0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
01J въртящи се превключватели band switch TOSOKU DPN01 превключвател за увеличаване на Machine Band 020j20r CNC panel knob switch

01J въртящи се превключватели band switch TOSOKU DPN01 превключвател за увеличаване на Machine Band 020j20r CNC panel knob switch

BGN 96.00
Продуктът е наличен

Налично


DPN01 / DPN02-0-20-J-20 R Серија : Агол на 15 ° кабина 20
DPN01 / DPN02-0-10-N-20 R серија : агол 30 ° кабина 10
Здраво Драги Сите,
добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас. ве молиме доаѓаат
за да го најдете производот што треба и да се потврди цел. ве молиме оставете масажа
со вашата e-mail адреса, така што ќе може да одговори побрзо. се разбира.ако не можете да најдете
производот треба ,ве молиме ги споделите со нас .Со цел да се спаси двете страни проверка
време ние ви препорачуваме клиентот нудат јасна слика детали подобро (напред назад лево десен до
надолу) откако ќе се потврди ние може да се направи ред со вас , сите што треба да направите за само
направи чекор како што ви кажав .
Answer : ___________________________ NOTE :
1 ве Молиме потврдете превозот адреса & телефон & име правилно , стоките ќе бидат испорачани според информациите што ви се нуди.
2.Ве молиме бидете сигурни дека информациите за контактот правилно, така што можеме да ве контактираме во време ако има нешто треба да контактира со вас.
3.превозот дена зависи од спонзор , ние не може да го контролира превозот дена .
4.Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност наплаќа од вашата земја. Ако ги локалните обичаи се задржи стоката.ве молиме контактирајте царинската да царинење asistant Позитивни.
5.Ако добиете стоки и ништо лошо ве молиме да ни остават целосна ѕвезда feeback.или имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Негативни feeback.
Се надеваме дека може да се изгради долг бизнис coperation односи!!
сакате да имате среќен шопинг!

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Ключове
Материал:
Сплав
документ:
CE, CCC
Номер На Модела:
01J
Характеристики:
Отточна тръба на шарнирна връзка лента прекъсвач
Гаранция:
1
Тип На Ключа:
Преминете дръжки

Продукти в категория