0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
Гидрографическая филм 1m 50sqm TSTD12478 Hydro Dipping Hydro Carbon Film Transfer Printing Water Transfer Printing Film

Гидрографическая филм 1m 50sqm TSTD12478 Hydro Dipping Hydro Carbon Film Transfer Printing Water Transfer Printing Film

BGN 198.00
BGN 208.00
Продуктът е наличен

Налично


TSAUTOP Хидрографски Филм 1m 50sqm TSTD12478 Хидро Потопување Хидро Филм Јаглерод Трансфер Печатење Вода Трансфер Печатење Филм
TSAUTOP 1m 50 Sq TSWTK084-3 Јаглерод Трансфер Печатење Филм Филмот Течни Печати Филм Вода Трансфер Печатење Филм
Примена
Декорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил
Но, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл . Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво,
керамика и метал. За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидро-графички процес може да се користи. Филм Ширина Последната буква на секоја шема име : -100 CM ; Б-50 CM Филм Модели на Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, , Животинска Кожа,Цртан филм, член на кралското семејство Шема,Метал Предности 1. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни повратните информации од клиентите во целиот свет. 2. Најдобра Цена : Конкурентна цена во мали цел, Голем попуст за големи цел. 3. Навремена Испорака : Ние ќе брод редоследот по плаќање во 2-3 дена) 4. Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини, Корисни совети. Можете да стигнат до мене преку E-mail , Трговија менаџер(cn1511551968) и Skype(Eternallycai.tsautop) 5.Разни Вода Трансфер Печатење Филм Обрасци 6. Член на кралското семејство Популарни Вода Трансфер Печатење Филм : Ние развивме нашите сопствени модели, некои модели достапни само од нашата компанија.
7. Прилагодување : Ние, исто така, може да се печати на вашиот сопствен дизајн, ве молиме испратете ни дизајн слика во .AI формат. Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема,
ние никогаш нема да го продаде својот член на кралското семејство шема на трети страни.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Стикери И Етикети
Височина На Продукта:
1m
Тегло На Продукта:
1kg
Широчина На Елемента:
1m
специални характеристики:
водна трансферния печатна филм
is_customized:
Yes
Вид На Материала:
филмът PVA
търговска марка:
iTAATOP
Дължина На Продукта:
50m

Продукти в категория