0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-15 %
CSWD13120 1M широка филм гидрографическая дължина 10m 10M дървена гидрографическая печатна филм

CSWD13120 1M широка филм гидрографическая дължина 10m 10M дървена гидрографическая печатна филм

BGN 34.00
BGN 40.00
Продуктът е наличен

Налично

CSWD13120 1m широк филм хидрографски 10m 10m должина дрво hydrographics печатење филм Апликација
Декорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards да
мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли,
Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл . Филмови може да се применува на сите видови на супстрати
вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика и метал. За повеќето делови, ако
објектот може да биде натопена во вода, хидро-графички процес може да се користи. Филм Ширина Последната буква на секоја шема име : -100 CM ; Б-50 CM Филм Обрасци
Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, , Животинска Кожа,Цртан Филм,
Член На Кралското Семејство Шема,Метал Предности
1. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни
повратните информации од клиентите во целиот свет. 2. Најдобра Цена : Конкурентна цена во мали цел, Голем попуст за големи цел. 3. Навремена Испорака : Ние ќе брод редоследот по плаќање во 2-3 дена)
4. Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини,
Корисни совети.
5.Разни Вода Трансфер Печатење Филм Обрасци
6. Член на кралското семејство Популарни Вода Трансфер Печатење Филм : Ние развивме нашите сопствени обрасци,
некои модели достапни само од нашата компанија.
7. Прилагодување : Ние, исто така, може да се печати на вашиот сопствен дизајн, ве молиме испратете ни дизајн
слика во .AI формат. Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема, ние никогаш нема да го продаде својот
член на кралското семејство шема на трети страни.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1. Дали имате MOQ?
Да, за сите нарачки во странство,MOQ е 50 метар Квадратен или 3 ролни од квантитетот.
Q2. Како за вашиот бесплатни примероци?
Да, како еден од најголемите инкџет медиумски производи производители во Кина копното, ние сме во можност да ви послужи нашите бесплатни примероци за испитот! И листови
и ролни се достапни!
·А4 големина : 5sheets на едно време во слободни.

Параметри на продукта

търговска марка:
ЦАУТОП
Тип Елемент:
Стикери И Етикети

Продукти в категория