0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Areyourshop 20pcs 4мм Мед клеммный конектор банановое гнездо Джак обвързващи стълб винт гайка включете тест сонда черен + червен

Areyourshop 20pcs 4мм Мед клеммный конектор банановое гнездо Джак обвързващи стълб винт гайка включете тест сонда черен + червен

BGN 13.84
Продуктът е наличен

Налично


100% Сосема нов и висок квалитет. Производ Облик : Исто како и сликата се покаже 1. Име на производ : 4mm Бакар Банана Приклучок 2. Банана Приклучок Дијаметар : 4 mm 3. Одговараат за : Електрична Тест Води Пакет се Вклучени : 20 Pcs (10 Pcs Црна + 10 Pcs Црвено) (имаме многу Акции, ако ви треба повеќе ве молиме контактирајте со нас.)

Параметри на продукта

Номер На Модела:
I002-A820-Kit-B

Продукти в категория