0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-0 %
Високо качество E27 безжично дистанционно управление лампата за включване / изключване ключ на притежателя на гнездото rc смарт устройство 110 В На 220 В

Високо качество E27 безжично дистанционно управление лампата за включване / изключване ключ на притежателя на гнездото rc смарт устройство 110 В На 220 В

BGN 78.00
BGN 78.08
Продуктът е наличен

Налично


Го поздравува да i LED, ние се чека вас тука :
Срцето го прави професија!!!
Квалитетот прави Бренд!!!
Производ Слики :
Внимание : Само 1pcs Избор Еден ќе бидат испратени без следење на информации во странство, други опции ќе бидат испратени преку стандард за испорака(со следење на број)
Избор 1=1 controler со една светилка носителот
Избор 2=1 controler со две светилка држачи (1 controler можат да го контролираат две светилки)
Изборот 3=1 controler со три светилка држачи(1 controler можат да го контролираат три светилки)
Изборот 4=1 controler со три светилка држачи(1 controler можат да го контролираат четири светилки)
Избор 5=1 controler со десет светилка држачи(1 controler можат да го контролираат десет светилки)
Функција :
100% Сосема нов и висок квалитет;
Погоден за E27 droplight, кристално светилка, модерен низок притисок ламба, ги апсорбира купола светлината, денот цвет светилка, флуоресцентна светилка, заштеда на енергија светилки и др.;
Тоа може да се користи во домаќинството, по скали, коридор, бања, тоалет, работилница, магацински простор, гаража, фабрика осветлување, итн;
Брзо и лесно да го инсталирате, не попречена од ѕидови, способни за поврзување на било товари;
Далечински контролер и да се префрлате може да се користи истовремено за олеснување и флексибилност;
Стабилна сигнал прима.
Спецификација :
Текст : AC110-250v;
Стартување на батеријата : 12 V 23 A (не се вклучени) за далечински контролер;
Оптоварување На Моќ :
Resistive оптоварување : максимална излезна моќност на еден сет е во рок од 1000 W(како што се заеднички блескаво сијалица, на сијалица);
Индуктивен товар : максимална излезна моќност на еден сет е во 360 W(како светлина со баласт : заштеда на енергија светлина, заградата ламба, ги апсорбира купола светлина)
Далечинска контрола на далечина : за 8-15meters затворен, над 20 милиони отворено.
Боја : Бела
Пакетот вклучува
E27 светилка носителот
1x Далечинска Контрола
Забелешка : Батеријата не е вклучена.

Параметри на продукта

Базов Тип:
E27
Тип Елемент:
Основата На Осветителни Тела
документ:
UL, CE, RoHS
Основен Материал:
Месинг, керамика и порцелан
търговска марка:
миллионгреат
Гаранция:
3 години
Характеристики:
дистанционно управление
Номер На Модела:
E27/E26
адаптер на притежателя на лампи:
гнездо лампи
документ:
CE & ROHS
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
Характеристики:
дистанционно управление
Основен Материал:
Месинг, Пластмаса
Напрежение:
110V-220V
Тегло:
150g

Продукти в категория