 бр./лот 250um ЗЗД лепило двустранен стикер оптичен прозрачно лепило за iPhone Plus 8 7 Plus / 6 Plus / 6S Plus 5.5 инча

BGN 104.46
Продуктът е наличен

Налично


Премиум OCA Налепница 250um Двострано Оптички Јасно Лепило За i Phone 8 Плус / 7 Плус / 6 Плус / 6 S Плус LCD
Опис :
1. Специјализирани за совршено се вклопуваат со вашиот уред и НЕ сечење е потребно
2. Во 99% светлина трансмисија
3.
Пакет содржина :
#100 компјутери OCA За i Phone 8 Плус / 7 Плус/ 6 Плус/ 6s Плус 5.5 инчи
НЕ за i Phone 8/7/ 6/ 6s 4.7 инчи. Ако имате потреба од 4.7 инчи, ве молиме да ја посетите мојата продавница или контактирајте со нас. Ви благодариме
Пријателски Забелешка :
1. На Optically Јасно Лепило (OCA) Лента Филмот е високо-специјализирани филм кој нуди одлична јасност и лепливоста на различни видови на транспарентен супстрати. OCA ленти/филмови се применуваат во транспарентна апликации, како што се прикажува, допрете панели и други уреди кои бараат некоја optically јасно бонд.
2. Ова се користи за да се држи што екран на допир леќа врз LCD,ова не е рамка налепница или екран заштитник.
Производ Слики :
Ви благодариме за вашата посета! Надевајќи се за вашиот следен пристигнување!

Параметри на продукта

търговска марка:
Ремонт На Онази
Вид На Продукта:
Направи си сам украса със собствените си ръце
Номер На Модела:
За iPhone 7 Plus / 6 Plus / 6S Plus
Състоянието На Продукта:
съвсем ново качество на първокласната
Съвместимост с:
За iPhone 7 Plus / 6 Plus / 6S Plus
Мършавост:
250um
is_customized:
Yes

Продукти в категория