0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
20 комплекти за автомобил 5-пинов женски колан, тел DJ7052A-4.8-21 auto конектор кабели

20 комплекти за автомобил 5-пинов женски колан, тел DJ7052A-4.8-21 auto конектор кабели

BGN 24.51
Продуктът е наличен

Налично

Auto 5 Pin Женски Подигнат Конектор DJ7052 A-4.8-21 Авто Wire Конектор за Секој сет вклучуваат femlae со игли. Ако сакате повеќе, цената ќе биде поевтина. Ве молиме во нашата продавница да се избере и купување. Исто така можете да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете поевтини цени!

Параметри на продукта

търговска марка:
GIEXCEED
Номер На Модела:
DJ7052A-4.8-21
Приложение:
Кола
Пол:
Жена

Продукти в категория