0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
1бр GX12 4Pin 12 мм и висококачествени мъжки и женски задника конектор за авиационен включете тел панел конектор кръгъл конектор+щепсел

1бр GX12 4Pin 12 мм и висококачествени мъжки и женски задника конектор за авиационен включете тел панел конектор кръгъл конектор+щепсел

BGN 3.47
Продуктът е наличен

Налично


Пакет Вклучуваат : 1pcs GX12 4 Pin Машки & Женски Задник Заеднички C onnector
Конекција : Заварување
Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Ве молиме, напишете точно ПОШТЕНСКИ КОД. Рускиот гостин МОРА да го НАПИШЕТЕ целото ИМЕ и презиме за да примите пакет. Ви благодариме!
Добредојдовте во мојата продавница посакуваме да имате пријатен шопинг. Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.5. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
Време на испорака само за референца.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Ние ќе процесот секоја parcelss.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
2 : Канада : 15-55 работни дена.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.

Параметри на продукта

Оповестяване:
4PIN
Номер На Модела:
Авиационна корк стыкового връзка GX12
търговска марка:
Хюн

Продукти в категория