0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-25 %
Универсален вентилатор на тавана Pull Chain Switch, с монтиран на стената лампа, за подмяна на светлината Pull Chain Cord Switch Button 3A / 250V 6A/125V Mayitr

Универсален вентилатор на тавана Pull Chain Switch, с монтиран на стената лампа, за подмяна на светлината Pull Chain Cord Switch Button 3A / 250V 6A/125V Mayitr

BGN 3.00
BGN 3.98
Продуктът е наличен

Налично


GY0001663
Спецификација :
Сосема нов и висок квалитет!
Тип : Синџир тип повлече префрлате
Тип На Врска : 2 Wire Конектор
Материјал : Пластика
Боја : Како на сликата покажува
Напон : 3А/250 V, 6 A/125 V
Температурата Оценка : 85° C
Ширина : приближно 2,2 см
Дебелина околу 1.7 cm
Должината на прекинувач : околу 3.4 cm
Должина на жица : околу 10cm
Должината на синџирот : околу 15cm
Памук конец : M10
Продолжување повлече на кабелот : 750mm/30"
Количина : 2 парчиња
Пакет се вклучени :
1 x Повлече Синџир Префрлате
1 x Продолжување повлече на кабелот
Напомена :
1. Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2. Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.

Параметри на продукта

търговска марка:
Майитр
Тип На Ключа:
Ключ Ключ
документ:
CE, CQC
Гаранция:
Няма
Номер На Модела:
издърпайте моторен прекъсвач
Материал:
Пластмаса
Характеристики:
издърпайте моторен прекъсвач
Тип Елемент:
Ключове

Продукти в категория