0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-18 %
KODASKIN мотоциклет стикер стикер на въглерод е подходящ за Aprilia Dorsoduro Безплатна доставка

KODASKIN мотоциклет стикер стикер на въглерод е подходящ за Aprilia Dorsoduro Безплатна доставка

BGN 13.00
BGN 15.84
Продуктът е наличен

Налично


Пратката Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот слободни. И ќе ја испрати на Предмети во рамките 2-7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки , брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Гаранција & Одржување Ние нудиме 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние исто така, обезбеди бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Стикери И Етикети
търговска марка:
кодаскин
специални характеристики:
Слънцезащитен крем
Дължина На Продукта:
17cm
Широчина На Елемента:
2cm
is_customized:
Yes
Вид На Материала:
Въглеродни Влакна
Височина На Продукта:
2cm
Тегло На Продукта:
0.1kg

Продукти в категория